Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [16 kolejka] Ruch Chorzów - Wisła Kraków, niedziela 6 grudnia godz. 14:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6684)

IncognitoTSW 04.12.2009 22:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 825690)
A z kim my ostatnio coś graliśmy?

Jak napiszecie że z Odrą, albo Zagłębiem to zabiję śmiechem...

No właśnie nic dlatego się dziwię, że ktoś naszą przewagę próbuje opisać tym, że gramy z przeciętniakami.

A u nas to rzeczywiście taki "TIM" mamy, że aż się ręce do oklasków składają.

qchar90 04.12.2009 22:32

3 pkt muszą być.
Legia dzisiaj zremisowała wygrywając uciekamy im na 5pkt a Ruchowi na 8 pkt.
Mam nadzieje ze odpowiednio skupieni podejdą do meczu i zagrają dobry mecz. Mam nadzieję że to bedzię dobry mecz.

szczepanwislak 04.12.2009 22:40

Interesuja nas tylko 3 punkty ale jak zremisyjemy to ziemia sie nie zawali bo dalej potrzymamy pozycje lidera z 3 punktami nad Legią ! ale to tylko daleki w razie czego wariant! Muszą być 3 punkty i basta!!

janko04 04.12.2009 23:03

Załóżmy, że w Niedziele wygramy. Powiedzcie mi gdybyśmy nie potkli się na Legi, Amice, Cracovi ile byśmy mieli przewagi? z 12 punktów minimum? Grajki zlekceważyły końcówkę rundy. Pewnie uważali, że skoro początek mieli taki dobry to reszta drużyn będzie tak przestraszona, że punkty same się zdobędą. Z Ruchem można wygrać, ba nawet trzeba. Mecz będzie ciężki, ale liczę, że w końcu zagrają dobry mecz. I mnie ciekawi czy Piotrka Brożka wystawi czy posadzi go na ławce;)

1q2 04.12.2009 23:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez janko04 (Post 825720)
Grajki zlekceważyły końcówkę rundy.

Nie sądzę - Od pierwszego do ostatniego meczu w tej rundzie graliśmy bardzo podobnie - po prostu to co wystarczyło na cieniasów, nie wystarczyło na trochę mniejszych cieniasów i cienkich ale dobrze zmotywowanych i ustawionych starozakonnych.

marek2a 05.12.2009 01:15

Boje się ,że po stracie punktów przez Legiunię(wyrażam się z szacunkiem, bo dostałem miesięcznego za potoczne wyrażenie się o niej) nasi nie przyłożą się specjalnie do meczu. Obym się mylił

kolumb 05.12.2009 08:14

http://www.krak.tv/kategoria-9,film-1025.html

Skorża: Jadą Ci sami zawodnicy co do Wodzisławia :foch:

DeadOrAlive 05.12.2009 10:05

Piotra Brożka musi dać w wyjściowej jedenastce, ponieważ nikogo innego na tą pozycje nie mamy...

tofik 05.12.2009 10:15

Niestey, Brożek musi grać. Efekty świetnej polityki kadrowej :) Chociaż z drugiej strony 13 meczów w rundzie. Jaki sens jest utrzymywać opasłą kadrę ?

harthausen 05.12.2009 12:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 825789)
Niestey, Brożek musi grać. Efekty świetnej polityki kadrowej :) Chociaż z drugiej strony 13 meczów w rundzie. Jaki sens jest utrzymywać opasłą kadrę ?

no bez jaj. Singlar, Głowacki, Sobolewski, Garguła, Boguski, Paweł B. Sześciu, może jeszcze o kimś zapomniałem . Mimo ich braku dalej gramy. Piach co prawda, ale i tak najbielszy i najfajniejszy w tej na tej naszej ekstraklasowej plaży, choć i tak nam jakiś życzliwy trzy ostre kamienie podrzucił na których sobie stopy dotkliwie poraniliśmy.

Oldpara 05.12.2009 23:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 825817)
no bez jaj. Singlar, Głowacki, Sobolewski, Garguła, Boguski, Paweł B. Sześciu, może jeszcze o kimś zapomniałem . Mimo ich braku dalej gramy. Piach co prawda, ale i tak najbielszy i najfajniejszy w tej na tej naszej ekstraklasowej plaży, choć i tak nam jakiś życzliwy trzy ostre kamienie podrzucił na których sobie stopy dotkliwie poraniliśmy.

heh..podoba mi się ten post :)

Wojtas 06.12.2009 01:39

Wygrac ,wreszcie pokazac ze nasi kopacze maja toche ambiicjii i tyle

to jest plan :D

a tak naprawde to widzac slabosc tej ligi nasa sytuacja i sam styl nie jest az tak tragiczny.

Zobaczmy co ten Ruch pokaze ,ale watpie zeby na czyms zaskoczyli

dedi_krk 06.12.2009 09:54

Ciekawe jakiego "mikołaja" dostaniemy od Naszej drużyny ;)

grzechu1991 06.12.2009 10:59

hahaha, wchodze na onet na relacje live i sami patrzcie: http://sport.onet.pl/0,1248675,3,komentator.html wynik 1-3 dla Wisły (0-3) do przerwy:P Nawet składy są ;))

Zwierze 06.12.2009 11:12

Ćwielong z Jopem w ataku. Coś może z tego być:D

tofik 06.12.2009 11:14

Jop ustrzeli hat tricka i zamknie usta krytykantom :)

wroobel88 06.12.2009 11:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zwierze (Post 826093)
Ćwielong z Jopem w ataku. Coś może z tego być:D

Hmmm, czyli już nie szukamy wysokiego napastnika, bo mamy go w drużynie :lol:

arth_ur 06.12.2009 12:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 826095)
Jop ustrzeli hat tricka i zamknie usta krytykantom :)

Jak będzie miał hattricka nie piję do końca roku !

Kibic_1906 06.12.2009 12:15

Pawełek - Alvarez Diaz Marcelo Pi.Brożek - Ćwielong Cantoro Jirsak Kirm - Małecki Boguski
Moim zdaniem optymalny skład.Lepiej nie ryzykować występu Jopa - po co dać Ruchowi kolejnego snajpera??
Boguski też moim zdaniem powinien już zagrać więcej , ewentualnie zmiana w trakcie meczu.
Myślę , że jeżeli siądziemy na Ruchu od początku to będzie dobrze

fialo 06.12.2009 12:43

Ja dzisiaj liczę na jakiś dobrze rozerany stały fragment gry i brameczkę "Aiir Marcelo". Z gry będzie ciężko coś ukłuć z takimi wielkoludami jak Małecki i Ćwielong w ataku. Mimo wszystko liczę na Małego, że podtrzyma dobrą dyspozycję z meczu z Odrą i pokaże, że w dłuższej perspektywie może być liderem drużyny, jej motorem napędowym. Grzechem byłaby gra Boguskiego od pierwszej minuty, lepiej poczekać, dać pograć Ćwielongowi, a Rafała wpuścić na podmęczonego rywala. Taka zmiana może przechylić szalę zwycięstwa na naszą stronę.

Dzisiaj, idąc za głosem serca, stawiam 3:0 dla nas z bramkami Marcelo z główki, Jirsaka z dystansu i Bogusia pod koniec ;)

Peroslaw88 06.12.2009 12:44

Liczę na Małeckiego, bo w meczu z Odrą pokazał, że chyba wrócił do formy z początku sezonu.

Marcin_fan 06.12.2009 12:49

ja licze na 3 pkt i dobrą podkreślam DOBRĄ gre

BRTS39 06.12.2009 13:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arth_ur (Post 826110)
Jak będzie miał hattricka nie piję do końca roku !


Jest 6 grudnia , małe poświecenie :D

Witoldon 06.12.2009 13:07

Najbardziej obawiam się postawy... Jopa w dzisiejszym meczu. Ruch słabo gra z czołowymi drużynami naszej ligi, więc powinno być dobrze. Chorzowianie prezentują ciekawy styl gry, jeśli uda nam się szybko zdobyć bramkę to powinniśmy iść za ciosem, gospodarze na pewno nie będą się bronić.

Peroslaw88 06.12.2009 13:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Witoldon (Post 826139)
Ruch słabo gra z czołowymi drużynami naszej ligi, więc powinno być dobrze.

Przypominam, że z Legią i Lechem grali na wyjeździe. U siebie jeszcze z czołówką nie grali

19piotrek06 06.12.2009 13:19

Wygrana Wisły!Dobry prezent na mikołaja by był...

pawel20 06.12.2009 13:53

Tylko zwyciestwo!

3rider 06.12.2009 14:00

TYLKO ZWYCIESTWO!!!

Moj ulubiony mecz w lidze. Dwie najlepsze kibicowskie ekipy na poludniu Polski, Derby Poludnia! Szkoda, ze bez nas i szkoda, ze rewanz rowniez w mizernych warunkach (bo na R22 spokojnie mozna byloby caly ten sezon grac)

_ukoL 06.12.2009 14:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 826095)
Jop ustrzeli hat tricka i zamknie usta krytykantom :)

Byle tylko nie starał się sprawdzić Mariusza Pawełka przypadkiem. :lol:

Dzisiaj muszą być trzy punkty, głupio byłoby nie wykorzystać potknięć Legii i Lecha.

Ogryzek 06.12.2009 14:08

Ruch zagrał słabo z Legią i Lechem na wyjeździe - u siebie zagrają na pewno lepiej. Przed tą kolejką brałbym w ciemno remis. Ale wobec potknięć innych konkurentów trzeba spróbować zgarnąć całą pule. Łatwo nie będzie - ale walczyć trzeba. Skromne 2-1 dla Wisły (marzenia) :D

tofik 06.12.2009 14:45

Hehhe Super Snajper Ćwielong w ataku. To już chyba lepszy byłby Dżopik. Przynajmniej wygrałby jakieś głowy. Powaznie myślałem, że zagra w ataku...;(

Nehiar 06.12.2009 15:03

Przykro mi to mówić, ale jak na razie jesteśmy tłem dla Ruchu.

bebeto 06.12.2009 15:05

Robią z nami co chcą...:evil:

For_FuN_ 06.12.2009 15:06

Wyszkolenie techniczne obecnych pilkarzy Wisly jest tragiczne... Gdzie im do Zurawskiego, Frankowskiego, Uche, Szymkowiaka, Kosowskiego czy Blaszczykowskiego? Jedynie Pawel Brozek i Boguski potrafia do tego nawiazac, a reszta...zal patrzec. W Europie bedzie kompromitacja, bo przy pressingu(ktorym graja druzyny nawet z lig pol-zawodowych), trzeba umiec rozegrac pilke z klepki.

63.5 Kg 06.12.2009 15:06

Standardowo żenada.... boje sie ze moze sie skonczyc 3-0...

Krolik 06.12.2009 15:08

Jak z trojka stamtad wyjedziemy to bedzie dobrze.... Skorza rulezzz , Skorza poprzeprasza, powie ze sie nie udalo i bedzie cool.

kschacky 06.12.2009 15:08

Ziomki jest gdzies transmisja w necie?
JAZDA, JAZDA, JAZDA !!!!!!!!!
pzdr

bebeto 06.12.2009 15:10

Nasi kopacze nie grają,oni się miotają niczym karp przed wizytą tłuczka...:-/

Devonisch 06.12.2009 15:10

Nasi biegają jak dzieci we mgle. Tego czegoś co robi JOP nie ma co komentować oprócz faktu, że na pewno nie jest to gra.

Cetnik 06.12.2009 15:12

Może Nasi czekają aż Ruch się wyszumi? :) No narazie tradycyjnie czekamy na jedną kontre stosując Obrone Częstochowy chwilowo przy tym. A co do meczu..narazie nawet jedno,celne podanie jest ciężko wykonac Naszym Grajkom do przodu.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl