![]() |
Nie wiem czemu Kasperczak nie zaryzykuje Głowackim Cleberem i Marcelo w środku obrony.
Przecież w polskiej lidze nawet 2 obroncow daloby rade :) :) Wtedy Mozna zagrać 5 pomocnikami w polu Lewa Pomoc - Kirm, Piotr Brożek Def Pomoc - Sobol 2 Ofensywnych - Garguła (jeśli sie wyleczy), Jirsak Prawa pomoc - Małecki Atak - Brożek Boguski Albo zamiast Brożka Małecki i na prawa Lobo. Z braku absencji Guły mozna zaryzykowac 3 napastnikami. |
Cytat:
|
Cytat:
Tez uwazam ze pilkarz ktory gra w meczu i daje z siebie np 70% ,albo poprostu tylko tyle moze ze wzgledu na zdrowie w takim meczu jednak grac nie powinien. Albo na 100% albo wogoóle. A czy Slask gra pilke najbardziej toporną....czy ja wiem ,nie lepszy jest Piast czy Arka ale licytowac sie nie ma sensu. |
Cytat:
I dobrze nam szło. Polska liga jest beznadziejna. Tutaj nawet jakbysmy zagrali Marcelo z Głowackim to druzynba przeciwna miałaby mało sytuacji. Naszą bolączką jest tylko i wylacznie skutecznosc pod bramka przeciwnika. Druzyna przeciwna na mecz ma 2-3 strzaly i gitara, a tak zagescilibysmy srodek pomocy, co przelozyloby się na ofensywe |
Cytat:
Cytat:
|
Pamiętam przynajmniej jeden mecz, w którym Wisła zagrała trzema obrońcami. Postaram się go odszukać. Z tego co kojarzę, gra nie wyglądała wtedy najlepiej, dlatego Skorża porzucił ten pomysł.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Graliśmy tylko 3 obroncami w jednym meczu i bodajże 5 pomocnikami, mecze głównie w Pucharze Ekstraklasy, ale dobrze to wyglądało.
Można sprobowac, a nie cale zycie 4-4-2, jakiś element zaskoczenia wprowadzić, to się druzyny zdziwia. |
Apropos kolejnej kontuzji Brozka... Problemy Brozinho zawdzieczamy Skorzy. Wiezli go na przeciwbolach i blokadach do granicy absurdu, a stop powiedzieli dopiero wtedy kiedy wystapilo ryzyko zerwania czegos tam przy pachwinie. Brozek jesien gral prawie w calosci z kontuzja. Dzieki temu zima glownie sie leczyl, a teraz efekty nieprzygotowania beda go nekac min przez takie urazy. Szkoda, kluczowy zawodnik jesli mamy obronic tytul, Brozinho w formie jest poza zasiegiem kazdego obroncy w lidze
|
Jasne, nie ma Skorży to dowalajcie mu jeszcze bardziej.
Swoją drogą, należałoby pamiętać, że najwyższą formę Paweł osiągną za kadencji właśnie Macieja, ale oczywiście TACY kibice internetowi takich rzeczy nie wiedzą. |
ja podzielam zdanie 3rider'a
cala jesień grał z urazami, narażali jego zdrowie, i możliwe że przez to ma teraz takie nawyki że nie idzie na każdą piłkę w obawie o zdrowie. |
Sam chciał grać, bo walczył o następny tytuł króla strzelców. Cały czas powtarzał, że zaraz się odblokuje i doskoczy do czołówki.
Tak samo po tej kontuzji 2 lata temu w Bełchatowie, też na własną prośbę ryzykował szybki powrót na boisko. Tamto sie opłaciło, gra na środkach przeciwbólowych w tym sezonie już niestety nie - choć początek był dobry - 5 bramek i masa asyst. |
Sam Paweł decydował się na środki przeciwbólowe...a teraz to wychodzi...ten sezon słabszy w pórownaniu do dwóch poprzednich, mam nadzieje ze przez lato wreszcie sie wyleczy i przepracuje okres przygotowawczy i na jesien razem z Gargula beda zespol prowadzic do zwyciestw.
|
Cos jest nie tak ze sztabem medycznym.
|
Cytat:
Aktualna kontuzja Brożka to chyba wynik starcia z Mączyńskim na treningu. Więc bzdurą jest wymysł, że ta kontuzja jest winą Skorży. Z oficjalną: Cytat:
Cytat:
|
Jak z tym szpitalem w skladzie zdobedziemy Mistrza to bedzie cud
|
W ankiecie prawie 3/4 ankietowanych wypowiedziało się że Paweł powinien trafić na ławkę ,więc nie widzę problemu jego absencji w meczu.
Przynajmniej oni będą mieć satysfakcję. |
Cytat:
to głupie wolałbym nie mieć racji żeby tylko Wisła wygrywała niech trener ustala skład nie sondaże :D bo byli tacy co by Sobola też posadzili :-) |
Ja będę mieć satysfakcję, gdy drużyna zacznie coś składnego grać w ataku. Kto wystąpi dla mnie bez znaczenia.
|
Cytat:
Ale i tak najbardziej mnie ciekawi to czy trener Kasperczak zdołał cokolwiek "dobrego" zdziałac przez ten okres wolnego.. |
Cytat:
|
Zobaczymy. Akurat na niego specjalnie nie liczę. Gość jest z łapanki i prezentuje marny poziom. Może jak będzie miał jakąś patelnię na pustą to trafi. Ale, żeby coś więcej, to ciężko będzie.
|
Cytat:
Też mam nadzieje że 'drużyna zacznie coś składnego grać w ataku' - swoją drogą fajnie napisane bo chyba nikt na jakiś szał nie liczy a jedynie na choćby niewielkie uporządkowanie tego chaosu. |
Cytat:
|
Przez tragedię pod Smoleńskiem, ostatni mecz Wisła grała 2,5 tyg. temu. Trenerzy dostali niespodziewanie sporo czasu na w miarę spokojną pracę z zespołem, wyeliminowanie przynajmniej kilku mankamentów i przygotowanie drużyny do kolejnych spotkań. Na pewno można było pewne sprawy poprawić, szczególnie w kwestii taktyki, organizacji gry, nabrania świeżości.
Dlatego oczekuję, że jutro ze Śląskiem zobaczymy wreszcie odmienioną i znacznie lepiej grającą Wisłe. Ten mecz pokaże, jak wykorzystaliśmy czas podarowany przez los i czy Kasperczak będzie z drużyną szedł w stronę poprawy i pamiętnych, świetnych sezonów, czy też skręci w stronę swoich efektów w Zabrzu, gdzie nie był w stanie pomóc zespołowi. |
Dokładnie teraz dopiero zobaczymy drużynę Kasperczaka, mam nadzieję, że styl się zmienił ;)
|
A ja myślę wręcz odwrotnie, że piłkarze po takiej długiej przerwie będą mieli problemy, żeby wejść w mecz. Obym się mylił, mówię to trochę w żartach i mam nadzieję, że nie będziemy świadkami niecelnych podań i strzałów przeprowadzanych w żółwim tempie, a po meczu wszystko zostanie zwalone na przerwę w rozgrywkach, zaburzenie cyklu meczowego itd.
Nie zdziwiłbym się gdyby tak było. Zresztą podobne problemy mieliśmy po meczach reprezentacji, tyle, że wtedy drużyna była rozbita...a teraz niby przepracowali razem ten czas. No oby to "zgrupowanie" przełożyło się na grę. Jak zobaczę jutro, że gwiazdy oddychają przez rękawy i nie potrafią kopnąć prosto piłki wyłączam tv i tak jak ostatnio przerzucam się na relację tekstową. |
2 tygodnie tyle odliczając wszystkie pierdoły czyli tournee itp mają zachodnie drużyny, żeby naładować akumulatory na całą rundę. Czy się mylę ?
|
znalazłem relację z konferencji przed meczem ze Śląskiem: http://kiks.tv/2010/04/kasperczak-mo...niec-o-slasku/
swoją drogą fragment o Brożku niezły, nasz treneiro chyba ma już powoli dość pytań o Pawła ;) |
Mniej gadania, więcej grania. Ze Śląskiem tylko zwycięstwo
|
Cytat:
|
Brozinho x2
(o ile zagra) |
Cytat:
|
jak dojechac na stadion hutnika z okolic naszego stadionu? z góry dzięki za odpowiedź
|
No i właśnie nie, bo teraz są remonty w centrum i 15 jedzie z Cmentarza Rakowickiego.
http://www.mpk.krakow.pl/default.aspx?docId=154 Niestety teraz trzeba pokombinować, żeby na stadion dojechać. |
Faktycznie zapomniałem o tym remoncie sorry za błąd.
To najlepiej chyba 139 i przesiadać się na 123, 153 i wysiadać na przystanku Klasztorna, choć można jeszcze spod hotelu Cracovia 502 i 501 z Miasteczka AGH i na Zgody w tramwaj 17. Teraz chyba dobrze. |
Nie wyobrażam sobie dziś straty punktów!Lech nie może nawet poczuć odrobiny szansy.Ciężko będzie ale wierzę !Mistrz należy do nas!I tak zostanie!
|
Cytat:
|
Ciekawe w jakim składzie wybiegniemy w pomocy? Jak dla mnie to najlepiej z Kirmem na lewej chociaż go nie lubie zbytnio ale mam nadzieję, że teraz będzie prezentował dobrą formę ;) Łobo na prawej a w ataku Brozio z Boguskim ;) Wychodzi mi na to że Mały z Pietą na ławce ;D
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl