Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [7. kolejka] Wisła Kraków - Polonia Bytom, niedziela, 20.09.2009 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6310)

tommiyacht 20.09.2009 17:21

co zrobił Pietia ?? kto mi odpowie ?

tofik 20.09.2009 17:22

Chujnia z grzybnią i tyle za komentarz. Ale czego się spodziewać, skoro dennie grali już od kilku meczy. Aha i teraz mamy taką sytuację, o której wspominałem kiedyś. Wisła nie gra na poważnie w lidze. I w momencie jak jest źle, to oni nie potrafią tego zmienić. Bo nie są przyzwyczajeni do walki o gole. Większosć się przed nami kładzie.
Ale, w ogóle to...JJJBG! :D

superbeam 20.09.2009 17:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus (Post 794907)
To nie Łobodziński był i jest dziś największym problemem Wisły.

To może uświadomisz nas kto był i jest tym problemem? Pawełek który broni świetnie? Kirm który jest waleczny i ma niesamowitego pecha? (byłaby bramka sezonu gdyby siadła centymetr niżej) A może Małecki który w każdym meczu sezonu notował asyste/gola?

Hives4 20.09.2009 17:22

Boguski, Garguła, Marcelo... wracajcie...

Tylko_Wisła! 20.09.2009 17:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 794912)
co zrobił Pietia ?? kto mi odpowie ?



A nie widać ? oddał piłke Polonii.

Markus 20.09.2009 17:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tommiyacht (Post 794912)
co zrobił Pietia ?? kto mi odpowie ?

Będąc nieatakowanym po lewej stronie boiska na wysokości pola karnego rywali tak dośrodkował, że piłka wysogim lobem trafiła w aut po przeciwnej stronie murawy...

Normalnie mogłoby to być tylko śmieszne...

szprotson 20.09.2009 17:24

po Singlarze.

Eustachy 20.09.2009 17:25

Czesto sie narzeka, ze Piotr Brozek nie uczestniczy w akcjach ofensywnych, ale moze to i dobrze, bo jakby tak przyszlo czesciej ogladac centry walone w aut, to mozna sie zalamac.

Ps, drugie zagranie Piotra Brozka przez cale boisko w aut w odstepie 5 minut :shock: :shock:

Tylko_Wisła! 20.09.2009 17:25

I kolejny raz Wiślacy oddali piłke ; )


Edit : ludzie trzymajcie mnie !!

Markus 20.09.2009 17:26

Kontra 3 na 2 i Małecki podaje do...Skaby.

No comments.

Kolumbus 20.09.2009 17:27

kura benhakker by sie przydal

tofik 20.09.2009 17:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 794918)
po Singlarze.

Żyje, jednak. Ale cienko z nim.

PS. Kto to się tak wydziera zawsze o niedokładne podanie ? A sam dzisiaj gra i podaje jak narąbany. Najpierw niech wymaga od siebie, a później od innych.

Markus 20.09.2009 17:28

Ćwielong podaje do biegnącego tuż obok Małcekiego...w aut.

Piłkarskie jaja cd.

skeba 20.09.2009 17:29

Nie potrafią podać celnie, co to jest, żenada. Zeby przegraz z Polonią Bytom - porażka

Markus 20.09.2009 17:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez superbeam (Post 794914)
To może uświadomisz nas kto był i jest tym problemem? ...

Zbyt dużo byłoby teraz do pisania.

martiness 20.09.2009 17:30

Najsmieszniejsze jest to,, ze Wisla prawdopodobnie zdola farciarsko wyrownac..mimo zenujacej gry.
A stanie sie tak dlatego ze Polonia nie umie uspokoic gry i spokojnie trzymac sie przy pilce.
Polska liga...;)

Tylko_Wisła! 20.09.2009 17:31

i dobrze możemy przejebać wkońcu ktoś im wytłumaczy że grają tragiczine

Eustachy 20.09.2009 17:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Markus
Narzekaliście na Łobodzińskiego (i poniekąd słusznie), ale co wniosła zmiana go na Ćwielonga? Nic.

Masz niestety racje. Przysiegam ze juz nigdy wiecej nie bede sie domagal zmiany Cwielong -> Lobo, bo to nic innego jak ucieczka z deszczu pod rynne :-/

For_FuN_ 20.09.2009 17:32

To co robi dzisiaj Malecki, to jakas katastrofa. Najsmutniejsze jest tez to, ze nie widac tutaj zadnej ambicji...kilku pilkarzy powinno wyladowac na lawce po tym meczu...

SĘDZIA ZGRED 20.09.2009 17:32

JPD .... skąd oni ich wzięli... bo napewno nie z treningu.... może to był jakiś bar , albo klub nocny...To chyba zły sen,...liga ogórkowa i takie mamy zespoły i zawodników. Po derbach Manchesteru szczenka mi opadła , po naszym meczu chyba rzeczywistość wróciła.......

wislak1986 20.09.2009 17:34

Ten mecz to kubeł zimnej wody. Niech sobie przypomną co obiecywali po Levadii. Rozumiem, że jeden słabszy mecz może się zdarzyć, ale to jest już kolejny słabszy mecz. Tylko teraz brak skuteczności, niedokładność i nonszalancja zostaną skarcone.

Tylko_Wisła! 20.09.2009 17:35

Hehe Małecki sie o własne nogi przewraca ;)


Widzieliście jak biega Singlar ? Przejebane

Markus 20.09.2009 17:35

Kolejny dramatyczny bład Piotra Brożka - podał rywalowi piłkę wprost na nogę do kontry 2 na 1...

Małecki nie widzi, że ma rywala za plecami, traci prosto piłkę...

Pawel Brożek wreszcie przypomniał sobie, że jest na boisku, a nie w pubie...

iiYama 20.09.2009 17:35

Niech qźwa Skorża da odpocząć Singlarowi, kpina że Peter jeszcze biega po boisku.

South 20.09.2009 17:36

oglądając to boli mnie serce ...

a teraz 1;1 hehe

Wojtator 20.09.2009 17:36

Jeeeesttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1:1 ^^

tofik 20.09.2009 17:37

Singlar nie za wczesnie gra meczu ? Niedawo wyleczył wiązadła...rozsypał się chłop.]


1:1 Levadia :)

vaazon 20.09.2009 17:38

Ćwielong Wk Oncu!

skeba 20.09.2009 17:38

Yeaaaah, jeszcze jeden !!!

martiness 20.09.2009 17:38

Jedna istotna rzecz: kiedy Lech przegrywal ostatnio 0:2 cala drużyna zaczela tak zapieprzac, ze jeszcze przed przerwa wyrownali, a finalnie wygrali mecz.
Dlaczego?
Bo wiedzą że im już błędów popełniać nie wolno i zeby nie wiem co kazdy mecz, to juz teraz pościg.

Wisla się rozleniwila kilkoma wygranymi meczami.. i są skutki.
Bo przecież mistrzostwo jest już w kieszeni?;)

brylant17 20.09.2009 17:38

gooooooooooooooooool

Eustachy 20.09.2009 17:38

A jednak Pepe w koncowce.
Teraz to juz mamy stuprocentowa powtorke z Levadii :)

superbeam 20.09.2009 17:39

I gdzie Ci co narzekali na Ćwielonga?? Brawo Pepe! Świetna zmiana trenera Skorży!

martiness 20.09.2009 17:39

A nie mowilem?
Szkoda ze wyrownali bo teraz będą teksty, że nic się stało i to nie był zły mecz..

aNouc 20.09.2009 17:39

Mecz który powinniśmy wygrać róznicą 3-4 bramek remisujemy 1-1 (przy dobrych wiatrach)

Ogólnie mecz komedia.

Wszystko się jebie w tym meczu, na przekór... brak szczęscia, poprzeczki, słupki, znoszony Alvarez, potem problem z Singlarem.

Ech..

siwy0000 20.09.2009 17:40

Pawełek bluza nr 18 a spodenki 81 :)

For_FuN_ 20.09.2009 17:43

Matko Boska. Zero zdecydowania...sami sobie przeszkadzaja na tym boisku.

brylant17 20.09.2009 17:43

Singlar=John Rambo xD

vaazon 20.09.2009 17:45

Skorża co ty robisz Wiśle ;/

Wojtator 20.09.2009 17:46

koniec ;/ i po ,,rekordowej'' napince ;<


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl