Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wspólpraca Wisły z EA Sports (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6227)

JrQ- 04.10.2009 14:42

Przeciez komentarz z roku na rok jest ten sam...tylko niekotre stwierdzenia nowe, wiec nie wiem czemu tak tego Boguckiego przezywacie..

Hamas_kr 04.10.2009 14:48

Jak Wam ten BoguCki tak przeszkadza to go sprzedajcie, bo i tak jest w grze słabizną...

Ogólnie graficznie to krok w tył. Jaskrawość murawy tak "rąbie" po oczach, że szok.

Kamson 04.10.2009 14:59

Jak kupie dziś gre w empiku to będę mógł jeszcze gdzieś dostać Wiślacką okładke, tak jak wczoraj w M1 rozdawali?

PhantomRanger 05.10.2009 22:08

Szczerze powiedziawszy to ja miałem zamiar kupić tą wersje wiślacką, jednak nie mam zamiaru płacić 50 zł więcej za kartke papieru. Wiele się po tym spodziewałem, ale srodze się zawiodłem.

KOMINEK 06.10.2009 09:44

Ale co wy się czepiacie Boguckiego przecież jaśnie oświecony Szpak gdy komentuje mecze Wisły to zawsze jest Bogucki.

Jeśli gra ma być jak najbliższa reala to musi być Bogucki i kwita. :-)

brylant17 06.10.2009 10:12

KOMINEK wiem, że to tylko gra i to mała wpadka ale ile kurde można?Ja już wole komentarz Eng i w ogóle nie słuchać nazwisk zawodników Polskich.

skeba 08.10.2009 21:19

W Fifie 10 nie słyszałem, by wypowiedzial nazwisko Wislaka, ale Reicha z Jagielloni czyta.
W fife 2008 czytał Zienczuka, i Niedzialana (Bitilan) hehe, nie kumałem z początku czemu tak mówi na niego.
W Fifie 2010 Leszczak wygląda jak Małecki :)
Glowacki najlepiej, później może Sobol. Kirm ma grzywkę taką samą. Diaz to wiadomo, te jego loczki.
Dziwi mnie, że Brożek tak słabo wygląda, ma staty 79, wyższe od Lewandowskiego, więc powinni go ładniej zrobić.

brylant17 10.10.2009 12:29

andalemono nie da się :/

Wczoraj usłyszałem Diaz'a w wykonaniu Szpaka wow w poprzednim sezonie nie było,tylko czemu nie komentuje Marcelo czy Jirsak? Jak kots ma Wiślacką edycje może ktoś napisać co w niej jest? bo słyszałem, ze w meczach ma być Jazda Jazda Biała Gwiazda prawda to?

Mario Nh 10.10.2009 13:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KOMINEK (Post 800877)
Jeśli gra ma być jak najbliższa reala to musi być Bogucki i kwita. :-)

I Biało-zielone flagi na płocie zawieszone przez kibiców Polonii Warszawa :-D

ciacho 10.10.2009 14:44

Jak wy możecie grać w taką chałę? Gracie w to bo Wisła tam jest czy co?

JrQ- 10.10.2009 15:41

Nic lepszego nie ma ;]


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:20.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl