![]() |
Cytat:
Teoretycznie to że dziś zagrają odważniej, powinno nam ułatwić sprawę,dlatego też Hristova bym widział z Brożkiem od początku bo będą mieli więcej miejsca , szans na prostopadłe podania a Bułgar zdecydowanie lepiej się czuje w kontratakach niż przy waleniu łbem w mur. W praktyce jednak może się okazać że Jaga zaraz szybko i z pomysłem a my znów będziemy się kopać po czołach.To że minimum 1 gola stracimy jest bardzo prawdopodobne, czy będziemy w stanie strzelić minimum 2? |
no ostatnio na wyjezdzie zagrali ładnie i wygrali. wiec wystarczy że grają w piłke, swoj dobry futbol, od razu są wyniki. wiec nie wiadomo:)
|
Jeżeli nasi zaczną coś biegać po boisku i szybciej grac piłką nie będą głupio faulować w imię zapowiadanej walki - pewnie skończy się naszą wygrana ,co najmniej dwoma bramkami.
|
Dziś o 22 troski odejdą precz gdyż Wisła wygra mecz ;)
|
ej a jak sie ma sprawa z boiskiem? Wie ktos cos na ten tamat,jak bedzie przygotowana murawa w Białym?
|
jestem pełen nadziei że wezmą się zbiorą do kupy i zagrają coś na poziomie.
ucięli by im pensje o 50% postawili ultimatum ze reszta będzie jak zaczną grac to by się zmobilizowali. prawda jest taka ze wygląda na to że są "rozpieszczeni" ; ) wierze w nowego gracza, Pana Ba. Może nam pokazać kawałek fajnego futbolu... jak dziś przegrają to na pewno będzie jakaś rewolucja :) ave Wisła |
3-1 dla nas
|
Cytat:
|
|
O Boże to nie temat na tutaj ale Po co nam ten Leszczak !!!! Gwiazdor za młodu ... Czy nie przerabialiśmy tego już z Kokoszką i Uchę !!!! Nic na siłę ... zwłaszcza że to moim zdaniem nie jest zawodnik na Wisłę ... Przynajmniej nie z tą mentalnością
|
Po jaka cholere podajesz info z TAKIEj strony? ...
Za cienki sie okazal, to wrocil. A co do meczu, to wygramy. Dzis rozegramy dobre zawody. |
Licze na ten mecz życia w wykonaniu Wisełki, no i myślę że 0:4 realne do tego dodatkowa motywacja bo 270 zl jeszcze może wpaść :))!! A więc Issa prowadz nas!!!!!!!
|
Bedzie 3:2 dla nas cos tak czuje... Bramki Brozio, Christov i Kiro. Ten mecz musimy wygrac!!!JJJBG!!
|
Nie zamierzam marudzić dziś na trenera Skorżę, nie będę oczerniał piłkarzy, nie będę mówił co jest nie tak.
Nie obchodzą mnie też dziś ostatnie dwa mecze a naszym wykonaniu. Mam tylko nadzieję że piłkarze wykażą się dziś ambicja, polotem, zaciętością i pokażą swoje prawdziwe umiejętności które mają dosyć spore. Wyjdźmy wreszcie z tego marazmu. Mam również nadzieje że zobaczę prawdziwą Wisłę. Wisełko wygraj mecz! |
Issa Ba z Sobolem środku pola z tego co mowi Szymkowiak na canal sport
|
Cytat:
|
Musimy wygrać, mam nadzieje że piłkarzyną spotkanie z kibicami dało do myślenia... Bo ostatnio zapomnieli dla jakiego klubu grają...
Wisełko wygraj mecz... ! |
Nie wiem czemu, ale mam dziwne wrażenie, ze Ba wyjdzie od 1 minuty i zagra słabiej od Jirsaka i diaza.
|
Ustawienie 4-3-3 lub 4-5-1 jak kto woli. Jak dla mnie Bomba.
|
Cytat:
|
Liczę na zwycięstwo TYLKO WISŁA
|
Miejmy nadzieję, że zobaczymy futbol na tak jak to mawia Engel.
Ustawienie jak widać 4-2-3-1 :] ba prawdopodobnie "pod" Brożkiem, liczę że zostawią na boisku kawał serca, umiejętności i załamanych piłkarzy Jagi. |
Cos czuje ze ten caly Borski moze nam zepsuc ten mecz.
|
Cytat:
Ba znowu kontuzja :shock: a mecz sie jeszcze nie zaczal |
co za stroje... no już myślałem :)
|
Kur-a, murzyn Ba znów kontuzja :/ oby to nie była prawda.
|
Ba już odczuł kontuzje ;/ prawdopodobnie zostanie zmieniony przez Rafała Boguskiego
a tak przy okazji Jazda Jazda Biała Gwiazda! |
Ba najlepszy, boze on widzi wszystko na boisku!!!
|
Cytat:
|
Przecieram oczy ze zdumienia... Spodziewalem sie czegos lepszego ale to co w pierwszych minutach robi na boisku to... przechodzi wszelkie pojecie. Przez 6 minut wydarzylo sie w tym meczu na boisku wiecej niz przez caly ostatni mecz chyba.
|
Cytat:
|
Ba to trzeba kontraktowac bo zaraz legia mu da taka kase ze Wisly nie bedzie stac na niego ;fff
|
Cytat:
I po 5 minutach gry to stwierdziłeś ? ;) |
Nie ma tragedii. Jednak Ba wprowadza spokój i inaczej ta gra wygląda. Już nie ma tyle wybijanek, natomiast w ataku już się to tak nie zazębia. Nie ma zrozumienia.
|
Tak, jestem to w stanie po 5 minutach stwierdzic :)! Jazda jazda jazda!
|
Cytat:
|
Wisła musi wygrać 2 bramkami 1:3 stawiam :P!
|
Ba rewelacja... spokój, super piłki no brawo
|
pierwsze 10 minut nawet dobre ale teraz wszystko wróci do normy czyli zaraz brameczka dla jagi i WIELKIE GÓWNO!!!
|
Czy mi sie wydaje czy dzis jakos mniej klopsow na afere ? :O
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl