![]() |
A może zaśpiewamy Majchrowskiemu na meczu ,,ja też tak myślę, nie chcemy Jacka na Wiśle";)
|
Cytat:
Cytat:
Poza tym Małecki po tym co ostatnio pokazał raczej nie wystąpi wcale, liczę na występ Boukhariego. |
Cleber jest świetnym obrońcą i nie można go skreślać po 1 słąbym spotkaniu. 90% spotkań grał na bardzo wysokim poziomie i niech gra dalej. Każdemu zdarzają sie złe dni, bo gdyby tak patrzec na nasza kadre to zaden z zawodnikow nie powinien grać w pierwszym skladzie, bo zarówno Brożek, Zurawski, Małecki grali nie raz bardzo slabo, a o Boguskim nie mówiąc.
Cleber pierwszy sklad, ale nalezy z nim porozmawiac o tamtej sytuacji. |
Brożek po swoim komentarzu, Mały po swoim zachowaniu pewno zaczną mecz na ławce a możliwe że przesiedzą pełne 90 minut Holender nie pozwoli sobie na takie jazdy...
|
Czy ktoś słyszal ten komentarz Brożka?! Nie narazie to jakieś mało wiarygodne teksty dziennikarzy. Ja myślę że Brożek u Maskanta będzie miał pewny pierwszy plac gry. Co innego Małecki który miał mieć lekcje za czerwo w sparingu i wszedł na Jage z ławki i zrobił dokładnie to samo z tym że zarobił żółtą, co rozłościło wyraźnie Holendra.
Jak dla mnie skład taki sam jak z Jagą z tym że Bukhari za Boguskiego i oczywiście Jovanic. |
Cytat:
Wymyślił sobie na poczekaniu historyjkę, żeby... "transmisja była ciekawsza"? |
Mi też ciężko sobie wyobrazić żeby na poczekaniu wymyślić taki tekścik naszego super snajpera. Jest to dla mnie zachowanie skandaliczne jak nie chciał się odzywać to mógł po prostu powiedzieć bez komentarza.
|
Może ktoś mu kazał z Brożkeim pogadać po meczu, Pawłowi się nie chciało i dziennikarz szybko znalazł jakąś wymówkę że to nie jego wina że do krótkiego wywiadu nie potrafi nakłonić tylko Brożka.
Zresztą wiele osób łączy tą rzekomą wypowiedź z tym co dziś Fakt umieścił że ktoś anonimowy rzucił: "Przychodzi taki gość znikąd, dostaje duże pieniądze i od razu miejsce w pierwszym składzie. Jak się nie denerwować" pisząc że to anonimowa wypowiedź piłkarza, a artykuł na wp okraszony zdjęciem Brożka. Jeśli chodzi o pierwszą wypowiedź to uważam że mógł się zdenerwować bo dziennikarze i kibice jadą tylko po Polakach w razie przegranej. Jeśli chodzi o tą drugą to mam wątpliwości czy to nie wymysł, ale jeśli nie to bardziej ta wypowiedź pasuje do Małeckiego ewentulnie może Łobodzińskiego. Przecież Brożek w ostatnim meczu grał 90 minut. Po sparingach i treningach był chwlony przez Maskanta. |
W drugą to ja osobiście nie wierzę ale sam tekst żeby zagraniczni się wypowiadali nie buduje pozytywnej atmosfery w drużynie. Naprawdę liczę że to po prostu chamstwo dziennikarza ale niestety Paweł mógł tak powiedzieć a to znaczy że uważa że z nim jest wszystko ok tylko nowe nabytki psują grę...
|
Moim zdaniem Brożek nie zrobił nic złego. Jeśli faktycznie powiedział co powiedział, to trudno. Palnął głupotę.
Ale był poddenerwowany. Porażką, zmarnowaną sytuacją w ost. sekundach. Głowa mu się zagotowała. Zauważcie, że oni jednak w lidze niezbyt często przegrywają. A jak już się zdarzy, to leci dziennikarz i wypytuje co się stało, czemu przegraliście, drużyna x was ograła, wy słabiaki wy :) Może to było w znaczeniu " Niech stranieri też coś powiedzą, czemu tylko Polacy. Obcokrajowcy też są cześcią zespołu i powini odpowiadać za wyniki" Jeśli zawsze głos mają Polacy, to również powoduje podział drużyny. Jakby nikt nie liczył się ze zdaniem grupy zagranicznej. |
Cytat:
Cytat:
|
Ciekawe jak to będzie po meczu gdy zaczniemy z piłkarzami śpiewać, przecież ponad połowa z nich zapewne nie zna żadnej przyśpiewki i nawet nie będą rozumieć co do nich śpiewamy:/
|
Cytat:
|
Właśnie co z tym durnym certyfikatem?? Też uważam, że Małecki nie zagra. Wszedł z Jagą i nie wykorzystał swojej szansy. Jeszcze głupio zarobił żółtą kartkę za komentarze. Mnie zaskoczył in plus Boguski i myślę, że to on wyjdzie w pierwszym składzie. Co do obrony... To też chciałbym zobaczyć Chaveza w akcji. Ale trener chyba wie, co robi i widzi co się dzieje na treningach. Wg mnie można mu zaufać.
|
Dziś na treningu chodziły słuchy, że certyfikat doszedł ;) Ale to też nie 100% informacja.
|
W PS jest napisane, że certyfikat dotarł. Za to w Dzienniku Polskim, że nie dotarł.
:D |
A że tak zapytam Was drodzy czytelnicy, jak sie ma zgoda Cracovii z Koroną? Dziś stojąc po bilety pewien Pan mi powiedział, że już nie mają zgody. Ktoś coś wie? Nie jestem już tak na bieżąco :-)
A i drugie pytanko: Na G (młyn) wszyscy na czerwono tak? Żebym sie nie wypuścił w wiatrówce Lechii koloru czarnego wśród czerwonej Braci :) |
Nasza sąsiadka zza błoń z tego co wiem nie ma już zgody z korona.
A to ze wszyscy na czerwono to powinno byc oczywiste nic sie nie zmieniło przecież !!! |
Cytat:
|
Żeby trenować nie potrzebuje certyfikatu.
|
Korona ostro napina się na mecz z nami. Sasal mówi, że dla ich kibiców to ważny mecz i go wygrają tak jak ostatnio. Mówi że pokaże wszystkim, że polska myśl szkoleniowa nie jest gorsza od zagranicznej. Dodał również, że drużyne się buduje nie "skleja" przez kupno wielu zawodników na raz. Takie nadęte te scyzory.
|
Cytat:
|
Ino z oficjalnej.
Cytat:
|
Jedzie ktoś w piątek na mecz z okolic Katowic i ma 2 wolne miejsca ? . Bo z kumplem szukamy transportu oczywiscie dorzucimy sie na paliwo :-D. Czekam na jakies odpowiedzi . moje gg 7630689
|
Cytat:
Sasal to sobie mówic nas to tyle obchodzi co ocieplenie klimatu na Kamczatce,my mamy zrobic im piekło a pilkarze niesieni dopingiem 18 tys ludzi maja rozjechac ta Korone,jak walec swiezo wylany asfalt. |
|
Cytat:
Cytat:
Wprawdzie to temat piłkarski, ale od NAS kibiców również w kwestii wyniku bardzo dużo zależy. Dlatego jedziemy cały mecz z dopingiem! " i naaa niiiiich!!!" :D |
Cytat:
Ciekawe czy zagra od razu w pierwszym składzie. |
Kolejki się skończyły. Ciekawe czy te 18 tys. zostanie sprzedanych. Może być problem.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Nie ma karnetów a kolejki dalej są ale na szczęście nie takie duże...
|
Mam nadzieję, że będzie komplet.
|
Ale chyba nie było 18 tysięcy biletów w sprzedaży ?
Czy się mylę ? |
Kolejek nie ma, każdy chętny bez nerwów i stania nie wiadomo ile kupi bilet
|
do piątku jeszcze dojdzie niezła grupka osób. Poczekajcie do Października jak wrócą studenci ile osób będzie na stadionie.
|
|
|
http://www.weszlo.com/news/5571
Przekret Sportowy normalnie rozwala z poziomem swoich dziennikarzy..... zal.pl |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:46. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl