Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7374)

Żmijka 21.06.2010 11:14

Komentarz MISZCZ! :D

Dżołkmen 21.06.2010 11:32

Oni tak na serio?

Żmijka 21.06.2010 11:42

Chyba tak ... :)

Maciej Skorża jak Napoleon :shock:

Swoją drogą fascynuje mnie jak się to ma do zamiłowania Macieja do zamykania treningów <mysli>

spidey 21.06.2010 11:47

Po prostu jesteście zazdrośni... :lol:

Żmijka 21.06.2010 11:50

Baaa! Myślisz dlaczego oglądam? (ooo zacieło się ;( )
Tęsknię za Maciejem i chociaż tak via video chcę go miec blisko!

kreseq 21.06.2010 11:50

Cos gadac musi Emil bo inaczej bylaby stypa :D

Mozna sobie popatrzec jak nic innego do roboty czlowiek nie ma... ;)

flamengista 21.06.2010 19:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Acima (Post 917908)
http://legia.com/www/treninglive.php

Relacja live z treningu Legii :D

A czy w planach mają relację ze wspólnych wypadów do Bliklego?

GemHZR 21.06.2010 20:43

Albo z konkursu rzutu ananasem na odległość.

emj10 21.06.2010 21:27

Albo z baletu w Platynie lub Operze
Albo ze wspólnego piwa "Pączka" ze świeżakami

krwawy 21.06.2010 21:50

będzie live konkurs rzucania na meczu przez kibiców nożami w piłkarzy ... :)

kreseq 22.06.2010 13:11

http://wks.pl/news/3902,Mial-wystapi...ej-szopce.html

Szkoda słów...

AYALA 23.06.2010 09:05

Widzew woli Jabłońskiego od Michniewicza.Nowy szkoleniowiec będzie zarabiał 50 tyś zł miesięcznie.
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Wid...496,1,726.html

Marszałek 23.06.2010 10:35

Ale po Cześku pojechali. A on taki zdolny, MP zdobył i PP:),i z Terekiem przegrał swego czasu. A w Anglii bywa regularnie tak więce wie co i jak w wielkiej piłce. Im mniej takich gości w Polskiej piłce tym lepiej. Cacek powiedział prawde. Nie stać na razie polskich klubów na zagranicznych trenerów z prawdziwego zdarzenia. Taki trener potrzebuje dobrych zawodników a nie odpadów. Póki co nas stać na średniego sortu odpady tak więc i trenerzy do tego muszą być adekwatni.


Bakero to dziwny gość, o co mu chodzi w zasadzie?

bydlaszewski 23.06.2010 13:12

Ja to bym chciał, żeby na tym forum zamienić polskich forumowiczów np. Marszałka jakimś zagraniczniakiem. Taki forumowicz z zachodu to i inteligentniejszy by był i nauczyłby nas czegoś.

7 kotów 23.06.2010 13:34

Bydlaszewski... z ktorego paragrafu cie tym razem zbanowac ? Hm ?
Tradycyjnie "kolejne konto" ? Czy moze chcesz cos ekstra ?

Wojtas 23.06.2010 22:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 919129)
Ale po Cześku pojechali. A on taki zdolny, MP zdobył i PP:),i z Terekiem przegrał swego czasu. A w Anglii bywa regularnie tak więce wie co i jak w wielkiej piłce. Im mniej takich gości w Polskiej piłce tym lepiej. Cacek powiedział prawde. Nie stać na razie polskich klubów na zagranicznych trenerów z prawdziwego zdarzenia. Taki trener potrzebuje dobrych zawodników a nie odpadów. Póki co nas stać na średniego sortu odpady tak więc i trenerzy do tego muszą być adekwatni.



Tak to jest ...zagraniczni trenerzy to kompletnie inne podejscie ,inna mentalnosc ...

nie pasuja do polskich wyżelowanych obiboków......

sq 24.06.2010 08:19

http://www.sport.pl/pilka/1,65050,80..._zagrozic.html

w sumie dotyczy wszystkich drużyn...

tofik 26.06.2010 10:38

http://www.weszlo.com/news/5147
Heh chyba większość piłkarzyków ma takie podejście. "Mnie się należy!"

1q2 27.06.2010 02:18

Pewnie zniknie ten njus - onet i

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

Remis ze słynnym klubem :lol: - taka mała perełka 'portalowa'.
Co nie zmienia faktu że 13 koła na sparingu za 15 zeta...Ten rok jeśli chodzi o frekwencję będzie należał do nich - bez 2 zdań.

flamengista 28.06.2010 14:45

Tak wygląda zawodowy piłkarz w Polsce:

http://www.weszlo.com/news/5159

Czy w Legii w ramach kontraktów mają bony żywnościowe w Blikle? Kółko pączusiów na Łazienkowskiej bardzo liczne, nawet jak na marne standardy polskiej ligi.

kreseq 28.06.2010 14:59

Widziales moze filmik z ktorego pochodzi to zdjecie? Radze sie zapoznac zeby nie powielac buractwa Weszlo. Tak to zdjecie wyszlo, nic wiecej.

flamengista 28.06.2010 17:13

Krequ,

chyba nie podejrzewasz mnie o skłonność do oglądania półnagich mężczyzn, baraszkujących w basenie?

Nie skuszę się, mimo zapewnienia że Radović wypadł nad wyraz korzystnie. Wierzę Ci na słowo:-D

krwawy 28.06.2010 17:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 922629)
Widziales moze filmik z ktorego pochodzi to zdjecie? Radze sie zapoznac zeby nie powielac buractwa Weszlo. Tak to zdjecie wyszlo, nic wiecej.

Rado wyhodował oponki na brzuchu prawie jak moje i nie ma co się dziwić że coraz gorzej gra. Zdjęcie nie pochodzi z filmiku, coś Ci się pomyliło trochę :) Jest filmik z basenu i tam Rado też ma spasiony brzuch.

Robson_ABG 28.06.2010 19:51

jeśli to są dla was oponki to nie widzieliście tłuszczu na brzuchu...

edit :
Wszystkim sympatykom Kolejorza przypominamy jakie korzyści płyną z posiadania abonamentu na 3 pierwsze mecze rundy jesiennej:

• pierwszeństwo przy wyborze miejsca na stadionie po zakończeniu modernizacji (pierwszeństwo to przysługiwać będzie wyłącznie posiadaczom karnetów na 3 pierwsze mecze rundy jesiennej sezonu 2010/2011, karnety z poprzednich sezonów nie dają przywileju pierwszeństwa),
• atrakcyjna cena karnetu w stosunku do ceny zakupu biletów na pojedyncze mecze,
• pierwszeństwo i 15% rabatu na zakup biletów na mecze eliminacji Ligi Mistrzów (w przypadku awansu Lecha Poznań do III rundy eliminacji Ligi Mistrzów)
• 10% rabatu na zakupy w Oficjalnym Sklepie Lecha Poznań,
• 15% rabatu na zakupy w salonach s.Oliver (z wyłączeniem salonu w Faktory Outlet),
• 5% rabatu na zakup nowego samochodu, 15% rabatu na usługi i zakup części w salonie Ford Bemo Motors,
• zniżki na przejazdy PKP (w dniu meczu na zakup biletów do i z Poznania),
• bezpłatna karta identyfikacyjna Lecha Poznań.


nie no jak na to patrze to jestem pod wrażeniem, wiedzą jak zachęcić kibiców : rabat na samochód, bilet PKP... może u nas coś takiego będzie :)

szprotson 29.06.2010 11:18

jak sie komuś nudzi, moze w ramach poszerzania horyzontów poczytać jak sobie radzi Emil Drozdowicz którego to testowaliśmy swego czasu, i sprawdzić jak sobie radzi nasz były trener.
http://live2.legialive.pl/

ToTylkoJa 29.06.2010 11:19

mozna też obejrzeć ten sparing

http://legia.com/www/sparinglive.php

Acima 29.06.2010 11:20

Kostiantyn Makchnovskij -Srdja Kneżević, Danijel Mihajlović, Mateusz Lisiecki, Jakub Wawrzyniak - Dominik Furman, Piotr Giza, Michał Żyro - Sebastian Szałachowski, Maciej Górski, Dong

Pół składu to ME, więc wyluzuj.

szprotson 29.06.2010 11:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Acima (Post 923141)
Kostiantyn Makchnovskij -Srdja Kneżević, Danijel Mihajlović, Mateusz Lisiecki, Jakub Wawrzyniak - Dominik Furman, Piotr Giza, Michał Żyro - Sebastian Szałachowski, Maciej Górski, Dong

Pół składu to ME, więc wyluzuj.

no tak, jak Górski wchodził w koncowce sezonu czy tez Koseki, to sie wszyscy jarali jacy to z nich beda super gracze, a teraz łatwiej napisać że to ME.
A co w ME nie potrafia grać w piłke? Skoro graja w I składzie, to chybna potarfią coś kopnąć.
Lisiecki, Furman, Żyro - no tak, to jest ta połowa z ME?

Po co to tłumaczenie niby? Wiadomo ze 1 mecz i wogole, ale u Nas Kasperczak powiedział, że nie chce statystów tylko aktorów, i nie powoływał POŁOWY ME, tak jak niby zrobił to Skorża, który to jak był w Naszym klubie, takich praktyk nie stosował.

ToTylkoJa- pozazdrościc tego, ze nawet taki mecz mozecie na www oglądnąć.

crazykaro 01.07.2010 15:27

http://sport.wp.pl/kat,75918,title,B...wiadomosc.html

Żeby małopolski browar reklamował się na sląskich koszulkach. A piwo mają pierwsza klasa. Ciekawe jak tam w Wisle poszukiwanie nowego sponsora

flamengista 01.07.2010 18:44

Tylko że taki browar jest w stanie zapłacić góra 200-300 tys złotych za sezon.

A u nas ponoć Cupiał odrzucił propozycję 2 mln złotych za sezon, za miejsce na koszulce (zamiast Tele-foniki).

pawelwislak 01.07.2010 18:54

Ale przecież wiadomo że u nas kwota niższa niż 4mln na sezon nie przejdzie bo się to Bossowi nie opłaca przecież skoro on i tak przelewa kwoty kolo 5mln to niech choćby TF ma na koszulkach reklamie nie?

crazykaro 01.07.2010 18:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 925132)
Tylko że taki browar jest w stanie zapłacić góra 200-300 tys złotych za sezon.

A u nas ponoć Cupiał odrzucił propozycję 2 mln złotych za sezon, za miejsce na koszulce (zamiast Tele-foniki).

Może i tak ale gdybyśmy mieli jakiegoś sponsora tylko w ostatniej rundzie to byłoby z tego 0,5 mln zł do przodu, a na pewno by się ktoś znalazł. A taki Lehc ma 3 sponsorów i w sumie pewnie wychodzi te 2 mln za sezon.
Należy zauważyć że na koszulkach nie powinny się reklamować firmy z usług których nie korzystają przeciętni kibice jak TF tylko właśnie jakieś piwa, firmy odzieżowe, sieci komórkowe czy firmy elektroniczne i taka reklama przynosi efekty, a z usług TF korzystają tylko firmy specjalistyczne a nie przeciętni kibice

pawelwislak 01.07.2010 19:27

Ale ciebie interesuje kto korzysta z tych film na koszulkach czy kasa z tej reklamy a fakt jest taki że TF przelewa 3-5mln rocznie na konto Wisły więc fakt faktem lepszego sponsora na horyzoncie nie ma. A fakt że bylibyśmy więcej do przodu gdyby TF tak czy siak przelewała kasę a na koszulkach był jeszcze inne sponsor jest niezaprzeczalny. Ale myślę że warto jednak forsować sponsora tytularnego stadiony i reklamodawców na stadion a nie zajmować się koszulkami bo ze stadionu kasy będzie dużo więcej.

emj10 01.07.2010 21:09

Piłkarze Legii niczym celebryci TVN :D
http://legia.net/wiadomosci,37612-le...arsenalem.html

flamengista 01.07.2010 21:30

crazykaro,

ty to wiesz, ja to wiem... I co z tego?

Jeśli nie zmieni się mentalność Bossa, to takich sponsorów w Wiśle nie będzie.

Moim zdaniem w obecnej sytuacji nie ma co wybrzydzać - każdego, który się zgłasza należy próbować za wszelką cenę zatrzymać. Jak będziemy mieć komplet na każdym meczu, sukcesy w europejskich pucharach to będziemy mogli kręcić nosem na biedniejszych sponsorów.

MatMario 01.07.2010 21:39

Dobra a jak to jest Warka już nie jest jakimś tam sponsorem i nie ma z tego powodu zakazu innych piw? Przecież do tej pory tak było.

arti 02.07.2010 08:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 924958)
http://sport.wp.pl/kat,75918,title,B...wiadomosc.html

Żeby małopolski browar reklamował się na sląskich koszulkach. A piwo mają pierwsza klasa. Ciekawe jak tam w Wisle poszukiwanie nowego sponsora

Chcą zareklamować się na nowym rynku sprzedaży, to jeszcze jeden aspekt tej sprawy. Ale niezależnie od tego pewnie i tak byśmy pogardzili tymi paroma stówkami:( A to już mógłby być kawałek albo i cały kontrakt dla kogoś...

mitmichael 03.07.2010 21:33

W przedsezonowym sparingu Wisła Kraków rozgromiła niemiecką Germanię Egestorf-Langreder 8:0. Jedną z bramek zdobył nowy nabytek Białej Gwiazdy, były jej gwiazdor - Maciej Żurawski.
Germania to drużyna szóstego poziomu rozgrywkowego w Niemczech, mimo to cieszy wysoka skuteczność wicemistrza Polski. Gole dla drużyny Henryka Kasperczaka strzelali m.in. zakontraktowani ostatnio Maciej Żurawski i Cikos. Dwie bramki zaliczył testowany Paolo Etamane Etame, a wynik spotkania otworzył wracający po fatalnej kontuzji Łukasz Garguła.

Wisła zagrała w składzie:

Milan Jovanić - Erik Cikos, Marcelo, Mateusz Kowalski (46 Gordan Bunoza), Junior Diaz (46 Peter Singlar) - Patryk Małecki, Tomas Jirsak (46 Jeronimo), Łukasz Garguła (46 Krzysztof Mączyński), Piotr Brożek (46 Wojciech Łobodziński) - Paolo Etamane Etame (46 Maciej Żurawski), Rafał Boguski (46 Paweł Brożek). Żródło: Dziennik

szprotson 05.07.2010 10:42

http://www.90minut.pl/news/127/news1...straklasy.html

Chyba jednak wygramy lige....

elomike 08.07.2010 10:04

Masakra. Patrzcie na to. Era Vuvuzeli w Polsce nadchodzi.

http://www.allegro.pl/item1109470802..._czerwona.html


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:22.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl