Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Transfery Polska (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6778)

Lemoniadowy Joe 22.12.2009 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez magowski (Post 833379)
Ale przecież to Lech kupuje i to za gotówke i jeszcze kwota w euro jest podana to transfer musi wypalić:rotfl:

wypali jestem tego pewien a 300 tys euro to tak jakby za free za ofensywnego gracza, taki Krivets przerasta Łobo o 2 klasy

można sie śmiać z Amiki ale to Oni mówili że takich piłkarzy jak Łobo czy Garguła nie kupowaliby bo to sie nie opłaca

PS inna sprawa że możemy faktycznie nie mieć nawet tych 300 tys euro w kasie

Vuko 22.12.2009 20:31

Takiego gracza przegapić, żal d ściska. ech:/

Gwiaździsty 22.12.2009 20:41

Taaak i znowu to samo. W poprzednich rundach też były ochy i achy jakich to świenych piłkarzy ściągała Amika, Golik, Handzić itd. Te same lamenty jak to nas wyprzedzają i co ? Ano wielkie g....o. Histerycy znowu w akcji.

RAFi89 22.12.2009 20:52

Na to czy transfer będzie udany nie ma reguły, na całym świecie zawodnicy okazują się niewypałami. Wiadomo że transfer takiego zawodnika daje większe nadzieje niż ściąganie zawodników za darmo z Indii czy Wietnamu. Natomiast Wisła nie jest pępkiem świata i płacze że go nie kupiliśmy, Lech nas ubiegł są śmieszne. Nawet nie wiadomo czy się nim interesowaliśmy.

Ogryzek 22.12.2009 20:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 833394)
Kirm ani Jirsak nie grali z takimi rywalami jak w swoim byłym już klubie Krivitsa. I to do tego grał pierwsze skrzypce. Jak dla mnie dobry transfer za rozsądne pieniądze. Stilic przy nim to też w sumie no name z pierdziszewa. Gość CV ma ładne,jakbyście na to nie patrzyli. Nie sadzę aby zszedł poniżej tego poziomu,który prezentował w Bate. A,że tyle kosztował?No bo w Europie takie płaci się pieniądze za rokujących piłkarzy średniego szczebla. To w Polsce płaci się kupę kasy za drewno i póżniej wielkie zdziwienie,że chłop grać nie umie. Porówenać tego gościa do jodłowca czy innego Glika. W sumie dobrze,że doszło do tego transferu,bo chłop tak jakby utrzymał nowy trend,przynajmniej mam taką nadzieję,tzn dobre CV za średnie pieniądze. Pierwszy był Marcelo,teraz Krivits. Oby tak dalej. Czy Amica miała więcej szczęścia niż rozumu,że go sprowadzili,nie wiem,ale dobrze,że do naszej ligi trafił. Jedyne czego się obawiam,że teraz pół ligi,które ma jakieś zaskurniaki rzuci się na Białoruś i coraz dziwniejszych wynalazków zaczną ściągać.

Z calym szacunkiem ale dla mnie Łobodziński to od początku były jaja. Cwielong jakieś tam nadzieje rokował,ale jak go z Ruchu po wypożyczeniu wywalili to złudzeń już nie miałem.

A nie jest tak ze zostało pół roku kontraktu temu Białorusinowi i stąd taka cena?

Na pewno taki ofensywny kopacz byłby przydatny w Wiśle, ale dla nas i te 300 tysięcy EUR za dużo. Wszak groszem nie śmierdzimy.

Nuitari 22.12.2009 20:57

Lech kupił za 300 tys euro dobrego piłkarza z doświadczeniem na europejskich boiskach. W obecnej chwili nie ma najmniejszego sensu kupować graczy z naszej ligi. W naszej kartoflanej ekstraklasie wystarczy, że ktoś kopnie trzy razy prosto piłkę i już wołają za niego połowe więcej niż Lech dał za Krivetsa.

Wiślak-1990 22.12.2009 21:34

Coś mi się wydaje że niektórzy oceniają Krivetsa po grze w FM-ie:rotfl:
Ciekawe ilu z Was widziało tego grajka w więcej niż 1 meczu...
Co nie oznacza ze jest zły pożyjemy zobaczymy.

bridgeburner 22.12.2009 22:58

Ja widzialem w 5
w dwóch sezonach europucharów
Jak sie zaaklimatyzuje i bedzie grał chociażby jak w meczu z Juve
To jest przynajmniej jeden poziom ponad CAŁĄ lige
za 300k E
a my kupujemy Łobów :lol:
:rotfl:

Proximus 22.12.2009 23:19

Podczas swojego życia nauczyłem się o transferach 2 rzeczy:
a)Transfer uważa się za zrealizowany w momencie gdy na stronie oficjalnej widzimy zdjęcie piłkarza x trzymającego koszulkę klubu y.
b)Wartość piłkarza definiują jego wyczyny na boisku a nie ilość występów w pucharach cena czy występy w pucharach. Przykład:Tomas Jirsak-700K euro, 1. liga czeska(nie da się ukryć mocniejsza od polskiej), młodzieżówka czeska - niewypał sezonu 2007/2008, Mauro Cantoro - 3 liga włoska, jeśli nie za darmo to za małe pieniądze - najlepszy obcokrajowiec w historii Wisły,

Więc faktycznie. Gratuluję Amice transferu zawodnika który jest trochę bardziej rozpoznawalny i zagrał w pucharach. Ale jednak jego przydatność ocenimy po prau występach.

Peroslaw88 23.12.2009 08:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proximus (Post 833493)
Więc faktycznie. Gratuluję Amice transferu zawodnika który jest trochę bardziej rozpoznawalny i zagrał w pucharach. Ale jednak jego przydatność ocenimy po prau występach.

może skończyć jak "Goliki - Handzliki":P. Na weszło. com napisali mądrą rzecz. Jeśli taki dobry jest, to dlaczego taki tani i nie kupił go ktoś mocniejszy w tamtym regionie. Rosjanie i Ukraińcy ostro penetrują rynek białoruski. Albo zrobili super zakup, lub największy niewypał.

it 23.12.2009 08:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proximus (Post 833493)
Podczas swojego życia nauczyłem się o transferach 2 rzeczy:
a)Transfer uważa się za zrealizowany w momencie gdy na stronie oficjalnej widzimy zdjęcie piłkarza x trzymającego koszulkę klubu y.
b)Wartość piłkarza definiują jego wyczyny na boisku a nie ilość występów w pucharach cena czy występy w pucharach. Przykład:Tomas Jirsak-700K euro, 1. liga czeska(nie da się ukryć mocniejsza od polskiej), młodzieżówka czeska - niewypał sezonu 2007/2008, Mauro Cantoro - 3 liga włoska, jeśli nie za darmo to za małe pieniądze - najlepszy obcokrajowiec w historii Wisły,

Więc faktycznie. Gratuluję Amice transferu zawodnika który jest trochę bardziej rozpoznawalny i zagrał w pucharach. Ale jednak jego przydatność ocenimy po prau występach.

To pora nauczyć się rzeczy trzeciej:

c) Nie należy bezkrytycznie wierzyć podawanym w mediach kwotom transferów

kosaTS 23.12.2009 08:58

Oni nam też Kirma graturowali. Nie no, coś ten nasz skuating robił przez te pół roku, niech zaimponuje teraz !

Zwierze 23.12.2009 09:38

Dla mnie Amica to jest mistrz propagandy. Szczerze to nie znam żadnych piłkarzy Bate i nie widziałem ich nigdy jak grają więc nie mam zdania na ten temat. Chodzi mi o inną rzecz. Kupowali pół roku temu zdaje się jakiegoś Golika czy innego... Ile było piania z zachwytu, ile informacji że to wspaniały piłkarz. Być może, ale widziałem go w kilku meczach w PE i jakoś mnie nie zachwyca. Ale... Tak jak napisałem, to może być strzał w 10tkę. Ale nie musi

matizaq 23.12.2009 09:56

Naprawdę gratuluje Amice tego transferu, ale w kwotę podawaną przez media nie jestem w stanie uwierzyć.
Jestem wręcz przekonany ,że na Krivetsa poszły pieniądze ,które Lech ma nadzieję odzyskać sprzedając Stilica,od dawna już w klubie nieprzydatnego i skazanego na odejście. Bośniak pewnie odejdzie za 1-2 mln ojro i wydaje mi się,że właśnie takie pieniądze wyłożyli działacze Amici , licząc na szybki zwrot kosztów.
Poprostu wyjdą na zero, tak jakby wymienili tych dwóch zawodników.

Także nie płaczcie mi tu ,że przegapiliśmy okazję bo wydanie takiej kwoty nie byłoby możliwe ,nawet przy sprzedarzy Marcelo. A przy pozostaniu Marcysia nie mamy nawet tych 300tys.....

Pan Rutkowski poprostu inwestuje teraz tak , jak Pan Cupiał na początku u nas. Po paru sezonach bez sukcesów , ten zapał mu zapewne przejdzie. Chyba ,że sukcesy przyjdą , czego im oczywiście nie życze.....:D

Marszałek 23.12.2009 10:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Peroslaw88 (Post 833528)
może skończyć jak "Goliki - Handzliki":P. Na weszło. com napisali mądrą rzecz. Jeśli taki dobry jest, to dlaczego taki tani i nie kupił go ktoś mocniejszy w tamtym regionie. Rosjanie i Ukraińcy ostro penetrują rynek białoruski. Albo zrobili super zakup, lub największy niewypał.

Może dlatego Rosjanie go nie kupili bo:
1) wydają więcej kasy na zawodników topowych z Brazylii,Argentyny,Europy. Wypromowanych zawodników ściągają.
2) Naprawdę duże transfery przeprowadzają 3-4 kluby,Spartak,CSKAA,Zenith,Kazań,reszta kupuje resztówki. Nawet Lokomotiv spuścił z tonu.
3) Wszyscy w tych klubach grać przecież nie mogą,poza tym ciężej się tam wybić niż w Polskiej lidze.
4) Tak naprawdę to ciężko ocenić rozumowanie Rosjan skoro za Jańczyka wydali 4 mln dolarów a za wykupienie go żądają 7 mln dolarów!

Zaznacz sobie jedną z powyższych odpowiedzi a pewnie będziesz blisko prawdy. i wcale to nie znaczy,że Rosjanie czy Ukraińcy kupują wszytko co najlepsze na wschodzie Europy,oni mają gdzie indziej nastawiony celownik.

Mareq 23.12.2009 12:14

Cytat:

Jeśli taki dobry jest, to dlaczego taki tani i nie kupił go ktoś mocniejszy w tamtym regionie. Rosjanie i Ukraińcy ostro penetrują rynek białoruski
Cała Europa ostro penetruje rynek brazylijski . Marcelo był za darmo .

Wydaje się , że Lech nieźle zainwestował . Ja bym się bardzo cieszył , gdyby taki zawodnik trafił do Wisły , szczególnie w perspektywie długoterminowego wykluczenia Garguły z gry .

Proximus 23.12.2009 12:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez it (Post 833529)
To pora nauczyć się rzeczy trzeciej:

c) Nie należy bezkrytycznie wierzyć podawanym w mediach kwotom transferów


Ok faktycznie nie dopisałem tego. Ale jak od trzech lat piszą że Jirsak kosztował 700K to chyba można można uznać że faktyczna oscylowała gdzięś wokół 700K.

Chyba że chodzi Ci o Cantoro. W takim razie powiem szczerze że za młody jestem żeby pamiętać za ile, 8 lat temu Wisła kupiła zawodnika. Ale wydedukowałem że piłkarz z 3 ligi włoskiej był albo za darmo albo nie kosztował zbyt wiele.

tommiyacht 23.12.2009 15:39

powiem tak. transfer tego białorusina do Lecha powinien nieco ostudzic zapały właścicieli klubów jelsi chodzi o wyceny zawodników. bo jesli okaze sie ze gosc jest drugim Stilicem z perwszego sezonu, i kosztował tyle ile kosztowal, to oduczy dyktowania chorych cen za polskich kopaczy

jaro1985r 23.12.2009 16:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 833660)
powiem tak. transfer tego białorusina do Lecha powinien nieco ostudzic zapały właścicieli klubów jelsi chodzi o wyceny zawodników. bo jesli okaze sie ze gosc jest drugim Stilicem z perwszego sezonu, i kosztował tyle ile kosztowal, to oduczy dyktowania chorych cen za polskich kopaczy

Ale dlaczego mają nie dyktować chorych cen? Nie chcą się pozbywać swojego najlepszego
zawodnika to dyktują zaporową cene. Chce go ktoś kupić to tyle wyłoży, nie wyłoży to czesc i szukaj sobie gdzie indziej. Myślisz,że my jestesmy Wielką Wislą to nam się wszystko należy? Ceny nie są adekwatne do umiejętności ale chcesz się bawić w wielką jak na polskie warunki piłką to wykładaj hajs! Oj zmienilibyście zdanie gdybyście pożyli w wieku przed era Pana Cupiała i od nas zabieraliby najlepszych piłkarzy !

AYALA 23.12.2009 16:44

no ale za tego drugiego Białorusina Rodionowa jest już cena 1,5 miliona Euro.
http://www.dziennik.pl/sport/pilkano...m_Chelsea.html

felipe 23.12.2009 17:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 833660)
powiem tak. transfer tego białorusina do Lecha powinien nieco ostudzic zapały właścicieli klubów jelsi chodzi o wyceny zawodników. bo jesli okaze sie ze gosc jest drugim Stilicem z perwszego sezonu, i kosztował tyle ile kosztowal, to oduczy dyktowania chorych cen za polskich kopaczy

No nie tak do końca.
Problemem nie jest samo dyktowanie śmiesznych cen za nasze "gwiazdy" / "talenty". Sęk w tym, ze czołowe kluby te "gwiazdy" za takie kwoty wykupują. One się kompromitują!

Jeśli przykładowo Lech kupi sobie jeszcze Surmę za 1 mln euro to dla mnie będzie większym frajerem niż Lechia, która taką abstrakcyjną kasę sobie zażyczyła. Lechistom pogratuluję biznesu, z Lecha będę się śmiał.
Wycena, a kupno, dwie różne kwestie. Wiśle też nie broni nikt wycenić Leszczaka czy innego Mączyńskiego na 4 mln euro! Albo Marcelo na 7 mln euro, ku chwale forumowych ekspertów transferowych. Jej sprawa, a nuż trafi się biznes 103 lecia.


Reasumując - nie oczekujcie, że prezes takiego Piasta uderzy się po wczorajszym transferze Lecha w pierś i z pokorą oznajmi: "Wybaczcie, przejrzałem na oczy i jest mi wstyd - oddam Glika za 150 tys euro bo tyle jest wart"... Raczej dalej będzie krzyczał o milionie, jego sprawa.
W pierś powinny bić się i wnioski wyciągać raczej kluby "kupujące"...

it 23.12.2009 19:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proximus (Post 833596)
Ok faktycznie nie dopisałem tego. Ale jak od trzech lat piszą że Jirsak kosztował 700K to chyba można można uznać że faktyczna oscylowała gdzięś wokół 700K.

Chyba że chodzi Ci o Cantoro. W takim razie powiem szczerze że za młody jestem żeby pamiętać za ile, 8 lat temu Wisła kupiła zawodnika. Ale wydedukowałem że piłkarz z 3 ligi włoskiej był albo za darmo albo nie kosztował zbyt wiele.

Chodzi mi np. o podniecanie się (nie mówię personalnie o Tobie) kwotą rzekomych 300 tys. euro za piłkarza BATE, a tymczasem życie szybciutko to weryfikuje:

http://www.futbol.pl/artykul/71920.html

Cena za Diaza podawana była też przeróżnie - od 100 tys. $ na początku, aż po 300-400 tys. euro.

Podobnie rzecz się mogła mieć z Jirsakiem. Mówi się o 700 tys., a równie dobrze mogło to być 400.

Nigdy nie dowiemy się prawdy, chyba że zaloguje się tutaj i poda takie informacje osoba znająca umowy transferowe :)

Marszałek 23.12.2009 19:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez felipe (Post 833688)
W pierś powinny bić się i wnioski wyciągać raczej kluby "kupujące"...

Sedno sprawy,gdyby nie było odbiorców nie byłoby dziwnych towarów.

Lemoniadowy Joe 23.12.2009 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez it (Post 833739)

Cena za Diaza podawana była też przeróżnie - od 100 tys. $ na początku, aż po 300-400 tys. euro.

Podobnie rzecz się mogła mieć z Jirsakiem. Mówi się o 700 tys., a równie dobrze mogło to być 400.

Nigdy nie dowiemy się prawdy, chyba że zaloguje się tutaj i poda takie informacje osoba znająca umowy transferowe :)

i dokładnie było tak samo z Barreto pierwsza suma to 400-500 tys euro a na koniec jak Mielcarski udzielał wywiadu na pożegnanie z Wisłą to stanowczo stwierdził że zapłacono 200 tys euro

gdybym miał stawiać ile kosztował Krivets to minimum 700 tys euro

przemek1902 23.12.2009 22:32

Krivets na 100% kosztowal Lech więcej niż te 300 tys.
Wg mnie w umowie transferowej zostala zawarte jakies tam klauzule, tj. % od nastepnej sprzedazy itp

Wojtas 23.12.2009 23:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lemoniadowy Joe (Post 833814)
i dokładnie było tak samo z Barreto pierwsza suma to 400-500 tys euro a na koniec jak Mielcarski udzielał wywiadu na pożegnanie z Wisłą to stanowczo stwierdził że zapłacono 200 tys euro

gdybym miał stawiać ile kosztował Krivets to minimum 700 tys euro



dokladnie tez mi sie wydaje ze ten Krivetec kosztowal wiecej niz 300 tys ojro.

suma podana "do wiadomosci" wcale moze nie byc prawdziwa ,... i tego nikt sie nie dowie tak naprawde.

Ciekawy ten transfer Kuchennych,ale dopiero wiosna pokaże co on tak naprawde potrafi.

Maciuś 24.12.2009 14:27

300 czy 700 co za roznica, przyszedl gosc ktory rozegral 20 meczow w pucharach przeciwko Juventusom i innym markom, daj boze zeby kazdy klub z ekstraklasy potrafil wyjac takich graczy a nie mendy pokroju Dudu, Beto czy bramkarz z Indonezji.

it 25.12.2009 12:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 833961)
300 czy 700 co za roznica,

Dla Wisły zasadnicza. Zresztą nie tylko dla Wisły, bo każdy zwróci uwagę na ponad dwukrotnie wyższą/niższą cenę.

A te 700 tys. też nie wiem skąd się niektórym wzięło. Wg mnie, w grę wchodzi kwota co najmniej 1 mln euro, o czym świadczą te słowa:

Cytat:

Wątpliwości te rozwiał dyrektor sportowy Kolejorza, Marek Pogorzelczyk, którzy przyznał, że suma podawana przez media była znacznie zaniżona. - Kwoty transferowe są objęte tajemnicą handlową. Na pewno takiej kwoty nikt w Lechu nie nosi w kieszeni czy portfelu. Mogę powiedzieć, że trzeba było sięgnąć zdecydowanie głębiej, a nawet głęboko - powiedział działacz Lecha.
Zresztą na zdrowy rozum - skoro my sprzedajemy takiego Dudkę za ok. 2 mln euro, skoro za Lewandowskiego chciano dawać co najmniej 3 mln, a trzeba pamiętać, że byli oni praktycznie nieznani na arenie międzynarodowej, to kto uwierzy w taką cenę za zawodnika dobrze grającego w LM?

szprotson 25.12.2009 13:27

ale o co wam chodzi. Mógł kosztować 300.tys ojro, ale moze ma mega kontrakt na miliardy eurogąbek.
Tego nie wie nikt procz prezesa tego śmiesznego klubu z pralką w tle.

1q2 26.12.2009 02:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez it (Post 834135)
Dla Wisły zasadnicza. Zresztą nie tylko dla Wisły, bo każdy zwróci uwagę na ponad dwukrotnie wyższą/niższą cenę.

A te 700 tys. też nie wiem skąd się niektórym wzięło. Wg mnie, w grę wchodzi kwota co najmniej 1 mln euro, o czym świadczą te słowa:



Zresztą na zdrowy rozum - skoro my sprzedajemy takiego Dudkę za ok. 2 mln euro, skoro za Lewandowskiego chciano dawać co najmniej 3 mln, a trzeba pamiętać, że byli oni praktycznie nieznani na arenie międzynarodowej, to kto uwierzy w taką cenę za zawodnika dobrze grającego w LM?

Także na zdrowy rozum - to że Amica go kupiła znaczy że żaden konkretny klub się o niego nie bił(wiadomo że nie przebili by ani Ukraińców ani Ruskich nie mówiąc o klubach zachodnich) więc cena nie musiała być nie wiadomo jaka.

Fakt jest taki że różnie to bywa z tymi cenami a pisze o tym w kontekście Jirsaka i tych słynnych 700 tyś euro w które nigdy nie uwierzyłem.

Mario Nh 30.12.2009 12:27

"Znam Wisłę, Legię i Lecha - jestem do wzięcia"

Mati_GDA 31.12.2009 20:20

Lechia sprowadza Teteha na drugiego trenera

szprotson 01.01.2010 14:56

toś pojaśnił

co teteha? kto teteha?
T.T.H ? wtf?

AYALA 01.01.2010 14:59

pamiętam tego Tetteha grał kiedyś w Lechii ale to była wtedy była fuzja z Olimpią Poznań, potem chyba grał krótko w Polonii Warszawa i do IFK Goteborg poszedł , zdaje sie że nawet coś w lidze mistrzów zagrał.Mały wtedy byłem ale pamietam go ze skrótów

brylant17 01.01.2010 15:08

Rafał Grzyb podpisał kontrakt z Jagiellonią

Cytat:

26-letni pomocnik Polonii Bytom Rafał Grzyb podpisał dwuipółletni kontrakt z Jagiellonią - poinformował odpowiedzialny za transfery w klubie wiceprezes Cezary Kulesza.

Początek obowiązywania kontraktu uzależniony jest od rezultatu rozmów klubu z Polonią. Jeżeli nie dojdzie do porozumienia między klubami w przerwie zimowej, zawodnik żółto-czerwone barwy będzie reprezentował od 1 lipca.

Rafał Grzyb urodził 16 stycznia 1983 w Jędrzejowie. Karierę piłkarska rozpoczął w pobliskiej Wiernej Małogoszcz, której barw bronił do końca 2006 roku. Wtedy podpisał kontrakt z drugoligową wówczas Polonią Bytom. W barwach niebiesko-czerwonych rozegrał 71 spotkań w ekstraklasie, w których zdobył trzy bramki.

0 22 01.01.2010 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 836377)
toś pojaśnił

co teteha? kto teteha?
T.T.H ? wtf?


Widać, że nie jestes zbyt doswiadczonym kibicem. Kiedys np Emmanuel Tetteh grał w KSP. To był gdzies 98 rok :)


Wielkie uf, ze Legia nie kupila tego Grzyba..

Buziek_LG 01.01.2010 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 836377)
toś pojaśnił

co teteha? kto teteha?
T.T.H ? wtf?

Teteh to były piłkarz Lechii/Olimpii strzelił dla nas sporo bramek i o dziwo był bardzo popularny na trybunach.
Ale o sprowadzeniu go w roli szkoleniowca nic nie słyszałem

http://lechia.gda.pl/news/16824/

szprotson 02.01.2010 01:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 836548)
Widać, że nie jestes zbyt doswiadczonym kibicem. Kiedys np Emmanuel Tetteh grał w KSP. To był gdzies 98 rok :)


Wielkie uf, ze Legia nie kupila tego Grzyba..

Tak. Grał wtedy Tetteh a nie Teteh jak napisał kolega, ale doświadczony zna pisownie nazwisk. Tak jakby w Wiśle grał Ćwieląg

Po za tym jest 2 Tettehów.

R33 02.01.2010 15:43

Rengifo w Omoni?
http://wiadomosci.onet.pl/2104148,14...ubem,item.html

Na Futbol.pl opublikowano artykuł o zawodnikach którzy latem będą do wzięcia za darmo
http://www.futbol.pl/artykul/72423.html

Żmijka 05.01.2010 21:49

Mucha wyjechał na testy do Arsenalu!

Cytat:

Jak podaje słowacka telewizja, Jan Mucha wyjechał dzisiaj na testy do Arsenalu Londyn. Bramkarz Legii nie ukrywał, że pojawiły się interesujące oferty z klubów zagranicznych. O tym, że Mucha może trafić do ekipy Arsenalu, informowaliśmy pod koniec grudnia. Mimo licznych propozycji z innych klubów, działacze z Łazienkowskiej zaproponowali bramkarzowi rekordowy kontrakt opiewający na kwotę 350 tys. euro rocznie.
Wcześniej Słowak był łączony z transferami m.in. do francuskich Le Mans, Paris Saint Germain, Tuluzy, Stade Rennes, greckich Panathinaikosu Ateny oraz Olympiakosu Pireus, a także Hannoveru 96 i CSKA Moskwa.

Przypomnijmy, iż Jan Mucha otrzymał liczne wyróżnienia za swoją świetną postawę w minionym roku, która zaowocowała również występami w reprezentacji Słowacji.

Piłkarzami Arsenalu Londyn są mający za sobą przeszłość w Legii Łukasz Fabiański oraz Wojciech Szczęsny.
LL!


Mirosław Trzeciak: Mucha w Arsenalu? To wierutna bzdura

Cytat:

Dzisiaj w niektórych mediach pojawiła się informacja, że Jan Mucha rozpoczął testy w Arsenalu Londyn. Mirosław Trzeciak zdecydowanie ją zdementował.
- Jest to wierutna bzdura. Autorowi tej plotki gratuluję bujnej wyobraźni. Nie wierzę, że tak wielki menadżer jak Arsene Wenger po kryjomu testuje zawodników. Mam nadzieję, że w przyszłości w podobnych przypadkach dziennikarze zwrócą się do nas po ostateczną weryfikację – skomentował informację dyrektor sportowy Legii.

oficjalka (L)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl