![]() |
Ogaladalem takie turnieje 10 lat temu na kanale DSF i poziom meczow byl kapitalny.
|
Cytat:
bez jaj bez jaj.. |
Cytat:
O kolejności decyduje miejsce w tabeli a o ustaleniu poszczególnych miejsc decydują kolejno zasady: a) ilość zdobytych punktów w spotkaniach między zainteresowanymi drużynami, b) przy równej ilości punktów korzystniejsza różnica bramek w meczach między zainteresowanymi zespołami, c) przy dalszej równości, większa ilość bramek zdobytych w meczach między zainteresowanymi zespołami, d) przy dalszej równości, decyduje losowanie. dla mnie to trochę śmieszne... |
czuje po kosciach ze w finale bedzie jaga ze sledziami i jaga rozjedzie arke
|
Cytat:
|
Z Arką 4-1 w plecy na oko. Baty będą i to solidne.Jaga-Arka w finale
|
Cytat:
|
przecież to nie jest nawet poziom 2 ligi ;/ co oni grają masakra...
widać kto jakie ma wyszkolenie techniczne, patrząc na nas nikt go nie ma ;] |
U nas skład bardzo eksperymentalny nie ma co przywiązywac wagi do wyników tego turnieju poziom sportowy słaby tak samo jak poziom chamówy tych kibiców i jakośc transmitowanego obrazu przez tvp sport ( albo mgła na hali albo tak najarane jest jakby w knajpie grali )
|
Przynajmniej 1 gol na turnieju:D
Ale Jaga tam miecie najpierw Lech potem Legia mimo ze to jest taki piknik rodzinny to jednak dają rade |
Pepe problem jest w waszych głowach i nogach a nie w murawie na ktorej nigdy nie graliscie!!!!
|
heheh nie zeby to była jakaś przechwałka z mojej strony ale no nie macie wrarzenia ze na podwórku tak gracie z kumplami z osiedla? tu powinan być zabawa jakaś,zwody a oni grają jak jakieś drewna :D
|
Kto sie zgodził, żeby jechać na turniej Amiki, która zarobi na tym kase, ryzykować kontuzje i jeszcze na końcu usłyszeć WTSK? :lol:
edit: Cracoooooviaaa! Kraków! :lol: |
Łobo masakra ;) gość zero techniki nawet tej użytkowej. Facet tylko jedną czynność z piłką wykonywał - pchał się na 2 przeciwników i strata. Issa Ba ? "szału ni ma"
|
Albo ktoś umie podstawowe rzeczy (przyjęcie, podanie, strzał) albo nie...
Albo ktoś wykonuje swój zawód z pasją albo jest wyrobnikiem... Najbardziej dziwię się tym młodym graczom, którzy zamiast młodzieńczej fantazji mają wpojone takie wyrobnicze nastawienie do gry... Ćwielong: może to ta murwa... (nie moge po prostu)... |
Można byłoby dramatyzować gdybyśmy byli jakimś mocnym składem, ale nie jesteśmy. Ponadto, to jakiś turniejek i to w takim momencie. Bądź, co bądź poziom rodzimej ligi futsalu wydaje się być sporo wyższy.
"CRACOVIA ! - KRAKÓW !" :rotfl: |
o ktorej gramy nastepny mecz zycia naszych kopaczy?
|
Zaraz po tym meczu jest mecz o 5 miejsce gdzie bedziemy grali albo z Lechem albo Legią
|
wygląda to tak że Remes nas zaprosił, aby Amica miała kogo wyzywać. A my to zaprosznie przyjeliśmy tak na odczepnego...
|
A na Legie tez tak spiewają czy na Jage czy tylko z nas pośmiewisko robią??
|
buraczki z Poznania zamilkli z wrażenia bo Legia dwie im zaaplikowała i raczej jest w dalszej grze .
|
Jeszcze w meczu o 5 miejsce pokazemy im kogo mogą wyzywac
Zapowiada się mecz Wisła-Lech bo Legia juz 2-0 do przodu |
Nie mów hop na hali ... :lol:
Pytanie - czy Remes płaci drużynom za przyjazd ? |
tytuł z wp.pl
Remes Cup: Lech i Legia grają o życie! :lol: :lol: :lol: |
nie macie większych problemów gramy w rezerwowym składzie a wy tak płaczecie jak byśmy przegrali mistrzostwo świata
|
Kurde 3-2
Oby Kolejorz dostał w dupe tego im serdecznie zycze;d Na stronie pyrków podniecają sie że kolejorz zagra o 3 miejsce;d Teraz nasz meczyk z Legią;d |
Wrzuccie na luz, to zwykly turniej-zabawa zeby bylo co ogladac w sezonie ogorkowym.
|
hahaha smoliński to mistrz świata. Wyzywają jego druzyne na kazdy z mozliwych sposobow a ten " wspaniała atmosfera" :D
|
pierwsi będą ostatnimi, a ostatni pierwszymi :evil:
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie dość że nazwą ,która jednak przyciąga ludzi - daliśmy zarobić Lechowi , pewnie i publicznej - to jeszcze sami siebie ośmieszyliśmy, biorąc tam największych nieudaczników - do tego byliśmy publicznie lżeni przez jakże przychylnych nam kibiców Niech się jeszcze okaże że to wszystko gratisowo było bądź na nasz koszt;) ps i znów będzie porażka z Legią :lol: |
miejmy nadzieje ze przełamiemy tą niemoc bramkową i strzelimy przynajmniej ze 2 bo do tej pory do kazdy zdobył po 3-4 bramki my 1
|
Cytat:
|
chłopy, olejcie wyniki. Prócz dorabianego na siłę prestiżu nie mają one żadnego znaczenia.
Osobna sprawa, to wyjazd do Poznania. Po cholerę nam to było? Naszym nie pozwolili oficjalnie przyjechać , po klubie jechali jak po burej suce. Niech to będzie dla niektórych z zarządu nauczka na zaś. Olać takie zaproszenie, niech se inni jadą. Jedyny pożytek z tego niby turnieju, że go Jaga może wygra :D |
gdzie Wy ogladacie te mecze?
|
hahah rugby na hali ;p
Mogli stoły do pingponga rozłożyć... |
TVP sport i też jest transmisja w necie - soccer-live.pl
|
TVP Sport albo na Public Sport na SopCascie(www.soccer-live.pl)
|
ogolnie jest na TVP Sport
jeśli chodzi o relacje na żywo http://www.lechpoznan.pl/art,13357,r...kstra_live.htm tutaj jest minuta po minucie |
Cytat:
przed nami najwazniejszy mecz :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:20. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl