Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [20 kolejka] Jagiellonia Białystok - Wisła Kraków, Piątek 12 marca godz. 20 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7062)

1q2 12.03.2010 16:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 3rider (Post 867923)
Jagiellonia GRA W PILKE, my gramy antyfutbol

W piłkę to oni tylko u siebie grają, pamiętam ostatni mecz , gdzie graliśmy swoje czyli takie nie wiadomo co a oni i tak mieli problem by cokolwiek zagrać.
Teoretycznie to że dziś zagrają odważniej, powinno nam ułatwić sprawę,dlatego też Hristova bym widział z Brożkiem od początku bo będą mieli więcej miejsca , szans na prostopadłe podania a Bułgar zdecydowanie lepiej się czuje w kontratakach niż przy waleniu łbem w mur.

W praktyce jednak może się okazać że Jaga zaraz szybko i z pomysłem a my znów będziemy się kopać po czołach.To że minimum 1 gola stracimy jest bardzo prawdopodobne, czy będziemy w stanie strzelić minimum 2?

korzychxp 12.03.2010 16:26

no ostatnio na wyjezdzie zagrali ładnie i wygrali. wiec wystarczy że grają w piłke, swoj dobry futbol, od razu są wyniki. wiec nie wiadomo:)

kristos 12.03.2010 16:37

Jeżeli nasi zaczną coś biegać po boisku i szybciej grac piłką nie będą głupio faulować w imię zapowiadanej walki - pewnie skończy się naszą wygrana ,co najmniej dwoma bramkami.

sayek89 12.03.2010 16:58

Dziś o 22 troski odejdą precz gdyż Wisła wygra mecz ;)

WhiteStarDvisionTheBest 12.03.2010 17:10

ej a jak sie ma sprawa z boiskiem? Wie ktos cos na ten tamat,jak bedzie przygotowana murawa w Białym?

mlody_ale_wierny 12.03.2010 17:11

jestem pełen nadziei że wezmą się zbiorą do kupy i zagrają coś na poziomie.
ucięli by im pensje o 50% postawili ultimatum ze reszta będzie jak zaczną grac to by się zmobilizowali. prawda jest taka ze wygląda na to że są "rozpieszczeni" ; )
wierze w nowego gracza, Pana Ba. Może nam pokazać kawałek fajnego futbolu...
jak dziś przegrają to na pewno będzie jakaś rewolucja :)
ave Wisła

szprotson 12.03.2010 17:15

3-1 dla nas

Jawor 12.03.2010 17:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WhiteStarDvisionTheBest (Post 867954)
ej a jak sie ma sprawa z boiskiem? Wie ktos cos na ten tamat,jak bedzie przygotowana murawa w Białym?

Wg inf z forum Jagi, "trawa bedzie ok", snieg ma padac dopiero od jutra

szczaq21 12.03.2010 17:24

http://www.futbol.org.pl/news,21554.html

Borinho 12.03.2010 17:35

O Boże to nie temat na tutaj ale Po co nam ten Leszczak !!!! Gwiazdor za młodu ... Czy nie przerabialiśmy tego już z Kokoszką i Uchę !!!! Nic na siłę ... zwłaszcza że to moim zdaniem nie jest zawodnik na Wisłę ... Przynajmniej nie z tą mentalnością

JrQ- 12.03.2010 17:40

Po jaka cholere podajesz info z TAKIEj strony? ...
Za cienki sie okazal, to wrocil.

A co do meczu, to wygramy.
Dzis rozegramy dobre zawody.

Lechista69 12.03.2010 17:48

Licze na ten mecz życia w wykonaniu Wisełki, no i myślę że 0:4 realne do tego dodatkowa motywacja bo 270 zl jeszcze może wpaść :))!! A więc Issa prowadz nas!!!!!!!

airborne4009 12.03.2010 18:04

Bedzie 3:2 dla nas cos tak czuje... Bramki Brozio, Christov i Kiro. Ten mecz musimy wygrac!!!JJJBG!!

grzesiek632 12.03.2010 18:24

Nie zamierzam marudzić dziś na trenera Skorżę, nie będę oczerniał piłkarzy, nie będę mówił co jest nie tak.
Nie obchodzą mnie też dziś ostatnie dwa mecze a naszym wykonaniu. Mam tylko nadzieję że piłkarze wykażą się dziś ambicja, polotem, zaciętością i pokażą swoje prawdziwe umiejętności które mają dosyć spore.
Wyjdźmy wreszcie z tego marazmu.
Mam również nadzieje że zobaczę prawdziwą Wisłę.

Wisełko wygraj mecz!

WislakWloszczowa 12.03.2010 19:06

Issa Ba z Sobolem środku pola z tego co mowi Szymkowiak na canal sport

prober 12.03.2010 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez airborne4009 (Post 867974)
Ten mecz musimy wygrac!!!

Bardzo dobrze, wczuwaj się. Do końca sezonu każdy mecz będzie z kategorii 'musimy wygrać', przy dobrym układzie wyników rywali można sobie pozwolić na 2-3 remisy.

WISŁA 1906 NH 12.03.2010 19:25

Musimy wygrać, mam nadzieje że piłkarzyną spotkanie z kibicami dało do myślenia... Bo ostatnio zapomnieli dla jakiego klubu grają...

Wisełko wygraj mecz... !

Wisslak 12.03.2010 19:27

Nie wiem czemu, ale mam dziwne wrażenie, ze Ba wyjdzie od 1 minuty i zagra słabiej od Jirsaka i diaza.

koyoot 12.03.2010 19:40

Ustawienie 4-3-3 lub 4-5-1 jak kto woli. Jak dla mnie Bomba.

Donki 12.03.2010 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koyoot (Post 868013)
Ustawienie 4-3-3 lub 4-5-1 jak kto woli. Jak dla mnie Bomba.

A może 4-4-2 z Malym w ataku, Kirmem i Diazem po bokach :-p

alsiw7 12.03.2010 19:50

Liczę na zwycięstwo TYLKO WISŁA

wonski_eNHa 12.03.2010 19:51

Miejmy nadzieję, że zobaczymy futbol na tak jak to mawia Engel.
Ustawienie jak widać 4-2-3-1 :] ba prawdopodobnie "pod" Brożkiem, liczę że zostawią na boisku kawał serca, umiejętności i załamanych piłkarzy Jagi.

sqallpl 12.03.2010 19:55

Cos czuje ze ten caly Borski moze nam zepsuc ten mecz.

mic 12.03.2010 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sqallpl (Post 868026)
Cos czuje ze ten caly Borski moze nam zepsuc ten mecz.

Sobol, Glowa i Marcelo zagrozeni kartkami, wiec pewnie ktorys z nich dostanie

Ba znowu kontuzja :shock: a mecz sie jeszcze nie zaczal

gromaders 12.03.2010 20:02

co za stroje... no już myślałem :)

wonski_eNHa 12.03.2010 20:02

Kur-a, murzyn Ba znów kontuzja :/ oby to nie była prawda.

brylant17 12.03.2010 20:02

Ba już odczuł kontuzje ;/ prawdopodobnie zostanie zmieniony przez Rafała Boguskiego


a tak przy okazji Jazda Jazda Biała Gwiazda!

Lechista69 12.03.2010 20:08

Ba najlepszy, boze on widzi wszystko na boisku!!!

gigant 12.03.2010 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wisslak (Post 868009)
Nie wiem czemu, ale mam dziwne wrażenie, ze Ba wyjdzie od 1 minuty i zagra słabiej od Jirsaka i diaza.

Już zrobił wiecej niz wymieniona dwójka w poprzednich meczach.

koyoot 12.03.2010 20:10

Przecieram oczy ze zdumienia... Spodziewalem sie czegos lepszego ale to co w pierwszych minutach robi na boisku to... przechodzi wszelkie pojecie. Przez 6 minut wydarzylo sie w tym meczu na boisku wiecej niz przez caly ostatni mecz chyba.

kibic sukcesu 2007 12.03.2010 20:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 868040)
Już zrobił wiecej niz wymieniona dwójka w poprzednich meczach.

To samo miałem właśnie napisać :-D

Lechista69 12.03.2010 20:12

Ba to trzeba kontraktowac bo zaraz legia mu da taka kase ze Wisly nie bedzie stac na niego ;fff

Ksaron 12.03.2010 20:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lechista69 (Post 868039)
Ba najlepszy, boze on widzi wszystko na boisku!!!


I po 5 minutach gry to stwierdziłeś ? ;)

tofik 12.03.2010 20:12

Nie ma tragedii. Jednak Ba wprowadza spokój i inaczej ta gra wygląda. Już nie ma tyle wybijanek, natomiast w ataku już się to tak nie zazębia. Nie ma zrozumienia.

Lechista69 12.03.2010 20:13

Tak, jestem to w stanie po 5 minutach stwierdzic :)! Jazda jazda jazda!

Ksaron 12.03.2010 20:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lechista69 (Post 868049)
Tak, jestem to w stanie po 5 minutach stwierdzic :)! Jazda jazda jazda!

Jaki będzie wynik?:P

Lechista69 12.03.2010 20:14

Wisła musi wygrać 2 bramkami 1:3 stawiam :P!

gromaders 12.03.2010 20:15

Ba rewelacja... spokój, super piłki no brawo

klubus 12.03.2010 20:15

pierwsze 10 minut nawet dobre ale teraz wszystko wróci do normy czyli zaraz brameczka dla jagi i WIELKIE GÓWNO!!!

Lechista69 12.03.2010 20:18

Czy mi sie wydaje czy dzis jakos mniej klopsow na afere ? :O


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:35.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl