Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Tradycyjnie. Ile zjadł(aś)eś pączków? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=7006)

arth_ur 08.02.2013 15:05

Żenada,wczoraj 5 pączów, dziś 2. Koleżanka z pracy 18 pączków ... a waży z 50 kg...

WiślakMyślenice 08.02.2013 20:20

Ja 14. Poszedłem na rekord, żyłem pączkami wczoraj.

Kibicka 08.02.2013 20:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1297678)
Nie liczy się!

Jutro musi być przynajmniej jeden pączek :)

no i był niestety :/
Teraz trzeba pościć do Świąt! :shock:

LanceTS 09.02.2013 01:44

Ja zgodnie z planem 0. Ale dzisiaj jak zostały w domu to nie wytrzymałem i musiałem 1 zjeść :)

WISŁAZWE 09.02.2013 21:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibicka (Post 1298044)
no i był niestety :/
Teraz trzeba pościć do Świąt! :shock:


Coraz bliżej Święta..! :)

U mnie w tym roku słabiutko tylko dwa.

Eternit 09.02.2013 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibicka (Post 1298044)
no i był niestety :/
Teraz trzeba pościć do Świąt! :shock:

Pójdzie w cycki ;)

El'kabat 09.02.2013 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Eternit (Post 1298172)
Pójdzie w cycki ;)

Allbo w chuja

6 było i starczy :)

thomasson 26.02.2014 22:33

Jutro żniwa, czas odkopać temat :alleluja:
A w ogóle to gdzie szukać najlepszych pączków w Krakowie? :-D

alterego 26.02.2014 22:39

Mnie o dziwo smakuja paczki z lidla :D dobre sa tez w sowie ;)

stawski 27.02.2014 00:02

Czy gdzieś można dostać pączki z PRAWDZIWĄ marmoladą z RÓŻY? a nie jakimś dżemem truskawkowym? Chyba nawet Blikle (przynajmniej tan w Krakowie) coś "czituje", albo mnie już browar kubki smakowe przepalił... Ciechowscy maybe?

Gucio25 27.02.2014 00:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez alterego (Post 1350594)
Mnie o dziwo smakuja paczki z lidla :D dobre sa tez w sowie ;)

mi również, co zaskakujące.

tyle że smakują mi te, które tam są na co dzień.
a jak jutro mają być podobno za 44 groszy, to pewnie coś przekombinują i będzie chłam.

tak czy siak, smacznego i powodzenia w biciu rekordów :pobity:

Valandil 27.02.2014 01:05

Żadnego, pączki są chujowe.

emj10 27.02.2014 01:14

Żadnego w tym roku.

focusik09 27.02.2014 06:36

Trzeci właśnie został wciągnięty przy kawie :-P

Kocur 27.02.2014 06:48

Niezłe tempo - w połowie dnia będzie potrzeba zmiany spodni na xxl :P

leyzer87 27.02.2014 08:23

Na razie żadnego, ale za to wyruchałem z rana swoją kobitę, która ostatnio nabiera "pączkowatych" kształtów. ;-)

BlurgH 27.02.2014 10:34

Jak co roku - 1...

Kocur 27.02.2014 10:45

Po poście Leyzera w sumie nie wiedziałem co napisać ;)


Dwa, może się skuszę za kilka godzin na trzeciego

filemon 27.02.2014 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leyzer87 (Post 1350625)
Na razie żadnego, ale za to wyruchałem z rana swoją kobitę, która ostatnio nabiera "pączkowatych" kształtów. ;-)

Zniszczyłeś, muszę pamiętać, by Cię nominować w "post roku" jak będą Awards za 2014 :-)

U mnie dwa.

gypsy 27.02.2014 17:25

Ja na razie trzy, ale jeszcze nie składam broni... Nikt mnie nie przebije, panowie? :D

DeadOrAlive 27.02.2014 17:41

7. pas
10 znaków

Marios007 27.02.2014 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gypsy (Post 1350723)
Ja na razie trzy, ale jeszcze nie składam broni... Nikt mnie nie przebije, panowie? :D

Przebijam, 4 ;)

sanderuss 27.02.2014 17:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leyzer87 (Post 1350625)
Na razie żadnego, ale za to wyruchałem z rana swoją kobitę, która ostatnio nabiera "pączkowatych" kształtów. ;-)

Wstaw zdjecie zeby mozna bylo ocenic ile paczkow mozna ci za to zaliczyc ;)

piter116 27.02.2014 17:57

Pięć, a dopiero się rozkręcam.

wiesniak84 27.02.2014 17:59

Tez piec ale skladam juz bron.

igortsw 27.02.2014 18:03

6, broń już złożona :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gucio25 (Post 1297957)

ja standardowo powyżej 10, w tym roku 12 :)

gucio jak w tym roku, nowy rekord :D?

alterego 27.02.2014 18:16

3 duże, 2 małe. Wieczorem jeszcze jednego zaatakuje bo chwilowo już jakiś szok glukozowym mam ;)

El'kabat 27.02.2014 19:57

6 w sam raz

enzo 27.02.2014 20:00

Cztery, może jeszcze wsunę ze dwa. Może, bo to nie te pączki co kiedyś.

WISŁAZWE 27.02.2014 20:54

Zaniżam średnią - 0.

Glazik 27.02.2014 20:55

Jak kolega wyzej... 0

piter116 27.02.2014 22:53

12, starczy...

stawski 27.02.2014 23:07

dwa z różopodbną marmoladą i jeden z masą budyniową :) Koleżanka mi chciała dać jeszcze jednego, ale miał jakąś badziewną polewę niebieską, więc zbastowałem :D

thomasson 27.02.2014 23:27

Trzeba poprawiać forumową średnią, więc dziś weszło 10... ale teraz przez dłuższy czas nie będę mógł na pączki nawet spojrzeć :help:

Gucio25 28.02.2014 00:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez igortsw (Post 1350738)
gucio jak w tym roku, nowy rekord :D?

kończę właśnie 10-tego i to by było na tyle.. do rekordów daleko.
tendencja zniżkowa :pala:

Kocur 28.02.2014 06:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez stawski (Post 1350816)
dwa z różopodbną marmoladą i jeden z masą budyniową :) Koleżanka mi chciała dać jeszcze jednego, ale miał jakąś badziewną polewę niebieską, więc zbastowałem :D


Jak koleżanka daje to trzeba brać - bierz przykład z Leyzera :lol:

rafkur 28.02.2014 07:11

Cztery pączki )

Gucio25 11.02.2015 00:47

rozgrzewać brzuchy, to już JUTRO!!

heoij 11.02.2015 11:11

Gucio25- dzięki za przypomnienie :D

Krav 11.02.2015 11:27

ja już zacząłem w "wigilę" tłustego czwartku i wsysnąłem dwa - jutro planuje minimum sześć :D


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl