![]() |
Komentarz MISZCZ! :D
|
Oni tak na serio?
|
Chyba tak ... :)
Maciej Skorża jak Napoleon :shock: Swoją drogą fascynuje mnie jak się to ma do zamiłowania Macieja do zamykania treningów <mysli> |
Po prostu jesteście zazdrośni... :lol:
|
Baaa! Myślisz dlaczego oglądam? (ooo zacieło się ;( )
Tęsknię za Maciejem i chociaż tak via video chcę go miec blisko! |
Cos gadac musi Emil bo inaczej bylaby stypa :D
Mozna sobie popatrzec jak nic innego do roboty czlowiek nie ma... ;) |
Cytat:
|
Albo z konkursu rzutu ananasem na odległość.
|
Albo z baletu w Platynie lub Operze
Albo ze wspólnego piwa "Pączka" ze świeżakami |
będzie live konkurs rzucania na meczu przez kibiców nożami w piłkarzy ... :)
|
|
Widzew woli Jabłońskiego od Michniewicza.Nowy szkoleniowiec będzie zarabiał 50 tyś zł miesięcznie.
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Wid...496,1,726.html |
Ale po Cześku pojechali. A on taki zdolny, MP zdobył i PP:),i z Terekiem przegrał swego czasu. A w Anglii bywa regularnie tak więce wie co i jak w wielkiej piłce. Im mniej takich gości w Polskiej piłce tym lepiej. Cacek powiedział prawde. Nie stać na razie polskich klubów na zagranicznych trenerów z prawdziwego zdarzenia. Taki trener potrzebuje dobrych zawodników a nie odpadów. Póki co nas stać na średniego sortu odpady tak więc i trenerzy do tego muszą być adekwatni.
Bakero to dziwny gość, o co mu chodzi w zasadzie? |
Ja to bym chciał, żeby na tym forum zamienić polskich forumowiczów np. Marszałka jakimś zagraniczniakiem. Taki forumowicz z zachodu to i inteligentniejszy by był i nauczyłby nas czegoś.
|
Bydlaszewski... z ktorego paragrafu cie tym razem zbanowac ? Hm ?
Tradycyjnie "kolejne konto" ? Czy moze chcesz cos ekstra ? |
Cytat:
Tak to jest ...zagraniczni trenerzy to kompletnie inne podejscie ,inna mentalnosc ... nie pasuja do polskich wyżelowanych obiboków...... |
|
http://www.weszlo.com/news/5147
Heh chyba większość piłkarzyków ma takie podejście. "Mnie się należy!" |
Pewnie zniknie ten njus - onet i
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html Remis ze słynnym klubem :lol: - taka mała perełka 'portalowa'. Co nie zmienia faktu że 13 koła na sparingu za 15 zeta...Ten rok jeśli chodzi o frekwencję będzie należał do nich - bez 2 zdań. |
Tak wygląda zawodowy piłkarz w Polsce:
http://www.weszlo.com/news/5159 Czy w Legii w ramach kontraktów mają bony żywnościowe w Blikle? Kółko pączusiów na Łazienkowskiej bardzo liczne, nawet jak na marne standardy polskiej ligi. |
Widziales moze filmik z ktorego pochodzi to zdjecie? Radze sie zapoznac zeby nie powielac buractwa Weszlo. Tak to zdjecie wyszlo, nic wiecej.
|
Krequ,
chyba nie podejrzewasz mnie o skłonność do oglądania półnagich mężczyzn, baraszkujących w basenie? Nie skuszę się, mimo zapewnienia że Radović wypadł nad wyraz korzystnie. Wierzę Ci na słowo:-D |
Cytat:
|
jeśli to są dla was oponki to nie widzieliście tłuszczu na brzuchu...
edit : Wszystkim sympatykom Kolejorza przypominamy jakie korzyści płyną z posiadania abonamentu na 3 pierwsze mecze rundy jesiennej: • pierwszeństwo przy wyborze miejsca na stadionie po zakończeniu modernizacji (pierwszeństwo to przysługiwać będzie wyłącznie posiadaczom karnetów na 3 pierwsze mecze rundy jesiennej sezonu 2010/2011, karnety z poprzednich sezonów nie dają przywileju pierwszeństwa), • atrakcyjna cena karnetu w stosunku do ceny zakupu biletów na pojedyncze mecze, • pierwszeństwo i 15% rabatu na zakup biletów na mecze eliminacji Ligi Mistrzów (w przypadku awansu Lecha Poznań do III rundy eliminacji Ligi Mistrzów) • 10% rabatu na zakupy w Oficjalnym Sklepie Lecha Poznań, • 15% rabatu na zakupy w salonach s.Oliver (z wyłączeniem salonu w Faktory Outlet), • 5% rabatu na zakup nowego samochodu, 15% rabatu na usługi i zakup części w salonie Ford Bemo Motors, • zniżki na przejazdy PKP (w dniu meczu na zakup biletów do i z Poznania), • bezpłatna karta identyfikacyjna Lecha Poznań. nie no jak na to patrze to jestem pod wrażeniem, wiedzą jak zachęcić kibiców : rabat na samochód, bilet PKP... może u nas coś takiego będzie :) |
jak sie komuś nudzi, moze w ramach poszerzania horyzontów poczytać jak sobie radzi Emil Drozdowicz którego to testowaliśmy swego czasu, i sprawdzić jak sobie radzi nasz były trener.
http://live2.legialive.pl/ |
|
Kostiantyn Makchnovskij -Srdja Kneżević, Danijel Mihajlović, Mateusz Lisiecki, Jakub Wawrzyniak - Dominik Furman, Piotr Giza, Michał Żyro - Sebastian Szałachowski, Maciej Górski, Dong
Pół składu to ME, więc wyluzuj. |
Cytat:
A co w ME nie potrafia grać w piłke? Skoro graja w I składzie, to chybna potarfią coś kopnąć. Lisiecki, Furman, Żyro - no tak, to jest ta połowa z ME? Po co to tłumaczenie niby? Wiadomo ze 1 mecz i wogole, ale u Nas Kasperczak powiedział, że nie chce statystów tylko aktorów, i nie powoływał POŁOWY ME, tak jak niby zrobił to Skorża, który to jak był w Naszym klubie, takich praktyk nie stosował. ToTylkoJa- pozazdrościc tego, ze nawet taki mecz mozecie na www oglądnąć. |
http://sport.wp.pl/kat,75918,title,B...wiadomosc.html
Żeby małopolski browar reklamował się na sląskich koszulkach. A piwo mają pierwsza klasa. Ciekawe jak tam w Wisle poszukiwanie nowego sponsora |
Tylko że taki browar jest w stanie zapłacić góra 200-300 tys złotych za sezon.
A u nas ponoć Cupiał odrzucił propozycję 2 mln złotych za sezon, za miejsce na koszulce (zamiast Tele-foniki). |
Ale przecież wiadomo że u nas kwota niższa niż 4mln na sezon nie przejdzie bo się to Bossowi nie opłaca przecież skoro on i tak przelewa kwoty kolo 5mln to niech choćby TF ma na koszulkach reklamie nie?
|
Cytat:
Należy zauważyć że na koszulkach nie powinny się reklamować firmy z usług których nie korzystają przeciętni kibice jak TF tylko właśnie jakieś piwa, firmy odzieżowe, sieci komórkowe czy firmy elektroniczne i taka reklama przynosi efekty, a z usług TF korzystają tylko firmy specjalistyczne a nie przeciętni kibice |
Ale ciebie interesuje kto korzysta z tych film na koszulkach czy kasa z tej reklamy a fakt jest taki że TF przelewa 3-5mln rocznie na konto Wisły więc fakt faktem lepszego sponsora na horyzoncie nie ma. A fakt że bylibyśmy więcej do przodu gdyby TF tak czy siak przelewała kasę a na koszulkach był jeszcze inne sponsor jest niezaprzeczalny. Ale myślę że warto jednak forsować sponsora tytularnego stadiony i reklamodawców na stadion a nie zajmować się koszulkami bo ze stadionu kasy będzie dużo więcej.
|
Piłkarze Legii niczym celebryci TVN :D
http://legia.net/wiadomosci,37612-le...arsenalem.html |
crazykaro,
ty to wiesz, ja to wiem... I co z tego? Jeśli nie zmieni się mentalność Bossa, to takich sponsorów w Wiśle nie będzie. Moim zdaniem w obecnej sytuacji nie ma co wybrzydzać - każdego, który się zgłasza należy próbować za wszelką cenę zatrzymać. Jak będziemy mieć komplet na każdym meczu, sukcesy w europejskich pucharach to będziemy mogli kręcić nosem na biedniejszych sponsorów. |
Dobra a jak to jest Warka już nie jest jakimś tam sponsorem i nie ma z tego powodu zakazu innych piw? Przecież do tej pory tak było.
|
Cytat:
|
W przedsezonowym sparingu Wisła Kraków rozgromiła niemiecką Germanię Egestorf-Langreder 8:0. Jedną z bramek zdobył nowy nabytek Białej Gwiazdy, były jej gwiazdor - Maciej Żurawski.
Germania to drużyna szóstego poziomu rozgrywkowego w Niemczech, mimo to cieszy wysoka skuteczność wicemistrza Polski. Gole dla drużyny Henryka Kasperczaka strzelali m.in. zakontraktowani ostatnio Maciej Żurawski i Cikos. Dwie bramki zaliczył testowany Paolo Etamane Etame, a wynik spotkania otworzył wracający po fatalnej kontuzji Łukasz Garguła. Wisła zagrała w składzie: Milan Jovanić - Erik Cikos, Marcelo, Mateusz Kowalski (46 Gordan Bunoza), Junior Diaz (46 Peter Singlar) - Patryk Małecki, Tomas Jirsak (46 Jeronimo), Łukasz Garguła (46 Krzysztof Mączyński), Piotr Brożek (46 Wojciech Łobodziński) - Paolo Etamane Etame (46 Maciej Żurawski), Rafał Boguski (46 Paweł Brożek). Żródło: Dziennik |
|
Masakra. Patrzcie na to. Era Vuvuzeli w Polsce nadchodzi.
http://www.allegro.pl/item1109470802..._czerwona.html |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:22. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl