![]() |
A co tu za narzekania? Czemu Wy nie na meczu? Narzekac na wszystko latwo ale widac ze wiekszosci krytykantow sie dupy nie chce tez rszyc to o co pretensje? Wy jestescie super Wislacy co maja mecz pod nosem a nie chce im sie pojsc i wesprzec Wisły to sie nie dziwcie ze sa pilkarze ktorym sie nie chce grac ale kase chetnie pobieraja. Jednym slowem oni oczekuja kasy, Wy wielkiej pislki ale wzamian nic nie chcecie dac
|
Kasperczak pracuje z nimi tydzien niecaly a wy juz na niego wrzucacie!! Skorza wypada tylko przeprosic kibicow zniszczyl tak ten zespol ze odbudowa musi trwac... wiec wiecej obiektywizmu!!!
|
kiedy jest jakas przerwa na repre?
mam nadzieje ze nie po sezonie |
Ciągle to samo...Nie ma ruchu, więc nie ma akcji i gubienia krycia. Powody widzę dwa: niespecjalnie im się chce gnić z agresją, nie mają na to siły i nie wiedzą, jak to robić, bo nie ma schematów rozegrania piłki w ofensywie. Pozostaje zatem liczenie na błędy rywali i indywidualne szarpnięcia.
Nasi ustawiają się za daleko od siebie, atakują nie w tempo, nie w synchronizowany sposób, nie pokazują do podań, nawet do pressingu wychodzą w różnym rytmie, nie razem jak zespół. Nagle taktycznie jakby cofnęli się do epoki kamienia łupanego. W drugiej linii jedynie Ba potrafi coś zrobić z piłką, Sobolewski jest przeraźliwie słaby, chowa się za rywalami, nie podąża za akcjami. Diaz też nie gra ofensywnie, Kirm za wolno, Małceki zaś jest jeźdźcem bez głowy, w dodatku za późno podłączającym się pod grę. Ciężko będzie choćby tylko o jedną bramkę w tym układzie, przy tak wolnym tempie gry, żenującej postawie w bieganiu "bez piłki" i bez zespołowych reakcji. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Zresztą chyba jest komplet na stadionie. Prawda to? |
Cytat:
|
Tak dużego natężenia demagogicznych komentarzy nie widziałem tutaj od dawna. Większość z was niestety chrzani farmazony. Od nowego trenera nie można oczekiwać cudów w piątym dniu po przejęciu drużyny.
I gra Wisły wcale nie jest katastrofalna. Ja wiem, że oczekiwania są ogromne, ale na ten moment 1:0 czy 2:0 to jest szczyt marzeń. |
Cytat:
a) ja nie mowie ze kazdy ma byc na meczu bo a to ma za daleko albo jest chory albo zwyczajnie nie moze byc - ale czy Ci wszyscy co tak tutaj placza to nie moga byc czy im sie nie chcialo? b) jak juz sie nie jest na meczu to moze lepiej podczas jego trwania nie wyplakiwac sie na forum tylko skupic sie na ogladaniu |
Ladne zachowanie Ba po faulu.
|
Jakis Bajić mija Sobolewskiego i Diaza jak tyczki
|
Znowu Ba! Jezu co ona ma w tych nogach, że tak drybluje? :D Szkoda, że nie wpadło już druga 100% sytuacja :P
|
Powiedzcie, że mi się wydaje, że Sobola w 50 minucie meczu łapią skurcze...
|
Cytat:
|
Jest tylko jedno lekarstwo na tą słaba grę. Ktoś taki jak Dan Petrescu. Nasi piłkarze potrzebują dostać ostro w dupę na treningu.
|
Cytat:
|
zdejmij Sobolewskiego kur*wa bo nie zdzierze
|
Trzeba sciagnac ktoregos obronce i wpuscic pomocnika lub napastnika.
|
Ja p******* Lobodzinski i Jirsak...;/ to juz wogo0le bedzie tragedia...
|
Spoko , Łobo wchodzi ! Teraz wygramy napewno :D
|
Cytat:
|
Cytat:
Czy wy kiedyś zrozumiecie że Ba nie wytrzyma 90 min?! |
Nie da się na to patrzeć, naprawdę. Rozumie, że może coś nie wyjść ale tu absolutnie nic nie wychodzi.Jak im się biegać nie chce to niech chociaż dobrze kornery czy wolne wykonują a w tym elemencie też dupa. Wszystkie dośrodkowania albo za dalekie albo na wysokości kolan, jaja normalnie.
Może te zmiany coś dadzą ale jakoś nie chce mi się wierzyć. Niech strzelą tą bramke nawet fiutem, żeby tylko strzelili. |
dramat i po prostu żenujący poziom sobol ledwo chodzi a tu taka zmiana nie ma jak pogląd boiska oglądanie tego meczu to cierpienie dla mojej duszy, naprawdę jest ciężko. Nie wiem o co chodzi ale nasza drużyna się całkowicie posypała po prostu nie gramy nic.
|
****a za te wypierdalanie piłek powinny byc kary finansowe.Ja .......e nauczyl ****a Skorża stylu Liverpoolu..
|
Łobo wchodzi to już jestem spokojny o wynik...
|
Ciekawe czy Łobo dzisiaj też 'zajeb.ny' jak cała drużyna
Marcelooooo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 |
Oj, Dzieki Ci Boze !
|
Wreszcie! 392 minuty.
swoją drogą, dla kolegi co narzekał na Łobo parę postów wyżej, ten wolny był za faul właśnie na nim :P |
K***** Bramka!!!!!!!!!!!marcelo!!!!!!
|
Gooooooool!
|
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeest !!!!
|
Gooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooool :D
|
Wkoncu!!!!!!!! Radosc!!!!
|
po prostu cud Marcelo nad Wisła, wiecie gdzie byśmy byli teraz gdyby nie on? Tak dokładnie tam w ciemnej i głębokiej...
|
Marceloooooo :D
|
Gooooooooooooooooooool
|
Gol po 392 minutach. Prawie 7 zegarowych godzin czekaliśmy na bramkę Wisły.
|
Nareszcieeeeeeeeeee!!!
Marcelo!!! Jak się cieszą, ale nie dziwne w sumie. Pięknie! |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:55. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl