Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [6. Kolejka] Wisła Kraków - Korona Kielce 17 września, piątek godz. 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7601)

licoo 14.09.2010 09:27

A może zaśpiewamy Majchrowskiemu na meczu ,,ja też tak myślę, nie chcemy Jacka na Wiśle";)

JrQ- 14.09.2010 10:55

Cytat:

Jovanic
Cikos-Chavez(dajmy mu wreszcie szansę!)Bunoza-Paljic
Rios-Sobolewski-Wilk-Kirm (wg mnie wciąż nie pokazał swoich prawdziwych umiejętności)
Małecki-Brożek
Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ-
Ludzie, zrozumcie, że Żuraw, Paljic, Cleber muszą grać, bo:
1) drużyna to też atmosfera
2) trener musi przez kogoś przekazywać polecenia

Poza tym skład bez Clebera? Hehe, bez przesady, zagrał słabo w Białymstoku, ale z Clebera charakterem jestem pewny, że z Koroną będzie najlepszy na boisku ;-)
Poza tym Małecki po tym co ostatnio pokazał raczej nie wystąpi wcale, liczę na występ Boukhariego.

skeba 14.09.2010 11:06

Cleber jest świetnym obrońcą i nie można go skreślać po 1 słąbym spotkaniu. 90% spotkań grał na bardzo wysokim poziomie i niech gra dalej. Każdemu zdarzają sie złe dni, bo gdyby tak patrzec na nasza kadre to zaden z zawodnikow nie powinien grać w pierwszym skladzie, bo zarówno Brożek, Zurawski, Małecki grali nie raz bardzo slabo, a o Boguskim nie mówiąc.

Cleber pierwszy sklad, ale nalezy z nim porozmawiac o tamtej sytuacji.

pawelwislak 14.09.2010 11:24

Brożek po swoim komentarzu, Mały po swoim zachowaniu pewno zaczną mecz na ławce a możliwe że przesiedzą pełne 90 minut Holender nie pozwoli sobie na takie jazdy...

Baala 14.09.2010 11:32

Czy ktoś słyszal ten komentarz Brożka?! Nie narazie to jakieś mało wiarygodne teksty dziennikarzy. Ja myślę że Brożek u Maskanta będzie miał pewny pierwszy plac gry. Co innego Małecki który miał mieć lekcje za czerwo w sparingu i wszedł na Jage z ławki i zrobił dokładnie to samo z tym że zarobił żółtą, co rozłościło wyraźnie Holendra.

Jak dla mnie skład taki sam jak z Jagą z tym że Bukhari za Boguskiego i oczywiście Jovanic.

Pablooo 14.09.2010 11:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 979674)
Czy ktoś słyszal ten komentarz Brożka?! Nie narazie to jakieś mało wiarygodne teksty dziennikarzy.

Tuż przed wywiadem z Paljiciem, dziennikarz na antenie powiedział, że chciał porozmawiać z Pawłem Brożkiem, ale mu powiedział, że czemu on się ma tłumaczyć zawsze, niech zagraniczni się tłumaczą, dlatego będzie rozmawiał z Draganem.

Wymyślił sobie na poczekaniu historyjkę, żeby... "transmisja była ciekawsza"?

pawelwislak 14.09.2010 11:47

Mi też ciężko sobie wyobrazić żeby na poczekaniu wymyślić taki tekścik naszego super snajpera. Jest to dla mnie zachowanie skandaliczne jak nie chciał się odzywać to mógł po prostu powiedzieć bez komentarza.

Baala 14.09.2010 11:52

Może ktoś mu kazał z Brożkeim pogadać po meczu, Pawłowi się nie chciało i dziennikarz szybko znalazł jakąś wymówkę że to nie jego wina że do krótkiego wywiadu nie potrafi nakłonić tylko Brożka.

Zresztą wiele osób łączy tą rzekomą wypowiedź z tym co dziś Fakt umieścił że ktoś anonimowy rzucił: "Przychodzi taki gość znikąd, dostaje duże pieniądze i od razu miejsce w pierwszym składzie. Jak się nie denerwować" pisząc że to anonimowa wypowiedź piłkarza, a artykuł na wp okraszony zdjęciem Brożka.

Jeśli chodzi o pierwszą wypowiedź to uważam że mógł się zdenerwować bo dziennikarze i kibice jadą tylko po Polakach w razie przegranej. Jeśli chodzi o tą drugą to mam wątpliwości czy to nie wymysł, ale jeśli nie to bardziej ta wypowiedź pasuje do Małeckiego ewentulnie może Łobodzińskiego. Przecież Brożek w ostatnim meczu grał 90 minut. Po sparingach i treningach był chwlony przez Maskanta.

pawelwislak 14.09.2010 12:20

W drugą to ja osobiście nie wierzę ale sam tekst żeby zagraniczni się wypowiadali nie buduje pozytywnej atmosfery w drużynie. Naprawdę liczę że to po prostu chamstwo dziennikarza ale niestety Paweł mógł tak powiedzieć a to znaczy że uważa że z nim jest wszystko ok tylko nowe nabytki psują grę...

tofik 14.09.2010 12:24

Moim zdaniem Brożek nie zrobił nic złego. Jeśli faktycznie powiedział co powiedział, to trudno. Palnął głupotę.
Ale był poddenerwowany. Porażką, zmarnowaną sytuacją w ost. sekundach. Głowa mu się zagotowała.

Zauważcie, że oni jednak w lidze niezbyt często przegrywają. A jak już się zdarzy, to leci dziennikarz i wypytuje co się stało, czemu przegraliście, drużyna x was ograła, wy słabiaki wy :) Może to było w znaczeniu " Niech stranieri też coś powiedzą, czemu tylko Polacy. Obcokrajowcy też są cześcią zespołu i powini odpowiadać za wyniki"
Jeśli zawsze głos mają Polacy, to również powoduje podział drużyny. Jakby nikt nie liczył się ze zdaniem grupy zagranicznej.

PhantomRanger 14.09.2010 13:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez siuśmajtek (Post 979601)
ja myślę, że Małecki nawet boiska nie powącha w piątek, ani w pierwszym składzie nie wybiegnie, ani na zmianę nie wejdzie

Może wybiegnie, ale w 80-85 minucie

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 979681)
Może ktoś mu kazał z Brożkeim pogadać po meczu, Pawłowi się nie chciało i dziennikarz szybko znalazł jakąś wymówkę że to nie jego wina że do krótkiego wywiadu nie potrafi nakłonić tylko Brożka.

Zresztą wiele osób łączy tą rzekomą wypowiedź z tym co dziś Fakt umieścił że ktoś anonimowy rzucił: "Przychodzi taki gość znikąd, dostaje duże pieniądze i od razu miejsce w pierwszym składzie. Jak się nie denerwować" pisząc że to anonimowa wypowiedź piłkarza, a artykuł na wp okraszony zdjęciem Brożka.

Jeśli chodzi o pierwszą wypowiedź to uważam że mógł się zdenerwować bo dziennikarze i kibice jadą tylko po Polakach w razie przegranej. Jeśli chodzi o tą drugą to mam wątpliwości czy to nie wymysł, ale jeśli nie to bardziej ta wypowiedź pasuje do Małeckiego ewentulnie może Łobodzińskiego. Przecież Brożek w ostatnim meczu grał 90 minut. Po sparingach i treningach był chwlony przez Maskanta.

Sytuacja powoli się normuje więc redaktorzy "Przeglądu Sportowego" [chodź teraz "Przekręt Sportowy" byłby na miejscu] wymyślają sobie takie teksty na poczekaniu, aby ją popsuć. Nie mówie o tym, że już jest fantastycznie, bo do tego brakuje dużo, ale powoli idzie w dobrym kierunku.

licoo 14.09.2010 13:23

Ciekawe jak to będzie po meczu gdy zaczniemy z piłkarzami śpiewać, przecież ponad połowa z nich zapewne nie zna żadnej przyśpiewki i nawet nie będą rozumieć co do nich śpiewamy:/

filemon 14.09.2010 13:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Baala (Post 979674)
Jak dla mnie skład taki sam jak z Jagą z tym że Bukhari za Boguskiego i oczywiście Jovanovic.

Jovanović? :lol: nie znam takiego. Gdzieś czytałem, że doszedł certyfikat Boukhariego, to prawda?

Jagul 14.09.2010 13:45

Właśnie co z tym durnym certyfikatem?? Też uważam, że Małecki nie zagra. Wszedł z Jagą i nie wykorzystał swojej szansy. Jeszcze głupio zarobił żółtą kartkę za komentarze. Mnie zaskoczył in plus Boguski i myślę, że to on wyjdzie w pierwszym składzie. Co do obrony... To też chciałbym zobaczyć Chaveza w akcji. Ale trener chyba wie, co robi i widzi co się dzieje na treningach. Wg mnie można mu zaufać.

Proud 14.09.2010 15:34

Dziś na treningu chodziły słuchy, że certyfikat doszedł ;) Ale to też nie 100% informacja.

serek.c2 14.09.2010 16:12

W PS jest napisane, że certyfikat dotarł. Za to w Dzienniku Polskim, że nie dotarł.

:D

festereknh 14.09.2010 17:04

A że tak zapytam Was drodzy czytelnicy, jak sie ma zgoda Cracovii z Koroną? Dziś stojąc po bilety pewien Pan mi powiedział, że już nie mają zgody. Ktoś coś wie? Nie jestem już tak na bieżąco :-)

A i drugie pytanko: Na G (młyn) wszyscy na czerwono tak? Żebym sie nie wypuścił w wiatrówce Lechii koloru czarnego wśród czerwonej Braci :)

OpEnTaNy 14.09.2010 17:15

Nasza sąsiadka zza błoń z tego co wiem nie ma już zgody z korona.

A to ze wszyscy na czerwono to powinno byc oczywiste nic sie nie zmieniło przecież !!!

Stavanger 14.09.2010 17:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jagul (Post 979743)
Właśnie co z tym durnym certyfikatem??

Są dwa możliwe scenariusze odnośnie certyfikatu. Albo Turcy nie kwapią się z wysłaniem go naszemu klubowi, albo ów certyfikat już doszedł,tylko trener chce utrzymać ten fakt w tajemnicy i ogłosić go dopiero w dniu meczu. Przecież Boukhari trenuje normalnie, więc do meczu będzie przygotowany.

pirat.z.karaibow 14.09.2010 17:33

Żeby trenować nie potrzebuje certyfikatu.

Proud 14.09.2010 21:22

Korona ostro napina się na mecz z nami. Sasal mówi, że dla ich kibiców to ważny mecz i go wygrają tak jak ostatnio. Mówi że pokaże wszystkim, że polska myśl szkoleniowa nie jest gorsza od zagranicznej. Dodał również, że drużyne się buduje nie "skleja" przez kupno wielu zawodników na raz. Takie nadęte te scyzory.

Gwiaździsty 14.09.2010 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 980029)
Korona ostro napina się na mecz z nami. Sasal mówi, że dla ich kibiców to ważny mecz i go wygrają tak jak ostatnio. Mówi że pokaże wszystkim, że polska myśl szkoleniowa nie jest gorsza od zagranicznej. Dodał również, że drużyne się buduje nie "skleja" przez kupno wielu zawodników na raz. Takie nadęte te scyzory.

Wielu już się tak napinało przed meczem i z pod kulonym ogonem wyjeżdżało z R22. Trzeba zgotować piekło tym kieleckim wieśniakom. Sasal jak widać nie wie jeszcze gdzie przyjedzie.

krakus76 14.09.2010 21:43

Ino z oficjalnej.

Cytat:

W ciągu trzech dni na piątkowy mecz Wisła Kraków – Korona Kielce sprzedano ponad 11 tysięcy wejściówek!

Jak już wcześniej informowaliśmy, nie ma już biletów na trybunę G. Oprócz tego wyprzedano wejściówki na sektory: E22, E23, E24 i E25, a także na F21 i F23

wachu87 14.09.2010 23:03

Jedzie ktoś w piątek na mecz z okolic Katowic i ma 2 wolne miejsca ? . Bo z kumplem szukamy transportu oczywiscie dorzucimy sie na paliwo :-D. Czekam na jakies odpowiedzi . moje gg 7630689

Wojtas 14.09.2010 23:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proud (Post 980029)
Korona ostro napina się na mecz z nami. Sasal mówi, że dla ich kibiców to ważny mecz i go wygrają tak jak ostatnio. Mówi że pokaże wszystkim, że polska myśl szkoleniowa nie jest gorsza od zagranicznej. Dodał również, że drużyne się buduje nie "skleja" przez kupno wielu zawodników na raz. Takie nadęte te scyzory.




Sasal to sobie mówic nas to tyle obchodzi co ocieplenie klimatu na Kamczatce,my mamy zrobic im piekło a pilkarze niesieni dopingiem 18 tys ludzi maja rozjechac ta Korone,jak walec swiezo wylany asfalt.

TRNKRN 14.09.2010 23:32

Certyfikat dotarł, Boukhari może grać :)

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...iego,id,t.html

Proud 14.09.2010 23:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 980041)
Wielu już się tak napinało przed meczem i z pod kulonym ogonem wyjeżdżało z R22. Trzeba zgotować piekło tym kieleckim wieśniakom. Sasal jak widać nie wie jeszcze gdzie przyjedzie.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 980080)
Sasal to sobie mówic nas to tyle obchodzi co ocieplenie klimatu na Kamczatce,my mamy zrobic im piekło a pilkarze niesieni dopingiem 18 tys ludzi maja rozjechac ta Korone,jak walec swiezo wylany asfalt.

Przyznam, że na taki odzew liczyłem :D

Wprawdzie to temat piłkarski, ale od NAS kibiców również w kwestii wyniku bardzo dużo zależy. Dlatego jedziemy cały mecz z dopingiem!

" i naaa niiiiich!!!" :D

MCX 15.09.2010 00:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TRNKRN (Post 980083)
Certyfikat dotarł, Boukhari może grać :)

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...iego,id,t.html

W końcu. XXI wiek, a taka filozofia żeby certyfikat przesłać.
Ciekawe czy zagra od razu w pierwszym składzie.

krakus76 15.09.2010 09:08

Kolejki się skończyły. Ciekawe czy te 18 tys. zostanie sprzedanych. Może być problem.

skeba 15.09.2010 09:52

Cytat:

Kolejki się skończyły. Ciekawe czy te 18 tys. zostanie sprzedanych. Może być problem.
18 tysięcy biletów jest w sprzedaży, czy 13-15 tys + ludzie ktorzy maja karnet

krakus76 15.09.2010 09:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 980163)
Karnety są jeszcze przecież

Przepraszam że co ... ?

szczebrzeszcz 15.09.2010 10:13

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...w_sprzedanych/

do wczoraj ponad 11 tys sprzedanych
:-)

Zwierze 15.09.2010 10:27

Nie ma karnetów a kolejki dalej są ale na szczęście nie takie duże...

Proud 15.09.2010 10:30

Mam nadzieję, że będzie komplet.

skeba 15.09.2010 12:30

Ale chyba nie było 18 tysięcy biletów w sprzedaży ?
Czy się mylę ?

aNouc 15.09.2010 12:47

Kolejek nie ma, każdy chętny bez nerwów i stania nie wiadomo ile kupi bilet

Kryniu 15.09.2010 13:45

do piątku jeszcze dojdzie niezła grupka osób. Poczekajcie do Października jak wrócą studenci ile osób będzie na stadionie.

dostuffca 15.09.2010 13:49

Miny pod tytułem "znowu....."

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/f...#37;281%29.jpg

farben 15.09.2010 14:00

W piątek w bramce Wisły stanie Jovanić

http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...,id,t.html?t=2

Feniks1983 15.09.2010 15:13

http://www.weszlo.com/news/5571


Przekret Sportowy normalnie rozwala z poziomem swoich dziennikarzy..... zal.pl


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl