Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Turniej halowy Remes Cup z Poznaniu (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6853)

Maciuś 15.01.2010 20:17

Ogaladalem takie turnieje 10 lat temu na kanale DSF i poziom meczow byl kapitalny.

massoud 15.01.2010 20:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bearex (Post 841752)
On zawsze cos warszawiaczkom strzeli ;D

bez jaj..

bez jaj
bez jaj..

ABG_nh 15.01.2010 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez massoud (Post 841742)
http://www.wielkopolskisport.pl/rela...rakow,236.html

20.15


Arka - Górnik 2-0

a co bedzie jak my pokonamy Śledzi 2-0?

Przy trzech zespołach
O kolejności decyduje miejsce w tabeli a o ustaleniu poszczególnych miejsc decydują kolejno zasady:
a) ilość zdobytych punktów w spotkaniach między zainteresowanymi drużynami,
b) przy równej ilości punktów korzystniejsza różnica bramek w meczach między zainteresowanymi zespołami,
c) przy dalszej równości, większa ilość bramek zdobytych w meczach między zainteresowanymi zespołami,
d) przy dalszej równości, decyduje losowanie.

dla mnie to trochę śmieszne...

TScris 15.01.2010 20:25

czuje po kosciach ze w finale bedzie jaga ze sledziami i jaga rozjedzie arke

ciacho 15.01.2010 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ABG_nh (Post 841758)
Przy trzech zespołach
O kolejności decyduje miejsce w tabeli a o ustaleniu poszczególnych miejsc decydują kolejno zasady:
a) ilość zdobytych punktów w spotkaniach między zainteresowanymi drużynami,
b) przy równej ilości punktów korzystniejsza różnica bramek w meczach między zainteresowanymi zespołami,
c) przy dalszej równości, większa ilość bramek zdobytych w meczach między zainteresowanymi zespołami,
d) przy dalszej równości, decyduje losowanie.

dla mnie to trochę śmieszne...

Nie martw się, i tak dostaniemy po pupie więc te dywagacje to sobie można...

El'kabat 15.01.2010 20:25

Z Arką 4-1 w plecy na oko. Baty będą i to solidne.Jaga-Arka w finale

felipe 15.01.2010 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 841763)
Z Arką 4-1 w plecy na oko. Baty będą i to solidne.Jaga-Arka w finale

Wykrakałeś, juz 0:1...

Kluvi 15.01.2010 20:35

przecież to nie jest nawet poziom 2 ligi ;/ co oni grają masakra...


widać kto jakie ma wyszkolenie techniczne, patrząc na nas nikt go nie ma ;]

kohprzem'68 15.01.2010 20:41

U nas skład bardzo eksperymentalny nie ma co przywiązywac wagi do wyników tego turnieju poziom sportowy słaby tak samo jak poziom chamówy tych kibiców i jakośc transmitowanego obrazu przez tvp sport ( albo mgła na hali albo tak najarane jest jakby w knajpie grali )

LuKiTS89 15.01.2010 20:41

Przynajmniej 1 gol na turnieju:D
Ale Jaga tam miecie najpierw Lech potem Legia mimo ze to jest taki piknik rodzinny to jednak dają rade

piotrek chicago 15.01.2010 20:41

Pepe problem jest w waszych głowach i nogach a nie w murawie na ktorej nigdy nie graliscie!!!!

WhiteStarDvisionTheBest 15.01.2010 20:41

heheh nie zeby to była jakaś przechwałka z mojej strony ale no nie macie wrarzenia ze na podwórku tak gracie z kumplami z osiedla? tu powinan być zabawa jakaś,zwody a oni grają jak jakieś drewna :D

Kamson 15.01.2010 20:42

Kto sie zgodził, żeby jechać na turniej Amiki, która zarobi na tym kase, ryzykować kontuzje i jeszcze na końcu usłyszeć WTSK? :lol:

edit: Cracoooooviaaa! Kraków! :lol:

tomo 15.01.2010 20:42

Łobo masakra ;) gość zero techniki nawet tej użytkowej. Facet tylko jedną czynność z piłką wykonywał - pchał się na 2 przeciwników i strata. Issa Ba ? "szału ni ma"

legol 15.01.2010 20:42

Albo ktoś umie podstawowe rzeczy (przyjęcie, podanie, strzał) albo nie...
Albo ktoś wykonuje swój zawód z pasją albo jest wyrobnikiem...
Najbardziej dziwię się tym młodym graczom, którzy zamiast młodzieńczej fantazji mają wpojone takie wyrobnicze nastawienie do gry...

Ćwielong: może to ta murwa... (nie moge po prostu)...

Arturo Qr2nów 15.01.2010 20:42

Można byłoby dramatyzować gdybyśmy byli jakimś mocnym składem, ale nie jesteśmy. Ponadto, to jakiś turniejek i to w takim momencie. Bądź, co bądź poziom rodzimej ligi futsalu wydaje się być sporo wyższy.

"CRACOVIA ! - KRAKÓW !" :rotfl:

piotrek chicago 15.01.2010 20:47

o ktorej gramy nastepny mecz zycia naszych kopaczy?

LuKiTS89 15.01.2010 20:49

Zaraz po tym meczu jest mecz o 5 miejsce gdzie bedziemy grali albo z Lechem albo Legią

Proud 15.01.2010 20:50

wygląda to tak że Remes nas zaprosił, aby Amica miała kogo wyzywać. A my to zaprosznie przyjeliśmy tak na odczepnego...

LuKiTS89 15.01.2010 20:51

A na Legie tez tak spiewają czy na Jage czy tylko z nas pośmiewisko robią??

kohprzem'68 15.01.2010 20:51

buraczki z Poznania zamilkli z wrażenia bo Legia dwie im zaaplikowała i raczej jest w dalszej grze .

LuKiTS89 15.01.2010 20:52

Jeszcze w meczu o 5 miejsce pokazemy im kogo mogą wyzywac
Zapowiada się mecz Wisła-Lech bo Legia juz 2-0 do przodu

Żmijka 15.01.2010 20:53

Nie mów hop na hali ... :lol:

Pytanie - czy Remes płaci drużynom za przyjazd ?

Proud 15.01.2010 20:53

tytuł z wp.pl

Remes Cup: Lech i Legia grają o życie!

:lol: :lol: :lol:

damian755 15.01.2010 20:55

nie macie większych problemów gramy w rezerwowym składzie a wy tak płaczecie jak byśmy przegrali mistrzostwo świata

LuKiTS89 15.01.2010 20:55

Kurde 3-2
Oby Kolejorz dostał w dupe tego im serdecznie zycze;d

Na stronie pyrków podniecają sie że kolejorz zagra o 3 miejsce;d
Teraz nasz meczyk z Legią;d

Maciuś 15.01.2010 21:00

Wrzuccie na luz, to zwykly turniej-zabawa zeby bylo co ogladac w sezonie ogorkowym.

Fuks 15.01.2010 21:01

hahaha smoliński to mistrz świata. Wyzywają jego druzyne na kazdy z mozliwych sposobow a ten " wspaniała atmosfera" :D

ToTylkoJa 15.01.2010 21:02

pierwsi będą ostatnimi, a ostatni pierwszymi :evil:

gigant 15.01.2010 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKiTS89 (Post 841803)
Na stronie pyrków podniecają sie że kolejorz zagra o 3 miejsce;d
Teraz nasz meczyk z Legią;d

Niech się przyzwyczają, bo na cały rok te trzecie miejsca znów im muszą wystarczyc. To jest ten jedyny moment oglądania pleców Amiki w kolejnym juz sezonie.

1q2 15.01.2010 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 841791)

Pytanie - czy Remes płaci drużynom za przyjazd ?

I to jest chyba najważniejsza kwestia jeśli chodzi o nasz pobyt na tym turnieju.

Nie dość że nazwą ,która jednak przyciąga ludzi - daliśmy zarobić Lechowi , pewnie i publicznej - to jeszcze sami siebie ośmieszyliśmy, biorąc tam największych nieudaczników - do tego byliśmy publicznie lżeni przez jakże przychylnych nam kibiców
Niech się jeszcze okaże że to wszystko gratisowo było bądź na nasz koszt;)

ps i znów będzie porażka z Legią :lol:

LuKiTS89 15.01.2010 21:05

miejmy nadzieje ze przełamiemy tą niemoc bramkową i strzelimy przynajmniej ze 2 bo do tej pory do kazdy zdobył po 3-4 bramki my 1

kohprzem'68 15.01.2010 21:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LuKiTS89 (Post 841788)
A na Legie tez tak spiewają czy na Jage czy tylko z nas pośmiewisko robią??

Wszyscy bluzgają po tych ekipach których akurat nie ma na tunieju o "złote gacie" dla wiesniaków z Wronek następne zaproszenie klub powinien zejszczac tym bardziej że bez kibiców drużyny zaproszonej nie bedą sobie szmaciarze reklamy naszą obecnością robic .

harthausen 15.01.2010 21:06

chłopy, olejcie wyniki. Prócz dorabianego na siłę prestiżu nie mają one żadnego znaczenia.
Osobna sprawa, to wyjazd do Poznania. Po cholerę nam to było? Naszym nie pozwolili oficjalnie przyjechać , po klubie jechali jak po burej suce. Niech to będzie dla niektórych z zarządu nauczka na zaś. Olać takie zaproszenie, niech se inni jadą.

Jedyny pożytek z tego niby turnieju, że go Jaga może wygra :D

Telus 15.01.2010 21:08

gdzie Wy ogladacie te mecze?

legol 15.01.2010 21:09

hahah rugby na hali ;p

Mogli stoły do pingponga rozłożyć...

rafalek 15.01.2010 21:10

TVP sport i też jest transmisja w necie - soccer-live.pl

Robert_wislak 15.01.2010 21:10

TVP Sport albo na Public Sport na SopCascie(www.soccer-live.pl)

LuKiTS89 15.01.2010 21:10

ogolnie jest na TVP Sport
jeśli chodzi o relacje na żywo
http://www.lechpoznan.pl/art,13357,r...kstra_live.htm
tutaj jest minuta po minucie

madenn 15.01.2010 21:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Telus (Post 841818)
gdzie Wy ogladacie te mecze?

http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/wide...ski-transmisja


przed nami najwazniejszy mecz :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl