![]() |
Cytat:
A u nas to rzeczywiście taki "TIM" mamy, że aż się ręce do oklasków składają. |
3 pkt muszą być.
Legia dzisiaj zremisowała wygrywając uciekamy im na 5pkt a Ruchowi na 8 pkt. Mam nadzieje ze odpowiednio skupieni podejdą do meczu i zagrają dobry mecz. Mam nadzieję że to bedzię dobry mecz. |
Interesuja nas tylko 3 punkty ale jak zremisyjemy to ziemia sie nie zawali bo dalej potrzymamy pozycje lidera z 3 punktami nad Legią ! ale to tylko daleki w razie czego wariant! Muszą być 3 punkty i basta!!
|
Załóżmy, że w Niedziele wygramy. Powiedzcie mi gdybyśmy nie potkli się na Legi, Amice, Cracovi ile byśmy mieli przewagi? z 12 punktów minimum? Grajki zlekceważyły końcówkę rundy. Pewnie uważali, że skoro początek mieli taki dobry to reszta drużyn będzie tak przestraszona, że punkty same się zdobędą. Z Ruchem można wygrać, ba nawet trzeba. Mecz będzie ciężki, ale liczę, że w końcu zagrają dobry mecz. I mnie ciekawi czy Piotrka Brożka wystawi czy posadzi go na ławce;)
|
Cytat:
|
Boje się ,że po stracie punktów przez Legiunię(wyrażam się z szacunkiem, bo dostałem miesięcznego za potoczne wyrażenie się o niej) nasi nie przyłożą się specjalnie do meczu. Obym się mylił
|
http://www.krak.tv/kategoria-9,film-1025.html
Skorża: Jadą Ci sami zawodnicy co do Wodzisławia :foch: |
Piotra Brożka musi dać w wyjściowej jedenastce, ponieważ nikogo innego na tą pozycje nie mamy...
|
Niestey, Brożek musi grać. Efekty świetnej polityki kadrowej :) Chociaż z drugiej strony 13 meczów w rundzie. Jaki sens jest utrzymywać opasłą kadrę ?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Wygrac ,wreszcie pokazac ze nasi kopacze maja toche ambiicjii i tyle
to jest plan :D a tak naprawde to widzac slabosc tej ligi nasa sytuacja i sam styl nie jest az tak tragiczny. Zobaczmy co ten Ruch pokaze ,ale watpie zeby na czyms zaskoczyli |
Ciekawe jakiego "mikołaja" dostaniemy od Naszej drużyny ;)
|
hahaha, wchodze na onet na relacje live i sami patrzcie: http://sport.onet.pl/0,1248675,3,komentator.html wynik 1-3 dla Wisły (0-3) do przerwy:P Nawet składy są ;))
|
Ćwielong z Jopem w ataku. Coś może z tego być:D
|
Jop ustrzeli hat tricka i zamknie usta krytykantom :)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Pawełek - Alvarez Diaz Marcelo Pi.Brożek - Ćwielong Cantoro Jirsak Kirm - Małecki Boguski
Moim zdaniem optymalny skład.Lepiej nie ryzykować występu Jopa - po co dać Ruchowi kolejnego snajpera?? Boguski też moim zdaniem powinien już zagrać więcej , ewentualnie zmiana w trakcie meczu. Myślę , że jeżeli siądziemy na Ruchu od początku to będzie dobrze |
Ja dzisiaj liczę na jakiś dobrze rozerany stały fragment gry i brameczkę "Aiir Marcelo". Z gry będzie ciężko coś ukłuć z takimi wielkoludami jak Małecki i Ćwielong w ataku. Mimo wszystko liczę na Małego, że podtrzyma dobrą dyspozycję z meczu z Odrą i pokaże, że w dłuższej perspektywie może być liderem drużyny, jej motorem napędowym. Grzechem byłaby gra Boguskiego od pierwszej minuty, lepiej poczekać, dać pograć Ćwielongowi, a Rafała wpuścić na podmęczonego rywala. Taka zmiana może przechylić szalę zwycięstwa na naszą stronę.
Dzisiaj, idąc za głosem serca, stawiam 3:0 dla nas z bramkami Marcelo z główki, Jirsaka z dystansu i Bogusia pod koniec ;) |
Liczę na Małeckiego, bo w meczu z Odrą pokazał, że chyba wrócił do formy z początku sezonu.
|
ja licze na 3 pkt i dobrą podkreślam DOBRĄ gre
|
Cytat:
Jest 6 grudnia , małe poświecenie :D |
Najbardziej obawiam się postawy... Jopa w dzisiejszym meczu. Ruch słabo gra z czołowymi drużynami naszej ligi, więc powinno być dobrze. Chorzowianie prezentują ciekawy styl gry, jeśli uda nam się szybko zdobyć bramkę to powinniśmy iść za ciosem, gospodarze na pewno nie będą się bronić.
|
Cytat:
|
Wygrana Wisły!Dobry prezent na mikołaja by był...
|
Tylko zwyciestwo!
|
TYLKO ZWYCIESTWO!!!
Moj ulubiony mecz w lidze. Dwie najlepsze kibicowskie ekipy na poludniu Polski, Derby Poludnia! Szkoda, ze bez nas i szkoda, ze rewanz rowniez w mizernych warunkach (bo na R22 spokojnie mozna byloby caly ten sezon grac) |
Cytat:
Dzisiaj muszą być trzy punkty, głupio byłoby nie wykorzystać potknięć Legii i Lecha. |
Ruch zagrał słabo z Legią i Lechem na wyjeździe - u siebie zagrają na pewno lepiej. Przed tą kolejką brałbym w ciemno remis. Ale wobec potknięć innych konkurentów trzeba spróbować zgarnąć całą pule. Łatwo nie będzie - ale walczyć trzeba. Skromne 2-1 dla Wisły (marzenia) :D
|
Hehhe Super Snajper Ćwielong w ataku. To już chyba lepszy byłby Dżopik. Przynajmniej wygrałby jakieś głowy. Powaznie myślałem, że zagra w ataku...;(
|
Przykro mi to mówić, ale jak na razie jesteśmy tłem dla Ruchu.
|
Robią z nami co chcą...:evil:
|
Wyszkolenie techniczne obecnych pilkarzy Wisly jest tragiczne... Gdzie im do Zurawskiego, Frankowskiego, Uche, Szymkowiaka, Kosowskiego czy Blaszczykowskiego? Jedynie Pawel Brozek i Boguski potrafia do tego nawiazac, a reszta...zal patrzec. W Europie bedzie kompromitacja, bo przy pressingu(ktorym graja druzyny nawet z lig pol-zawodowych), trzeba umiec rozegrac pilke z klepki.
|
Standardowo żenada.... boje sie ze moze sie skonczyc 3-0...
|
Jak z trojka stamtad wyjedziemy to bedzie dobrze.... Skorza rulezzz , Skorza poprzeprasza, powie ze sie nie udalo i bedzie cool.
|
Ziomki jest gdzies transmisja w necie?
JAZDA, JAZDA, JAZDA !!!!!!!!! pzdr |
Nasi kopacze nie grają,oni się miotają niczym karp przed wizytą tłuczka...:-/
|
Nasi biegają jak dzieci we mgle. Tego czegoś co robi JOP nie ma co komentować oprócz faktu, że na pewno nie jest to gra.
|
Może Nasi czekają aż Ruch się wyszumi? :) No narazie tradycyjnie czekamy na jedną kontre stosując Obrone Częstochowy chwilowo przy tym. A co do meczu..narazie nawet jedno,celne podanie jest ciężko wykonac Naszym Grajkom do przodu.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:59. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl