Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - inne dyscypliny (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=9)
-   -   KOSZYKARKI - Wisła Can-Pack Kraków w sezonie 2010/2011 - informacje, komentarze (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7454)

spinna 02.02.2011 00:15

dwie MEGA galerie zdjęć z meczu Wisła - Nadieżda:
http://kiks.tv/2011/02/galeria-wisla...da-orenburg-1/
http://kiks.tv/2011/02/galeria-wisla...da-orenburg-2/

spinna 02.02.2011 13:53

skrót meczu Wisła - Nadieżda:
http://kiks.tv/2011/02/kwintesencja-koszykowki/

dwugłos trenerski:
http://kiks.tv/2011/02/hernandez-wlo...mnostwo-pracy/

Krzysztof 02.02.2011 21:47


Fotki z pierwszego meczu z Nadieżdą Orenburg
http://img546.imageshack.us/img546/7168/panorama2.jpg

FTC1899 03.02.2011 12:29

Pomagamy Australii! Z inicjatywy zawodniczki Wisły Can-Pack Kraków i reprezentantki Australii Erin Phillips, rozpoczynamy licytacje, z których dochód zostanie przekazany na rzecz dotkniętej powodzią ojczyzny wiślaczki. A na kibiców czeka między innnymi... kolacja z samą Erin Phillips!Kolacja z Erin Phillips, piłka z autografami drużyny - wraz z całym sztabem szkoleniowym - "Białej Gwiazdy", unikalny kalendarz, a nawet... krawat od prezesa TS Wisła! To i nie tylko to mogą wylicytować fani kobiecej koszykówki.
Pieniądze uzyskane dzięki internetowym aukcjom zostaną przekazane na potrzeby odczuwającej skutki powodzi Australii - między innymi często pozostawionym samym sobie zwierzętom, które ucierpiały w wyniku tej strasznej klęski żywiołowej.


http://allegro.pl/listing.php/search...&category=3966





wojti11795 03.02.2011 21:43

Wiecie czy będzie można gdzieś oglądać jutrzejszy mecz koszykarek?

ori363 03.02.2011 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wojti11795 (Post 1046709)
Wiecie czy będzie można gdzieś oglądać jutrzejszy mecz koszykarek?

tutaj powinna być transmisja (z Gorzowem była):
http://yatv.ru/nadezhda-TV/

mlody_ale_wierny 03.02.2011 22:54

a tak to pozostaje na pewno relacja na fiba europe.

I wg. WislaKosz.pl Radio Kraków też prowadzi relacje.

Dean 04.02.2011 14:50

http://yatv.ru/nadezhda-TV/

Nawet fajnie odbiera. ;)

AS82 04.02.2011 15:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dean (Post 1046965)
http://yatv.ru/nadezhda-TV/

Nawet fajnie odbiera. ;)

wiesz jak sie zalogowac na czat ,bo wszystko po rosyjsku.. ?

zim zum 04.02.2011 15:14

Nasze zapomniały jak się gra :)

Dean 04.02.2011 15:15

Jak dwutaktów nie umiemy rzucać no to... ale wygramy.:)

zim zum 04.02.2011 15:22

Nie no, to co sie teraz dzieje to istna masakra, już prowadzimy 3, a było tyle w pałe po pierwszej kwarcie.

aNouc 04.02.2011 15:23

Sądziłem że po meczu, tak Rosjanki wystartowały :D
No nic, wygrana tam będzie wielkim sukcesem, maja już Hammon w składzie.. relacji TV nawet nie oglądam, nie na moje nerwy. Wolę z perspektywy widza na hali, przynajmniej jestem zajęty darciem pyska.
Boże dopomóż !

lucas1906 04.02.2011 15:29

Wiślaczki tracą takie proste piłki, mnóstwo prezentów dla Rosjanek :/

herkules 04.02.2011 15:38

4 punkty straty do przerwy ! ale się dziewczyny rozkręcają

dopingu nie ma

mlody_ale_wierny 04.02.2011 15:40

Nawet wywiadzik walneli szybki, lux relacja,38-34 po 2 kwartach.

sergio 04.02.2011 15:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez herkules (Post 1046997)
4 punkty straty do przerwy ! ale się dziewczyny rozkręcają

dopingu nie ma


Jak to nie ma? a czytasz czat... co tam sie teraz dzieje, jadą z dopingiem równo:lol:

aNouc 04.02.2011 15:45

Pawlak o dziwo już 6 punktów, a Ewcia tylko 2.
Muszą w końcu raz wszystkie zagrać równo i oby to nastąpiło w tym meczu

herkules 04.02.2011 15:46

bardzo chciałbym kolejnego meczu w Krakowie, ale wolę by Wisła już dziś spokojnie przeszła do kolejnej rundy

ktoś wie z kim ewentualnie?

yogul 04.02.2011 16:26

SZOK! wygrały !

jestem pod ogromnym wrażeniem Phillips, która nie dość że robi całą gre w Wiśle to jeszcze wszystko trafia

iiYama 04.02.2011 16:27

:) Ale Erin trójki miotała :)

AS82 04.02.2011 16:27

Philipis niezle miazdzyla 3-kami :-D

Dean 04.02.2011 16:27

Pięknie laski :D ! Jutro na koszykarzy :D

Kosa93 04.02.2011 16:28

Brawo! Ćwierćfinał jest nasz :D Fajnie by było z Peczem :)

Billy 04.02.2011 16:28

Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee est !!!!!!!
To oczywiste.... ;)

Żuczek 04.02.2011 16:28

Brawo! Pięknie dziewczyny!!!

SZYMEK_TSW 04.02.2011 16:28

Super mecz dziewczyn :) Trójeczki Erin pięknie wchodziły :)

sergio 04.02.2011 16:29

Końcówka piorunująca rzuty za 3 miażdzyły Rosjanki!


ps. za sam język powinno się wszystkich ruskich na księżyc wyeksmitować

rafil 04.02.2011 16:31

i turków

super że wygrały, chociaż troszkę szkoda że nie będzie 3.

ĆWIERĆFINAŁ ZE ZWYCIĘZCĄ PARY MIZO PECS - HALCON AVENIDA

Rybka1928 04.02.2011 16:32

No i Pawlak w końcu coś rzuciła ;)

aNouc 04.02.2011 16:33

http://www.youtube.com/watch?v=RgAPvKkosQs


Piękny sen, który się ziścił !

yogul 04.02.2011 16:38

Pecs 2010 - Halcon Avenida Salamanka (godz. 18:00)
stan rywalizacji: 1:0 dla Halcon Avenida Salamanka


Nie spodziewałem się że, wygrają ten mecz, jednak nie ma rzeczy niemożliwych.

W końcu jest kolektyw, składający się z tych 8-10 zawodniczek, gdzie nie opieramy się tylko na Kobryn, która może mieć gorszy dzień lub zostać świetnie przykryta tak jak dziś, ale każda z nich wchodzi i wnosi świeżość i wysoki poziom gry. Tak jak Paulina dziś, niewiele zagrała a jednak zdobyła bardzo ważne punkty.

lucas1906 04.02.2011 16:45

Dla mnie gwiazdą tego zespołu jest Phillips!! Dziewczyna ma taki power pod koszem rywala, jakiego nie miała chyba żadna zawodniczka w Wiśle! Sieje niesamowity popłoch, rzuty światowej klasy. Taka zawodniczka to skarb :)

mitmichael 04.02.2011 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yogul (Post 1047025)
SZOK! wygrały !

jestem pod ogromnym wrażeniem Phillips, która nie dość że robi całą gre w Wiśle to jeszcze wszystko trafia

Swietny wynik na trudnym terenie jeszcze bardziej cieszy. Wielkie Brawa za ten awans

sandomingo 04.02.2011 17:16

Jestem bardzo zaskoczony, nie liczyłem w ogóle na awans.
To jest ogromny sukces, biorąc pod uwagę klasę rywala!!!
Tak naprawdę to o tym wyniku powinno być głośno w mediach, ale że nie lubią one Wisły to niestety tak się nie stanie.

Wielkie brawa dla wszystkich dziewczyn i całej drużyny!!!

aNouc 04.02.2011 18:21

Halcon to patrząc na statystyki dużo lepszy zespół od Rosjanek. Przynajmniej na dziś.
W grupie dwukrotnie ogrywali Galatasaray, który ma dwie podstawowe przedstawicielki w meczu gwiazd Euroligi (Zresztą tego zespołów nie trzeba przedstawiać), i to dość znacząco. Różnicą prawie 20 punktów w pierwszym meczu i aż 30 w drugim. Tylko dwie porażki nie z byle kim, a w przypadku jednej różnicą zaledwie 2 punktów. Mają bardzo dużo wysokich zawodniczek, znacznie wyższych od naszych.
Ale na dziś cieszmy się z tego co jest, potem się będziemy martwić ;) No chyba że Pecz sprawi mega sensację..

Greebo 04.02.2011 18:42

Pozwolę się nie zgodzić z powyższą opinią. Halcon personalnie nie jest silniejszy od Orenburga, przewyższa natomiast Rosjanek zgraniem. Wyniki spotkań z Galatasaray nie powinny straszyć - Turczynki makabrycznie rozczarowują w tym sezonie, a udział ich 2 zawodniczek w meczu gwiazd to tylko zasługa systemu glosowania.

Nie wiem też skąd teza o ich przewadze wzrostowej.. bo ta - minimalnie ale jednak - będzie po naszej stronie.. Ogólnie to co prawda Hiszpanki będą faworytem, ale głównie dzięki przewadze własnego parkietu a grając jak z Orenburgiem jesteśmy w stanie tą przewagę zniwelować, zwłaszcza ze naszym ogromnym atutem powinien być trener Hernandez znający na wylot niemal cały zespół rywalek.

danpe_ 04.02.2011 20:04

O mało mi pikawa nie wyskoczyła w autobusie, gdzie słuchałem 4 kwarty wracając z pracy. Dawno nie przeżywałem tak nerwowych chwil, począwszy od 9:0 aż do końca meczu.

Ogromne brawa dla naszego zespołu, drugi sezon z rzędu w czołówce drużyn Europy.
Mało mamy w Polsce takich zespołów i pewnie nadal tak będzie.
Tym bardziej przykrym jest fakt, iż Polacy nie potrafią tego docenić.
Informacje o wygranej naszych koszykarek trudno znaleźćw mediach telewizyjnych, a propozycja TV aby zapłacić za transmisje jest idiotyzmem i osobiście chętnie bym liście tym ćwokom z TV sprzedał.

Erin jest chodzącym złotem dla naszego zespołu.
A jakiś dziad mnie przelicytował, więc z kolacji nici ;(

Rybka1928 04.02.2011 20:48

Licytuj dalej ;))))

Ale to fakt, robi robotę, oby tylko została. Jakoś wątpię, żeby Pecz zrobił w sumie megasensację i wygrał, ale na pewno powalczą na wyjeździe, u nas wygrana przy super dopingu i drugi Final Four jak nic ;)

Kosa93 04.02.2011 21:31

Mecz z Salamanką 25 lutego, czyli gdy wyjazd do Gdyni...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl