Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Mundial 2010 w RPA (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6716)

Marszałek 08.06.2010 13:18

Na hymny mogą nie zdążać, jakoś przeżyje. Bardziej martwi mnie kto będzie to komentował. To odbiera całą przyjemność.

Co do spotkań najbliższych. Jak dla mnie najciekawiej zapowiada się kopanina pomiędzy Anglią i USA. Podejrzewam,że mecz będzie zacięty ze wskazaniem na Synów Albionów. Pod wodzą Capello prowizorki nie będzie. Choć USA łatwo skóry nie sprzedadzą. W każdym razie liczę na nich,że awansują do pierwszej czwórki,tak samo jak Anglia. Jak dla mnie będzie ciekawie. Natomiast zastanawiam się na ile taktycznie zagra Nigeria. Jeśli będą grać konsekwentnie z pomysłem,to już na samym początku możemy być świadkami lania. Argentyna bez trenera będzie jak dziecko we mgle. Dlatego jeśli Nigeria zagra z głową,z polotem,taktycznie do tego, to przejedzie się po Argentynie spokojnie. Tam żadnej reakcji z ławki,zmiany systemu gry nie będzie. No ale byśmy byli świadkami upadku Maradony na oczach milionów, potrzeba aby Nigeria nie zagrała tak jak typowy zespół z Afryki.

qchar90 08.06.2010 13:48

Mecze bedzie komentowal Jacek Jońca, Tomasz Jasina, Maciej Iwanski, Dariusz Szpakowski i Michal Zawadzki plus do tego dwoch ekspertow Wlodzimierz Lubanski i Michal Kolodziejczyk.

_ukoL 08.06.2010 14:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 910574)
Mecze bedzie komentowal Jacek Jońca, Tomasz Jasina, Maciej Iwanski, Dariusz Szpakowski i Michal Zawadzki plus do tego dwoch ekspertow Wlodzimierz Lubanski i Michal Kolodziejczyk.

Cholera jasna, a Zimocha nie ma w tym składzie? :foch:

A'propos według wp.pl Luís Carlos Almeida da Cunha nie jedzie na mundial...szkoda.

!!IRIVER!! 08.06.2010 14:35

Pierwsza kolejka to wielka niewiadoma - w zasadzie nie mam pojęcia czego i po kim mogę się spodziewać. Gdybym miał iść do Totomixa albo STSu to zupełnie nie wiem, na kogo miałbym postawić, bo opieranie się na sparingach to błądzenie... Jednocześnie Argentyna może rozwalić w/w Nigerię 4:0 i przegrać z nią 1:2. Tak samo Anglia z USA. Aczkolwiek w takie "uwielbienie" Amerykańców bym raczej nie wpadał - to są solidne kopacze, ale bez przesady... Pierwsza czwórka? Maks ćwierćfinał i to przy dobrym układzie, tzn. albo Amerykanie wygrywają grupę, albo Niemcy okazują się gorsi od Serbii czy Ghany. No bo jeśli trafią na szkopów w 1/8 to marnie to widzę.

Ciśnienie we mnie narasta przed tym Mundialem , nie będę oszukiwał :D Życzę sobie kapitalnej postawy Holandii, Brazylii i Argentyny, bo to są drużyny, które zawsze grały ofensywny futbol i futbol ładny dla oka. Nigdy nie zapomnę meczu z 2006, gdzie Argentyna rozbijała Serbów 6:0. Śmiem stwierdzić, że tamta Argentyna to był zespół na Mistrzostwo Świata, ale niestety trafili na gospodarzy, którym (przy całym szacunku) zawsze pomagają ściany, a jeszcze jak są to Niemcy, to już w ogóle podwójny niefart.
Teraz gospodarz to raczej maksymalnie wyjście z grupy (coś jak Japonia w 2002).

No i oby Włosi i Niemcy jak najszybciej odpadli - daj Bóg z grupy nie wyszli. :P Choć w taki cud (z udziałem Italii) nie liczę..

WiślakMyślenice 08.06.2010 15:16

U Niemiaszków nie zagra przecież Ballack, on jest u nich niezastąpiony - tracą z 30% wartości drużyny, ale to jednak Niemcy, jak nie ma końca meczu to grasz jakby było 0-0.

Holandia zawsze porywa w sparingach i super gra w grupie (patrz ostatnie EURO)

Argentyna - czarny koń turnieju lecz chyba za dużo indywidualności

Włosi - ich nigdy się nie lekceważy, lecz wg mnie sukcesu nie powtórzą, bo jakby nie było to każdy się maksymalnie spina na mecze z obrońcą tytułu, poza tym za dobrze im na ostatnim EURO nie poszło

Hiszpania - im kibicuje i chciałbym by oni zdobyli MŚ.

Brazylia - zajdą wysoko, choć ich nienawidzę.

Mario Nh 08.06.2010 15:50

Ciężko nazwać jednego z faworytów, czarnym koniem turnieju.

Chińskie podróbki w RPA

Cetnik 08.06.2010 16:31

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ms-...wiadomosc.html

Te wszystkie kontuzje już jakąś telenowele bez końca przypominają pomału.. :-)

szlaQ 08.06.2010 16:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cetnik (Post 910687)
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ms-...wiadomosc.html

Te wszystkie kontuzje już jakąś telenowele bez końca przypominają pomału.. :-)

żal chłopaka ale akurat o nim bym gwiazdor nie powiedział :-)

mitmichael 08.06.2010 18:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOALIK (Post 910546)
Mam nadzieję, że TVP nie zepsuje nam MŚ. Oby zdążyli na hymny. Polsat pokazałby Mundial kilkanaście razy lepiej, ale niestety przegrał przetarg...

Polsat wolal wydac kase na LM wiec TVP wykupiła MS 2010, 2014 i ME 2012. Nie wiem co lepsze do pokazywania - cały mundial czy tylko mecz srodowy LM i magazyn ze skrotami.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez MaG* (Post 910619)
Hiszpania ma według mnie aktualnie najlepszą drużynę na świecie.

Oni tez tak mysleli a w Pucharze Konfederacji przegrali z USA. Wszystko sie moze zdarzyc na MS - historia nie takie przypadki zna.

tofik 08.06.2010 18:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 910556)
Na hymny mogą nie zdążać, jakoś przeżyje. Bardziej martwi mnie kto będzie to komentował. To odbiera całą przyjemność.

Co do spotkań najbliższych. Jak dla mnie najciekawiej zapowiada się kopanina pomiędzy Anglią i USA. Podejrzewam,że mecz będzie zacięty ze wskazaniem na Synów Albionów. Pod wodzą Capello prowizorki nie będzie. Choć USA łatwo skóry nie sprzedadzą. W każdym razie liczę na nich,że awansują do pierwszej czwórki,tak samo jak Anglia. Jak dla mnie będzie ciekawie. Natomiast zastanawiam się na ile taktycznie zagra Nigeria. Jeśli będą grać konsekwentnie z pomysłem,to już na samym początku możemy być świadkami lania. Argentyna bez trenera będzie jak dziecko we mgle. Dlatego jeśli Nigeria zagra z głową,z polotem,taktycznie do tego, to przejedzie się po Argentynie spokojnie. Tam żadnej reakcji z ławki,zmiany systemu gry nie będzie. No ale byśmy byli świadkami upadku Maradony na oczach milionów, potrzeba aby Nigeria nie zagrała tak jak typowy zespół z Afryki.

Raczysz żartować ? Nigeria ma małe szanse w starciu z Argentyną. Z resztą nie wierzysz kibicom, uwierz bukmacherom :)

1.47. 4.32 7.64 Nie są to kursy zapowiadające niespodziankę.
Co do reakcji taktycznej to już takowa była. Słabo spisujące się defensywne 442 zastąpili 4312. Przyznam, że o wiele lepiej wyglądają w tym ustawieniu i przynajmniej z grupy powinni wyjść. Przecież piłkarzy mają zacnych. Ja właśnie widzę Anglię razem z Francją jako tych którzy zawiodą. Ale to tylko moje życzenie, synowie Albionu mnie nie przekonują ani trochę.

sandomingo 08.06.2010 20:29

Jeśli chodzi o Nigerię to oni raczej, podobnie jak Argentyna, na wsparcie z ławki nie mogą liczyć.
Maradona to świr ale Sven Goran też raczej dobrej passy nie ma. Prawie mu się udało Meksyk uziemić w eliminacjach.

Obejrzałem kilka meczy w Pucharze Narodów Afryki żeby wyrobić sobie zdanie na temat tych drużyn.
I po tym co zobaczyłem to nie zdziwię się, jeżeli (oprócz Nigerii akurat, która ma niezłą grupę) afrykańskie drużyny wylecą już po fazie grupowej. No, powiedzmy że jeszcze z RPA może być różnie, gospodarze w końcu.
Kamerun czy WKS to ekipy mocno przereklamowane. Pojedynczy piłkarze owszem ale jako drużyny prezentują się cieniutko

Witoldon 08.06.2010 20:40

Co do Meksyku to może byc to czarny koń turnieju. Oglądałem ich mecze z Anglią i Włochami.
Podoba mi się ich styl gry. Technika i finezja typowa dla krajów Ameryki Łacińskiej, taktycznie bardzo zdyscyplinowani. Jedyny problem z tego co zauważyłem to słabe stałe fragmenty gry. Warto obejżec ich mecze na MŚ, jeśli wytrzymają psychicznie mogą sprawic niespodziankę faworytom.

Pan Jotka 08.06.2010 21:05

Wg mnie to najwięcej namieszają na MŚ Amerykanie. Sa naprawdę ciekawą drużyna-grają zupelnie bez kompleksów. Któraś drużyna afrykańska także namiesza sporo. Zawiodą Włosi i Portugalczycy. Porazka na całej linii to będzie występ Francuzów.

Wojtas 08.06.2010 22:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez qchar90 (Post 910574)
Mecze bedzie komentowal Jacek Jońca, Tomasz Jasina, Maciej Iwanski, Dariusz Szpakowski i Michal Zawadzki plus do tego dwoch ekspertow Wlodzimierz Lubanski i Michal Kolodziejczyk.



juz slysze te orazmy Iwanskiego

rozumiem ze chlop przezywa mecze itd,zwlascza dla kazdego komentatora wyjazd na taka impreze jak MS to duza sprawa,ale niech on troche sie tonuje bo robi z siebie posmiewisko...reszta kometatorow moze byc(jak na TVP)

co do prognoz ,to jak zwykle beda niespodzianki ,jak kiedys Senegal(2002),czy Grecy (2004)

moze to bedzie ktos z Afryki??tu bym chcial Wybrzeze zeby zaszlo jak najdalej,bo sklad maja super,ale na Pucharze Afryki niestety pokazali ze mimo iz maja indywidulanosci ,nie maja zespolu

tez jak inni myle ze Francja wtopi niemilosienirnie ,i jak zawsze ciekawi mnie jak zagraja Anglicy

napewo czeka nas mily miesiac ,piliki na dobrym poziomie,po 3 mecze dziennie ,I love this game :)

eryk_cartman 08.06.2010 23:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 910611)
Pierwsza kolejka to wielka niewiadoma - w zasadzie nie mam pojęcia czego i po kim mogę się spodziewać. Gdybym miał iść do Totomixa albo STSu to zupełnie nie wiem, na kogo miałbym postawić, bo opieranie się na sparingach to błądzenie... Jednocześnie Argentyna może rozwalić w/w Nigerię 4:0 i przegrać z nią 1:2. Tak samo Anglia z USA. Aczkolwiek w takie "uwielbienie" Amerykańców bym raczej nie wpadał - to są solidne kopacze, ale bez przesady... Pierwsza czwórka? Maks ćwierćfinał i to przy dobrym układzie, tzn. albo Amerykanie wygrywają grupę, albo Niemcy okazują się gorsi od Serbii czy Ghany. No bo jeśli trafią na szkopów w 1/8 to marnie to widzę.

Ciśnienie we mnie narasta przed tym Mundialem , nie będę oszukiwał :D Życzę sobie kapitalnej postawy Holandii, Brazylii i Argentyny, bo to są drużyny, które zawsze grały ofensywny futbol i futbol ładny dla oka. Nigdy nie zapomnę meczu z 2006, gdzie Argentyna rozbijała Serbów 6:0. Śmiem stwierdzić, że tamta Argentyna to był zespół na Mistrzostwo Świata, ale niestety trafili na gospodarzy, którym (przy całym szacunku) zawsze pomagają ściany, a jeszcze jak są to Niemcy, to już w ogóle podwójny niefart.
Teraz gospodarz to raczej maksymalnie wyjście z grupy (coś jak Japonia w 2002).

No i oby Włosi i Niemcy jak najszybciej odpadli - daj Bóg z grupy nie wyszli. :P Choć w taki cud (z udziałem Italii) nie liczę..



Wiem czepianie się, ale chyba chodziło Ci chyba o Koreę ;)

Plastman 09.06.2010 10:41

Zdecydowanym faworytem jest NOWA ZELANDIA. Szyki może pokrzyżować im jedynie RPA. Z Europy to może Francuzi coś zwojują. Tyle, że to wszystko za rok i trochę inną piłką (taką bardziej jajowatą)...

Ale teraz na serio:

Bardzo jestem ciekaw postawy Hiszpanów na Mundialu.
Są w wyśmienitej formie. Historia jednak uczy, że żeby odnieść sukces należy tę formę zbudować dopiero podczas turnieju. Widzę tu pewną analogię do Argentyny, która 4 lata temu po zwycięstwie nad Serbią w grupie została uznana za faworyta nr 1. Niedługo później Albicelestes leceili już jednak do Buenos.
Wygra pewnie znów ktoś z wielkich, którzy mają już puchar świata w swej kolekcji. Jako, że Urugwaj od dawna się nie liczy, w Anglików jakoś nie wierzę, choć nie życzę im źle (ciągle coś im przeszkadza w osiągnięcu sukcesu), Francuzi są już mistrzami świata w (nomen omen ) piłkę ręczną. Pozostaje ktoś z czwórki: Brazylia, Argentyna, Niemcy, Włochy, Czyli znów to samo, nuuuuda... Z owej czwórki najbardziej lubię Argentynę

!!IRIVER!! 09.06.2010 11:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez eryk_cartman (Post 911095)
Wiem czepianie się, ale chyba chodziło Ci chyba o Koreę ;)

Chodziło o Japonię. Korea dotarła do półfinału, więc ich nie brałem pod uwagę. Japończycy wówczas awansowali do 1/8 gdzie odpadli.

Kaan 09.06.2010 13:15

Tak na marginesie...

Czy gdzieś w Krakowie planuje sie na powietrzu i przy piwku oglądanie MŚ? Mały Rynek czy gdzieś....

mitmichael 10.06.2010 13:04

Arjen Robben gotowy do gry - na szczescie. To bardzo dobra wiadomosc dla reprezentacji Oranje.

Maverjuve 10.06.2010 19:42

A ja licze na Holandie i Argentyne ;)

saklak1906 10.06.2010 19:56

Jeszcze sie mundlial nie zacza a miejscowi maja juz niezle zniwa na przyjezdnych. Kosza wszystko i wszystkich az strach pomyslec co bedzie jak sie rozkreca.
Mozna by chlopakom dac namiar na hotel w ktorym zatrzymala sie delegacja PZPNu.

Nie ma naszych patalachow na mundialu wiec impreza stresu zadnego, jak zawasze w takin przypadku kiedy nasi nie graja kibicuje Argetynie i Hiszpani.

SZYMEK_TSW 10.06.2010 20:03

póki jeszcze luźny czas oczekiwania na mundial, to mała ciekawostka :)
w kadrze Hondurasu znalazł się piłkarz bardzo związany z Polską - http://pl.wikipedia.org/wiki/Oscar_Boniek_Garc%C3%ADa :D
co jeszcze ciekawe są to pierwsze od 1982 mistrzostwa świata w których bierze udział Honduras

Mario Nh 10.06.2010 20:31

Może lepiej, że Polski nie ma na tych mistrzostwach. Jak mam słyszeć to co na ostatnim meczu z Hiszpanią, czyli co 3 minuty "trzeba być wyrozumiałem, trzeba naszych piłkarzy zrozumieć" to ja już wolę sobie obejrzeć Koreę Południową.

WISŁAZWE 10.06.2010 21:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 912002)
Może lepiej, że Polski nie ma na tych mistrzostwach. Jak mam słyszeć to co na ostatnim meczu z Hiszpanią, czyli co 3 minuty "trzeba być wyrozumiałem, trzeba naszych piłkarzy zrozumieć" to ja już wolę sobie obejrzeć Koreę Południową.

Pewnie jakbyśmy grali na mundialu to we wtorek zamiast Hiszpanii ogrywalibyśmy San Marino z 7-0 żeby się nie przemęczać przed ważnymi 3 meczami a potem było by wielkie halo, że w przygotowaniach super a na mistrzostwach jak zwykle :D

W sumie też się cieszę, że nie zagramy bo jeżeli Szpakowski w naszym ostatnim grupowym meczu walnąłby taki monolog jak w meczu ze Słowenią to dziękuje bardzo.

Co do Korei to osobiście wolę zobaczyć Północną i ich snajpera, którym w jednym z wywiadów obiecał, że każdemu rywalowi w grupie strzeli bramkę, mam nadzieję, że jak nie spełni obietnicy to nie spotka go taka sama kara jak jego kolegów z 66 roku.

Jaroo1 10.06.2010 21:19

Cytat:

Jeszcze sie mundlial nie zacza a miejscowi maja juz niezle zniwa na przyjezdnych. Kosza wszystko i wszystkich az strach pomyslec co bedzie jak sie rozkreca.
Mozna by chlopakom dac namiar na hotel w ktorym zatrzymala sie delegacja PZPNu.
Mogliby ukrasc nam Lato :D

WISŁAZWE 10.06.2010 21:27

Kolejni ranni przed Mundialem


Ciekawe jak to będzie wyglądało podczas mistrzostw, bo organizatorzy cały czas twierdzą, że są dobrze przygotowani.

Kolejną ciekawą sprawą jest kwestia bezpieczeństwa reprezentacja Grecji już została okradziona to za pewne nie pierwszy i nie ostatni taki przypadek.

flamengista 10.06.2010 22:04

Jeszcze się impreza nie zaczęła, a już szykuje się największa katastrofa organizacyjna w historii futbolu. Kradzieże są oczywiście na porządku dziennym, podobnie jak incydenty pod stadionami. Na razie jeszcze nie ma ofiar śmiertelnych, ale to chyba kwestia czasu.

Najśmieszniejsze będzie to, jak media, oficjele i organizatorzy będą się starali pokazać, że wszystko jest cacy. Zawsze jest też niepodważalny argument - jak ktoś krytykuje Afrykańczyków, to z pewnością rasista.

No i nie można zapomnieć o jeszcze jednym, uroczym aspekcie. Trąbki-małyszówki, które tamtejsi kibice używają od 30 minut przed meczem, poprzez obie połowy i przerwę, na 2 godzinach po spotkaniu skończywszy.

Więc ja bym się nie martwił o komentarze Iwańskiego. Jego i tak nie będzie słychać. Powiem szczerze, że po ostatnim PNA miałem tych trąbek dość, nie dało się meczów z dźwiękiem oglądać. Ciekawe, co zrobią realizatorzy telewizyjni.

Wojtas 10.06.2010 22:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 912033)
Więc ja bym się nie martwił o komentarze Iwańskiego. Jego i tak nie będzie słychać. Powiem szczerze, że po ostatnim PNA miałem tych trąbek dość, nie dało się meczów z dźwiękiem oglądać. Ciekawe, co zrobią realizatorzy telewizyjni.



Tez ogladajac PNA i slyszac ten ryk tych zakichanych trabek ,mialem ochote kazdemu z osobna wziasc to gówno i do pieca wrzucic.Nic sie nie slyszalo ,zadnych braw okrzykow po golu itd ...tylko te trabki.

to odbiera chec oglania meczow ,ale na szczescie na meczach nie afrykanskich druzyn mam nadzieje ze ich nie uslysze ,no chyba ze Anglicy zaczna trabic :lol:

Gucio25 10.06.2010 23:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 912042)
to odbiera chec oglania meczow ,ale na szczescie na meczach nie afrykanskich druzyn mam nadzieje ze ich nie uslysze ,no chyba ze Anglicy zaczna trabic :lol:

żebyśmy się nie zdziwili. :shock: pikniki zobaczą fajniutkie trąbeczki przed stadionem, których będzie bez liku, to zakupią, a co.
pozatym widziałem gdzieś na stronie mistrzostw reklamę "kup sobie swoją wuwuzelę!"..

Jaroo1 11.06.2010 00:01

ale chyba na kazdy mecz jakas tam pula jest biletow dla ludzi z RPA? Nie wiem czy beda na te mecze chodzic (bo bylo glosno ze bilety nie schodza) ale jak ich tam sie zbierze kilka tys to pewnie nie beda siedziec bezczynnie tylko sie zajebiscie bawic czyli trabic :d To moga byc najgorsze MS pod kazdym wzgledem procz sportowym. Kradzieze, zadymy, wbieganie na stadion niczym bydlo...- nie jestem rasista ale takie rzeczy to chyba tylko w Afryce ;/ , mysle ze i jakiegos zamachu na pilkarzy nie mozna wykluczyc. Afryka dzika. A i jeszcze jak do tego dojdzie slaba gra (chociaz watpie, napewno jakas reprezentacja nas oczaruje) to juz w ogole by byla masakra. Dzis zaczynamy!

LAB 11.06.2010 00:29

"kup sobie swoją wuwuzelę!".

To ma swoją oficjalna nazwę?! :lol:

For_FuN_ 11.06.2010 00:56

Dzisiaij RPA przywita sie ze swoimi kibicami, a jednoczesnie zacznie sie zegnac z turniejem. Kazdy inny wynik, niz zwyciestwo Meksyku bedzie sensacja.

Wielka niewiadoma jest dla mnie drugie spotkanie. Bede jednak trzymal kciuki za Urugwaj, bo maja fantastycznych napastnikow.

Gucio25 11.06.2010 01:19

^ LAB, ma. po angielskiemu "vuvuzela".
http://www.buy-vuvuzela.com/ :shock:
od zawsze trzymam kciuki za Meksyk, więc liczę dziś na ich zwycięstwo. a wieczorem Urugwaj może powalczyć i kto wie czy się nie zacznie podobnie jak 8 lat temu dla Francji.

Kaan 11.06.2010 07:32

Mam dziwne wrażenie, ze powierzenie organizacji MŚ RPA to była pomyłka, przynajmniej nie teraz. Z jednej strony sprawy organizacyjne a z drugiej - dotyczący zwykłego ogladacza w TV - "doping", który potrafi psychicznie wykończyć i odebrać resztki przyjemności z ogladania meczu.

Jedyny plus to normalne godziny transmisji meczów.

Gucio25 11.06.2010 09:36

myślę, że mundial w Afryce z koncepcją święta, radości i zabawy - która tkwi w mentalności ludzi tam, to dobre założenie. i to się czuje niekiedy. ale te sprawy o których piszesz - głównie bezpieczeństwo i "doping" niestety bardzo przeszkadzają.

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ms-...wiadomosc.html
interesujący tekst, ciekawe czy Meksykanie się przełamią w końcu.

farciarz 11.06.2010 09:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 912042)
to odbiera chec oglania meczow ,ale na szczescie na meczach nie afrykanskich druzyn mam nadzieje ze ich nie uslysze ,no chyba ze Anglicy zaczna trabic :lol:


A trzeba też dodać że na meczach nie afrykańskich będą też miejscowi i to mnie martwi najbardziej, zakichane trąbki, myśle że o Anglików możemy być spokojni

zordon 11.06.2010 09:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kaan (Post 912105)
Jedyny plus to normalne godziny transmisji meczów.

normalne godziny transmisji meczów?!? Mecze o 13? Kto to wymyślił?!? W RPA jest ta sama strefa czasowa co u nas, co to za klimat grać mecz MŚ o 13?!
W ten chory sposób zamiast 3 meczy dziennie obejrzę sobie 1. Mistrzowie marketingu qrrrwa

SZYMEK_TSW 11.06.2010 09:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zordon (Post 912148)
normalne godziny transmisji meczów?!? Mecze o 13? Kto to wymyślił?!? W RPA jest ta sama strefa czasowa co u nas, co to za klimat grać mecz MŚ o 13?!
W ten chory sposób zamiast 3 meczy dziennie obejrzę sobie 1. Mistrzowie marketingu qrrrwa

Jeśli już są te 3 mecze dziennie to z jednej strony dobrze bo są dwugodzinne przerwy miedzy meczami, ale dużo korzystniejszy wydaje mi się wariant dwóch meczów dziennie o 18 i 20 i ewentualnie w 3 kolejce meczów w grupie grać o 3-4 porach. Ale jest jak jest ;]

A dzisiaj wydaje mi się że mimo wszystko Meksyk zremisuje, a Francja jakoś wyfarci 3 punkty

Sylwek1906 11.06.2010 09:59

Normalne jak dla kogo ;p ja tam oglądne wszystkie bo wakacje. Coś czuje ze ten mecz RPA - Meksyk bedzie słabiutki i skończy sie 0-0 lub jakieś 1-0 dla którejś ze stron, natomiast czekam jak Urugwaj sklepie Francuzów.

Marszałek 11.06.2010 09:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jaroo1 (Post 912072)
ale chyba na kazdy mecz jakas tam pula jest biletow dla ludzi z RPA?. Afryka dzika.y!

RPA to pomyłka,ale ma to związek z przeszłością. Ten kraj to jedna wielka gangowa zadyma. Niemniej przez ten pryzmat nie skreślałbym Afryki. Uważam,że organizacja Mundialu w Egipcie,Tunezji,Maroku,Angoli,Nanibii,byłoby lepszym pomysłem niż w RPA. Afryka jest w staie zorganizować taką imprezę,ale wybrano najgorszy z możliwych krajów.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:56.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl