Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Jak Cię widzi wujek Google? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7211)

w0lno. 05.05.2010 12:14

http://www.verso.pl/lu/w0_lno.jpg

Nic ciekawego ;[

Kandzior 05.05.2010 12:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Musiek1906 (Post 893230)
http://i42.tinypic.com/10pvdw7.jpg
Trochę się zdziwiłem :)

No był jakiś taki odcinek Zresztą akcja Kiepskich toczy się we Wrocku :)
A przy okazji... http://www.cmp.med.pl/upload/image/m...no_cmp_big.jpg
- bez rewelki :P

szprotson 05.05.2010 12:20

http://wislakrakow.com/forum/customa...ar20609_33.gif

KamiK 05.05.2010 21:09

http://www.billcasselman.com/kamik_m...ffinisland.jpg

troche się zdziwiłem

R33 07.05.2010 15:01

U mnie własny avatar

Kibic z Grodu Kraka 07.05.2010 15:08

http://www.legialive.pl/zdjecia/ns14_wisla2.jpg

pio 11.05.2010 17:24

http://img.interia.pl/wiadomosci/nim...io_2502756.jpg

niby bez niespodzianki, ale od razu martwy?

EDIT: po derbach i meczu z Odrą powinienem sprawdzić, czy nie przekręciłem się w grobie :D


...i choć jednak nie, to krwawię ;)
http://aftermathnews.files.wordpress..._padre_pio.jpg

gypsy 05.09.2013 17:11

http://cavernaobscura.files.wordpres...fit-purple.jpg

wielkiego zaskoczenia nie ma :D

rafkur 05.09.2013 20:22

http://farm9.staticflickr.com/8259/8...eec321d0_z.jpg

A gdzie to i co to? ))

edit: Gdzie wiem już - Istambuł, ale co to ? )))

Glazik 05.09.2013 20:49

http://i12.servimg.com/u/f12/09/04/61/87/dsc03110.jpg Oo

przemo 05.09.2013 21:27

http://i1.kwejk.pl/site_media/obrazk...jpg?1337921912

no przyznam że nie spodziewałem się tego... :p

sanderuss 05.09.2013 21:30

http://www.sanderus.com.pl/Nawigacja...acja_r1_c1.jpg
:)

Wichar87 05.09.2013 22:38

Ja jestem conajmniej zdziwiony:
https://lh6.googleusercontent.com/-6...0/DSCF0419.JPG

Eternit 06.09.2013 08:36

W sumie żadna to niespodzianka:
http://i40.tinypic.com/2588jg3.jpg

jacula 10.09.2013 21:17

ja tak
http://http://www.spiritoconlascure..../jacula022.jpghttp://http://www.spiritoconlascure..../jacula022.jpghttp://www.spiritoconlascure.it/vari.../jacula022.jpg
http://www.wislakrakow.com/forum/dat...7zuP581AdZpf/Zhttp://www.wislakrakow.com/forum/dat...7zuP581AdZpf/Z

saklak1906 10.09.2013 21:46

[QUOTE/Users/slawek/Desktop/pl34.jpg[/QUOTE]
WTF

Tata twierdzi ze pa pradziadek byl Wegierskim cyganem

wiernyNH1906 12.09.2013 15:31

http://historiawisly.pl/wiki/images/...s%C5%82a_..jpg

Zdjęcie które dodałem ostatnio w jednym z tematów


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl