Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków - Polonia Bytom 28 sierpnia sobota godz. 14:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7561)

Falmokirak 28.08.2010 13:31

Co się dzieje z Gargułą ??

LuKaS TSW 28.08.2010 13:31

http://hqtv.com.pl/megatv/ proszę

tomasz_19 28.08.2010 13:32

kurcze... czyżby Chavez był gorszy od dziadka Clebera? hmm

mic 28.08.2010 13:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19 (Post 969925)
kurcze... czyżby Chavez był gorszy od dziadka Clebera? hmm

Raczej brak ogrania i zgrania z druzyna.

Poza tym tego "dziadka" z checia zatrudnilaby czolowka ligi...

kadziolek1906 28.08.2010 13:34

Cytat:

Czy posiada ktoś działający link do meczu?
http://egoals.pl/videos/na-zywo:-wis...-polonia-bytom

palikot 28.08.2010 13:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19 (Post 969925)
kurcze... czyżby Chavez był gorszy od dziadka Clebera? hmm

A kto bedzie ....a kierować tą obroną? Gosc który pierwszy raz gra w tym klubie z gosciem który gra 3 mecz? ja .......e... na mecz wychodzić a nie na forum bzdury pisać...
do zobaczenia

rafal777 28.08.2010 13:36

W jakiej formie musi być Chavez że nie gra w pierwsyzm składzie? Przypominam że Cleber kończy karierę za chwilę. Niesamowite te transfery...

swirson 28.08.2010 13:36

Public Sort 4 - Wizja jest, brak fonii w moim wypadku

sandiegoo 28.08.2010 13:38

Z jakiej racji gra Cikos ?? Przeciez on dostal czerwoną kartke w meczu z Widzewem .Heh no i jeszcze Pawełek w bramce . Jak mozna wydac 400 tys E na bramkarza ktorego pozniej sadza sie na lawce

sandiegoo 28.08.2010 13:39

Z jakiej racji gra Cikos ?? Przeciez on dostal czerwoną kartke w meczu z Widzewem .Heh no i jeszcze Pawełek w bramce . Jak mozna wydac 400 tys E na bramkarza ktorego pozniej sadza sie na lawce

felipe 28.08.2010 13:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mic (Post 969926)
Raczej brak ogrania i zgrania z druzyna.

E, on już dość długo trenował z Wisłą, jeszcze przed oficjalnym zakontraktowaniu.
A zgrywać z kolegami to się może właśnie w takim spotkaniu jak dziś. Wiadomo, może być różnie, ale pytanie - kiedy "na papierze" mamy następny tak łatwy mecz tak by dać mu szansę?

PiotrG 28.08.2010 13:41

Pawełek na bramce... Oj, Maaskant musi zapłacić frycowe, nie ma innego wyjścia. Mam nadzieję, że to nie skończy się źle dla wyniku.

snyrting 28.08.2010 13:42

Cikos dostał 2 żółte, może grać.

U Maaskanta wszyscy zawodnicy mają szanse się pokazać. Widocznie Pawełek lepiej się sprawdzał na treningu.

Jak już masz takie głupoty pisać, to proponuje właczyc sobie Worda i pisać do szuflady. Wszyscy na tym lepiej wyjdziemy.

bebeto 28.08.2010 13:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 969916)
Boze znowu ten Pawełek ja juz mam go dość. Fajny chłop ale bramkarz słaby.

Naprawde uwazacie że Pawełek jest lepszy. Przecież Jovanić miał jedną sytuacje z Widzewem na przedpolu. A pozatym w tamtym przypadku nie musiał wychodzić, było tam za duzo ludzi , tylko Zuraw znawca tematu musiał sie wyżyć. Taka prawda.

Ciekaw tylko jestem czy Żurawski będzie tak samo się pruł do Pawełka,jak puści babola w swoim stylu.

yoda79 28.08.2010 13:44

A co z Gargułą? Kontuzja wyleczona podobno,czyżby do 18 się nie załapał?

brylant17 28.08.2010 13:53

Pawełek już zaczyna...

CH. 28.08.2010 13:54

a co ma sie lapac, juz teraz, zaraz po urazie? :| to ze ktos siedzi na lawce nie oznacza ze jest gorszy od tego na murawie, i ze gorzej sie prezentowal na treningach, zrozumcie ze to pierwszy mecz Roberta, Moskal mu musial doradzac (na jego barki wzial Pawelka, nie rozumiem po co Zurawski rzucal sie do Jovanica przy tej pilce z Widzewem, on do tego nie mogl dojsc) to dla niego 1 mecz o 3 pkt, na przemyslenia i dobieranie skladu przyjdzie pora, prawie 2 tygodnie, teraz byle wygrac, Robert zapewne nawet nie dobieral skladu poprzez to jak sie ktos prezentowal na treningach, zaufal Moskalowi i tyle

tomasz_19 28.08.2010 13:54

ja nie wiem co musi do cholery zrobić Pawełek, żeby zasiąść wreszcie na dłużej na ławce...

wierny 28.08.2010 13:55

Dobrze że Łobodzińskiego nie ma w 18 bo jeszcze komuś przyszło by do głowy go wpuścić.

medyk 28.08.2010 13:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19 (Post 969949)
ja nie wiem co musi do cholery zrobić Pawełek, żeby zasiąść wreszcie na dłużej na ławce...

złapac kontuzje :-/

PANDEM0NIUM 28.08.2010 14:00

Jak wygląda nasza ławka?

DrunkenBear 28.08.2010 14:02

ławka: Jovanić, Chavez, Boguski, Kirm, Wilk i bracia Brożkowie.

Kandzior 28.08.2010 14:07

No póki co to średnio to wygląda Panowie i Panie...

skeba 28.08.2010 14:07

Pawełek jak nie potrafił, tak nie potrafi grać nogami - czy trener bramkarzy nie potrafi tego z nim wytrenować ?

medyk 28.08.2010 14:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 969957)
Pawełek jak nie potrafił, tak nie potrafi grać nogami - czy trener bramkarzy nie potrafi tego z nim wytrenować ?

on nawet nie potrafi wybic piłki z 5m by poleciała prosto i wysoko

tofik 28.08.2010 14:08

Wilk za człowieka widmo Jirsaka powinien wejść. I Brożek za Żurawskiego.

PANDEM0NIUM 28.08.2010 14:08

Małecki to chce wjechac do bramki... najbardziej samolubny piłkarz Wisły

DrunkenBear 28.08.2010 14:09

Jirsak ciekawe podania...

leszekm_ 28.08.2010 14:09

piękna akcja, i brawo mały

skeba 28.08.2010 14:10

Ale akcja !!!
Ala stara WIsla !!!

brylant17 28.08.2010 14:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PANDEM0NIUM (Post 969960)
Małecki to chce wjechac do bramki... najbardziej samolubny piłkarz Wisły

cicho właśnie strzelił

tomasz_19 28.08.2010 14:10

Małecki mam wrażenie jedyny któremu coś się chce i wychodzi!

bebeto 28.08.2010 14:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PANDEM0NIUM (Post 969960)
Małecki to chce wjechac do bramki... najbardziej samolubny piłkarz Wisły

:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl: Jak nie Mały to kto????????????????????

For_FuN_ 28.08.2010 14:11

Zuraw, jedno magiczne dotkniecie pilki i bramka...brawo :).

TeeS 28.08.2010 14:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19 (Post 969965)
Małecki mam wrażenie jedyny któremu coś się chce i wychodzi!

Małecki sam tej akcji nie zrobił...

jedenzero 28.08.2010 14:12

Brawo Małecki! Paljić asysta, ładnie :)

leszekm_ 28.08.2010 14:12

małecki to jest walczak i nie boi sie grac 1 na 1 jak np lobodzinski który ma pełno w gaciach za kazdym razem gdy jest przy piłce. czasem małemuu nie wyjdzie i straci piłkę, ale w następnej akcji objedzie obrońce i dogra piłkę na nos. dzisiaj najlepszy na boisku

kibic sukcesu 2007 28.08.2010 14:12

Macie odpowiedź, czemu gra Żurawski.
Po prostu mimo wieku i braku jakiejś specjalnej formy i tak jest lepszy od kopaczy siedzących na ławie i na trybunach.

sounds_good 28.08.2010 14:13

Najwięcej w tej akcji wg mnie to zrobili Rios(zgranie głową mega dokładne) i Żurawski(prostopadła piłka).

kk23 28.08.2010 14:13

Wszyscy jechali i jadą po Paljiciu, a gość jak na polskie warunki nie jest zły - stałe fragmenty umie bić, niezły przegląd pola, gra na kilku pozycjach. Na mnie robi z każdym meczem lepsze wrażenie.

Teraz po golu powinno być już z górki:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl