![]() |
Masz podane IP, zrob śledztwo, kto to napisał. Napisałem to jako jedną z opinii. Skoro na taką argumentację schodzisz i rączkami i nogami zaczynasz bronić Małego to podaj numer telefonu do kolegi i udowodnij, że był on dziś w Żywcu. Za dużo meczów Wisły oglądałem, za dużo komantarzy Małeckiego słyszałem, żeby zakładać, ze sędzia go wyrzucił za nic. I nie rób PvD teorii spiskowej o pasiastych, nie pasiastych, bo Lepper też mówił, że talibowie w Klewkach wylądowali;) Gdyby ktoś takie słowa przypisywał Gargule, Boguskiemu, Cleberowi - sam bym w nie wątpił.
|
PvD ma rację. Sędzia się uwziął na naszym Patryczku i dał mu kartke za niewinność. A przeciez on mu tylko powiedział- "hola, hola panie arbitrze!"
|
Cytat:
Czekam z niecierpliwością. |
Cytat:
Cytat:
czekam z niecierpliwością. |
Cytat:
za brudne getry? za wypuszczoną koszulkę? Weź się chłopie zastanów. Co to ma za znaczenie, czy powiedział "ch...u" czy "pe....le". Nie powinien się tak w ogóle odzywać. Nie ma meczu, żeby Patryk nie pyskował w chamski sposób, więc nie ma żadnych przesłanek ku temu, aby nie wierzyć, że i dzisiaj pyskował. A że to był mecz o pietruszkę, pewnie myślał, że i w stosunku do sędziego może sobie na więcej pozwolić. Najwyraźniej się pomylił i tyle. Patryk musi się opanować, bo kiedyś nas osłabi w ważnym meczu o punkty i dopiero będzie jazda. |
Nie wiadomo co z Małeckim zrobic, bo kazda próba utemperowania go,moze spowodować wyciszenie ale też zabicie w nim tej boiskowej zadziorności. Lepszy pyskaty Mały, niz taki błogosławiony Boguski. Zresztą kazdy sędzia jest .....m jebanym i ma spierdalac.
|
Cytat:
A tak na marginesie? Ty nie jesteś ten willow co kiedyś udzielał się w temacie ratowania sekcji koszykówki męskiej? chodzi mi o czasy Platinum Wisły Kraków? |
Jak miał 17-18 lat to można go było usprawiedliwiać i pisać, że musi się poprawić, opanować.
Jednak wtedy z tego co pamiętam nie odstawiał podobnych jaj i w tym też okresie cieszył się moją największą sympatią. Wszyscy znamy jego dalszy życiorys. Szkoda, by przez jednego z wielu kopaczy " Białej Gwiazdy",kibice Wisły dzielili się znów na dwa obozy. Nie warto. Tyle ode mnie. |
Cytat:
Jednak poważnie pisząc, to Małecki takimi odzywkami robi z siebie jedynie wieśniaka i tyle. O jakim tu charakterze mowa? To już takie czasy nastały, że każdy kto ....ami ne lewo i prawo rzuca jest charakterny? Ja lubię zadziornych, ostro grających piłkarzy - taki jest np. Cleber. To jest charakterny facet a nie Małecki, któremu słowo ....a służy jako przecinek. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Pewnie było tak:
Podchodzi Małecki do sędziego: - Przepraszam najmocniej Panie Sędzio, ile minut do końca meczu? A arbiter do niego: - Małecki, ty skur...synu pie...., końca meczu Ci się chce. Grać kur..., a nie o koniec meczu się pytasz. Albo kur..., dobra. Nie chcesz grać to spierd.... z boiska w piz...u. Czerwona!!! ;) Charakter to ma Cleber, charakter to ma Sobol. Charakter to jest to, o czym mówił Andrzej Iwan po meczu z Azerami, że wiślacy powinni umierać ze zmeczenia. Pyskowanie do sędziego w wykonaniu któregokolwiek z zawodników nie ma nic wspólnego z charakterem. |
Na początku swojej kariery Christo Stoiczkow został zdyskwalifikowany dożywotnio za przewinienie gorsze niż te, które Małecki dotychczas w sumie popełnił w swojej przygodzie z piłką. Ktoś mądry jednak jakiś czas później zdecydował o jego odwieszeniu, mam wrażenie, że gdyby decydowali o tym nasi forumowicze to Stoiczkow nigdy więcej nie zagrałby w piłkę. Zrozumcie, że charakterny i niepokorny (oczywiście do pewnej granicy) piłkarz da drużynie więcej niż zniewieściały gracz typu Jirsak czy Boguski. Dodam jeszcze, że nie wiem kto sędziował mecz w Żywcu, ale często taki regionalny sędzia lubi pokazać swoją wyższość nad było-nie było reprezentantem Polski i pokazać kto na boisku rządzi w ten sposób się dowartościowując.
|
Cytat:
Ten ostatni argument jest nietrafiony, zwróć uwagę, że obie kartki dla Patryka były jedynymi, które w czasie meczu pokazał arbiter. Chcesz mnie przekonać, że nagle w 84 minucie dostał ataku szału i postanowił kogoś wyrzucić z boiska? Już dam Ci też spokój z "sędziowie czytaja takie teksty na forum a potem zbyt ostro oceniaja Małeckiego" (znowu niedokładny cytat, miej litość i nie mów, że ty inaczej poustawiałeś przecinki), bo to jest taka głupota jak lansowana przez niektórych opinia, że Kirm nie może dobrze grać, bo na niego krzyczą. Patryk wielokrotnie dał dowód na to, że jest niezrównoważony i lubi się czasem zachować po chamsku. Nie dziw się zatem, że gdy wylatuje z boiska za "niesportowe zachowanie", to doszukuję się w tym jego winy. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Teraz nie dziwi mnie, że Nikolę zawieszono w PUEFA. Też rozrabiak też pyskaty, sprawy sądowe to pewnie nawrzucał murzynowi, który się poskarżył. Przecież uefa za niewinność go nie mogła ukarać. |
podobno Mały przed meczem się ugadał z arbitrem że ten pokaże mu czerwoną, gdyż chciał poczytać jakie będą reakcje na forum TWSD.
|
Cytat:
Jeśli Ty nie widzisz rozwoju Małego to jakim cudem możesz oceniać piłkarzy? W tym sezonie ma też 2 gole i asystę i jest najlepiej punktującym naszym piłkarzem. No ale fakt - ma "zły charakter" to już innym zaciemnia umysł na fakty w myśl dewizy - nie lubię go znaczy beznadziejny piłkarz:) Żeby nie było wątpliwości - Iniestą to On nigdy nie będzie ale i tak jak na razie jest jednym z wiodących naszych piłkarzy. |
Pamiętajmy, że to jest prosty chłopak. A przy tym niezbyt bystry. Więc takie chamskie odzywki są u niego na porządku dziennym. Mnie to w ogóle nie dziwi.
Tak już będzie zawsze i trzeba do tego przywyknąć póki jest piłkarzem Wisły. Wiem, że tu każdy by chciał być wychowawcą i każdy najlepiej wie jak się powinien piłkarz zachować. Ale dajmy na wstrzymanie i skupmy się na tym, że strzela dla nas bramki :) |
Cytat:
Tylko zważ na to że jest wiele osób nieprzychylnych Małeckiemu, tak jak przykładowo Ty. Do Ciebie nie dochodzi że sytuacja mogła inaczej wyglądać. Po prostu coś ktoś napisał i Ty się tego trzymasz, choć naocznym świadkiem tych wydarzeń nie byłeś. Z góry zakładasz że jakiś anonim ma rację. Tym anonimem może, a nie musi być jedna z osób, które za wszelką cenę chcą zawiesić haka na Małeckim. A nie musi, bo równie dobrze może być to prawdą. No właśnie, może. Udowodnij że zwyzywał sędziego. Ja nie udowodnię że tak nie było dlatego z góry o niczym nie przesądzam. Pół na pół. Dopóki nie okażesz dowodów (zapis mp3, wideo, relacja którejś z osób prowadzących Wiślackie portale i które były na meczu. A były takie i musieli to widzieć skoro doszło ponoć do tak kontrowersyjnej sytuacji że Małecki zwyzywał sędziego to na chwilę mecz musiał być przerwany a 3/4 widzów skierowanych było na Małeckiego i sędziego) to nie masz po co krzyczeć i wprowadzać resztę osób w błąd. Mimo że aż się grzejesz na widok Małeckiego to zachowaj resztki obiektywizmu, sprawa się wyjaśni to wtedy będziesz razem z resztą brudzić chłopaka od stóp do głów. Na teraz jest to jedynie wróżenie z fusów. Nie bronię go tylko denerwujące są takie wrzuty dla zasady, które na teraz nie mają żadnego pokrycia w prawdzie. Poza jednym komentarzem anonima. Równie dobrze mógł powiedzieć "no ....a mać.." czy "ja .......ę" (na mecz 100 razy przewiną się takie słowa z ust większości zawodników). Mógł go też zwyzywać. A równie dobrze poszło o coś innego. Wiesz jak było? |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Przeceniasz opiniotwórczość tego forum, ogranicza się ona tylko do tematów transferowych. |
I w jakim celu te klotnie? Kartka, jak kartka, pilkarze je lapia i nie ma co z tego powodu robic tragedii. Malecki, jak widac zawsze na cenzurowanym ;)...ja tez za nim nie przepadam, ale ganic za kartke w meczu towarzyskim? Sobol w takim razie nie powinien sie pokazywac w Krakowie po niektorych swoich idiotycznych zagraniach na troche wyzszym szczeblu ;).
|
Hm to może ja dodam dwa słowa. Różnica między Koszarawą a Wisłą olbrzymia. Chłopaki z Żywca starali się póki mieli siły, ale i tak wiele im to nie pomogło. Co do naszych, napiszę o kilku bo nie wszystkim się przyglądałem.
Garguła słabo, miał co najmniej dwie fatalne straty. Po jednej z nich Koszarawa mogła strzelić bramkę, ale ich napastnik przestrzelił. Było również kilka piłek do przodu, niezła technika i jeden dobry strzał. Ale to na tle przeciwnika. Paweł Brożek wyglądał przy chłopakach z Koszarawy jak gość z innej galaktyki. Bramki na wielkim spokoju. Jedna fantastyczna asysta. Jednak było trochę charakterystycznej dla niego niechlujności, zmarnowana setka i mało ruchu. Rafał Boguski niby dwie bramki ale skuteczność fatalna. Bramki według mnie trochę farciarskie. Przy pierwszej ledwo się zabrał i przy lepszym obrońcy mogłoby z tego nic nie wyjść. Druga pod poprzeczkę, kilka minut po zmarnowaniu bardzo podobnej setki. Zgubienie piłki przy wyjściu na czysta pozycję było w tym meczu znakiem rozpoznawczym jego problemów z opanowaniem piłki. Żeby jednak nie było tylko źle: walczył, umie się znaleźć przy rozegraniu i myśli na boisku. Jak poprawi mankament skuteczności i piłka przestanie mu przeszkadzać będzie bardzo przydatny. Mariusz Pawełek przyzwoity. Jedna fantastyczna interwencja. Wyciągnął piłkę, którą widziałem już w siatce. Patryk Małecki - ładna bramka po dośrodkowaniu Jelenia bita z pierwszej piłki. Zmarnowana setka sam na sam. I jakiś jednak brak zaangażowania, powrotu po stracie, i niestety pretensje do kolegów z drużyny. Przydałoby się więcej myślenia na boisku. Sytuacja z kartką dla mnie dosyć jasna chociaż siedziałem po przeciwnej stronie boiska. Najpierw żółta (tutaj trudno mi powiedzieć czy za faul czy za pyskowanie) i później wylot za pyskowanie sędziemu. Nie wiem co mu powiedział ale sędzia się wyraźnie po tych słowach zdenerwował. Może mógł się powstrzymać, tym nie mniej wyciągnął czerwień. Na marginesie dodam, że mecz nie był znowu taki bez urazowy. Nasza młodzież kilkakrotnie wycięła graczy Koszarawy. Ci natomiast parę razy ścięli naszych, chociaż widać było coś w rodzaju respektu dla naszych gwiazdek. Mateusz Kowalski, chłopak ma serce ale naprawdę jeśli jakiś cud nie zmieni jego gry to nie jest piłkarz na miarę Wisły. Młodzi. Bardzo podobała mi się gra Rado i Jelenia. Rado bardzo dużo pracy w środku pola, dużo biegał i walczył. Jeleń bardzo ładnie na lewym skrzydle. Bramka strzelona na zimno. Z bloku obronnego podobał mi się Stanek. Cygal zawalił bramkę ale grał ambitnie i wspierał Jelenia. Po wejściu bardzo ambitnie i skutecznie grał Chrapek (pod koniec meczu jakby osłabł). Nieźle wypadli również Ligienza i Pawłowski. Ten ostatni przy swoich warunkach fizycznych (wysoki chłop) ma niezłą koordynację (widoczna przy strzale w poprzeczkę) i szczęście (bramka). Tyle, że przy bramce powinien strzelać w długi róg (no ale strzelił). Na koniec nasz nowy nabytek. Boukhari wie o co chodzi w piłce, wie co trzeba zrobić tylko jeszcze nie do końca potrafi. Krzyczy jak trener:) i co mi się najbardziej podobało po każdej naszej bramce wracał na środek z piłką w ręku, co chyba szokowało lekko naszych innych graczy:) Ale wyedukował Kowalskiego, który powtórzył za kolejnym razem bieg z piłką na środek:) Facet ma ochotę na grę. Tylko jeden minus czyli skuteczność. Tutaj nie odbiegał od Boguskiego. |
Cytat:
Czy widzisz postęp w jego GRZE? Poprawił drybling/strzał/ dośrodkowanie/ grę głową? Czy ciągle gra to samo? |
Cytat:
Największy postęp w 2 lata to zrobił Marcelo, potem długo długo nic i Małecki. Inni nasi kopacze jak Boguski, Jirsak wręcz się cofają, a reszta stoi w miejscu. |
Gol testowanego napastnika
http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...go_napastnika/ Chrapek: Nie przeszkadza mi ta zmiana http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual..._mi_ta_zmiana/ |
Cytat:
Co do ostatnich meczów sparingowych: cieszy dobre wejście do drużyny Boukhariego i otwarcie Maaskanta na młodzież. Po większości zbyt wiele się nie spodziewam ale mam cichą nadzieję że Maaskant wydobędzie potencjał drzemiący w Nalepie i Rado. |
Cytat:
a co do wyrzucenia, to należało mu się jak psu micha, dobrze że z kelnerami, źle że przy nowym trenerze, ale w końcu gość już nie ma 15 lat i wie co robi, a jak nie wie, to niech bierze tablety zamiast pić browar, to się uspokoi |
Myślę, że ta kłótnia jest trochę znowu na linii i po bazie kto za SKWK a kto przeciw a Małecki jest tylko pretekstem ale co tam.
Za tę czerwień Mały powinien dostać solidną karę pieniężną. W tej sytuacji a ta kartka nie miała żadnego znaczenia ale w innym meczu mogła by nas drogo kosztować , tak że Patryk musi mieć w wdrukowane, że póki co obrażanie sędziów na całym świecie kończy się czerwieniem a w konsekwencji bolesną utratą poborów. Przerobi raz przerobi dwa i zapamięta. Nie ma co roztrząsać dalej. |
Jacek Pawłowski jest podobny to Szewczenki! Dobrze, że takich piłkarzy sprowadzamy do ME. On jest chyba już od jakiegoś czasu, niestety pierwszy raz o nim usłyszałem. Niech z takich piłkarzy nie rezygnują, tylko dadzą się rozwijać i trenować z pierwszym zespołem. Wierzę, że idzie lepsze. Nie rezygnujcie z nich! Dziękuję.
|
wiadome że jest to jego problem, ale jednak ja nie pamiętam meczu w którym Małecki by wyleciał za to z boiska, co oznacza że w lidze potrafi się kontrolować.
Moim zdaniem jest to piłkarz charakterny, po nim widać że żyje meczem, że angażuje się. I wole klnącego Patryka niż bojącego się wstawić nogę i dla mnie grającego jak baba Bogusia. a kto uważa że to takie przeklinanie do sędziego i nerwy na boisku to jest jakaś chora cecha i trzeba go wysłać na terapie to przypomnijcie sobie mecz we Wrocławiu ze Śląskiem gdy Baszczyński i ktoś jeszcze wyleciał z boiska za to. |
Patryk nakręca druzyne, ale niestety moze to byc kolejny Nikola Mijailović i to nie chodzi o akurat o ten mecz. OGARNIJ SIĘ CHŁOPIE. Jezeli on tak okazuje przywiązanie do Wisły to niech równiez pokaże, ze nie jest zwykłym małolatem który robi co chce, bo moze to sie w koncu skonczyc, tym bardziej ze obecny trener nie bedzie tego tolerował.
|
Cytat:
|
nie chodzi o to ze on nie umie się zmienić, sam wiem np po sobie że jak grałem i mi zależało to też potrafiłem dopiec nie jednemu koledze, ale wtedy się nie myśli, liczy się wynik a przeciwnika trzeba zniszczyć:P
Myślę że tak może być z Patrykiem po prostu. |
|
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...7135619269.jpg
Tomek grał przeciwko nam? : )) Na pierwszy rzut oka, nie wiedziałem co powiedzieć. Co do meczu, to fajnie, że sobie chłopacy postrzelali, a co cieszy bardziej, to fakt, iż grało dużo młodych zawodników. |
Cytat:
wyleciał w meczu derbowym z Cracovią Kraków (0:0, na Kałuży, w ramach PE) za pyskówę. Parę minut później po tym, jak po drugim brudnym faulu wyleciał Cleber. TRZY DNI PO TYM, jak w meczu o którym mówisz, ze Śląskiem wylecieli Baszczu i Sobol (pierwszy za wyzwiska, drugi za... pukanie się w czoło). To powinno być jasne raz na zawsze, że z sędzią się NIE DYSKUTUJE. Trzeba przyjąć, że sędziowie są debilami i niektórzy mają odpały, ale po co ich prowokować i dawać im pretekst? W Niemczech usłyszałem wiele razy "sędzia to jest świętość i ma nieodwołanie rację", co wykłada się, że każda dyskusja niebędąca prośbą o powód decyzji (takie prawo ma tylko kapitan zespołu) jest bezsensowna. |
no oczywiście racja jest co piszecie, ale też trzeba patrzeć na to że jest młody porywczy, a kto grał w meczach o jakąkolwiek stawkę ten rozumie jakie są emocje.
Mnie tydzień temu też zdarzyło się krzyczeć na sędziego, który wykazał się na tyle wyrozumiałością że podszedł powiedział ze rozumie emocje meczowe itd Może na Patryka też za bardzo patrze przez swój pryzmat, ponieważ przez 4 lata grania w juniorach miałem tylko 2 kartki i 2 czerwone za pyskowanie ;P |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl