Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [1. KOLEJKA] WISŁA Kraków - RUCH Chorzów (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=6080)

Lemur 01.08.2009 16:57

Najwięcej bramek po rzutach rożnych pada przy mocnych, dokładnych centrach na 7-8 metr od bramki, lądujących w jej osi lub nieco bliżej "krótkiego słupka". Na nabiegających dynamicznie zawodników. Mamy takich, ale takiego rozwiązania rogów o dziwo nie. Cały czas tylko jakieś bezporduktywne "świece" na długi słupek i Marcelo lub krótkie rozegranie na drugie tempo.

Stałe fragmenty niestety są ewidentnie słabością taktyczną Skorży. Trzeba nad tym popracować. Grzech je tak partolić mając zawodników typu Marcelo, Diaza, Głowackiego.

Paweł Brożek - znów obok gry. Cały czas ją tylko symulował, prawie w ogóle nie biegał.

Świetnie stoperzy i Łobodziński.

Sobolewski słabo, Małecki przeciętnie. Wpadka Pawełka tym razem zakończona szczęśliwie.

Za mało było gry bez piłki, ruchu, pokazywania sie na pozycji. Dlaczego? Najlepiej ująl to ostatnio Brożek - to nie liga angielska, więc czterech liter ruszać specjalnie nie musi. Grzech byłby śmiertelny, jakby raczył trochę aktywniej pobiegać. U nas sie leniu....., pardon, "oszczędza siły". Lepiej machać rękami niż nogami. Ot, taki nasz cały lokalny "profesjonalizm"

fantom chicago 01.08.2009 16:59

Pierwsza polowa nie byla najgorsza , w drugiej tempo rzeczywiscie siadlo.Lepiej jednak pisac o slabym , lecz wygranym meczu niz po raz kolejny wspominac indolencje strzelecka i martwic sie , ze punkty tracimy z kelnerami.A odnosnie tej aluzji do Wtorka w pomeczowym wywiadzie , az mi sie krew zagotowala.Chyba s****iel sie strasznie cieszyl w ubieglym tygodniu,

el Nuero 01.08.2009 17:04

Moje skromne trzy grosze po meczu:

- może lepiej, aby (wobec nieskuteczności Ćwielonga i wciąż jeszcze kontuzjowanego Boguskiego) Małecki grał w ataku, a nie na skrzydle? Parę strzałów i dośrodkowań, plus asysta przy pierwszej bramce Głowackiego sugerują, że Patryk byłby bardziej pożyteczny w przodzie, w parze z Brożkiem.
- co się stało z Andrażem Kirmem? Relacja GW wprost go wyśmiewa, że jest "całkowicie nieproduktywny" (65.min. Jak na razie Kirm jest najgorszym piłkarzem na boisku). I to pomimo, że brał udział w akcji przy strzeleniu drugiej bramki.
- słaba forma Brożka, Diaza i b. dobra Łobodzińskiego. Paweł zmęczony, a Wojtek wziął sobie do serca uwagi, że jest "przepłaconym nabytkiem?"
- no i najważniejsze: trzy punkty cieszą, start udany, oby drużyna "rozkręciła się" w kolejnych meczach.

Robinho 01.08.2009 17:04

Szczerze, po obejrzeniu tego spotkania, nie dziwi mnie to, że Levadia nas wyeliminowała.
Poziom był po prostu niegodny, by ten mecz nazywać spotkaniem o mistrzostwo ekstraklasy.

K4millo 01.08.2009 17:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 772153)
PS: Mam nadzieję, że ten skur*ysyn z c+ dzis pio raz ostatni stanął przed kamerą.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sqallpl (Post 772162)
W sensie ze kto ?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 772164)
Ten dziennikarz, który przeprowadzał wywiad ze Skorża, Niedzielanem i wyśmiewał sie z Alvareza.

Ja widziałem tylko wywiad z Niedzielanem i ten dziennikarzyna przegiął. Niedzielan odpowiadał na pytanie i powiedział, że "Wisła to klasowa drużyna", a dziennikarzyna na to "szczególnie pokazała to w Estonii".

Również mam nadzieję, że ten palant ostatni raz był reporterem podczas meczu Wisły.

masterlag 01.08.2009 17:15

Bosz... Remisujemy- źle. Przegrywamy- źle. [w końcu] wygrywamy- dalej źle.! Co wam się w glowach poje*ało?! Spokojny meczyk w sobotnie po południe. Gdy się obejmuje prowadzenie 2:0 i wie, że przeciwnik nie wiele może, to trudno dalej w 100% naciskać. A nasi jeszcze stwarzali sytuacje i biegali.
Kirm dziś słabiej niż ostatnio, Alvarez drugi mecz po prostu słaby, wręcz go nie widać. Reszta raczej w porządku, choć dalej oczywiście ta nieskuteczność.
Co najważniejsze, zaczęliśmy od 3 pkt póki co mamy tez lidera x). Nie ma co pie*dolic i narzekać.
**Ja chciałam tutaj też pochwalić i podziękować tym kibicom, przedstawicielom ABG, którzy pojechali do Sosnowca i głośno wspierali nasza Wisełkę. Równiez nie zapomnieli o hymnie PL oraz o złożeniu życzeń Małemu. :) Brawo panie, panowie i ci naj, najmłodsi ;)
Co do meczu jeszcze, to może spektakl na miarę meczu o MP to nie był, ale przecież... z Ruchem o tytuł się bić nie będziemy xP
**-od razu piszę, wyprzedzając pytania wasze- ja osobiście być jednak nie mogłam.

Do owego pana dziennikarza, o którym mowa powyżej, to ja mam coś od zawsze [odkąd mam C+ :P]. Zajmuję się on ligą włoską [w wyjątkowo NUDNY sposób, już lepiej słuchać Orłowskiego w hiszpańskiej] i nazywa się Grzegorz Milko (bodajże, o ile czegoś nie przekręciłam ;P). Słaby, nudny i jeszcze se pozwala.. Co najmniej jakby on był Maradoną (choćby mikrofonu ;) ). ;/

IncognitoTSW 01.08.2009 17:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez el Nuero (Post 772170)
Moje skromne trzy grosze po meczu:

- co się stało z Andrażem Kirmem? Relacja GW wprost go wyśmiewa, że jest "całkowicie nieproduktywny" (65.min. Jak na razie Kirm jest najgorszym piłkarzem na boisku). I to pomimo, że brał udział w akcji przy strzeleniu drugiej bramki.

Moim zdaniem to za mało z nim grali, najgorsi na boisku byli moim zdaniem Brożkowie, Diaz i Sobolewski, nie wspominając już o tym babolu Pawełka - za to Kirm gdy miał okazję z kimś pograć to wypadał dobrze, jest szybki gra z klepki bezpośrednio - dobry piłkarz.

zst 01.08.2009 17:21

znalazłem taki opis meczu

Wynik meczu
Wisła Kraków - Ruch Chorzów 2 - 0
Suma punktów za sytuacje do zdobycia gola
Wisła Kraków - Ruch Chorzów 22 - 3
1 min. Niedzielan Andrzej . . akcja [ szp. . - 1 ]
8 min. Pilarz Krzysztof . . bramkarz [ wdp. + przechwyt . . 1 ]
11 min. Małecki Partyk . . dystans [ pod poprz. (25) . . 2 ]
11 min. Pilarz Krzysztof . . bramkarz [ strzał + obrona . . 1 ]
15 min. Brożek Piotr . . wolny [ w bok-dośrodkowanie (25) . . 2 ]
15 min. Pilarz Krzysztof . . bramkarz [ strzał + obrona . . 1 ]
19 min. Marcelo . . akcja [ główka . - 1 ]
20 min. Głowacki Arkadiusz . . akcja [ główka . + 6 ]
20 min. Pilarz Krzysztof . . bramkarz [ główka . . -1 ]
24 min. Łobodziński Wojciech . . akcja [ szp. . + 6 ]
24 min. Pilarz Krzysztof . . bramkarz [ szp. . . -1 ]
26 min. Brzyski Tomasz . . wolny [ nad poprz. (25) . . -1 ]
31 min. Marcelo . . akcja [ główka (zabl.) . + 1 ]
31 min. Kirm Andraz . . akcja [ zagranie piętą . + 1 ]
38 min. Małecki Partyk . . dystans [ obok słupka (30) . . -2 ]
41 min. Brzyski Tomasz . . dystans [ obok słupka (25) . . -2 ]
45 min. Głowacki Arkadiusz . . kartka [ żółta kartka . . potrącenie ]
46 min. Brzyski Tomasz . . wolny [ w środek (20) . . 1 ]
56 min. Nykiel Krzysztof . . wolny [ obok słupka (25) . . -1 ]
58 min. Grzyb Wojciech . . akcja [ szp. . - 1 ]
60 min. Brożek Paweł . . akcja [ szp. . - 2 ]
61 min. Marcelo . . akcja [ główka . - 1 ]
71 min. Pilarz Krzysztof . . bramkarz [ wdp. + piąstkowanie . . -1 ]
86 min. Kirm Andraz . . akcja [ szp. . - 2 ]

aNouc 01.08.2009 17:21

Głowacki
http://www.youtube.com/watch?v=XtY-x8E0Nns

Łobodziński
http://www.youtube.com/watch?v=hfkdocyYPUo

For_FuN_ 01.08.2009 17:22

Wysmiewanie stalych fragmentow gry na Marcelo jest poprostu glupota. Brazylijczyk w ten sposob kilka razy zagrozil bramce Chorzowian.

P.S - Franek znowu strzela.

Chesteroski 01.08.2009 17:30

Pierwsza połowa moim zdaniem w wykonaniu Wisły niezla, zabrakło dobicia rywala, bo po drugiej bramce Ruch nie wiedział co się dzieje. A później to już było spokojne grania na zasadzie nic nam się już nie stanie, co mnie trochę wkurzało... .

Niezły mecz Łobodzińskiego, widać było od pierwszej minuty że wziął się do roboty, w pierwszej świetny Malecki, w drugiej już obniżył loty. Kirm za bardzo nie miał z kim sobie pograć, w pewnym momencie w ogóle się wyłączył, ale pod koniec znów się obudził i nawet mógł bramkę strzelić. Wyróżnić trzeba też stoperów, napastnikom ruchu odechciewało się grać przy nich.

3 pkt i Skorża ma spokojny tydzień pracy.

grogoriogreg 01.08.2009 17:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 772140)
Ja bym uznał tą bramkę Ruchu. Niech się uczy Pawełek

A ja dałbym Ci bana. Ucz się Incognito :>.

Co do meczu to dobra 1 połowka i slabiutka 2.
Pawełek nieźle, nic szczególnego do obrony nie miał, wybicia bardzo dobre. Głowa i Marcelo najlepsi na boisku, po prostu nie do przejscia. Alvarez bardzo słabo. Pod względem fizycznym i taktycznym. Jednak ma spore umiejetnosci, musi sie zgrac z reszta ekipy, bo byl niewykorzystywany w ofensywie. Brożek bardzo pewnie, dobrze tez bil stale fragmenty. Łobo najlepszy na boisku razem ze stoperami. Dzis wszystko mu wychodzilo, pilka nie odskakiwala, nie tracil pilek, strzal dobry, troche slabe wrzutki. Kirm Przeciętnie, ale wg mnie za malo dostawal pilek. W odbiorze byl bezradny, latal za pilka ale ani razu jej nie odebral. Sobol i Diaz ta średnio, mnie osobiście bardziej podobał sie Diaz. Nie rozzumiem tej krytyki skierowaną w jego strone, pewnie dlatego ze jest taka "moda" krytykowania jego i Pawełka, czy Ćwielonga. Mały dobrze, ale troche zabrakło dokładnosci, w niektorych momentach. Brozek dobrze podawal pilke, slabo przyjmowal, poza tym strzalem z lewej nogi, po wrzutce Malego, bez zadnej akcji. Dziwi mnei troche brak sytuacji Pawla, po prostu go nie poznaje. Ćwielong niczym sie nei wyroznil, kilka razy probowal szarpnac gre. Jirsak zagral beznadziejnie. Nie jestem do niego uprzedzony, ale nie wyszło mu 80% zagran, slabe wrzutki z rogu, slizgal sie po boisku, 1 glupi faul, Diaz grał o wiele lepiej. Cantoro niczym sie nei wyróżnił oprócz strzału a'la Beckham :)

tylko_na_kilka_dni 01.08.2009 17:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Incognito2192 (Post 772140)
Ja bym uznał tą bramkę Ruchu. Niech się uczy Pawełek

Dalbys, bo nie znasz przepisow. Gdybym ja nie znal, to poprostu zamknalbym pysk.

Sam mecz przecietny, wazne, ze sa 3ptk:). Natomiast dziwie sie, ze pod koniec wchodzi Cantoro...

Chesteroski 01.08.2009 17:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tylko_na_kilka_dni (Post 772192)

Sam mecz przecietny, wazne, ze sa 3ptk:). Natomiast dziwie sie, ze pod koniec wchodzi Cantoro...

Ta zmiana była tylko po to Małecki zebrał owację, a mlodzież mamy widocznie tak zdolną że Skorża spojrzał na ławkę i nikt inny nie wzbudził jego zaufania

DeadOrAlive 01.08.2009 17:49

Nie ma co popadać w hura optymizm, bo może i Wisła z przebiegu gry była lepszą drużyną, ale to wciąż jest gra na poziomie ogórków europejskich ;<

Wiślak178 01.08.2009 17:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez el Nuero (Post 772170)
Moje skromne trzy grosze po meczu:

- może lepiej, aby (wobec nieskuteczności Ćwielonga i wciąż jeszcze kontuzjowanego Boguskiego) Małecki grał w ataku, a nie na skrzydle? Parę strzałów i dośrodkowań, plus asysta przy pierwszej bramce Głowackiego sugerują, że Patryk byłby bardziej pożyteczny w przodzie, w parze z Brożkiem.

Trochę głupi argument za grą Patryka w ataku bo wolnego wykonywałby też jakby gral w pomocy. Oczywiście nie mam nic przeciwko grze Małego w ataku tylko ten argument razi w oczy.

brylant17 01.08.2009 17:59

Powiem tak nie oglądałem meczu nie czytałem relacji przyznaje się bez bicia(nie było mnie w domu).Ale taki przeciwnik jak Ruch Chorzów powinno go się pokonać 3-0 tak naprawdę zobaczymy co Wisełka pokaże z Zagłebiem ale ważne, że lidera mamy i go nie oddamy :D :P

RAFi89 01.08.2009 18:18

Jeszcze mam takie pytanie do ludzi którzy ustalali termin spotkania. Czy gorszej godziny to się nie dało wybrać? 15.30 w sobotę, w wakacje to jest godzina nie dla kibiców.

Co do meczu ważne są 3pkt. spotkania nie widziałem więc o stylu się nie będę wypowiadał. Natomiast chyba nikt by nie postawił że pierwsze bramki dla klubu w tym sezonie ligowym zdobędą Głowacki z Łobodzińskim.

Alov 01.08.2009 18:21

Zdobyli dwie bramki, kontrolowali mecz, plus dla Łobo (ma nadzieje ze Pepe przestanie wychodzic w pierwszej 11 bo nie zasluguje),licza sie 3 punkty, zreszta po tej druzynie nie spodziewam sie zeby dobijali przeciwnika

Ps. po ogladnieciu Jagi wiem jakiego pieiwiastka brakowalo zeby przejsc Levadie

pirat.z.karaibow 01.08.2009 18:22

http://galeria.wislakrakow.com/20090801/md/35.jpg

Kryszałowicz?!

:lol:

Borinho 01.08.2009 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez RAFi89 (Post 772212)
Jeszcze mam takie pytanie do ludzi którzy ustalali termin spotkania. Czy gorszej godziny to się nie dało wybrać? 15.30 w sobotę, w wakacje to jest godzina nie dla kibiców.

Co do meczu ważne są 3pkt. spotkania nie widziałem więc o stylu się nie będę wypowiadał. Natomiast chyba nikt by nie postawił że pierwsze bramki dla klubu w tym sezonie ligowym zdobędą Głowacki z Łobodzińskim.

O to miej pretensje do telewizji , wszystkie mecze lecą teraz w tv i muszą rozpoczynać się o różnej porze....
nie jest to dobre dla kibiców stadionowych , ale świetne np dla graczy bukmacherskich bo można sobie kuponik na livie każdego meczu obstawić albo założyć kontrę .

royalmichael 01.08.2009 18:33

A Śląsk prowadzi z sąsiadką 1:0 ;)
Świetne wyniki jak narazie, jeszcze niech jutro Legia/Lech straci pkt :D

brylant17 01.08.2009 18:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 772221)
A Śląsk prowadzi z sąsiadką 1:0 ;)
Świetne wyniki jak narazie, jeszcze niech jutro Legia/Lech straci pkt :D

Marzy mi się na koniec :P

1.Wisełka
2.Śląsk
3.Lechia

:)

A Legia i Lech w środku tabeli :lol:


ehhh marzenia :D

IncognitoTSW 01.08.2009 18:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tylko_na_kilka_dni (Post 772192)
Dalbys, bo nie znasz przepisow. Gdybym ja nie znal, to poprostu zamknalbym pysk.

Mam normalną twarz - współczuję ci że masz pysk, jak pies.
Jakieś parę lat temu w meczu z Amicą o superpuchar czy puchar Polski podobną bramkę puścił Sarnat albo Piekutowski, gdy "przeszkodził" mu bodajże Sobociński - została uznana wtedy.

Co do dziennikarza, jakiś sympatyzujący ze stolycą...

Ogryzek 01.08.2009 19:03

Eustachy, Lemur

Może prawdą jest to co powiedział po meczu Skorża że Paweł ma jakąś infekcje i nie był fizycznie dobrze dysponowany?

Ja też mam nadzieję że szybko zacznie dobrze grać, bez niego może być naprawdę ciężko.

Gwiaździsty 01.08.2009 19:25

Cytat:

Natomiast dziwie sie, ze pod koniec wchodzi Cantoro...
Skorża stawia na młodych zdolnych, którzy mają się ograć by w przyszłości być ostoją Wisły. Niestety nie ma już Dawidowskiego, którego tak lubiał wpuszczać w koncówkach meczów w poprzednim sezonie.

Eustachy 01.08.2009 19:31

Skorza mowi o 3 dniowej infekcji, wiec dzisiejszy wystep moznaby ewentualnie tym tlumaczyc.
Gorzej, ze w poprzednich trzech meczach gra Pawla wygladala rownie slabo.
Jesli w kolejnych meczach Pawel zagra podobnie, to bedzie oznaczalo, ze jego slaba postawa raczej nie wynika wylacznie z 3-dniowej niezidentyfikowanej infekcji.

A swoja droga czy to nie dziwne, ze chlopak gra z infekcja, a Skorza przy w sumie bezpiecznym wyniku, trzyma go do samego konca ??

Snoop1906 01.08.2009 20:00

Bramki z meczu: http://www.ebramki.pl/view,wisla-kra...rzow,6148.html

Borinho 01.08.2009 20:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 772240)
Skorża stawia na młodych zdolnych, którzy mają się ograć by w przyszłości być ostoją Wisły. Niestety nie ma już Dawidowskiego, którego tak lubiał wpuszczać w koncówkach meczów w poprzednim sezonie.


Swoją drogą Dawidowski zapowiedział że nadejdzie dzień że zacznie strzelać bramki i wszystkim pokaże ... i wtedy pokaże kibicom co onich myśli ... to naprawdę był najgorszy transfer w historii Wisły ..
a wracając do Cantoro to szkoda że nie chce odejść pograł by może trochę w Jakiejś Indonezji , Chinach trochę zarobił , tymczasem on woli trzymać się kontraktu . Chociaż w jego przypadku zasługi są gra tu 8 lat i swoją cegiełkę to każdego tytułu włożył.... więc jemu można wybaczyć .

sandomingo 01.08.2009 20:31

Są 3 punkty i w sumie to tyle z pozytywów.

Pozostaje mieć nadzieję, że z biegiem czasu będziej lepiej. Bo póki co to wygląda to tak, jakby Skorża szykował formę gdzieś tak na 2-3 mecz fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Szkoda tylko że Skorża po raz kolejny z uporem maniaka wstawia na końcowe minuty repa Cantoro a nie któregoś z młodych, dla których byłby to impuls do dalszej pracy.
Tego za cholerę zrozumieć nie mogę.

JrQ- 01.08.2009 20:36

Skorża powiedział, że Boguski wraca za 6 tygodni...
Załamałem się.

A co do samej ligi, to do 10 kolejki powinniśmy nie stracić punktów. W 10 dopiero będzie jakiś trudny mecz, z Lechem.

ZNAMEK 01.08.2009 20:59

gramy już 4 mecz bez napastnika... Paweł Brożek gra obecnie znacznie poniżej oczekiwań . Jeśli prawdą jest że Boguski wróci za 6 tygodni to możecie być pewni że już niedługo zacznie się seria remisów. Zdaje sobie sprawę, że z kasą jest krucho ale w mojej opinii Paweł nie ma już motywacji do gry w polskiej lidze co prawda przestał już ostentacyjnie wymachiwać rękoma ale nie widać u niego zaangażowania z poprzedniego sezonu. Uważam, że należy sprzedać Pawła jeszcze w tej rundzie nawet za 2-2,5 mln eur kupić węgra i urugwajczyka z ligi włoskiej i dzięki temu napewno nie pogorszymy siły ofensywnej a w kasie klubowej będzie około 1 mln euro więcej.

piotek 01.08.2009 21:00

Będziemy mieć mistrza choć po jednym meczu trochę trudno to ocenić. Ale jak tak gramy to poczekać tylko na Gargułę "Bogusia" i mamy all team.
Brożek dojdzie do formy Łobo już jest gotowy więc skrzydeł i szpicy mało kto zatrzyma :)

M.Mati 01.08.2009 21:17

Mecz dość dobry w naszym wykonaniu. Cieszy przede wszystkim skuteczność i gra na 0 w obronie. Szkoda, że nasi jakoś nie bardzo chcą grać z Kirmem. Kilka razy był niepilnowany na lewej flance, a my cały czas próbowaliśmy tą prawą stroną gdzie było już bardzo gęsto. W tym meczu jakoś nie widziałem u nas środka pola. Mam nadzieję, że Garguła po kontuzji uporządkuje naszą grę w tej strefie boiska. Trener dziś powiedział, że Rafał Boguski wróci dopiero za sześć tygodni. Lepiej zaczekać z jego powrotem niż się śpieszyć na siłę. Wróci Rafał i nasza gra w ofensywie będzie wyglądała o wiele lepiej.

martin_6 01.08.2009 21:24

Cytat:

A co do samej ligi, to do 10 kolejki powinniśmy nie stracić punktów. W 10 dopiero będzie jakiś trudny mecz, z Lechem.
Ja tam będę zadowolony, jak w tych 9 meczach zdobędziemy co najmniej 20-21 punktów. Coś stracimy na pewno, tak jak wszyscy zresztą.

Cieszę się że wreszcie formę, jakiej się po nim oczekuje, osiągnął Łobodziński. Wierzyłem w niego nawet jak mu nie szło (chociaż czasem mnie załamywał :) ). Czuję że jak zaskoczy, to się skończy jak z Zieńczukiem, którego przecież swego czasu też ostro krytykowano. Łobo to podobny typ skrzydłowego, a umiejętności czysto piłkarskie od Marka ma nie mniejsze, tylko jakoś nie potrafił ich do tej pory "sprzedać" w Wiśle.

Wojtas 01.08.2009 22:48

Tym co maja jakieklwiek wąty co do gry ,postawy pilkarzy itd,niech najpierw odpoiwedzą czy byli dzis w Sosnowcu ,a potem niech zabieraja sie do krytyki.

Skoro wymagacie czegos od pilkarzy ,to pilkarze moga tez czegos od was a tym bylo ich wsparcie od nas dzis na meczu.



A co do gry to widac poprawe ,sa 3 pkt ,coraz lepiej wychodzi gra krótimi piłkami ,stara "krakowska " szkoła

Bóg Trybun (objawion) 01.08.2009 23:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtas (Post 772360)
Tym co maja jakieklwiek wąty co do gry ,postawy pilkarzy itd,niech najpierw odpoiwedzą czy byli dzis w Sosnowcu ,a potem niech zabieraja sie do krytyki.

Skoro wymagacie czegos od pilkarzy ,to pilkarze moga tez czegos od was a tym bylo ich wsparcie od nas dzis na meczu.

Odpowiedź twierdząca, tylko że temat czysto piłkarski, nie kibicowski.
Rozumiem, że patelnia piękna i łatwiej w takich warunkach o zamordyzm niż o techniczną grę, ale Ci, którym udało się wrócić z Sosno na drugą połówkę WKSu chyba widzieli czym się różni gra piłką od polki galopki.

Słaby mecz w naszym wykonaniu, co do Jirsaka - jestem już kompletnie przekonany : przepłacony transfer, mentalnie zero charyzmy, zdolności do pociągnięcia gry, pokierowania zespołem. Jeżeli w 80 minucie Soból z niebieskim na plecach przyjmuje piłkę od razu do kierunku biegu i zabiera się z nią, organizując kolejną akcję, a "świeży" Tomas ma problemy z opanowaniem jej na stojaka to ... Krzysiek Mączyński - skoro wypożyczenie z jakichś powodów nadal nie wchodzi w rachubę (absurd moim zdaniem) to może czas go zacząć ogrywać w lidze kosztem pieniędzy, które i tak już utopiliśmy. Czecha już nie odczarujemy, za to możemy zmarnować wychowanka na dokładkę. Zanim w kolejce do miejsca w składzie pojawi się Garguła.

Cytat:

A co do gry to widac poprawe ,sa 3 pkt ,coraz lepiej wychodzi gra krótimi piłkami ,stara "krakowska " szkoła
Zwycięstwo z cyklu "na ligowo" a nie krakowska piłka. Dwa schematy rozgrywania: "jak najszybciej do skrzydłowych" lub "ścigaj się z Brożkiem" w zależności od fantazji.

PhantomRanger 02.08.2009 00:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bóg Trybun (objawion) (Post 772370)
Zwycięstwo z cyklu "na ligowo" a nie krakowska piłka. Dwa schematy rozgrywania: "jak najszybciej do skrzydłowych" lub "ścigaj się z Brożkiem" w zależności od fantazji.

O ile pierwsza połowę dało się oglądać i gra jakoś wyglądała to 2 połowa to istna katorga trwająca grubo 30 minut, a schemat gry wyglądał tak [obrońca->bramkarz->obrońca->napastnik->pomocnik->pomocnik->obrońca->bramkarz->obrońca->napastnik->strata]. Drugą rzeczą dla mnie niezrozumiałą było to, że dobrze dysponowanego w tym dniu Łobodzińskiego zastępuje się Ćwielongiem podczs gdy Kirm był dziś niewidoczny. Jeśli gra znacząco się nie poprawi to trzeba Skorże pożegnać już w grudniu, bo taką grą z silniejszymi nawet w naszej lidze nic nie zdziałamy. Nasi grajkowie jak zwykle w 2 połowie największym minimalizmem się wykazali.

Mango 02.08.2009 00:29

Dobry mecz , ważne 3 pierwsze punkty . Choć było upalnie ludzie którzy zasiedli na Kresowej dopingowali dzielnie :) duża w tym zasługa gniazdowych którzy świetnie prowadzili doping ''z jajem'' .
Całośc psuje tylko bandyckie zachowanie idiotów z Sosnowca którzy z wysokich bloków rzucali w kibiców Wisły workami z jakimś białym gównem ( sorry za wyrażenie ale sam prawie tym dostałęm )
ogólnie pomimo nie dużej liczby ludzi wyjazd na duzy +

bondTSW 02.08.2009 04:32

W chuju to wszystko mam, zapierdalam na ten Sosnowiec tak jak wszyscy Ci którzy byli dziś i na LM i będę zapierdalał jeszcze kilkanaście razy tak jak i Ci dla których Wisła coś znaczy ik... muszę się jeszcze wstydzić za grę naszych grajków? Co to miało dziś znaczyć? co to była za gra? IV liga? Mam k... później słuchać kpin z Wisły w Wiadomościach? czytać pomyje nt. naszego klubu? Moim zdaniem ktoś w ryja powinien dostać i solidnego kopa w dupe!!



kolego Konrad.,
Nie wiem jak Tobie, ale mnie styl gry nie odpowiada. I mam na myśli ost. 3 mecze Wisły. I to jest moje zdanie. Chyba że forma i styl ma przyjść niebawem!.
Piszesz że niby Ruch to A klasa? tego nie napisałem.. ale klub I ligi im ładuje im 3 bramki. I mam prawo spodziewać się więcej po naszej grze...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:14.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl