Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków - Odra Wodzisław, 15.V.2010,godzina 17.00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7278)

Xalax 14.05.2010 18:20

Pezet odpowiem Ci :)

Jesli chodzi o doping na SS to jak chcesz jak najelpiej tylko potrafisz to usiadz pod tym napisem na daszku "hutnik krakow" tam jest najlepiej jesli chodzi o dpoing. I zgodze sie z kolegą wyzej druzyne sie dopinguje nie tylko jak jest dobrze ale jak i jest zle. "Bo w Krakowie Krakowie Krakowie gdzie najlepsi kibice w Polsce sa..."

Do zobaczenia na SS.

lotnik 14.05.2010 18:22

Nie czytałem wcześniejszych wpisów może się powtarzam .Wisła nie ...tylko prywatni sponsorzy;) powinni zaoferować Miedziowym odpowiednia kwotę Sam trener Zagłębia mówił ze jeśli to będzie zgodne z przepisami to przyjmą gratyfikacje i tu zaczyna się podbijanie bębenka Wiśle zależy i Lechowi też ..Tylko jest jeden problem trener Zagłębia prowadził Lecha i specjalnie podpuszcza Lecha i straszy Lecha nie dacie to będzie wam ciężko .A z tego wynika jak dacie więcej to albo będzie nam się chciało albo nie chciało.Wszystko zależy ile dla Lech i tyle w Temacie

palladynTS 14.05.2010 18:23

Nie wiem na jakiej podstawie,ale im bliżej tego meczu w Poznaniu,to mam wrażenie że kuchenki tego meczu nie wygrają.
Zdajcie sobie sprawę o co oni tak naprawdę walczą!Oni nie mają o tym zielonego pojęcia!Po mojemu-nie wytrzymają tej presji..
Przy każdym zagraniu,będą im się trząść nogi jak galaretki.A czas będzie nieubłaganie upływał...Aż nadejdzie 90 min. i na tablicy świetlnej zostanie wynik ...1-1.
15 tys.amatorów sprzętu AGD przeżyje szok,popadnie w demencje,niektórzy zwariują.
Feta odwołana...
Z głosników na stadionie popłynie ..."Znowu w życiu mi nie wyszło...",piłkarze padną na murawę jak rażeni piorunem.
Manuel Arboleda jeszcze nie wierzy...jeszcze do niego nie doszło.
Lewandowski już wie.Ale on to miał w dupie.Na biurku umowa z Borussią Dortmund...Peszko płacze,a Krivets ucieka do szatni...
Tymczasem w Krakowie...
Niesamowita radość sympatyków Białej Gwiazdy którzy po trudnym meczu pokonali wodzisławską Odrę 1-0,wyszarpując wręcz z rąk pewnych i butnych poznaniaków broniony tytuł MP!
Na przekór wszystkim.
Mediom,sędziom,pzpn-owi.
Szykuje się wielka feta,nie tam gdzie wszyscy się spodziewali,lecz w mieście gdzie wierzono do końca w ostateczny sukces!Ta noc będzie baaaaaardzo długa!

Do boju Wisełkaaaaaaaaaaa......

~SKWARU~ 14.05.2010 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palladynTS (Post 898772)
Nie wiem na jakiej podstawie,ale im bliżej tego meczu w Poznaniu,to mam wrażenie że kuchenki tego meczu nie wygrają.

U mnie tak samo :shock:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palladynTS (Post 898772)
Zdajcie sobie sprawę o co oni tak naprawdę walczą!Oni nie mają o tym zielonego pojęcia!Po mojemu-nie wytrzymają tej presji..
Przy każdym zagraniu,będą im się trząść nogi jak galaretki.

Jeszcze ta wypowiedź Peszki po meczu w Chorzowie że mają mistrza na 99%.
Jeżeli wyjdą z takim samym nastawieniem jak po meczu z Ruchem na swój śmieszny stadionik przy ul. Bułgarskiej w sobotę , to rzeczywiście można upatrywać szansę w tym że stracą punkty.

Bez względu na to czy Wisła będzie świętowała mistrza w tym roku czy Kuchenkowy Klub Sportowy Amica , to cały ten sezon to śmiech na sali.
Bez odbioru :lol:

murray 14.05.2010 18:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palladynTS (Post 898772)
Przy każdym zagraniu,będą im się trząść nogi jak galaretki.A czas będzie nieubłaganie upływał...Aż nadejdzie 90 min. i na tablicy świetlnej zostanie wynik ...1-1.
15 tys.amatorów sprzętu AGD przeżyje szok,popadnie w demencje,niektórzy zwariują.
Feta odwołana...
Z głosników na stadionie popłynie ..."Znowu w życiu mi nie wyszło...",piłkarze padną na murawę jak rażeni piorunem.
Manuel Arboleda jeszcze nie wierzy...jeszcze do niego nie doszło.
Lewandowski już wie.Ale on to miał w dupie.Na biurku umowa z Borussią Dortmund...Peszko płacze,a Krivets ucieka do szatni...

"Eleganckie kobiety w pięknych toaletach" :)
W każdym razie, żeby tak myśleć, trzeba wygrać z Odrą, tym bardziej, że ci to zawsze umieją popsuć grę rywalowi. Ale nie tym razem...

grogoriogreg 14.05.2010 19:20

Suma błędów podobno wychodzi na zero... no to jutro jakieś 2 karne dla Zagłębia i tam jakąś czerwień dla Peszki (to realne gdy nie będzie szło :) ) :D

Ja się nie nastawiam na stratę punktów przez Lecha, wole być w nieziemskim nastroju po ich braku zwycięstwa, niż łudzić się na jakieś korzystne rozwiązania. Wiara, tylko to nam kibicom pozostało :)

mr.kupa 14.05.2010 20:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grogoriogreg (Post 898823)
Wiara, tylko to nam kibicom pozostało :)


Wiara swoją drogą.. ale głośny doping na SS również mile widziany ;)

wislacki 14.05.2010 20:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grogoriogreg (Post 898823)
Ja się nie nastawiam na stratę punktów przez Lecha, wole być w nieziemskim nastroju po ich braku zwycięstwa, niż łudzić się na jakieś korzystne rozwiązania. Wiara, tylko to nam kibicom pozostało :)

Zastanów się co napisałeś, sam sobie przeczysz.
Albo wierzysz albo nie...

Zagłębie coś urwie, bo Lech nie wytrzyma presji, zobaczycie :)

bartek89TS 14.05.2010 20:20

Ce..... Nas to Wielkie pojęcie, którego "oni" nie znają, więc WIERZYMY DO KOŃCA!Prezes ekstraklasy Andrzej Rusko w z trofeum dla Mistrza Polski będzie w Poznaniu, gdyz uwarza, że tam najprawdopodobniej będzie Mistrz, ja mu proponuje sobie na 19 zanówić helikopter, bo może się przydać.Przede wszystkim jutro 3punkty z Naszej strony i nadzieja, która zapewne jest w każdym Wiślackim sercu na to, że Amica nie wygra!Zastanawiam się jeszcze, bo trzeba to otwarcie powiedzieć, jak stanie się to czego tak pragniemy czyli Mistrzostwo to wiadomo na rynek marsz!A co w razie tego Vice Mistrzostwa?Też coś przewidziane na rynku?

wislakrakow124 14.05.2010 20:30

Burliga na prawej obronie i jazda!! Pokonujemy Odre dajemy jej bilet do 1 ligi a sami odbieramy trofeum!! Wierzymy do konca! JAZDA JAZDA JAZDA BIAŁA GWIAZDA

JrQ- 14.05.2010 20:36

Cytat:

Ce..... Nas to Wielkie pojęcie, którego "oni" nie znają, więc WIERZYMY DO KOŃCA!Prezes ekstraklasy Andrzej Rusko
Śmieszne, a w poprzednim sezonie z tego co pamiętam to do obu miast wysłali repliki pucharu, pomimo, że nasza przewaga była pewniejsza....

Cytat:

Nie wiem na jakiej podstawie,ale im bliżej tego meczu w Poznaniu,to mam wrażenie że kuchenki tego meczu nie wygrają.
Mam to samo, ochłonęliśmy chyba zbyt po tym co się stało, oby, oby...

WISŁAZWE 14.05.2010 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JarTSW (Post 898887)
Śmieszne, a w poprzednim sezonie z tego co pamiętam to do obu miast wysłali repliki pucharu, pomimo, że nasza przewaga była pewniejsza....


Właśnie też mi się tak wydawało, ale jak widać wszyscy są już pewni kto będzie mistrzem, a ja coraz bardziej pragnę aby się jutro wszyscy głęboko przejechali na tym całym ''pewnym mistrzostwie'' Amiki.

grogoriogreg 14.05.2010 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislacki (Post 898868)
Zastanów się co napisałeś, sam sobie przeczysz.
Albo wierzysz albo nie...

Zagłębie coś urwie, bo Lech nie wytrzyma presji, zobaczycie :)

Rozum jedno, serce drugie :)

walkeroo 14.05.2010 21:19

"Lud był w****iony zażenowany sesja zdjęciowa Lecha z pucharami zamiast mistrza co wtedy pomyślałeś że Jopa skasujemy na Amen...:) Wisełka-Odra 2:1.....a w Poznaniu 1-1 ...:)

kosaTS 14.05.2010 21:58

Panowie bez upominania lecimy jutro na pełnej kur*** ! Niech ten blaszak na SS się trzęsie ! Pomóżmy Wisełce i Zagłębiu. Wierzę w mistrzostwo !

WSZYSCY W "WIERNOŚCI" ALBO NA CZERWONO

sportnh 14.05.2010 22:01

Nie wiem czy zauwazyliscie, ale na forum Zaglebia ktos wspomnial jeszcze, ze jak Lubin spadal z Ligi bo barazach z Gornikiem Leczna (ktore potem okazaly sie byc USTAWIONE). to trenerem Łecznej byl... Jacek Zielinski. A no i Iljan ma dalej teoretyczne szanse na krola strzelcow! :P

Wisla na pelnej jutro! :)

Wojtas 14.05.2010 22:10

Ale bym chicial zeby jutro Mariusz Jop strzelił jakas bramke ku rehabilitacjii i zamknieciu co poniektorym pyszczków

co ma byc to bedzie,naszym zadaniem jest jutro wygrac i tyle

reszta niestety juz nie od nas zalezna

Marszałek 14.05.2010 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palladynTS (Post 898772)
...Aż nadejdzie 90 min. i na tablicy świetlnej zostanie wynik ...1-1.
15 tys.amatorów sprzętu AGD przeżyje szok,popadnie w demencje,niektórzy zwariują.
....

Z tą psychiką to u nich już jest nie najlepiej. Gra Amica a oni śpiewają coś o Lechu.

Też pewne dziwne przeczucia mam,ale z uśmiechem to traktuje,bo rzeczywiście wtorkowy szok był bardzo mocny,i jak pomyśle,że 10000 razy coś mocniejszego może spotkać poznaniaków, to aż śmiech mnie ogarnia. Czemu mocniejszego?bo są pewni,że już mają. Tylko żeby nasze primadonny chociaż wygrały,i dobijały Odrę a nie 1-0 i znów kopanie się w czoło.

Mistel 14.05.2010 22:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palladynTS (Post 898772)
Nie wiem na jakiej podstawie,ale im bliżej tego meczu w Poznaniu,to mam wrażenie że kuchenki tego meczu nie wygrają.
Zdajcie sobie sprawę o co oni tak naprawdę walczą!Oni nie mają o tym zielonego pojęcia!Po mojemu-nie wytrzymają tej presji..
Przy każdym zagraniu,będą im się trząść nogi jak galaretki.A czas będzie nieubłaganie upływał...Aż nadejdzie 90 min. i na tablicy świetlnej zostanie wynik ...1-1.
15 tys.amatorów sprzętu AGD przeżyje szok,popadnie w demencje,niektórzy zwariują.
Feta odwołana...
Z głosników na stadionie popłynie ..."Znowu w życiu mi nie wyszło...",piłkarze padną na murawę jak rażeni piorunem.
Manuel Arboleda jeszcze nie wierzy...jeszcze do niego nie doszło.
Lewandowski już wie.Ale on to miał w dupie.Na biurku umowa z Borussią Dortmund...Peszko płacze,a Krivets ucieka do szatni...
Tymczasem w Krakowie...
Niesamowita radość sympatyków Białej Gwiazdy którzy po trudnym meczu pokonali wodzisławską Odrę 1-0,wyszarpując wręcz z rąk pewnych i butnych poznaniaków broniony tytuł MP!
Na przekór wszystkim.
Mediom,sędziom,pzpn-owi.
Szykuje się wielka feta,nie tam gdzie wszyscy się spodziewali,lecz w mieście gdzie wierzono do końca w ostateczny sukces!Ta noc będzie baaaaaardzo długa!

Do boju Wisełkaaaaaaaaaaa......

Jak ci się spełni to napisz na PW do mnie o dużą flaszkę.

A ja Wisła obroni mistrzostwo to się chyba pierwszy raz w życiu popłaczę ze szczęścia.

wislakrakow124 14.05.2010 22:40

czytalem dosyc uwaznie forum Zaglebia i tam nie zbyt lubia amike! Zaglebie ma wiele argumentow zeby im pokazac ze MP im sie nie nalezy

DominoForza 14.05.2010 23:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mistel (Post 898976)
Jak ci się spełni to napisz na PW do mnie o dużą flaszkę.

A ja Wisła obroni mistrzostwo to się chyba pierwszy raz w życiu popłaczę ze szczęścia.

a wtedy wiekszosc i tak bedzie plakac,ze w jakim stylu zdobyte ,ze fuksem ,ze to,ze sramto

yogul 14.05.2010 23:43

a takie luźne pytanie, w jakich okolicznościach woleli byście zdobyć Mistrza
pokonując Cracovie 0:1 i Odre 1:0
czy
w takich okolicznościach jak teraz + pewna wygrana z Odra po naszej dobrej grze i wpadka Amiki ? :)

DominoForza 14.05.2010 23:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yogul (Post 898995)
a takie luźne pytanie,
wolelibyście zdobyć Mistrza pokonując Cracovie 0:1 i ODre 1:0
czy
w takich okolicznościach jak teraz + pewna wygrana z Odra po naszej dobrej grze? ;)

pytasz co lepsze majster czy druga lokata

gianbuffon 15.05.2010 00:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yogul (Post 898995)
a takie luźne pytanie, w jakich okolicznościach woleli byście zdobyć Mistrza
pokonując Cracovie 0:1 i Odre 1:0
czy
w takich okolicznościach jak teraz + pewna wygrana z Odra po naszej dobrej grze i wpadka Amiki ? :)

opcja numer jeden, zdecydowanie :)

yogul 15.05.2010 00:21

a ja chyba 2,
bo ta końcówka sezonu tyle emocji by we mnie wzbudziła, negatywnych a następnie pozytywnych że ten tytuł cieszył by jeszcze bardziej ;)

a przecież w sporcie chodzi właśnie o emocjie! :)

Borinho 15.05.2010 00:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palladynTS (Post 898772)
Nie wiem na jakiej podstawie,ale im bliżej tego meczu w Poznaniu,to mam wrażenie że kuchenki tego meczu nie wygrają.
Zdajcie sobie sprawę o co oni tak naprawdę walczą!Oni nie mają o tym zielonego pojęcia!Po mojemu-nie wytrzymają tej presji..
Przy każdym zagraniu,będą im się trząść nogi jak galaretki.A czas będzie nieubłaganie upływał...Aż nadejdzie 90 min. i na tablicy świetlnej zostanie wynik ...1-1.
15 tys.amatorów sprzętu AGD przeżyje szok,popadnie w demencje,niektórzy zwariują.
Feta odwołana...
Z głosników na stadionie popłynie ..."Znowu w życiu mi nie wyszło...",piłkarze padną na murawę jak rażeni piorunem.
Manuel Arboleda jeszcze nie wierzy...jeszcze do niego nie doszło.
Lewandowski już wie.Ale on to miał w dupie.Na biurku umowa z Borussią Dortmund...Peszko płacze,a Krivets ucieka do szatni...
Tymczasem w Krakowie...
Niesamowita radość sympatyków Białej Gwiazdy którzy po trudnym meczu pokonali wodzisławską Odrę 1-0,wyszarpując wręcz z rąk pewnych i butnych poznaniaków broniony tytuł MP!
Na przekór wszystkim.
Mediom,sędziom,pzpn-owi.
Szykuje się wielka feta,nie tam gdzie wszyscy się spodziewali,lecz w mieście gdzie wierzono do końca w ostateczny sukces!Ta noc będzie baaaaaardzo długa!

Do boju Wisełkaaaaaaaaaaa......



Człowieku o czym ty mówisz !!!
Zagłębie samo sobie strzeli jak będzie trzeba gola !!! Myślisz że Bajor który szlify zbierał w Lechu teraz mistrza im !!!
Ocknijmy się jest po zawodach cudu nie będzie wynik 3-0 dla Lecha Wisła też wygra ale nie ma już szans na Mistrza

mrawczu 15.05.2010 01:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez yogul (Post 899012)
a ja chyba 2,
bo ta końcówka sezonu tyle emocji by we mnie wzbudziła, negatywnych a następnie pozytywnych że ten tytuł cieszył by jeszcze bardziej ;)

a przecież w sporcie chodzi właśnie o emocjie! :)

dokładnie! Ja czekam więc na emocje już od 17 i gorącą linię z Poznaniem, bo to się tak skończyć nie może! Do boju Wisełka!!!

Heniek jakiś taki przygaszony dziś na konferencji... http://kiks.tv/2010/05/kasperczak-tr...grac-i-wygrac/ a ma wierzyć wygrać i czekać na pomyślne wieści!

crapmaster 15.05.2010 04:26

Z kazda minuta blizej meczu coraz mocniej wierze w Mistrzostwo
!

4fan_player 15.05.2010 05:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crapmaster (Post 899026)
Z kazda minuta blizej meczu coraz mocniej wierze w Mistrzostwo
!

Proszę Was jeszcze raz. Wierzyć oczywiście Wam nie zabronie ale nie ma co się oszukiwać. Aż takimi frajerami to lechici nie są.

Sami 15.05.2010 06:20

Ja sam nie wiem. Tuż po derbach straciłem wiarę w mistrzostwo, potem wstąpiła we mnie nadzieja, że skoro w minutę tak to się powywracało, to wywróci się jeszcze raz i utrzemy nosa Lechowi.
Teraz jednak coś mi się zdaje, że w Poznaniu będzie piknik - Lech strzeli 3 bramki w tym dwie Lewandowski, Zagłębie 1 i zdobędzie ją Micanski. Wszyscy szczęśliwi, Lech ma MP; Zagłębie wróci bezpiecznie do domu. To tylko ludzie. Ciężko mi uwierzyć, że będą gryźć trawę w ostatnim meczu sezonu..

mrawczu 15.05.2010 06:37

Wiara czyni cuda...

Mecz po raz pierwszy bedzię w 3D http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=23144
i jeszcze jeden http://kiks.tv/2010/05/trzeci-wymiar-ekstraklasy/

więc jak zagramy jak na 3D przystało to będzie dobrze :P

do boju Wisełka!!!

fond 15.05.2010 06:55

Jak dla mnie trzeba zagrać godnie jak na vicemistrza przystało i przestać bujać w obłokach - mieliśmy cały sezon na zdobycie mistrzostwa.

skeba 15.05.2010 07:07

Tej nocy śniło mi się, ze Lech przegrał 4;1 i mistrzem została Wisełka :)
Moje sny malo razy się spelniaja..., ale oby tym razem.

Lanx 15.05.2010 07:23

Mi śniło się, że wygrywamy 2:0 po bramkach Marcelo i ??!!Celebana!!?? za to Samsung 7:3-również wygrał. Nie ma co gdybać, i liczyć na sny... Wszystko będzie wiadomo przed 18...

skeba 15.05.2010 07:38

Mi się śnilo, ze bramki strzelil Kuszczak... i to dwie he

tomasz_19 15.05.2010 08:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mrawczu (Post 899030)
Wiara czyni cuda...

Mecz po raz pierwszy bedzię w 3D http://www.wislakrakow.com/www/showa...rticleid=23144
i jeszcze jeden http://kiks.tv/2010/05/trzeci-wymiar-ekstraklasy/

więc jak zagramy jak na 3D przystało to będzie dobrze :P

do boju Wisełka!!!

ja obstawiam 3D zera :D

Mr Crowley 15.05.2010 09:11

Prośba do gniazdowych

Zaspiewajmy zaraz po hymnie " Po burzy słońce..." - całym stadionem

Pokazmy ze wierzymy w odmiane losu, jak nie w tym sezonie, to od kolejnego.

Wisła musi być WIELKA, jest na to skazana

A chwilowe niepowodzenia tylko umacniaja nasza wiare ze tak właśnie będzie

Xalax 15.05.2010 09:20

Cytat z forum Zaglebia mhm


MooN napisał(a):

Ps. A poza tym - czyz nie milo by bylo jakby to Wisla musiala nam dziekowac, wraz z ich zgoda, Slaskiem, za ich misrzostwo? Bezcenne http://www.zaglebie-lubin.pl/forum/i...icon_smile.gif)) Aleee - grajmy swoje!

BRTS39 15.05.2010 09:37

Ach rozumiem co ten Jop odjebał, cały rok sie pracuje na tytuł a on to zepsuł. Kto wie życie jest krótkie czy za rok będe żył. Ale wygrajcie z Odra.

Mnie sie sniło w środe że Bajor wystawił rezerwowy skład i w 1 połowie było pozamiatane.

Zienczuk8 15.05.2010 11:29

zastanawia mnie postawa Cantoro w tym meczu... tak czy owak z Odry raczej odejdzie po sezonie, wiec nie bedzie3 dla niego jakims wielkim problemem spadek z ligi, a jesli Wisla zdobedzie mistrzostwo to on rowniez zostanie mistrzem Polski, bo w rundzie jesiennej gral u nas:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl