![]() |
jak ktoś chce zobaczyć na żywo to Tvp Sport 19.00
|
mam cichą nadzieję, że Ruch wyeliminuje Legię, a Pogoń przejdzie Sosonowiec.
|
no na razie na to się zanosi. :>
|
Cytat:
|
Jutro nasi na orange sport info.
|
Cytat:
Dobra wiadomość, bo mam Orange Sport Info :D |
Cytat:
jakieś źródło? |
Cytat:
|
Cytat:
http://www.orangesport.pl/tpsa/run?n=os_programtv |
http://www.youtube.com/watch?v=8c1zAq_F4hk
Dla tych co info nie mają. W internecie na stronie Orange Sport jest transmisja z taką jakością że palce lizać. Przynajmniej podczas meczu Zagłębia, jak na Wiśle będzie 10x więcej oglądających to może w sumie już tak kolorowo nie być. |
To zerknij se na Orange Sport Info teraz - leci Sosnowiec - Pogoń.
Wisłę też mają pokazywać. |
Cytat:
|
Legia odpada z Ruchem, ale ciekawsze niż kopanie było zachowanie piłkarzy Legii
Grzelak świętował gola do remontowanej trybuny, a Iwański pokazał "wała" kibicom http://s24.pl/jarzebowski_zal_do_kibicow-s71241.html http://s24.pl/grzelak_kibice_mnie_obrazali-s71239.html |
Gorzej się nie mogło zacząć:-D
Ale dobra wiadomość jest taka, że Pawełek nie zawinił przy bramce. |
Cytat:
Dobra wiadomość jest taka, że kończy mu się też kontrakt. |
Kibicujmy Lechijce w następnej rundzie. :)
|
Wisla - Lechia w lidze - 3 pkt dla Wisly
Wisla - Lechia w pp - wygrana Lechii Cos co smierdzialo od piatku stalo sie faktem:) |
ustawka jak nic...
|
brawo Lechia.
tylko to ciśnie sie na usta |
http://legialive.pl/zdjecia/grzelak_...ybuny_d_zs.jpg fot. Zofia Szuster/fotopuszka.pl
http://s24.pl/czy_to_dzis_jest_konie...ta-s71246.html |
Wisła - Lechia 1-3 (PP) - bramki
Kod:
http://hotfile.com/dl/34269891/ff023f4/AG_Wisla-Lechia_PP_1-3.rar.html |
Umówmy sie jakby bylo normalnie to zarowno My jak i Legia powinnismy z takimi skladami zjesc Ruch i Lechie.
Ale ze kazdy ma swoje problemy i ułomnosci ,no to mamy jak mamy. gratulacje dla braci z Gdanska za awans. |
Cytat:
|
Jakis kibic z Gdańska pisał, że umowa jest taka, ze Lechia awansowuje dalej, a Wisła dostaje 3 pkt w lidze. I prosze :)
P.S. Grzelak - nigdy nie będziesz Brazylijczykiem. |
W nastepnym sezonie bedziemy miec chyba najslabsze ekipy w pucharach europejskich. Jesli w poprzednim roku byl dramat to ja w obecnym wieszcze katastrofe.
|
Mam pytanie co to za transparent w meczu Jaga-Korona? coś (...) Idiotę który wymazał pło towotem a na początku co?
|
Cytat:
Chyba cos takiego:-) |
No cóż. Jaga "odbiła" niekorzystny wynik z pierwszego meczu i awansowała. Mimo wszystko uważam, że naszej byłej (- szkoda) zgodzie należą się gratulacje za walkę i awans. Ciekawe będą półfinały. I chyba - niestety - zdobywca pucharu nie będzie należał do potentatów w europejskich rozgrywkach (brak pkt. do rozstawienia, brak ogrania w europucharach, itp.).
|
Tak czy inaczej, wielce prawdopodobne, że zabraknie kogoś z "wielkiej trójki" naszej ligi w Pucharach.
Tym kimś, raczej, będzie Legia. Chciałbym finału PP : Jaga - Lechia :) |
Cytat:
|
Dała nam przykład Jagiellonia jak zwyciężać mamy! ;)
Gratuluję Jadze tego awansu. Niech dojdzie jeszcze Pogoń do tego i będziemy mieli ciekawe dalsze rywalizacje. I jak już pisałam, kciuki oczywiście za Lechię (może finał z nad morza...?). :) |
Cytat:
|
Cytat:
a niby kto za kogoś z "wielkiej trójki" ma być? Bo Ruch czy Bełchatów to daleka droga. |
Zespoly nizej notowane wykorzytujac tragiczne formy Legii i Wisly wslizgnely sie do polfinałow i w sumie nikt o to do nich pretensji nie ma.
Jednak w konteskie Pucharow ......to niestety ale chyba czeka "ich" Levadia . |
Pary półfinałowe Remes Pucharu Polski (gospodarze pierwszych spotkań na pierwszym miejscu):
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin. |
Szkoda, że nie Pogoń :). Będzie dobrze, pojedziemy do Bydgoszczy :D. Jagiellonia gra kiepsko na wyjazdach, a Lechia wręcz odwrotnie... początek optymistyczny :). Będzie ciężko, ale wierzę że damy radę :)
|
Cytat:
ale jestem optymistą... :shock: |
Szkoda, że Lechia gra z Jagą. Obu drużynom kibicuje i wolałbym, żeby spotkały się dopiero w finale.
|
Cytat:
Ruch ma tyle samo pkt co Legia aktualnie, a formę raczej ma wyższą od warszawiaków. Bełchatów traci do podium 4 pkt - to wcale nie tak dużo, biorąc pod uwagę ile już i Wisła i Legia potraciły w tej rundzie... A tak swoją drogą - gdyby Jagiellonii dodał te 10 pkt, które jej zabrano za korupcję, to zajmowałaby aktualnie 7.miejsce, zatem w Pucharze Polski grają teraz 4., 6. i 7. drużyna tej jałowej ligi, czyli w sumie ta jej 'lepsza część'. Do tego na deser Pogoń. Ciekawe mecze przed nami i fajnie, że ten Puchar odzyskuje jakiś blask :) |
1/2 finału Pucharu Polski 2009/10:
Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok (6 kwietnia, 20:15) Ruch Chorzów - Pogoń Szczecin (7 kwietnia) Szkoda że Ruch trafił na Pogoń już w półfinale,chciałem aby taki był finał rozgrywek.Tak czy siak niebiescy wydają się zdecydowanym faworytem rozgrywek.Oby nie zmarnowali szansy bo następna może się nieprędko zdarzyć. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl