Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   "Śpieszmy się kochać ludzi..." (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=674)

Kaan 29.11.2010 10:23

Którz go nie zna i komu nie osłodził chociaz chwili zycia?

http://film.onet.pl/0,0,2237169,wiadomosci.html

Zostają nieśmiertelne filmy, a jak zacznie padac deszcz to znaczy że anioły dzieki Tobie sikaja ze śmiechu.

Krzysiek 29.11.2010 17:10

Nie ujmując nic Nielsenowi. Był wspaniałym aktorem. Ale ważniejszą dla mnie informacją, i niestety smutniejszą jest ta:


Irena Anders nie żyje


W nocy z niedzieli na poniedziałek w wieku 90 lat zmarła w swym domu w Londynie wdowa po generale Władysławie Andersie - Irena, znana aktorka i piosenkarka przedwojennej Polski i scen emigracyjnych.

- Była ikoną polskiej emigracji. Wraz z nią nieuchronnie kończy się świetność polskiego wojennego wychodźstwa. W tym roku straciliśmy też w katastrofie smoleńskiej ostatniego prezydenta RP na uchodźstwie Ryszarda Kaczorowskiego, więc to dla nas rok strat - powiedział Andrzej Morawicz, znany działacz emigracji i Polonii, prezes Ogniska Polskiego.

Irena Anders, znana też jako Bogdańska, była drugą żoną gen. Andersa. W Polskich Siłach Zbrojnych na Zachodzie miała stopień podporucznika. Mąż mówił, że jest jedynym w świecie generałem, który przyjmuje rozkazy od podporucznika

_ukoL 29.11.2010 21:05

Pierwszy raz od dzieciństwa się popłakałem...
Nie sięgam pamięcią wielkiego generała Andersa ale dla mnie śmierć pani Genereałowej to wielki cios. :(

Kocur 29.11.2010 21:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kaan (Post 1019434)
Którz go nie zna i komu nie osłodził chociaz chwili zycia?

http://film.onet.pl/0,0,2237169,wiadomosci.html

Zostają nieśmiertelne filmy, a jak zacznie padac deszcz to znaczy że anioły dzieki Tobie sikaja ze śmiechu.

Nawet nie wiedziałem że miał ponad 80 lat :(

Maras 30.11.2010 18:32

Gabriela Kownacka nie żyje


W wieku 58 lat zmarła Gabriela Kownacka, aktorka telewizyjna i teatralna. Od sześciu lat zmagała się z rakiem piersi.

http://muzyka.interia.pl/wiadomosci/...yje,1565153,38

Krzysiek 30.11.2010 18:34

Co się to dzieje? :/

lucas1906 30.11.2010 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maras (Post 1020211)
Gabriela Kownacka nie żyje


W wieku 58 lat zmarła Gabriela Kownacka, aktorka telewizyjna i teatralna. Od sześciu lat zmagała się z rakiem piersi.

http://muzyka.interia.pl/wiadomosci/...yje,1565153,38

Wielki szok... fantastyczna osobowość.:( Będąc dzieciakiem lubiłem oglądać "Rodzinę Zastępczą", w której grała.

SZYMEK_TSW 15.12.2010 23:16

We wtorek 14 grudnia w Warszawie w wieku 61 lat zmarł Roman Hurkowski

STARY WIŚLAK 30.12.2010 14:40

Zmarł Bobby Farrell, wokalista Boney M
Piosenkarz i tancerz Bobby Farrell, który zdobył sławę jako wokalista grupy Boney M, zmarł w czwartek w swoim pokoju hotelowym w Petersburgu. Miał 61 lat. O śmierci artysty poinformował jego agent John Seine.

Roberto Alfonso Farrell urodził się 6 października 1949 roku na karaibskiej wyspie Aruba. W wieku 15 lat został marynarzem i opuścił ojczyznę. Po kilku latach osiadł w Niemczech gdzie wypatrzył go Frank Farian, który w tamtym okresie formował Boney M. Wraz z Liz Mitchell, Marcia Barrett i Maizie Williams stanowił pierwszy skład zespołu. W 1980 roku został z niego wyrzucony. Później nagrywał i koncertował pod szyldem Boney M, jednak nie w oficjalnym wcieleniu zespołu.

Boney M to jeden z najważniejszych zespołów dyskotekowych lat 70. na świecie. Popularnością przewyższała ich tylko szwedzka ABBA. Klasykami gatunku są takie kompozycje grupy, jak "Daddy Cool" czy "Rivers Of Babilon".

Dla wielu z was młodych, bardzo młodych dzisiejszych odbiorców muzyki to na na pewno relikt minionej epoki...ale BOONEY,M i BOOBY to właśnie relikt i symbol tamtych minionych lat.

Kocur 07.01.2011 11:06

Cytat:

Zmarł Krzysztof Kolberger, jeden z najwybitniejszych polskich aktorów współczesnego kina i teatru. Miał 60 lat. Aktor od lat zmagał się z chorobą nowotworową.



Smutny początek roku :/

STARY WIŚLAK 07.01.2011 11:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1033077)


Smutny początek roku :/

Tak, bardzo smutny!!!

Artysta miał 60 lat
Jeden z największych polskich aktorów przegrał długoletnią walkę z rakiem. Krzysztof Kolberger miał 60 lat.

Nie było tajemnicą, że artysta od wielu lat zmagał się z chorobą nowotworową. Ale, jak sam mówił, musiał mieć siłę, by dalej pracować. Ponieważ właśnie praca była jego życiową pasją. Pan Krzysztof nie bał się rozmawiać o swojej chorobie z dziennikarzami.

Krzysztof Kolberger 13 sierpnia zeszłego roku obchodził swoje 60. urodziny. Talentem i charyzmą zdobył sobie rzesze oddanych fanów. Dzięki bogatemu emploi potrafił zagrać zarówno "twardziela", jak i amanta.

Krzysiek 25.01.2011 20:08

http://www.krakow.pl/informacje/4806...rzybylski.html

Wspaniały człowiek, kto Go znał, potwierdzi. Jeszcze w czwartek z Nim rozmawiałem...

http://www.aktualnosci.uj.edu.pl/ima...przybylski.JPG

kornd 14.02.2011 10:55

Wojciech Obtułowicz- architekt Naszego stadionu nie żyje

http://www.sarp.org.pl/

Kocur 03.03.2011 13:57

Cytat:

Zmarła wybitna aktorka Irena Kwiatkowska. Miała 98 lat



98 lat, szacunek.

STARY WIŚLAK 27.04.2011 11:37

Jak podała oficjalna strona Wisełki zmarł Ojciec Prezesa Basałaja.

Wyrazy współczucia Panie Prezesie

STARY WIŚLAK 29.04.2011 09:52

W piątek nad ranem w szpitalu w Warszawie po długiej chorobie zmarł dwukrotny mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów Waldemar Baszanowski. Miał 75 lat - poinformował rzecznik PZPC Jacek Korczak-Mleczko.

Baszanowski, urodzony 15 sierpnia 1935 roku w Grudziądzu, był najwybitniejszym polskim sztangistą, pięciokrotnym mistrzem świata i sześciokrotnym mistrzem Europy. Złote medale olimpijskie zdobył w Tokio (1964) i Meksyku (1968).

qbbba 09.05.2011 12:34

Wczoraj po meczu z Lechią Gdańsk zginął kibic Wisły z Olkusza. Bartek był zapalonym fanem Wisły - jeździł za swoją ukochaną drużyną dosłownie wszędzie. Można go było również spotkać na meczach koszykarek, którym bardzo kibicował zarówno w Krakowie jak i podczas meczów wyjazdowych. Miał 29 lat...

http://www.gdansk.policja.gov.pl/ser...ll.php?nr=1041

TSman 09.05.2011 13:04

[*] Całe niebo z czasem robi się coraz bardziej trójkolorowe, już tylu Wiślaków odeszło w ostatnich latach. I to same młode chłopaki...

Sha 09.05.2011 13:09

Nie tylko na piłce i koszykarkach - był wszędzie: na futsalu, siatkarkach... Wisła to było całe jego życie:(

PvD 09.05.2011 13:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sha (Post 1088199)
Nie tylko na piłce i koszykarkach - był wszędzie: na futsalu, siatkarkach... Wisła to było całe jego życie:(

dokładnie tak jak piszesz, wliczając również drużyny młodzieżowe. Obecny na różnego rodzaju turniejach jakie odbywały się na R22 z udziałem Wisły. Zawsze dorzucił na tzw rozwój ruchu kibicowskiego na Wiśle.

Żmijka 09.05.2011 15:34

Boże! :shock: szok ... nie wiem ... totalny szok ... masakra.

SPOCZYWAJ W POKOJU!

donecki 09.05.2011 20:34

Jeden z charakterystycznych kibiców Wisełki

R.I.P

banasik 09.05.2011 21:10

eh, kurvva takie to już to życie - najwartościowsze osoby odchodzą najszybciej...

siara 09.05.2011 22:01

Popłynęły mi łzy....Pomimo, że nie byliśmy najblizszymi kumplami, znalismy się z Bartkiem. Gdy robiłem aukcję, dla chorego Mateuszka, Bartek jako jeden z pierwszych zareagowal....Cholera...jak szukałem znajomych twarzy na wyjazdach, zawsze byl On.....Uśmiechnięty, pełen życia...Bartku gdzie jesteś ......??????

LyDeK 10.05.2011 13:30

Pogrzeb śp. Bartka Pałki odbędzie się w piątek 13 maja o godzinie 14 na cmentarzu miejskim w Olkuszu.

bojantsw 10.05.2011 20:19

Masakra:(( kumpel ze studiów, niejednokrotnie chodziliśmy razem na mecze i to własnie BARTEK "zaszczepił" we mnie chodzenie na koszykarki......... był wszędzie tam gdzie grała jakakolwiek drużyna Wisełki.....piłka,kosz,siatka....
SPOCZYWAJ W POKOJU!

spartan 13.05.2011 19:55

Na pewno na forum jest też wielu starych rockmanów więc ta wiadomość ich zasmuci jak i mnie zasmuciła:
Nie żyje Piotr "Stopa" Żyżelewicz.
Żyżelewicz współpracował z najważniejszymi formacjami krajowej sceny, jak Armia, Moskwa, Brygada Kryzys czy Izrael. Jako muzyk sesyjny pojawiał się na płytach Mateusza Pospieszalskiego, Tomka Budzyńskiego, T.Love czy Zakopower. Od lat związany był z formacją Wojciecha Waglewskiego, w której pełnił również funkcję kompozytora.

Kociewiak 13.05.2011 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spartan (Post 1092449)
Na pewno na forum jest też wielu starych rockmanów więc ta wiadomość ich zasmuci jak i mnie zasmuciła:
Nie żyje Piotr "Stopa" Żyżelewicz.
Żyżelewicz współpracował z najważniejszymi formacjami krajowej sceny, jak Armia, Moskwa, Brygada Kryzys czy Izrael. Jako muzyk sesyjny pojawiał się na płytach Mateusza Pospieszalskiego, Tomka Budzyńskiego, T.Love czy Zakopower. Od lat związany był z formacją Wojciecha Waglewskiego, w której pełnił również funkcję kompozytora.

:shock: masakra :-/

Łukasz1987 25.05.2011 09:30

Marek Nawara były wójt gminy Zielonki i marszałek województwa....[*]

http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,357...ek_Nawara.html

KoPer 25.05.2011 09:43

było wiadomo, że chory ale i tak sok ...

alterego 27.05.2011 07:11

Jedna z najlepszych koszykarek w historii Polski Małgorzata Dydek nie żyje. 37-letnia zawodniczka zmarła o godz. 0.30 czasu polskiego w szpitalu w Brisbane

Kocur 27.05.2011 08:19

Ze strony WNBA

http://www.wnba.com/news/dydek_110527.html

Cytat:

She is the all-time WNBA leader in total blocks (877) and blocks per game (2.72) and seventh all-time with 2,143 total rebounds.

W tak młodym wieku, przykro :(

Kocur 31.05.2011 20:08

Cytat:

Autor słów do ponad tysiąca piosenek, w tym "Przeżyj to sam" Lombardu i "Dorosłych dzieci" Turbo, hymnu Lecha Poznań i popularnych bajek dla dzieci. Do tego ceniony radiowiec, kabareciarz, producent i twórca ponad stu filmów dokumentalnych. Od blisko roku walczył z chorobą nowotworową. Zmarł we wtorek, 31 maja 2011 roku.
Andrzej Sobczak


Najbardziej boli że ten temat się tak rozwija :(

emj10 31.05.2011 20:26

Niestety ciężko niektóre sprawy komentować. Dydkowie mieszkali 300m od mojego domu w tej samej klatce co kolega z podstawówki. Zaczynała grę u tego samego trenera u którego ja trenowałem kilka lat kosza. Później rozwinęła się w Huraganie u Zana i wyjechała do Poznania. W moim kościele była w niedzielę msza w jej intencji.

Teraz Sobczak. Oby ten temat miał jak najmniej postów.

flamengista 31.05.2011 21:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1104200)
(...)

Fajnie, tylko jak to zrobić? Przecież wszystkich nas to czeka.

AYALA 13.06.2011 14:08

Po cięzkiej chorobie zmarł były zawodnik Wisły - Sebastian Marion.Miał 33 lata

http://www.90minut.pl/news/159/news1...an-Marion.html

Jachcik 13.06.2011 14:10

http://www.popkiller.pl/2011-06-13,onil_nie_zyje

piotrek chicago 14.06.2011 12:34

wiecej o bylym zawodniku Wisly... http://www.faktychicago.com/wiadomos...towe/5461.html

Kibic z Grodu Kraka 27.06.2011 21:52

Zmarł Maciej Zembaty, wybitny muzyk i klasyk czarnego humoru http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zmarl...wiadomosc.html

Krzysiek 23.07.2011 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez onet.pl
Amy Winehouse znaleziona martwa w swym domu w Londynie
Nie żyje słynna brytyjska piosenkarka Amy Winehouse. Martwą artystkę znaleziono w jej mieszkaniu w Londynie - informuje telewizja SkyNews.

Według wstępnych informacji telewizji SkyNews, policja na razie nie podaje przyczyn śmierci.

Policja do domu Winehouse w Londynie została wezwana przez ekipę z karetki pogotowia tuż po godzinie 16 czasu brytyjskiego. Na miejscu policjanci znaleźli ciało i potwierdzili śmierć artystki.

Wokalistka miała 27 lat.

10 znaków.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:41.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl