Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [14 kolejka] Wisła Kraków – Cracovia, 22 listopada niedziela, godz. 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6543)

sito 22.11.2009 17:27

jop razy 2

masterlag 22.11.2009 17:27

Wymiatamy jak w meczu z Legią... :|

Nie to żeby Cracovia nas... "gniotla" ? o.O
Brakuje mi Głowy albo Sobola...

Diaz i jego kiwki... Kiedy on się kapnie, że Messim nie jest? o.O

ZSW746 22.11.2009 17:32

Zmienić Jopa !

AnimaItheel 22.11.2009 17:33

który to raz pod bramką Pawełka ? :/ ...

raztaman 22.11.2009 17:33

co za kopanina... cos jest nie tak, to my powinnismy stosowac pressing a nie craxa.... chyba ze nasi chca ich zameczyc ;)

krystiano 22.11.2009 17:34

Gdzie jest Jirsak!!!! DRAMAT!!!!

koyoot 22.11.2009 17:36

Hmmm, Jirsak Lobodzinski i Marcelo najlepsi u nas na boisku. Dwoch pierwszych bylo krytykowanych ustawicznie w ostatnim czasie . Marcelo jak zwykle na swoim solidnym poziomie. Ja sie pytam, co ****a, reszta robi na boisku?

As 22.11.2009 17:37

tamci graja 5 pomocy wiec wiadomo ze malego Jirsaka nakryja czapka.

AnimaItheel 22.11.2009 17:38

Za niedługo będą się przytulać...^^

As 22.11.2009 17:39

a tak wogole to zauwazylem, ze partnerzy czesto ignoruja Tomasa mimo iz ten kilka razy ladnie sie pokazal na klepke.

Stavanger 22.11.2009 17:43

Nie tego się spodziewałem, ale czuję, że wygramy. P.S. Który to komentator co tak słodzi Cracovii?

brylant17 22.11.2009 17:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AnimaItheel (Post 819548)
Za niedługo będą się przytulać...^^


Jop już to robi :D

łaa Jopik rożnego wywalczył

pawelwislak 22.11.2009 17:43

jak mi ktoś powie że jirsak w środku nie walczy to wyśmieje

StelmiOriginal 22.11.2009 17:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stavanger (Post 819550)
Nie tego się spodziewałem, ale czuję, że wygramy. P.S. Który to komentator co tak słodzi Cracovii?

Jerzy Brzęczek

brylant17 22.11.2009 17:51

Tomas!!!!!!


i co nadal nie widoczny??!


hym Junior

krystiano 22.11.2009 17:52

Jest LEPIEJ!!!

4fan_player 22.11.2009 17:52

Jest szansa żeby odskoczyć rywalom w tabeli a my się bronimy przed Cracovią która powinna grać teraz w I lidze :/ nie widzę walki, nie widzę ambicji.

korzychxp 22.11.2009 17:54

Jop, Kirm, Łobo, Diaz bardzo słabo :|

masterlag 22.11.2009 17:55

Jak najbardziej, widac poprawę. Ale Diaz i Jop do zmiany jak nic!!

*AS82*- ty chyba kopaniny z Legią nie oglądałeś x)

AS82 22.11.2009 17:55

Ja pier*ole tego nei da sie ogladac

raztaman 22.11.2009 17:57

no cos drgnelo, jop przestal grac dlugie pilki....

ps. tottenham 9:1 wigan :o

Marcinnno 22.11.2009 17:59

dokładnie coś drgnęło.. miała być walka, zapowiadali,że chcą pokazać co oni nie potrafią i widzimy to właśnie

IncognitoTSW 22.11.2009 17:59

Jop biega jakby miał przyczepę...

As 22.11.2009 18:00

masterlag ile ty masz lat, 10? Dial i Jop do zmiany? Faktycznie niezrozumiala decyzja Skorzy ze zostawil Glowe i Sobola na trybunach. Diaz gra niezle, nie jego wina ze oprocz maleckiego nikt nie pokazuje sie do gry.

Poczatek ogolnie kiepski ale pozniej sie rozkrecili i wdaje sie, ze w drugiej polowie beda gole.

Robert_wislak 22.11.2009 18:00

Co to jopidło w ogóle robi, ktoś sie w głowe kopnał, Diaz to chyba kogoś chce zabić waląc te piły za stadion.... Chyba zrobie coś bardziej konstruktywnego i poczytam dobrą książke...

krystiano 22.11.2009 18:00

BrzĘczek F. U.
!!

willow 22.11.2009 18:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krystiano (Post 819545)
Gdzie jest Jirsak!!!! DRAMAT!!!!

człowieku, chory jesteś na umyśle??!! Chyba, że to ironia!

Napiszę krótko: żenada i dno. Co Skorża robi z nimi na treningach?!

krystiano 22.11.2009 18:01

BrzĘczek F. Off!!!!

Zbyychu 22.11.2009 18:02

kurde, co sądzicie o tym "faulu" na Brożku?
jak oglądam powtórki z większości kątów, to karnego nie widzę;ale raz puścili powtórkę z kamery od strony bramki i tak widać było, jak Wasiluk trzyma Brożka, obejmując go prawą ręką, czego nie widać na innych powtórkach. hmm?

swoją drogą, bardzo ładne to przedarcie Małego pod koniec II połowy. Szkoda tylko, że uroda akcji skończyła się na przedarciu ;)

pikey 22.11.2009 18:02

W sumie kilka akcji, które mogły zakończyć się golem mieliśmy. Momentami przyzwoicie to wygląda, ale masa irytujących strat niestety...

Cracovia natomiast- dużo parchatego szczęścia, poza tym to Matusiak, klaun Cabaj i 9 amatorów zupełnych. Nie wygrać z nimi to grzech>

krystiano 22.11.2009 18:02

Sorki Za Jirsaka!!!!!

igortsw 22.11.2009 18:03

Refleksje po pierwszej połowie:

- jak zwykle słaby początek
- Mariusz Jop potwierdza, że strzałą południa to on nie jest...
- dosyć duża ilość fauli szczególnie z naszej strony narazie bez konsekwencji
- Diaz w kliku akcjach pokazał swoją bezmyślność; wszyscy ustawienie w polu karnym a on bawi się w wybijanie piłki 10 metrów nad bramką.
- Mario jak narazie pewnie sobie poczyna, oby tak do końca.

FajQ 22.11.2009 18:03

Jak mnie wkur****ją te długie podania.Po co to jest ? To poprostu oddanie piłki rywalowi bo czymś takim to my zagrożenia nie stworzymy...Diaz o ile walczy jak lew to połowa jego podań woła o pomstę do nieba
Całkiem nieźle Kirm,Jirsak

TymonPRO 22.11.2009 18:03

Nic nowego Diaz i Jop od kilku kolejek zachwycają nas swojimi niekonwecjonalnymi zagranaimi :)

kamikaze 22.11.2009 18:04

Co to za trener co nie potrafi zmobilizować drużyny na takich szmaciarzy.

pysio 22.11.2009 18:04

Skorża proszę podaj się do dymisji po tym meczu! zero poprawy gry od porażki z Levadią!

WISEŁKO CHCEMY TRENERA !! WISEŁKO CHCEMY TRENERA !!!

redrum 22.11.2009 18:05

Chcesz, a nie chcemy. Wypowiadaj się za siebie.

kibicwisły1906 22.11.2009 18:06

Nic się przez dwa tygodnie nie zmieniło, dalej kopiemy się po czołach - Matusiak bez szybkości, szybciej biega od naszego parowozu Jopa....

Ogólnie połowa zespołu w przerwie zimowej powinna odejść - należy gruntowanie przewietrzyć kadrę zespołu...

royalmichael 22.11.2009 18:07

Wisła grać ****a mać!
Ja nie wierzę, tego się oglądać nie da. co za kopanina ;/
tu nie ma żadnej taktyki i pomysłu na gre tylko kopanina i byleby jak najdalej wywalić piłkę z własnej połowy, pełno strat :/
Zmieniłbym Jopa na kogokolwiek, nawet na kogoś z ME. nie wierzę, że można zagrac gorzej.

qchar90 22.11.2009 18:07

i gdzie ta rehabilitacja panie Brożek?
jesteś cieniem zawodnika przed kontuzja
Jop jak to Jop sprinterem nie jest ;D co swietnie pokazal na ME z Austria.
słabo graja, mam nadzieje że Boguski wejdzie kolo 60minuty.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl