Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Gołota - Adamek (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6481)

mb_1906 24.10.2009 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez TSWojtas (Post 807199)
a Wawrzyk ponoć też jest za Wisłą ? prawda to?

Jest wychowankiem Wisły.

harthausen 24.10.2009 21:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MichauSzczu (Post 807522)
No Panowie zaraz Endrju da lekcję boksu dla lansowanego przez media "Górala" :P

kolego, coś Ci się odwróciło: to MOŻE Góral da lekcję dla lansowanego przez media "Endriu" ?

MichauSzczu 24.10.2009 21:47

Nie nie odwróciło mi się.

!!IRIVER!! 24.10.2009 21:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MichauSzczu (Post 807522)
No Panowie zaraz Endrju da lekcję boksu dla lansowanego przez media "Górala" :P

Adamek lansowany? Yyy... on sobie raczej wszystko wywalczył ciężką pracą i charyzmą, a nie spierdalaniem z ringu... Ta walka, mam nadzieję, nie zjebie mu reputacji... Oby wygrał. Żal mi Gołoty z drugiej strony będzie, bo już dość po mordzie dostał, ale mimo wszystko przed Adamkiem jeszcze kilka lat boksowania, a Gołota powinien był sobie dać spokój już po walce z Lewisem... No, w najgorszym razie z Tysonem.

lucekj 24.10.2009 21:51

dawaj Endriu, pamiętam te nieprzespane noce, nagrywanie na hvs walki z Bowem!

mimo, że zraziłem sie tyle razy, trzymam kciuki za Andrewa, chociaz to zwyciestwo nic mu nie da

Adamka tez lubie, ale Endriu jest legendą:]

DarekW 24.10.2009 21:55

Endrjjjjjjjuuuuuu!!!!!!! dzis przegra!!!!!! Adamek moze nam dac jeszcze kilka wielkich walk a Endrju niestety moze jakies mierne wyskoki na kase.

Przedewszystkim jednak mam nadzieje ze walka bedzie tak emocjonujaca jak cala jej otoczka!!!!

legol 24.10.2009 22:03

o_O Ibisz, a gdzie cipochek zostawil?

Mateuusz 24.10.2009 22:04

zapowiedzi tego "mezczyzny" mnie rozwalaja:D:D:D:D

tommiyacht 24.10.2009 22:05

i po co te amerykanizmy...

MichauSzczu 24.10.2009 22:07

Haha mina Ibisza jak zapowiadał Gołote miażdzy! :D

vote-for-mikey 24.10.2009 22:13

Andrzej!

Wygraj dla mnie te pieniądzę! :D

iiYama 24.10.2009 22:16

Uhhh, po co to Gołocie było? :/

Jak Myśliwiec z Bombowcem ...

Mateuusz 24.10.2009 22:17

to Golota dostaje niezly oklep.. szybkosc w tej walce bedzie kluczem do zwyciestwa!!

kucharz_77 24.10.2009 22:24

Co to za utwór przy którym wchodził Adamek do ringu? Bardzo fajna nuta..

Bartuk1906 24.10.2009 22:24

Adamek narazie Pewnie robi swoje ;-D ale Gołota 1 cios zada i może być po walce... ;-)

SkMk 24.10.2009 22:25

Walka ustawiona moim zdaniem.... medialna hucpa, Krzysiek Ibisz i portfel.pl - Walka Stulecia :lol: Jakby Adamek chciał to w minutę byłoby po sprawie, inna rzecz, że Gołota ma ponad 40 lat, walczy jedną ręką i zamiast mięśni warstwa tłuszczu. Andrzej z okresu walk z Riddickiem Bowe - to miało by sens (chociaż to wtedy też trwałoby minutę z tym, że wynik byłby odmienny)

Żmijka 24.10.2009 22:28

Ktoś może mi powiedzieć co to za utwór był puszczany na wejście Adamka ?

DZIĘKUJĘ! :D

Bartuk1906 24.10.2009 22:30

Adamek Winner :-d!!

PeO 24.10.2009 22:31

HAHA, wiedziałem.. ;P

Mateuusz 24.10.2009 22:31

i po walce. Golota dostal co bylo do przewidzenia..

Kocur 24.10.2009 22:32

To nie fair :foch:

Ikki 24.10.2009 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 807553)
Ktoś może mi powiedzieć co to za utwór był puszczany na wejście Adamka ?

DZIĘKUJĘ! :D

Żmijka, proszę:)
Funky Polak - Pamiętaj

Tuman 24.10.2009 22:33

To było pewne :) Tylko myslałem że Gołota potrzyma sie jeszcze z 5 rund.

Donki 24.10.2009 22:34

NO może wreszcie Gołocie wybiją z głowy dalszą kariere.!!

vote-for-mikey 24.10.2009 22:34

<foch>

i kasa poszła w piach. pierwszy raz zawiodłem się na Andrzeju.

christof20 24.10.2009 22:34

Tak jak myślałem - szybkość Adamka przeważyła; Gołota nie zrobił sztycha. Jak dla mnie to Gołota już dawno się skończył, tylko jeszcze tego nie zauważył.

Mateuusz 24.10.2009 22:34

http://www.youtube.com/watch?v=B52gf...eature=related tu jest ta nutka :)

brylant17 24.10.2009 22:36

Dzięki TOMASZ gołota się skończył właśnie....

grzechu1991 24.10.2009 22:36

Szkoda Andrzeja, strasznie nieporadnie wyglądał;/

For_FuN_ 24.10.2009 22:37

Nigdy nie widzialem tak slabego, bez zadnej szybkosci i z taka nadwaga Goloty. Co tu duzo mowic, Adamek nie ma co szukac w kategorii ciezkiej, bo ktorykolwiek z Kliczkow zakonczylby ta walke w ciagu 2 rund. Andrzej na emeryture w nieslawie. Walka, ktora nie dala nic zadnemu z nich.

Jeszcze jedno...za to bicie po jajach(w ciagu 3 rund 5 razy trafil Golote ponizej pasa), to w stanach zakonczyloby sie to dyskwalifikacja. Juz nie mowie o tym, ze nie bylo knock-downu w I-szej rundzie(Tomek odepchnal Andrzeja).

Kamson 24.10.2009 22:38

Pas polsatu :lol: zawsze o takim marzyłem.

tommiyacht 24.10.2009 22:38

ten pas polsatu to chyba w kiosku ruchu kupili

gigant 24.10.2009 22:38

Gołota był jak dupa walcząca z zatruciem pokarmowym, niby poślady trzymały ale zwieracze niekoniecznie.

iiYama 24.10.2009 22:39

Nawet z sobą słowa po walce nie zamienili. jednak coś jest na rzeczy.

Co do Gołoty, podobny grzech co w ostatnich walkach za oceanem, opuszczał lewą rękę i zasłaniał się jedynie prawą. Stare wady widać wciąż istnieją i do tego latka lecą.

Jestem ciekaw czy Adamkowi uda się utrzymać szybkość gdy nabędzie masy.

*KoTeK* 24.10.2009 22:42

Pokazówka, nic więcej. Miało być show i było. Polska na taką walke czekała.

tommiyacht 24.10.2009 22:43

to powołam sie na rade Rafała Patyry i i pojde sie wyśpić

MichauSzczu 24.10.2009 22:44

[*] Endrju PAMIĘTAMY!

KosaPS 24.10.2009 22:45

ale Gołota za przeroszeniem dostał wpi....ol

mitmichael 24.10.2009 22:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 807567)
Wygrał lepszy, chociaż po tym wywiadzie mam wrażenie, że Adamek jest trochę zarozumiały.

Adamek to Góral a górale tacy sa. Strasznie ambitne chłopaki, znam paru takich samych jak Adamek. Jego szybkosc moze byc atutem. Przed nim jeszcze gorsze walki niz z Gołota dzisiaj. Musimy mu pogratulowac bo na prawde jak na debiut w wadze ciezkiej bardzo ładnie sie zaprezentował. Szkoda tylko, ze sedzia przerwał walke bo moglismy zobaczyc cos jeszcze nadzwyczajnego

MK08 24.10.2009 22:49

Adamek był zdecydowanie lepszy, przy jego szybkości Gołota nie mial dużo do powiedzenia... Ciekawe co Adamek pokaże w następnej walce...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl