![]() |
jop razy 2
|
Wymiatamy jak w meczu z Legią... :|
Nie to żeby Cracovia nas... "gniotla" ? o.O Brakuje mi Głowy albo Sobola... Diaz i jego kiwki... Kiedy on się kapnie, że Messim nie jest? o.O |
Zmienić Jopa !
|
który to raz pod bramką Pawełka ? :/ ...
|
co za kopanina... cos jest nie tak, to my powinnismy stosowac pressing a nie craxa.... chyba ze nasi chca ich zameczyc ;)
|
Gdzie jest Jirsak!!!! DRAMAT!!!!
|
Hmmm, Jirsak Lobodzinski i Marcelo najlepsi u nas na boisku. Dwoch pierwszych bylo krytykowanych ustawicznie w ostatnim czasie . Marcelo jak zwykle na swoim solidnym poziomie. Ja sie pytam, co ****a, reszta robi na boisku?
|
tamci graja 5 pomocy wiec wiadomo ze malego Jirsaka nakryja czapka.
|
Za niedługo będą się przytulać...^^
|
a tak wogole to zauwazylem, ze partnerzy czesto ignoruja Tomasa mimo iz ten kilka razy ladnie sie pokazal na klepke.
|
Nie tego się spodziewałem, ale czuję, że wygramy. P.S. Który to komentator co tak słodzi Cracovii?
|
Cytat:
Jop już to robi :D łaa Jopik rożnego wywalczył |
jak mi ktoś powie że jirsak w środku nie walczy to wyśmieje
|
Cytat:
|
Tomas!!!!!!
i co nadal nie widoczny??! hym Junior |
Jest LEPIEJ!!!
|
Jest szansa żeby odskoczyć rywalom w tabeli a my się bronimy przed Cracovią która powinna grać teraz w I lidze :/ nie widzę walki, nie widzę ambicji.
|
Jop, Kirm, Łobo, Diaz bardzo słabo :|
|
Jak najbardziej, widac poprawę. Ale Diaz i Jop do zmiany jak nic!!
*AS82*- ty chyba kopaniny z Legią nie oglądałeś x) |
Ja pier*ole tego nei da sie ogladac
|
no cos drgnelo, jop przestal grac dlugie pilki....
ps. tottenham 9:1 wigan :o |
dokładnie coś drgnęło.. miała być walka, zapowiadali,że chcą pokazać co oni nie potrafią i widzimy to właśnie
|
Jop biega jakby miał przyczepę...
|
masterlag ile ty masz lat, 10? Dial i Jop do zmiany? Faktycznie niezrozumiala decyzja Skorzy ze zostawil Glowe i Sobola na trybunach. Diaz gra niezle, nie jego wina ze oprocz maleckiego nikt nie pokazuje sie do gry.
Poczatek ogolnie kiepski ale pozniej sie rozkrecili i wdaje sie, ze w drugiej polowie beda gole. |
Co to jopidło w ogóle robi, ktoś sie w głowe kopnał, Diaz to chyba kogoś chce zabić waląc te piły za stadion.... Chyba zrobie coś bardziej konstruktywnego i poczytam dobrą książke...
|
BrzĘczek F. U.
!! |
Cytat:
Napiszę krótko: żenada i dno. Co Skorża robi z nimi na treningach?! |
BrzĘczek F. Off!!!!
|
kurde, co sądzicie o tym "faulu" na Brożku?
jak oglądam powtórki z większości kątów, to karnego nie widzę;ale raz puścili powtórkę z kamery od strony bramki i tak widać było, jak Wasiluk trzyma Brożka, obejmując go prawą ręką, czego nie widać na innych powtórkach. hmm? swoją drogą, bardzo ładne to przedarcie Małego pod koniec II połowy. Szkoda tylko, że uroda akcji skończyła się na przedarciu ;) |
W sumie kilka akcji, które mogły zakończyć się golem mieliśmy. Momentami przyzwoicie to wygląda, ale masa irytujących strat niestety...
Cracovia natomiast- dużo parchatego szczęścia, poza tym to Matusiak, klaun Cabaj i 9 amatorów zupełnych. Nie wygrać z nimi to grzech> |
Sorki Za Jirsaka!!!!!
|
Refleksje po pierwszej połowie:
- jak zwykle słaby początek - Mariusz Jop potwierdza, że strzałą południa to on nie jest... - dosyć duża ilość fauli szczególnie z naszej strony narazie bez konsekwencji - Diaz w kliku akcjach pokazał swoją bezmyślność; wszyscy ustawienie w polu karnym a on bawi się w wybijanie piłki 10 metrów nad bramką. - Mario jak narazie pewnie sobie poczyna, oby tak do końca. |
Jak mnie wkur****ją te długie podania.Po co to jest ? To poprostu oddanie piłki rywalowi bo czymś takim to my zagrożenia nie stworzymy...Diaz o ile walczy jak lew to połowa jego podań woła o pomstę do nieba
Całkiem nieźle Kirm,Jirsak |
Nic nowego Diaz i Jop od kilku kolejek zachwycają nas swojimi niekonwecjonalnymi zagranaimi :)
|
Co to za trener co nie potrafi zmobilizować drużyny na takich szmaciarzy.
|
Skorża proszę podaj się do dymisji po tym meczu! zero poprawy gry od porażki z Levadią!
WISEŁKO CHCEMY TRENERA !! WISEŁKO CHCEMY TRENERA !!! |
Chcesz, a nie chcemy. Wypowiadaj się za siebie.
|
Nic się przez dwa tygodnie nie zmieniło, dalej kopiemy się po czołach - Matusiak bez szybkości, szybciej biega od naszego parowozu Jopa....
Ogólnie połowa zespołu w przerwie zimowej powinna odejść - należy gruntowanie przewietrzyć kadrę zespołu... |
Wisła grać ****a mać!
Ja nie wierzę, tego się oglądać nie da. co za kopanina ;/ tu nie ma żadnej taktyki i pomysłu na gre tylko kopanina i byleby jak najdalej wywalić piłkę z własnej połowy, pełno strat :/ Zmieniłbym Jopa na kogokolwiek, nawet na kogoś z ME. nie wierzę, że można zagrac gorzej. |
i gdzie ta rehabilitacja panie Brożek?
jesteś cieniem zawodnika przed kontuzja Jop jak to Jop sprinterem nie jest ;D co swietnie pokazal na ME z Austria. słabo graja, mam nadzieje że Boguski wejdzie kolo 60minuty. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 03:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl