Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [21 kolejka] Wisła Kraków - Lechia Gdańsk , Sobota 20 marca godz. 16 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7071)

Jaroo1 20.03.2010 17:01

A co tu za narzekania? Czemu Wy nie na meczu? Narzekac na wszystko latwo ale widac ze wiekszosci krytykantow sie dupy nie chce tez rszyc to o co pretensje? Wy jestescie super Wislacy co maja mecz pod nosem a nie chce im sie pojsc i wesprzec Wisły to sie nie dziwcie ze sa pilkarze ktorym sie nie chce grac ale kase chetnie pobieraja. Jednym slowem oni oczekuja kasy, Wy wielkiej pislki ale wzamian nic nie chcecie dac

Lechista69 20.03.2010 17:01

Kasperczak pracuje z nimi tydzien niecaly a wy juz na niego wrzucacie!! Skorza wypada tylko przeprosic kibicow zniszczyl tak ten zespol ze odbudowa musi trwac... wiec wiecej obiektywizmu!!!

Robek 20.03.2010 17:01

kiedy jest jakas przerwa na repre?
mam nadzieje ze nie po sezonie

Markus 20.03.2010 17:01

Ciągle to samo...Nie ma ruchu, więc nie ma akcji i gubienia krycia. Powody widzę dwa: niespecjalnie im się chce gnić z agresją, nie mają na to siły i nie wiedzą, jak to robić, bo nie ma schematów rozegrania piłki w ofensywie. Pozostaje zatem liczenie na błędy rywali i indywidualne szarpnięcia.

Nasi ustawiają się za daleko od siebie, atakują nie w tempo, nie w synchronizowany sposób, nie pokazują do podań, nawet do pressingu wychodzą w różnym rytmie, nie razem jak zespół. Nagle taktycznie jakby cofnęli się do epoki kamienia łupanego.

W drugiej linii jedynie Ba potrafi coś zrobić z piłką, Sobolewski jest przeraźliwie słaby, chowa się za rywalami, nie podąża za akcjami. Diaz też nie gra ofensywnie, Kirm za wolno, Małceki zaś jest jeźdźcem bez głowy, w dodatku za późno podłączającym się pod grę.

Ciężko będzie choćby tylko o jedną bramkę w tym układzie, przy tak wolnym tempie gry, żenującej postawie w bieganiu "bez piłki" i bez zespołowych reakcji.

martin_6 20.03.2010 17:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 873330)
A co tu za narzekania? Czemu Wy nie na meczu? Narzekac na wszystko latwo ale widac ze wiekszosci krytykantow sie dupy nie chce tez rszyc to o co pretensje? Wy jestescie super Wislacy co maja mecz pod nosem a nie chce im sie pojsc i wesprzec Wisły to sie nie dziwcie ze sa pilkarze ktorym sie nie chce grac ale kase chetnie pobieraja. Jednym slowem oni oczekuja kasy, Wy wielkiej pislki ale wzamian nic nie chcecie dac

Ty jak rozumiem, oglądasz mecz z lapkiem na kolankach? :>

Jaroo1 20.03.2010 17:06

Cytat:

Ty jak rozumiem, oglądasz mecz z lapkiem na kolankach? :>
uwierz mi ze gdybym mial tylko mozliwosc to bym był na tym i na kazdym innym meczu Wisły. Ale rozumiem ze jak sie mieszka w Krakowie to zadaleko na mecz sie ma i lepiej siedziec na necie i plakac ;)

UniaTarnówZKS1928 20.03.2010 17:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 873330)
A co tu za narzekania? Czemu Wy nie na meczu? Narzekac na wszystko latwo ale widac ze wiekszosci krytykantow sie dupy nie chce tez rszyc to o co pretensje? Wy jestescie super Wislacy co maja mecz pod nosem a nie chce im sie pojsc i wesprzec Wisły to sie nie dziwcie ze sa pilkarze ktorym sie nie chce grac ale kase chetnie pobieraja. Jednym slowem oni oczekuja kasy, Wy wielkiej pislki ale wzamian nic nie chcecie dac

Bez urazy ale choćby ziomek nad Tobą jest (sądząc po profilu) z Mazur więc Wisły pod nosem nie ma:)

Zresztą chyba jest komplet na stadionie. Prawda to?

Boleck 20.03.2010 17:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 873336)
uwierz mi ze gdybym mial tylko mozliwosc to bym był na tym i na kazdym innym meczu Wisły. Ale rozumiem ze jak sie mieszka w Krakowie to zadaleko na mecz sie ma i lepiej siedziec na necie i plakac ;)

skończ pie....ić bo ja mam do Krakowa z 400 km

prober 20.03.2010 17:08

Tak dużego natężenia demagogicznych komentarzy nie widziałem tutaj od dawna. Większość z was niestety chrzani farmazony. Od nowego trenera nie można oczekiwać cudów w piątym dniu po przejęciu drużyny.

I gra Wisły wcale nie jest katastrofalna. Ja wiem, że oczekiwania są ogromne, ale na ten moment 1:0 czy 2:0 to jest szczyt marzeń.

Jaroo1 20.03.2010 17:09

Cytat:

Bez urazy ale choćby ziomek nad Tobą jest (sądząc po profilu) z Mazur więc Wisły pod nosem nie ma:)

Zresztą chyba jest komplet na stadionie. Prawda to?
No jest ziomek z Mazur i jest komplet na trybunach tylko:
a) ja nie mowie ze kazdy ma byc na meczu bo a to ma za daleko albo jest chory albo zwyczajnie nie moze byc - ale czy Ci wszyscy co tak tutaj placza to nie moga byc czy im sie nie chcialo?
b) jak juz sie nie jest na meczu to moze lepiej podczas jego trwania nie wyplakiwac sie na forum tylko skupic sie na ogladaniu

koyoot 20.03.2010 17:09

Ladne zachowanie Ba po faulu.

AS82 20.03.2010 17:09

Jakis Bajić mija Sobolewskiego i Diaza jak tyczki

brylant17 20.03.2010 17:12

Znowu Ba! Jezu co ona ma w tych nogach, że tak drybluje? :D Szkoda, że nie wpadło już druga 100% sytuacja :P

DrunkenBear 20.03.2010 17:14

Powiedzcie, że mi się wydaje, że Sobola w 50 minucie meczu łapią skurcze...

martin_6 20.03.2010 17:14

Cytat:

a) ja nie mowie ze kazdy ma byc na meczu bo a to ma za daleko albo jest chory albo zwyczajnie nie moze byc - ale czy Ci wszyscy co tak tutaj placza to nie moga byc czy im sie nie chcialo?
Wszyscy na meczu być nie mogą, bo stadion Hutnika nie jest szczególnie pojemny :>. Jakbym poszedł ja albo ktoś inny, na którego teraz narzekasz, to nie poszedłby jeden z tych, co na stadionie są i koło się zamyka...

paupet 20.03.2010 17:16

Jest tylko jedno lekarstwo na tą słaba grę. Ktoś taki jak Dan Petrescu. Nasi piłkarze potrzebują dostać ostro w dupę na treningu.

Jaroo1 20.03.2010 17:21

Cytat:

Wszyscy na meczu być nie mogą, bo stadion Hutnika nie jest szczególnie pojemny :>. Jakbym poszedł ja albo ktoś inny, na którego teraz narzekasz, to nie poszedłby jeden z tych, co na stadionie są i koło się zamyka...
zgadzam sie ale czy trzeba sobie robic wstyd i podczas gdy gra nasza Wisełka wyplakiwac sie na forum na temat jej gry ;/

lorddavy 20.03.2010 17:22

zdejmij Sobolewskiego kur*wa bo nie zdzierze

For_FuN_ 20.03.2010 17:22

Trzeba sciagnac ktoregos obronce i wpuscic pomocnika lub napastnika.

Ivory1906 20.03.2010 17:23

Ja p******* Lobodzinski i Jirsak...;/ to juz wogo0le bedzie tragedia...

matizaq 20.03.2010 17:24

Spoko , Łobo wchodzi ! Teraz wygramy napewno :D

AS82 20.03.2010 17:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ivory1906 (Post 873352)
Ja p******* Lobodzinski i Jirsak...;/ to juz wogo0le bedzie tragedia...

no i to za Ba ,zamiast Sobola

Syn Kangura z 1984 20.03.2010 17:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AS82 (Post 873355)
no i to za Ba ,zamiast Sobola


Czy wy kiedyś zrozumiecie że Ba nie wytrzyma 90 min?!

Zwitter 20.03.2010 17:25

Nie da się na to patrzeć, naprawdę. Rozumie, że może coś nie wyjść ale tu absolutnie nic nie wychodzi.Jak im się biegać nie chce to niech chociaż dobrze kornery czy wolne wykonują a w tym elemencie też dupa. Wszystkie dośrodkowania albo za dalekie albo na wysokości kolan, jaja normalnie.

Może te zmiany coś dadzą ale jakoś nie chce mi się wierzyć.
Niech strzelą tą bramke nawet fiutem, żeby tylko strzelili.

pawelwislak 20.03.2010 17:25

dramat i po prostu żenujący poziom sobol ledwo chodzi a tu taka zmiana nie ma jak pogląd boiska oglądanie tego meczu to cierpienie dla mojej duszy, naprawdę jest ciężko. Nie wiem o co chodzi ale nasza drużyna się całkowicie posypała po prostu nie gramy nic.

Pablo84 20.03.2010 17:25

****a za te wypierdalanie piłek powinny byc kary finansowe.Ja .......e nauczyl ****a Skorża stylu Liverpoolu..

Boleck 20.03.2010 17:25

Łobo wchodzi to już jestem spokojny o wynik...

MaG* 20.03.2010 17:26

Ciekawe czy Łobo dzisiaj też 'zajeb.ny' jak cała drużyna

Marcelooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

7 kotów 20.03.2010 17:26

Oj, Dzieki Ci Boze !

Zbyychu 20.03.2010 17:27

Wreszcie! 392 minuty.
swoją drogą, dla kolegi co narzekał na Łobo parę postów wyżej, ten wolny był za faul właśnie na nim :P

Ivory1906 20.03.2010 17:27

K***** Bramka!!!!!!!!!!!marcelo!!!!!!

vaazon 20.03.2010 17:27

Gooooooool!

MMTS 20.03.2010 17:27

jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest !!!!

crazykaro 20.03.2010 17:27

Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooool :D

BRTS39 20.03.2010 17:27

Wkoncu!!!!!!!! Radosc!!!!

pawelwislak 20.03.2010 17:27

po prostu cud Marcelo nad Wisła, wiecie gdzie byśmy byli teraz gdyby nie on? Tak dokładnie tam w ciemnej i głębokiej...

DrunkenBear 20.03.2010 17:27

Marceloooooo :D

Sami 20.03.2010 17:27

Gooooooooooooooooooool

prober 20.03.2010 17:27

Gol po 392 minutach. Prawie 7 zegarowych godzin czekaliśmy na bramkę Wisły.

Zwitter 20.03.2010 17:27

Nareszcieeeeeeeeeee!!!

Marcelo!!!

Jak się cieszą, ale nie dziwne w sumie. Pięknie!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:55.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl