![]() |
Którz go nie zna i komu nie osłodził chociaz chwili zycia?
http://film.onet.pl/0,0,2237169,wiadomosci.html Zostają nieśmiertelne filmy, a jak zacznie padac deszcz to znaczy że anioły dzieki Tobie sikaja ze śmiechu. |
Nie ujmując nic Nielsenowi. Był wspaniałym aktorem. Ale ważniejszą dla mnie informacją, i niestety smutniejszą jest ta:
Irena Anders nie żyje W nocy z niedzieli na poniedziałek w wieku 90 lat zmarła w swym domu w Londynie wdowa po generale Władysławie Andersie - Irena, znana aktorka i piosenkarka przedwojennej Polski i scen emigracyjnych. - Była ikoną polskiej emigracji. Wraz z nią nieuchronnie kończy się świetność polskiego wojennego wychodźstwa. W tym roku straciliśmy też w katastrofie smoleńskiej ostatniego prezydenta RP na uchodźstwie Ryszarda Kaczorowskiego, więc to dla nas rok strat - powiedział Andrzej Morawicz, znany działacz emigracji i Polonii, prezes Ogniska Polskiego. Irena Anders, znana też jako Bogdańska, była drugą żoną gen. Andersa. W Polskich Siłach Zbrojnych na Zachodzie miała stopień podporucznika. Mąż mówił, że jest jedynym w świecie generałem, który przyjmuje rozkazy od podporucznika |
Pierwszy raz od dzieciństwa się popłakałem...
Nie sięgam pamięcią wielkiego generała Andersa ale dla mnie śmierć pani Genereałowej to wielki cios. :( |
Cytat:
|
Gabriela Kownacka nie żyje
W wieku 58 lat zmarła Gabriela Kownacka, aktorka telewizyjna i teatralna. Od sześciu lat zmagała się z rakiem piersi. http://muzyka.interia.pl/wiadomosci/...yje,1565153,38 |
Co się to dzieje? :/
|
Cytat:
|
We wtorek 14 grudnia w Warszawie w wieku 61 lat zmarł Roman Hurkowski
|
Zmarł Bobby Farrell, wokalista Boney M
Piosenkarz i tancerz Bobby Farrell, który zdobył sławę jako wokalista grupy Boney M, zmarł w czwartek w swoim pokoju hotelowym w Petersburgu. Miał 61 lat. O śmierci artysty poinformował jego agent John Seine. Roberto Alfonso Farrell urodził się 6 października 1949 roku na karaibskiej wyspie Aruba. W wieku 15 lat został marynarzem i opuścił ojczyznę. Po kilku latach osiadł w Niemczech gdzie wypatrzył go Frank Farian, który w tamtym okresie formował Boney M. Wraz z Liz Mitchell, Marcia Barrett i Maizie Williams stanowił pierwszy skład zespołu. W 1980 roku został z niego wyrzucony. Później nagrywał i koncertował pod szyldem Boney M, jednak nie w oficjalnym wcieleniu zespołu. Boney M to jeden z najważniejszych zespołów dyskotekowych lat 70. na świecie. Popularnością przewyższała ich tylko szwedzka ABBA. Klasykami gatunku są takie kompozycje grupy, jak "Daddy Cool" czy "Rivers Of Babilon". Dla wielu z was młodych, bardzo młodych dzisiejszych odbiorców muzyki to na na pewno relikt minionej epoki...ale BOONEY,M i BOOBY to właśnie relikt i symbol tamtych minionych lat. |
Cytat:
Smutny początek roku :/ |
Cytat:
Artysta miał 60 lat Jeden z największych polskich aktorów przegrał długoletnią walkę z rakiem. Krzysztof Kolberger miał 60 lat. Nie było tajemnicą, że artysta od wielu lat zmagał się z chorobą nowotworową. Ale, jak sam mówił, musiał mieć siłę, by dalej pracować. Ponieważ właśnie praca była jego życiową pasją. Pan Krzysztof nie bał się rozmawiać o swojej chorobie z dziennikarzami. Krzysztof Kolberger 13 sierpnia zeszłego roku obchodził swoje 60. urodziny. Talentem i charyzmą zdobył sobie rzesze oddanych fanów. Dzięki bogatemu emploi potrafił zagrać zarówno "twardziela", jak i amanta. |
http://www.krakow.pl/informacje/4806...rzybylski.html
Wspaniały człowiek, kto Go znał, potwierdzi. Jeszcze w czwartek z Nim rozmawiałem... http://www.aktualnosci.uj.edu.pl/ima...przybylski.JPG |
|
Cytat:
98 lat, szacunek. |
Jak podała oficjalna strona Wisełki zmarł Ojciec Prezesa Basałaja.
Wyrazy współczucia Panie Prezesie |
W piątek nad ranem w szpitalu w Warszawie po długiej chorobie zmarł dwukrotny mistrz olimpijski w podnoszeniu ciężarów Waldemar Baszanowski. Miał 75 lat - poinformował rzecznik PZPC Jacek Korczak-Mleczko.
Baszanowski, urodzony 15 sierpnia 1935 roku w Grudziądzu, był najwybitniejszym polskim sztangistą, pięciokrotnym mistrzem świata i sześciokrotnym mistrzem Europy. Złote medale olimpijskie zdobył w Tokio (1964) i Meksyku (1968). |
Wczoraj po meczu z Lechią Gdańsk zginął kibic Wisły z Olkusza. Bartek był zapalonym fanem Wisły - jeździł za swoją ukochaną drużyną dosłownie wszędzie. Można go było również spotkać na meczach koszykarek, którym bardzo kibicował zarówno w Krakowie jak i podczas meczów wyjazdowych. Miał 29 lat...
http://www.gdansk.policja.gov.pl/ser...ll.php?nr=1041 |
[*] Całe niebo z czasem robi się coraz bardziej trójkolorowe, już tylu Wiślaków odeszło w ostatnich latach. I to same młode chłopaki...
|
Nie tylko na piłce i koszykarkach - był wszędzie: na futsalu, siatkarkach... Wisła to było całe jego życie:(
|
Cytat:
|
Boże! :shock: szok ... nie wiem ... totalny szok ... masakra.
SPOCZYWAJ W POKOJU! |
Jeden z charakterystycznych kibiców Wisełki
R.I.P |
eh, kurvva takie to już to życie - najwartościowsze osoby odchodzą najszybciej...
|
Popłynęły mi łzy....Pomimo, że nie byliśmy najblizszymi kumplami, znalismy się z Bartkiem. Gdy robiłem aukcję, dla chorego Mateuszka, Bartek jako jeden z pierwszych zareagowal....Cholera...jak szukałem znajomych twarzy na wyjazdach, zawsze byl On.....Uśmiechnięty, pełen życia...Bartku gdzie jesteś ......??????
|
Pogrzeb śp. Bartka Pałki odbędzie się w piątek 13 maja o godzinie 14 na cmentarzu miejskim w Olkuszu.
|
Masakra:(( kumpel ze studiów, niejednokrotnie chodziliśmy razem na mecze i to własnie BARTEK "zaszczepił" we mnie chodzenie na koszykarki......... był wszędzie tam gdzie grała jakakolwiek drużyna Wisełki.....piłka,kosz,siatka....
SPOCZYWAJ W POKOJU! |
Na pewno na forum jest też wielu starych rockmanów więc ta wiadomość ich zasmuci jak i mnie zasmuciła:
Nie żyje Piotr "Stopa" Żyżelewicz. Żyżelewicz współpracował z najważniejszymi formacjami krajowej sceny, jak Armia, Moskwa, Brygada Kryzys czy Izrael. Jako muzyk sesyjny pojawiał się na płytach Mateusza Pospieszalskiego, Tomka Budzyńskiego, T.Love czy Zakopower. Od lat związany był z formacją Wojciecha Waglewskiego, w której pełnił również funkcję kompozytora. |
Cytat:
|
Marek Nawara były wójt gminy Zielonki i marszałek województwa....[*]
http://krakow.gazeta.pl/krakow/1,357...ek_Nawara.html |
było wiadomo, że chory ale i tak sok ...
|
Jedna z najlepszych koszykarek w historii Polski Małgorzata Dydek nie żyje. 37-letnia zawodniczka zmarła o godz. 0.30 czasu polskiego w szpitalu w Brisbane
|
Ze strony WNBA
http://www.wnba.com/news/dydek_110527.html Cytat:
W tak młodym wieku, przykro :( |
Cytat:
Najbardziej boli że ten temat się tak rozwija :( |
Niestety ciężko niektóre sprawy komentować. Dydkowie mieszkali 300m od mojego domu w tej samej klatce co kolega z podstawówki. Zaczynała grę u tego samego trenera u którego ja trenowałem kilka lat kosza. Później rozwinęła się w Huraganie u Zana i wyjechała do Poznania. W moim kościele była w niedzielę msza w jej intencji.
Teraz Sobczak. Oby ten temat miał jak najmniej postów. |
Cytat:
|
Po cięzkiej chorobie zmarł były zawodnik Wisły - Sebastian Marion.Miał 33 lata
http://www.90minut.pl/news/159/news1...an-Marion.html |
|
wiecej o bylym zawodniku Wisly... http://www.faktychicago.com/wiadomos...towe/5461.html
|
Zmarł Maciej Zembaty, wybitny muzyk i klasyk czarnego humoru http://wiadomosci.onet.pl/kraj/zmarl...wiadomosc.html
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl