Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   UFC, MMA, K-1 i inne (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6486)

pan_premier 11.12.2009 16:35

gazeta.pl: Spec od MMA: Najman nie ma szans w walce z Pudzianem (http://www.sport.pl/inne/1,102005,73...udzianem_.html)
onet.pl: Eksperci są pewni - Najman powali "Pudziana" (http://sport.onet.pl/0,1248893,20937...wiadomosc.html)

:lol:

concedi 11.12.2009 16:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pff (Post 828564)
Orientuje się ktoś czy jest transmisja w internecie?

zobacz na ipla, jest z pod polsatu wiec można się jej tam spodziewać.

pff 11.12.2009 16:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez concedi (Post 828576)
zobacz na ipla, jest z pod polsatu wiec można się jej tam spodziewać.

Właśnie wolałbym nie płacić (trzeba mieć konto VIP).

Nie oglądam praktycznie nic przez internet, więc będzie to taki jednorazowy wyskok;]

LAB 11.12.2009 22:14

w tv gdzie jest transmisja?

szprotson 11.12.2009 22:16

transmisja na polsacie i sopcascie

bartek89TS 11.12.2009 22:16

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LAB (Post 828858)
w tv gdzie jest transmisja?

Na Polsacie i Polsacie SPORT.

Cinek1906 11.12.2009 22:17

walczą już chłopaki? ;)

igortsw 11.12.2009 22:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Cinek1906 (Post 828862)
walczą już chłopaki? ;)


Jeszcze nie :P

Kibic_1906 11.12.2009 22:29

Jak Pudzianowski powali Najmana to będzie po walce..
Ale z drugiej strony jak Najman go zacznie pykać , to powinien on wygrać bo na pewno jest zwrotniejszy.
A bukmacherzy przesadzili z kursami :/ 1,25 na Pudziana i 3,20 na Najmana

bartek89TS 11.12.2009 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibic_1906 (Post 828873)
Jak Pudzianowski powali Najmana to będzie po walce..
Ale z drugiej strony jak Najman go zacznie pykać , to powinien on wygrać bo na pewno jest zwrotniejszy.
A bukmacherzy przesadzili z kursami :/ 1,25 na Pudziana i 3,20 na Najmana

Czy ja wiem, czy przesadzili...Jakoś sobie nie moge wyobrazić żeby Najman wygrał:)No ale zobaczymy jak będzie.W sumie chociarz 1.50 powinno być na Pudzana.Walka powinna sie jakos o 23 zacząć, jeżeli gala trwa do 00.

Misiek570 11.12.2009 22:36

Cytat:

Walka powinna sie jakos o 23 zacząć, jeżeli gala trwa do 00.
Może troche później, bo jeszcze chyba 5 walk wczesniej:)

bartek89TS 11.12.2009 22:39

Cała gala zaczęła się o 20:40, przed walką Pudziana z Najmanem miało być 7 walk.

Kolumbus 11.12.2009 22:45

czy mi się wydawało czy jak walczył Daniel Omeljańczuk to w rogu ekranu pokazywali Sir Mroczka?

MCX 11.12.2009 22:48

Poda ktoś linka do transmisji on line?

Eternit 11.12.2009 22:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kolumbus (Post 828887)
czy mi się wydawało czy jak walczył Daniel Omeljańczuk to w rogu ekranu pokazywali Sir Mroczka?

Nie pomyliłeś się, jaka gala tacy "celebryci". Swoją drogą przy takiej częstotliwości i długości reklam, to walka wieczoru gdzieś w okolicach północy będzie;p

dostuffca 11.12.2009 22:49

Pierwsza walka MMA w któej widzę typa w getrach

Kolumbus 11.12.2009 22:53

getry normalka w shoot-boxingu

Luu... 11.12.2009 22:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MCX (Post 828888)
Poda ktoś linka do transmisji on line?

http://www.soccer-live.pl/transmisje.php?id=pozostale

wybierz sobie coś ;)

szprotson 11.12.2009 23:01

Kociao, co za chłop...:rotfl:

rafkur 11.12.2009 23:06

Dramat im dalej tym gorzej, komentatorzy chyba naćpani - gość siedzi na drugim (Polaku) i go napierd.... po ryju jak worek treningowy ja słyszę komentarz że to jest dobra sytuacja dla Polaka bo są w parterze. Cool na przyszłość będę pamiętał że jak ktoś zebrał 30 strzała na ryj w przeciągu 1 min to właśnie zbiera się do ataku. Klimat tej całej gali jak pod remizą.

Jak ktoś wyżej napisał: "Jaka gala tacy celebryci" !

miba 11.12.2009 23:09

Co to za piosenka byla ktora leciala na KSW jak wchodzil DAVID OLIVA?

piotrek chicago 11.12.2009 23:13

o ktorej przewidywana jest walka pudziana?

bartek89TS 11.12.2009 23:13

Nawet pani Doktor Zosia z Leśnej Góry jest na gali :D Ciekawe z kim będzie walczyć??:rotfl: Obstawiamy?Z Pudzianem czy z Najmanem ?:)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrek chicago (Post 828904)
o ktorej przewidywana jest walka pudziana?

Tego nawet najstarsi murzyni nie wiedzą:D A tak poważnie, to chyba po tej walce co właśnie trwa i po niej jeszcze jedna i chyba wtedy Pudzian.

igortsw 11.12.2009 23:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bartek89TS (Post 828905)
Nawet pani Doktor Zosia z Leśnej Góry jest na gali

Tak, tylko czekam jak powie swoje wytarte zdanie z Mam talent:"Kochani zjadam was w całości":lol::lol:

Ogólnie nudzi mnie to czekania, kij mnie obchodzą inne walki, mogli by już zaczynać :P

UniaTarnówZKS1928 11.12.2009 23:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez igortsw (Post 828912)
Tak, tylko czekam jak powie swoje wytarte zdanie z Mam talent:"Kochani zjadam was w całości":lol::lol:

Ogólnie nudzi mnie to czekania, kij mnie obchodzą inne walki, mogli by już zaczynać :P


Już nie raz tak miałem i często niby walka wieczoru jest najnudniejsza. Było kilka walk wartych uwagi na tej gali KSW.

simone 11.12.2009 23:52

Fifarafa wychodzi :lol: , zaczyna się powoli.

iiYama 11.12.2009 23:52

Marcin "El Testosteron" Najman :D

W japonkach :shock:

A Mroczek kamera video w łapie i kręci :D

szprotson 11.12.2009 23:53

Nie no bez jaj...!!!!
w japonach?
co za cieć

couch 11.12.2009 23:55

Haha jakie wyprowadzenie Pudziana :D
Dawaj na ring, zaraz cię zniszczę braciszek nawija :P

kieu 11.12.2009 23:55

Jak można mieć pseudo "El Testosteron"? :D

South 11.12.2009 23:57

Masakra!!!!!!!!!!!

simone 11.12.2009 23:57

No i po ptokach :D

Przynajmniej sobie ludzie powtórkę w Wydarzeniach obejrzą :P

d.j 11.12.2009 23:58

Koniec<lol2> ....

bartek89TS 11.12.2009 23:58

oo kur...!!!!myślałem ze go zabije:)BRAWO PUDZIAN!!!

tommiyacht 11.12.2009 23:58

jasna pyta, myslalem ze zdąże sie umyć

Eternit 11.12.2009 23:58

Pudzian szacun, niezłe kopyto.

couch 11.12.2009 23:58

Co to było ?

iiYama 11.12.2009 23:58

No i po ptokach :D

szprotson 11.12.2009 23:58

HAAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHAH

przew.......

Wisła Prokocim 11.12.2009 23:59

No i koniec 20 sekund. Jak dla mnie ustawiona :/
W sumie jak patrze na powtórkę to pudzian poszedł na ciśnieniu a nejman się pospinał


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl