Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Aktualni pracownicy Wisły Kraków: prezes, marketing... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7417)

Żmijka 28.06.2010 11:08

Dobra, nie żebym broniła jakoś wybitnie nasze BP i sp, ale zorientuj się ile osób pracuje tam na (L) a ile u nas?
I masz efekty. A pretensje o taki stan rzeczy kierować proszę do Myślenic.

wooojo 28.06.2010 11:14

Nie wiem czy zauważyliście różnicę w jakości skrótu z ostatniego sparingu, pomiędzy tym zamieszczonym na stronie oficjalnej a tym na TWSD, ten na oficjalnej to jakaś żenada bardzo słaba jakoś.I nawet patrząc po samym opracowaniu na TWSD podane składy, minuta i strzelec bramki, a na oficjalnej nic.

spartan 28.06.2010 17:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 922367)
Dobra, nie żebym broniła jakoś wybitnie nasze BP i sp, ale zorientuj się ile osób pracuje tam na (L) a ile u nas?
I masz efekty. A pretensje o taki stan rzeczy kierować proszę do Myślenic.

Czy sugerujesz, że drużyna piłkarska Wisły Kraków jest tak wielkim i skomplikowanym medialnie tworem, że informacji o jej dziennym funkcjonowaniu nie jest w stanie przygotować JEDEN pracownik?
To aż strach pomyśleć ilu ludzi przygotowuje kronikę kryminalną w piątkowym dodatku do Słowa Wienciórki...

A poważnie Żmijko, niestety ale miejsce Ochalika w rankingu rzeczników OE nie jest raczej przypadkiem ani specjalnym błędem i złośliwością dziennikarzy.

1q2 28.06.2010 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wooojo (Post 922371)
Nie wiem czy zauważyliście różnicę w jakości skrótu z ostatniego sparingu, pomiędzy tym zamieszczonym na stronie oficjalnej a tym na TWSD, ten na oficjalnej to jakaś żenada bardzo słaba jakoś.I nawet patrząc po samym opracowaniu na TWSD podane składy, minuta i strzelec bramki, a na oficjalnej nic.

Ale czemu się dziwić - jeśli klub przez miesiące jak nie lata, miał delikatnie mówiąc - olewkę na stadion - W stylu robi się to niech się robi, olewkę na jakikolwiek marketing,mógł przez miesiące pracować bez dyrektora sportowego, bez prezesa.Reasumując był klubem widmo jeśli chodzi o pracowników - to tak samo była i jest traktowana oficjalna strona.

Ja tu się zgadzam ze Żmijką, choć mogę tylko przypuszczać że tak jest.
Nie da się bez ludzi i bez pieniędzy, zrobić czegoś konkretnego.
I nie zgadzam się ze Spoxsterem - który od niedawna zrobił się naczelnym obrońcą patologii w naszym klubie, że to iż na stronie nie ma praktycznie niczego o stadionie to wina burdelu i tego że nie wiadomo co , gdzie i kiedy.

Po części pewnie tak ale za to Wisła swoim totalnym olewactwem w tej sprawie, też odpowiada - Gdyby nie pewien 'szalony'(oczywiście w pozytywnym sensie) Radny to pewnie niczego byśmy nie wiedzieli.
Poza tym większość rzeczy jest stała i nie da się tego już zmienić, nie mówiąc już o marketingu , zachęcaniu do przyjścia na nowy stadion, nakręcaniu atmosfery że już niedługo Wisłę czeka wielka chwila.
U nas nie ma NICZEGO - wyjdzie jeden porobi fotki i walnie mini wykład na temat kładzenia murawy.Nie ma nawet jednej głupiej wizualizacji, jednego zdjęcia, jednej informacji
Taka amatorka to wstyd na całą Polskę.Można by odnieść wrażenie że na R22 budowany jest jakiś miejski stadion na którym może zagramy

Oczywiście nie mam powodów winić za to 'ludzi ze strony oficjalnej'.Domyślam się że jak położone są w Wiśle inne aspekty, tak i strona oficjalna jest traktowana jako zło konieczne i w skrócie - jaka płaca, taki efekt.

Żmijka 28.06.2010 17:51

Spartan:
Dobra, ale nie było mowy o "raporcie dziennym" tylko większej i zróżnicowanej ilości newsów - newsy, wywiady, video, foto. I uwierz, że tego nie jest stanie zrobić jeden człowiek - tzn jest, ale nie na takim poziomie, który byłby zadowalający. O to chodzi. Jak nie wierzysz o spróbuj jeden dzień. Ja parę razy tak egzystowałam na zgrupo i uwierz, nic fajnego i lekkiego.

Oczywiście, że nasz klub nie wykorzystuje całkowicie potencjału i możliwości jakie ma (dostęp do kopaczy, trenerów, materiałów), ale nie jest to tylko wina ludzi.

Rzecznik prasowy to inny temat, w większości klubów nie zajmują sie oni pisaniem newsów i stroną jako taką.

spartan 28.06.2010 18:33

Żmijko:
To za co jestem wdzięczny Tobie czy Nikol, TWSD czy SKWK jest czym innym od tego czego wymagam od oficjalnej strony klubu i klubu jako całości. Wam należy się szacunek i podziw za zapał, chęci, poświęcanie czasu i środków, omijanie zakazów i przeszkód bo robicie to z własnej woli i dla dobra Wisły. Natomiast klub....
Od kluby wymagam 100% profesjonalizmu (żeby nie pisać 1906%), rzetelności, dokładności, poszanowania kibiców, szybkości w prezentowaniu materiałów i prezentowaniu newsów. Wisła jest dla mnie zbyt ważna abym mógł darować bylejakość. Tak jestem naiwnym optymistą ale chcę żeby ten klub funkcjonował jak Man Utd albo real Madryt. I nie musi być bogaty jak one. Bo uwierz mi, że aż tak wielkie pieniądze nie są potrzebne aby sprawnie pokazywać to co się w życiu drużyny dzieje. Do tego trzeba talentu i kreatywności. A jeśli komuś go brak to naprawdę nie powinien w Wiśle pracować. To brutalne ale w pracy zawodowej nie wystarcza dobre chęci bo nie za nie jest się rozliczanym.
Czas skończyć z rozgrzeszaniem wszystkich za wszystko bo ten jest sympatyczny a tamten oddany. Trudno.
Przywołałem Ochalika. Jeśli jego pozycja jest słaba to wcale nie oznacza, że jego wina jest mniejsza. A jesli on jest słaby to niech go Basałaj zwolni i zastąpi kimś kto będzie w stanie ogarnąć BP, pracowników i współpracowników.
Jestem dziwnie pewien, że za godziwe wynagrodzenie można znaleźć oddaną i pomysłową osobę, która się tym zajmie. A gdybyś uznała, że godziwe to zbyt wiele dla kluby to pewien jestem, że ten w gruncie rzeczy niewielki wydatek w strukturze opłaciłby się bardziej niż wiele innych.
Niestety poruszyliśmy temat BP ale równie dobrze moglibyśmy zająć się każdą komórką w Wiśle i wnioski byłyby takie same.

Vinci 28.06.2010 19:13

Cytat:

Jestem dziwnie pewien, że za godziwe wynagrodzenie można znaleźć oddaną i pomysłową osobę, która się tym zajmie. A gdybyś uznała, że godziwe to zbyt wiele dla kluby to pewien jestem, że ten w gruncie rzeczy niewielki wydatek w strukturze opłaciłby się bardziej niż wiele innych.
Masz sporo racji, w tym co napisałeś. Pamiętasz jednak, że jeszcze w zimie nie miał, kto przygotować boiska do treningów. A o pomoc przy odśnieżaniu apelowali pracownicy klubu...
3-4 lata temu strona oficjalna radziła sobie bardzo dobrze. Dopóki był faust wszystko było poukładane. Faust odszedł, i od tego momentu wszystko stanęło w miejscu.

Jaroo1 28.06.2010 20:20

Po prostu u nas nie ma ludzi do roboty. Nie trzeba byc geniuszem zeby tego nie zauwazyc. Do niedawna nie mielismy nawet prezesa wiec brakuje tez ludzi na nizszych szczeblach- bo skoro Wisla to Wisla i nawet prezesa nie musi miec to az strach pomyslec ilu ludzi brakuje na tych mniej waznych szczeblach. Teraz przyszedl Basalaj i sie zajmuje wszystkim a tez nie powinno tak byc. Jak on sam mowi chce zatrudnic osobe ktora osobiscie zajmowalaby sie marketingiem i wlasnie o to chodzi. Musza byc osoby ktore beda zajmowac sie jednym zadaniem np 1 osoba od marketingu, jedna osoba od pilnowania spraw stadionu (no teraz to juz raczej za pozno na takiego kogos), jedna osoba ktora na serio ogarnie strone oficjalna, osoba ktora sie zajmie sprzedaza pamiatek. A u nas sie uwaza ze jestesmy doskonali, ze nigdzie nam sie nie spieszy, ze stadion sam sie zapelni, ze po pamiatki klubowe beda sie pchac drzwiami i oknami. To wyglada tak jakbysmy zdobyli te kilka tytulow MP i osiedli na laurach myslac ze sukces sportowy wszystko zapewni.
Szkoda ze w klubie nikt nie mysli madrze bo naprawde przy odrobinie dobrej woli, takiej checi zajecia sie klubem, zapalowi i mysle ze niewielkich funduszy (bo watpie zeby wiekszosc dziedzin pochlaniala tyle pieniedzy co np roczna pensja Łobo) to wszystko jest doogarniecia. Tylko trzeba chwilke posiedziec i pomyslec: aha strona oficjalna jest slaba wiec tam trzeba ludzi ktorzy sie nia zajma itd

nicolas 30.06.2010 14:12

A ja mam pytanie, czy w związku z odbudowaniem marketingu i PR Wisły wraz z przyjściem pana Basałaja, Wisła zamierza ZATRUDNIĆ nowych ludzi? Dziś oglądałem np. filmik - skrót z meczu Legia - GKP na oficjalnej stronie Legii, gdzie dwóch facetów komentowało przebieg meczu.

W związku z tym, że mam doświadczenie w pracy jako dziennikarz sportowy bardzo chciałbym podjąć jakąś pracę związaną z byciem klubowym redaktorem, czy pracy w radiu Biała Gwiazda, które mogłoby relacjonować takie sparingi właśnie! Teraz to już musztarda po obiedzie, ale w zimowej przerwie i okresie przygotowawczym możnaby zrobić to i owo - relacje ze sparingów, więcej wywiadów i materiałów promocyjnych, co wpłynie pozytywnie na marketing Wisły.

Moje pytanie jest takie - czy Wisła zamieszcza w ogóle gdzieś ogłoszenia o pracę? W jaki sposób można złożyć aplikację i podjąć się jakiegoś wyzwania? Choćby na początku za darmo - w ramach sprawdzenia przydatności pracownika dla klubu?

MCX 09.07.2010 13:46

http://www.weszlo.com/news/5210

Tekst na temat naszego rzecznika prasowego.

Evil_ 09.07.2010 13:50

ja pier^#%&, coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że cała polityka naszego klubu to polityka śmieszności, chaosu i jeden wielki kabaret...

koyoot 09.07.2010 13:58

Tak rola rzecznika jest faktycznie zaparzenie cieplej herbaty dziennikarzom ktorzy przeprowadzaja wywiad z pracownikiem klubu, ale jednoczesnie jego rola jest tez nie dopuszczenie do zadawania przez nich kretynskich pytan i pozniej wyslanie wywiadu do druku. A ze niestety poziom dziennikarstwa sportowego i wogole jakiegokolwiek w polsce jest taki a nie inny to niech sie weszlo nie dziwi ze to wyglada tak a nie inaczej.

Jak dziennikarze nie beda zadawac kretynskich pytan(watpie czy sa w stanie zadawac normalne pytania) to nie bedzie mialo miejsca takich sytuacji. To raz, dwa ciekawi mnie czemu sie nie doczepiaja do jakiegokolwiek innego klubu w szczegolnosci do Legii.

crazykaro 09.07.2010 16:58

Do zadań rzecznika należy to co mu szef każe a nie to co by chciało weszlo

Jaro1991 12.07.2010 10:59

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ikiem_druzyny/

Duża niespodzianka jak dla mnie.

Syn Kangura z 1984 12.07.2010 11:00

Jak dla mnie odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu :)

Karlos 12.07.2010 11:04

Jarosław Krzoska to idealny kandydat na to stanowisko. Jest to czlowiek doswiadczony, ktory na kazdym kroku podkreslal swoja milosc do Wiselki :)

crazykaro 12.07.2010 11:15

Widzę że siętydzień dobrze zaczyna :-D Tylko czemu akyrat kierownik druzyny? Strata takiego dziennikarze będzie ciężka ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło

tofik 12.07.2010 11:39

Swój chłop. Na pewno będzie się dobrze dogadywał z piłkarzami. Ale tak prawdę mówiąc, to zamieniał posadkę w tvp na noszenie brudnych skarpet piłkarzy ? Dziwna decyzja :D

WiślakMyślenice 12.07.2010 12:37

Michał Kobylarczyk szefem marketingu Wisły :)

WiślakMyślenice 12.07.2010 12:39

Michał Kobylarczyk szefem marketingu Wisły :)

szprotson 12.07.2010 12:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 932968)
Swój chłop. Na pewno będzie się dobrze dogadywał z piłkarzami. Ale tak prawdę mówiąc, to zamieniał posadkę w tvp na noszenie brudnych skarpet piłkarzy ? Dziwna decyzja :D

Jak dziwna. To już nie stary dobry kiero, tylko jak powiedział prezes, Team Manager

qchar90 12.07.2010 12:43

niby wszystko ladnie, Basalal mowi o strukturach, ze 1-15 sierpnia bedzie dyrektor sportowy i szef skautingu, wszystko ladnie
ale gdzie wzmocnienia?

Filippo123321 12.07.2010 12:48

Czyli zbymak miał racje jesli chodzi o Krzoske :)

zbymak 12.07.2010 12:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 932968)
Swój chłop. Na pewno będzie się dobrze dogadywał z piłkarzami. Ale tak prawdę mówiąc, to zamieniał posadkę w tvp na noszenie brudnych skarpet piłkarzy ? Dziwna decyzja :D

Jak nie wiesz kto zajmuje sie sprzetem do treningu i brudnymi skarpetami to najpierw dopytaj kogos a potem pisz glupoty:lol:

SpoXsteR 12.07.2010 13:01

Jak poinformował prezes Bogdan Basałaj, dyrektorem marketingu Wisły Kraków SA został Michał Kobylarczyk.

http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/w...9359523538.jpg

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...em_marketingu/

Wkrótce dyrektor sportowy i szef skautingu

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...zef_skautingu/

Filippo123321 12.07.2010 13:06

Powoli nastaje normalność.

QBAS 12.07.2010 13:38

Krok w dobrą stronę. Ale nie zapominajmy, że cieszyć się powinniśmy z efektywnych działań marketingowych, a nie z samego faktu zatrudnienia kogoś na stanowisku szefa marketingu :)

Sopranos 12.07.2010 13:41

Takie pytanie mam przy okazji. Czy były dyrektor marketingu Grzegorz Falk to były rugbysta Juvenii? ;)

emjot 12.07.2010 13:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sopranos (Post 933069)
Takie pytanie mam przy okazji. Czy były dyrektor marketingu Grzegorz Falk to były rugbysta Juvenii? ;)

yessssssss

dj_ibutti 12.07.2010 13:56

I reprezentant Polski ;) Swoją drogą ciekawe czy sądzi się z Wisłą w końcu. Bo wiem, że rozważał tą opcję, po tych jajach ze zwolnieniem.

tofik 12.07.2010 14:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zbymak (Post 933030)
Jak nie wiesz kto zajmuje sie sprzetem do treningu i brudnymi skarpetami to najpierw dopytaj kogos a potem pisz glupoty:lol:

To była taka przenośnia. W końcu kierownik to raczej służalcza rola. Załatw to, załatw tamto. No, ale nie moja sprawa. Chce, to ma :)

JrQ- 12.07.2010 14:57

Basałaj zapowiedział, że bedziemy mieli szefa skautingu, ciekawe kto to będzie, moim zdaniem warto by było na przykład wyciągnąć Czyżniewskiego z Arki, kto jak kto, ale on akurat na swojej robocie się zna.

Wiślak-1990 12.07.2010 15:05

Tak, żeby się z Małeckim pobił:lol:

SpoXsteR 12.07.2010 15:09

Tez sobie tego nie wyobrazam :lol:
zadnych Czyzniewskich, podniosl lape na jednego z pilkarzy Wisly i taki ktos ma pracowac u nas? a stalo sie to po tym gdy Malecki schodzil i szyderczo sie usmiechal w trybuny kibicow Arki ktorzy caly mecz bluzgali na niego, i poniekad Czyzniewski stanal w obronie .. kibicow Gdynskich kibicow
po tym zdarzeniu, udzielal wywiadu..
Cytat:

(...)
- Mówiłem, że fajnie graliśmy w drugiej połowie i mieliśmy przewagę nad Arką - relacjonuje dla Przeglądu Sportowego Małecki. - Pan Czyżniewski zaczął dogadywać: "Co robiliście? Przecież wy grać nie umiecie!" Nie wiedziałem, że to on, odpaliłem mu: "Idź stąd chłopie". Czekał na mnie przed szatnią - dodał zawodnik Wisły.

Pod szatnią doszło do rękoczynów. Według świadków tego zdarzenia dyrektor sportowy Arki miał nawet dusić piłkarza Wisły. Dwójkę rozdzielił trener bramkarzy krakowian, Jacek Kazimierski.
(...)
Czyzniewski oficjalnie przepraszal (i bodajze mial jakas kare dostac od Komisji Ligi
Cytat:

Dyrektor żałuje, że stał się uczestnikiem takiego zdarzenia i zapewnia, że do podobnych sytuacji więcej nie dojdzie.
wiec na pewno bylo cos na rzeczy

JrQ- 12.07.2010 15:12

Ale na swojej robocie się zna. Nie przesadzajcie, przecież wiecie jaki jest Mały :p

farben 14.07.2010 11:45

Właściciel Wisły Kraków znów najbogatszy w Małopolsce

http://www.gazetakrakowska.pl/strona...lsce,id,t.html

KOMINEK 26.07.2010 08:41

http://www.sport.pl/sport/1,65025,81...as=3&startsz=x

Przynajmniej w wywiadzie to pełny profesjonalizm. Oby wszystko to, co znalazło się w gazecie zostało przelane na rzeczywistość.
Widać dwie rzeczy jedna to opór materii w polityce transferowej - chcieli szybko przez procedury pozyskanie stopera ślimaczy się

Po drugie nie ma ciśnienia w tym roku na puchary przejdziemy to super odpadniemy w IV rundzie z kimś wielkim nic się nie stanie.

I może to tłumaczy, dlaczego klub tak nie ciśnie na szybkie pozwolenie na grę na R22.

Chyba bardziej zależy im na w pełni działającym stadionie bez ciągle wychodzących usterek niż na naprędce odebranym obiekcie który przez długi czas będzie w stanie ni to budowyni to remontu ni to ukończonego stadionu.

JrQ- 26.07.2010 09:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 944278)
http://www.sport.pl/sport/1,65025,81...as=3&startsz=x

Przynajmniej w wywiadzie to pełny profesjonalizm. Oby wszystko to, co znalazło się w gazecie zostało przelane na rzeczywistość.
Widać dwie rzeczy jedna to opór materii w polityce transferowej - chcieli szybko przez procedury pozyskanie stopera ślimaczy się

Po drugie nie ma ciśnienia w tym roku na puchary przejdziemy to super odpadniemy w IV rundzie z kimś wielkim nic się nie stanie.

I może to tłumaczy, dlaczego klub tak nie ciśnie na szybkie pozwolenie na grę na R22.

Chyba bardziej zależy im na w pełni działającym stadionie bez ciągle wychodzących usterek niż na naprędce odebranym obiekcie który przez długi czas będzie w stanie ni to budowyni to remontu ni to ukończonego stadionu.

Poprawny link: http://www.sport.pl/sport/1,65025,8176627,B.html
wywiad kapitalny

tofik 26.07.2010 09:31

Cytat:

Wisła postanowiła sprowadzać zawodników z zagranicy, bo często są lepiej wyszkoleni i mentalnie zdeterminowani do bycia lepszym. Owszem, traktują Wisłę jako trampolinę do zrobienia kariery, ale wcale się z tego powodu nie obrażamy. Nie potrzebujemy zawodników, którzy na każdym kroku będą opowiadać, że grają dla Wisły, a jak przegrywają ważny mecz, to mówią, że to tylko sport. Oni mają dawać więcej niż same deklaracje. Ja też się wzruszam, gdy widzę, jak zawodnik pokazuje na logo klubu na koszulce, ale nie chciałbym, by wzięcie prysznicu po meczu zmywało całą odpowiedzialność. Piłkarze zawodowi otrzymują bardzo duże pieniądze i za to muszą dawać z siebie wszystko. Nie tylko na boisku, także w różnych działaniach klubu. Nie będziemy tolerować zawodników, którzy np. machają rękami, ze wszystkimi dyskutują, zamiast pracować z pokorą, albo obrażają się na kolegów, trenera, kibiców czy klub. To samo dotyczy trenerów i pracowników w klubie.
Hehe ciekawe kogo miał na myśli.

Pastor777 26.07.2010 10:50

Wywiad z Basałejem daje nadzieję :) Chyba mamy właściwgo człowieka, na właściwej pozycji. Liczę, ze wszystkie deklaracje z wywiadu będą miały w ciągu najbliższego roku dwóch odzwierciedlenie w rzeczywstości. Zresztą pierwsze pozytywbe zmiany już widać... Chciażby komunikacja w social mediach i nieco lepszy PR ;)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl