Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła - Arka Gdynia, 8 sierpnia (niedziela) 19:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7526)

Marcinnno 08.08.2010 17:26

Kur... co go poje... ? Tylu piłkarzy jest a on wstawia Rado ?

rendkamp 08.08.2010 17:27

Łobodzinski na trybuny a nie Pajic ,przecież Łobo ucieka od piłki,zobaczymy....

MCX 08.08.2010 17:27

Rado to jest środkowy czy boczny pomocnik? Ktoś widział go w akcji? Czego się można spodziewać? ;>

zapalony 08.08.2010 17:27

co za łeb, sorry ale brak słów

mic1992 08.08.2010 17:27

nie moge patrzeć na ten skład, co ten Kulawik chce żeby go wyje*ali nawet z ME?

kondzio7 08.08.2010 17:28

dokladnie parodia Rado zamiast Riosa? czy Kulawik chce swoich podopiecznych z ME promowac? Czy ten chlopak zagral wogole z nimi jakies spotkanie, sparing? Dla mnie to jest nieporozumienie ale obym sie mylil.

dzisiaj ustawienie "radosne":D

zapalony 08.08.2010 17:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MCX (Post 955963)
Rado to jest środkowy czy boczny pomocnik? Ktoś widział go w akcji? Czego się można spodziewać? ;>

srodek, przeciez SKRZYDLA Kirm + Piotrek Brozek

konkursowicz 08.08.2010 17:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marcinnno (Post 955961)
Kur... co go poje... ? Tylu piłkarzy jest a on wstawia Rado ?

Tyle było krzyku na tym forum, tłumaczenia...że warto stawiać na młodzież...

tarantulaw2 08.08.2010 17:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zapalony (Post 955956)
RADO w 1 skladzie... Pawelek na bramce... Rios i Zuraw na lawce... ZENADA KULAWIK, ZENADA

Dlaczego?

Rado może dużo namieszać na boisku... Na pewno będzie się starał pokazać z jak najlepszej strony.

Rios dopiero co przyleciał, więc jest pewnie "Zmęczony po podróży". Wejdzie ok 60-70 min.

Zuraw nie gral za dobrze z Karabachem to nie gra i dziś. Proste.

Z Pawełkiem tak jak mówiłem...

Idę znaleźć leki na uspokojenie :lol::lol:

Ogryzek 08.08.2010 17:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 955959)
Kulawik to kolejny nawiedzony trener, który chce wydobywac potencjał z naszych zawodników. Owszem jest miejsce do poprawy, szczególnie na płaszczyźnie taktycznej.
Ale opowiadanie tych samych bajek, że są dobrzy, że trzeba im dać czas, że muszą wydobyć potencjał. Tak, są dobrzy, bo wygrali mistrzostwo Polski. Krew człowieka zalewa.

Sfolguj trochę!

Kulawik prowadzi Wisłę w zastępstwie "pierwszego" trenera góra 2 mecze. Jest tu przecież na ławce przez przypadek i bałagan w naszym klubie. Odpuść mu i trzymaj kciuki za naszych "patałachów" żeby 1-0 wystrugali:)

Może chciał wstrząsnąć zespołem? Albo taki Rado jest w lepszej formie niż inni? Po meczu będziemy mądrzejsi.

serek.c2 08.08.2010 17:29

I zaczyna się - tak jak myślałem Rios będzie wchodził następne pół roku z ławki na końcówki meczów, bo się wg naszych "trenerów" będzie musiał nauczyć europejskiego stylu gry... żenada.

ChG 08.08.2010 17:30

Oj żebyśmy tylko nie wygrali 4:0 po pięknej grze i żebyście nie pisali: "TAK, KULAWIK NA TRENERA! ŚWIETNIE, ŻE WYSTAWIŁ TEGO RADO, CHŁOPAK JEST GENIALNY!"...

jason wiślak 08.08.2010 17:30

W co ten Kulawik gra??? Jovanić na ławie...nasz jedyne sensowne wzmocnienie w lecie...:lol: Paljic na trybunach...a Rado w pierwszym...nie wiem czy sie smiac czy płakać...chociaz chłopaka na oczy nie widziałem...

mic1992 08.08.2010 17:31

nasz środek dzisiaj nie będzie istnieć, pewnie Małecki będzie musiał ciągnąć ataki od naszego pola karnego

kondzio7 08.08.2010 17:31

ja licze na skromne 1:0:D i bardzo chcialbym tego Simeone na trenera, przynajmniej zobaczylibysmy co potrafi Rios. Bo pewnie tak jak mowisz bedzie wchodzil w koncowkach.

palczi 08.08.2010 17:31

Pawełek :shock:

sayek89 08.08.2010 17:32

Panowie spokojnie, emocji nam dzis nie zabraknie do samego konca. Zobaczcie za to jaka mamy mocna lawke rezerowowych :D

konkursowicz 08.08.2010 17:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jason wiślak (Post 955973)
W co ten Kulawik gra??? Jovanić na ławie...nasz jedyne sensowne wzmocnienie w lecie...:lol: Paljic na trybunach...a Rado w pierwszym...nie wiem czy sie smiac czy płakać...chociaz chłopaka na oczy nie widziałem...

Kulawik podejmuje odważne decyzje :D Jeśli ten mecz wygra, a gra będzie choć trochę lepsza, to będzie za te odważne decyzje chwalony. Jeśli natomiast meczu nie wygra...lepiej nie mówić. :D

barteqTS 08.08.2010 17:33

Rado? OK. Paljic na trybunach? Niech będzie. Ale zmiana obsady bramki to sabotaż, nic nie piszą że to z powodu kontuzji Jovanica czy podobnego powodu, więc taka decyzja jest idiotyczna.

kondzio7 08.08.2010 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 955977)
Panowie spokojnie, emocji nam dzis nie zabraknie do samego konca. Zobaczcie za to jaka mamy mocna lawke rezerowowych :D

z naszym "miszczem" bramkarskim napewno nie zabraknie;D

tofik 08.08.2010 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 955970)
Sfolguj trochę!

Kulawik prowadzi Wisłę w zastępstwie "pierwszego" trenera góra 2 mecze. Jest tu przecież na ławce przez przypadek i bałagan w naszym klubie. Odpuść mu i trzymaj kciuki za naszych "patałachów" żeby 1-0 wystrugali:)

Może chciał wstrząsnąć zespołem? Albo taki Rado jest w lepszej formie niż inni? Po meczu będziemy mądrzejsi.

Nie...ja rozumiem. Odniosłem się do jego wypowiedzi chyba z wczoraj. PS dopisałem po chwili, nie załapał się. W każdym razie gość mi trąci PMS'em .

Proud 08.08.2010 17:35

Spokonie. Tomasz Kulawik jest trenerem, (tymczasowym, ale zawsze) nie Wy. On odpowiada za wyniki w tych dwóch najbliższych meczach.

Zobaczymy jak to będzie wyglądąło, a oceniać będziemy po meczu.

serek.c2 08.08.2010 17:35

Mnie właśnie nie martwi wystawienie Rado (choć wolałbym zobaczyć Riosa od począku - niech już nie pierdzielą o zmęczeniu podróżą). Mnie martwi, że jedyny facet który się w meczach z Karabachem nie skompromitował siada w nagrodę na ławie a gra Sobol bez formy i tragiczny wręcz Kowalski unikając konsekwencji swoich marnych występów...

Falmokirak 08.08.2010 17:36

katastrofą jest to że w każdym meczu jest totalnie zmieniony skład i ciekawe kiedy wszyscy się zgrają ?? no porażka według mnie ten skład .

konkursowicz 08.08.2010 17:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wisła (Post 955981)
Postaramy się wyjaśnić tajemnicę ustawienia Wisły. W obronie Biała Gwiazda zagra czwórką zawodników, w pomocy trójką: Kirm, Sobolewski, Piotr Brożek. Przed nimi będą wysunięci Kamil Rado i Patryk Małecki, a na szpicy zagra Paweł Brożek. Trochę to zagmatwane, ale mamy nadzieję, że zadziała.

Oby, oby zadziałało...

sayek89 08.08.2010 17:37

Jovanic tez nie blysnal w pucharach. Pawelek ma szanse wykorzystac to i moze bedzie bronil na przyzwoitym poziomie. Rado zbyt odwazna decyja, ja bym chlopaka wpuscil raczej przy korzystnym wyniku w koncowce. Kulawik zaden trener :P

lorddavy 08.08.2010 17:38

Kulawik duży plus za skład. Kasperczak przez całą swoją kadencję srał się wystawic juniora a Kulawik daje go w pierwszym meczu, za to moje brawa. Kolejne brawa za Paljicia na trybune :D Żurawski w końcu na ławce tam gdzie jego miejsce! Skład super zobaczymy jak pograją. I nie bijcie piany dobrze, że daje szansę młodemu. Potem wszyscy pieprzą, że się nie promuje juniorów. To teraz mamy jakąś męską decyzje :)

kondzio7 08.08.2010 17:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 955988)
Jovanic tez nie blysnal w pucharach. Pawelek ma szanse wykorzystac to i moze bedzie bronil na przyzwoitym poziomie. Rado zbyt odwazna decyja, ja bym chlopaka wpuscil raczej przy korzystnym wyniku w koncowce. Kulawik zaden trener :P

Moze Jovanic nie blysnal ale napewno broni lepiej od Mariusza:) klika ladnych pilek z karabachem wyciagnal.

Wojtas 08.08.2010 17:39

Ja to widze tak ze jest na razie bałagan i dopki nie przyjdzie nowy trener sprzątać nie ma sensu.

Dac Kuli spokojnie pracowac swoje te 2 mecze a potem przyjdzie czas na dokladniejsze rozmyslania ale to juz nowego trenera.
Zobaczymy jak bedzie ,cudow sie nie spodziewam byle jakie zwyciestwo wystarczy.

sayek89 08.08.2010 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kondzio7 (Post 955990)
Moze Jovanic nie blysnal ale napewno broni lepiej od Mariusza:) klika ladnych pilek z karabachem wyciagnal.

Te pierwsze 2 bramki no nie wiem czy tak ladnie wyciagnal, jak sien awet nie ruszyl... Pawelek da rade :)

wiśnia 08.08.2010 17:41

no to Kulawik zaszalał, a kto to jest ten Rado?

tarantulaw2 08.08.2010 17:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 955992)
Te pierwsze 2 bramki no nie wiem czy tak ladnie wyciagnal, jak sien awet nie ruszyl... Pawelek da rade :)

Obys miał rację.

Karherop 08.08.2010 17:43

Pawełek w bramce ? Grał w niej spokojnie ( lub mniej spokojnie ) 3 lata więc i ten mecz zdzierżę . Szkoda jednak Jovanica.

Rado w pierwszej 11 ? świetne posunięcie , bardzo mi się podoba i za to trzeba pochwalić Kulawika . Mam nadzieje że w dzisiejszym meczu nasz 'junior' pokaże na co go stać .
Gdyby Rios wczoraj nie wrócił z Argentyny to pewnie grałby w pierwszym składzie , to było zresztą do przewidzenia że usiądzie na ławce .

Skład zaskakujący , ale czym ryzykujemy ? odp . Niczym

Ogryzek 08.08.2010 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiśnia (Post 955993)
no to Kulawik zaszalał, a kto to jest ten Rado?

Marsjanin!

Przyleciał zwiedzać planetę Ziemia i padło na Suche Stawy:D

Litości....

MCX 08.08.2010 17:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wiśnia (Post 955993)
no to Kulawik zaszalał, a kto to jest ten Rado?

http://www.wisla.krakow.pl/pl/kadra/...sa/kamil_rado/

Nie róbcie afery ;>
Lech w meczu el LM wystawił absolutnego debiutanta - Drygasa i świat się nie zawalił.
A my na Arkę wychodzimy z Kamilem Rado. Będzie grał kiepsko to zejdzie po 45 minutach.
Jak zagra nie tyle dobrze, co poprawnie, a my wygramy mecz to połowa z Was będzie zachwycona, że w końcu stawiamy na młodzież.

LooNatyk 08.08.2010 17:45

zestawienie ciekawe. Co do Rado to ok ze chlopak gra, zobaczymy jak sie sprawdzi. Dziwi natomiast Pawelek, co zlego zrobil Jovanic, ze go odstawil od skladu??? To wyglada jak potwarz dla Serba, ot tak sie bramkarza nie wywala, jak nie popelnil bledu.

Szkoda, ze nie ma Riosa, bo bgym go poogladal, no ale zobaczymy jak bedzie.

jova 08.08.2010 17:45

Mam nadzieję, że występ Pawełka w pierwszym składzie to efekt jakiejś kontuzji Jovanicia. Bo jeśli to niewymuszona decyzja trenera to pana Kulawika należy wysłać do okulisty, a jeśli ten nic nie znajdzie to należy rozważyć wizytę u psychiatry.
Czy Diaz grając u nas na boku obrony kiedyś zagrał naprawdę dobry mecz? Nie przypominam sobie.
Oby Bunoza wypadł lepiej niż za pierwszym razem, bo gorzej chyba się nie da.

iq1000 08.08.2010 17:46

Kulawik ma u mnie plusa za ten skład. Nawet jak przegramy.

wiśnia 08.08.2010 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 955996)
Marsjanin!

Przyleciał zwiedzać planetę Ziemia i padło na Suche Stawy:D

Litości....

:lol:
a ja myślałem że to ten zapowiadany przez Basałaja grajek z głośnym nazwiskiem:hura:

SĘDZIA ZGRED 08.08.2010 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sayek89 (Post 955992)
Te pierwsze 2 bramki no nie wiem czy tak ladnie wyciagnal, jak sien awet nie ruszyl... Pawelek da rade :)

Błagam tylko nie Pawełek bo znowu jak zaczną na niego stawiać to znowu będzie bronił cały sezon... i wpuści pare baboli w decydujących meczach...Ten gość na zieloną trawke powinien iść...Co do składu to Kulawik nieźle namieszał zobaczymy z jakim skutkiem... ale że Riosa w pierwszym składzie nie ma... to tylko pokazuje że się chlop nie zna na robocie...bo Rios w sparingach wymiatał , widział więcej niż pozostali podawał dokładniej niż pozostali i lepszy technicznie niż pozostali...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl