![]() |
Nie zgodze sie ze bylo zle, przynajmniej nie we wszystkim. Małecki dzis mial chyba najgorszy wystep jaki ogladalem.
Z Pawlem Brozkiem cos jest nie tak, nie wiem co. Cwielong sie kladzie po raz setny. Kirm caly mecz na dobrym poziomie. Ciezko cos powiedziec o Alvarezie. Na poczatku zrobil pare bledow. Lech poza kilkoma minutami, jakby je skleic, nie gral nic. My gralismy ale nie skutecznie i czasem bez pomyslu. Zdecydowanie od poczatku powinien grac Lobodzinski. Widac bylo ze potrafi przy polu karnym zrobic o wiele wiecej dobrego niz Malecki. Tak czy tak bedziemy dalej grac pierwsze skrzypce w lidze. Chyba ze Cupiał postanowi rozbic druzyne lub cos wiecej pozmieniac. Nie sadze zeby lech byl tak grozny jak rok temu. |
no nie mamy libero ....niestety...brakuje charyzmy i ogólnie jaj
|
Przegraliśmy po niezłym spotkaniu, niestety na tą chwilę siła naszego ataku jest żadna. Wierzę że Paweł niedługo znów zacznie strzelać- w końcu nie mógł zapomnieć jak się zdobywa bramki. Inna sprawa, że w momencie kiedy jest w słabszej dyspozycji nie mamy innych napastników... Pepe- masakra, no ileż można zmarnować setek?? Myślę, że po tym meczu los trenera Skorży może być przesądzony, a była taka okazja, żeby się choć trochę zrehabilitować po Tallinie...
|
Cytat:
Wolałbym by ten mecz grali brzydko ale wygraki 2:1 Wolałbym by grali beznadziejnie z Estońcami a wygrali 3:0 Serio... |
Z jednym napastnikiem daleko nie zajedziemy...czekamy na decyzje bossa
|
Cytat:
|
stalo sie, tragedia
zwolnic, rosprzedac, zaorac i zaczyna dp nowa to tylko glupi superpuchar wazne, ze w meczu dobrze wygladalismy na miejscu Lecha zaczalbym sie obawiac o dwumecz z Fredrikstad no bo skoro my z Levadia przegralismy, a oni z nami sie mecza pamietacie poczatek tamtej rundy ? mecz w Bytomiu, a poterm z Polonia W u siebie tez sie meczylismy ale potem poszlo to normalne, ze pierwsze mecze sa slabsze, Levadii zal ale bedzie dobrze jeszcze w tej rundzie |
Do podsumowania meczu wystarczą dwa punkty:
1. Niezła gra całego zespołu. 2. Brak jakości pod bramką przeciwnika (czyli problem który męczy nas od kilku sezonów). |
tak tak napierdalajcie dalej, że nie wygrali karnych...
A Ci co mecz oglądali chyba przyznają, że Wisła dziś zagrała z jajami i charakterem! Nie było dziś wybijania piłek na pałe, nie było samych długich niecelnych podań, szkoda że niestety nie było też skuteczności. Jesli dzisiejsza postawa miala zmazać plame po Levadii to dla mnie zmazała i życzyłbym sobie całego takiego sezonu w wykonaniu naszych! Brawo Wisła mimo wyniku |
Ja tam tych karnych nie uznaje w przebiegu meczu byliśmy zdecydowani lepsi(szkoda poprzeczki Brożka mógł być to gol) a po powrocie Boguskiego i Garguły będziemy mieli naprawdę silny kompletny zespół.Czyli faworytem do mistrzostwa pozostajemy wciąż my!!
|
Ja rozumiem kur*a, że karne to loteria.. tylko czemu zawsze w tej jeba*ej loterii musi przegrać Wisła?! ;/
|
Cytat:
Tak, dobrze mowisz. Z tym że to jest tylko moje ocena tego spotkania. Glownie jako odpowiedz na lamenty niektorych. Jeszcze jakis czas tamu Wisła była wielka, Brożek wielkim graczem a Skorża najlepszym trenerem w kraju. Nagle dal wielu osób wszystko wygląda całkiem inaczej. Najśmieszniejsze jest to, że jeśli zostaniemy np. mistrzem jesieni, to wszyscy znowu będą dostawać orgazmu. Oceniłem mecz obiektywnie. Popatrzcie sobie teraz na to od drugiej strony. Lech zremisował z nami ledwie 1:1 a to my w środe przegraliśmy z Levadia. Na miejscu poznaniaków bym się wziął do roboty. Wisła jest ciągle taka sama jak wtedy, kiedy zsobywała mistrzostwo. |
Cytat:
A Saragossy k.. już nie pamiętasz? |
Już któryś z kolei mecz gdzie mamy dużo okazji a nie wykorzystujemy ich!!
|
Cytat:
Sprzedając Brożżka, trzeba też sprowadzić 2 nowych napastników i to nie "z darmowej łapanki". Bo wówczas z Cwielągiem, czy Małęckim jako egzekutorami, możemy zapomnieć nie tylko o MP, ale i w ogole o pucharach za rok. |
mecz nie był zły
uważam ze poziom polskiej piłki noznej jest slaby. A Kasprzika nie zaluje ze go u nas nie ma. Koles jest typowym ligowym bramkarzem. Lech tak straszyl, kiice sie napinali Lecha ile nas pojada...i co?i nic Mecz cienki. Zaś dosyc nie dokladnosci. Pawel Brozek, bardzo nerwowy. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Wszystko jest pieknie ladnie do 16 matra a potem jak by im rozum odbieralo i wala na slepo. Nam potrzeba kogos kto wezmie ciezar na siebie. Niestety Brozek sie w tej roli wogole nie sprawda. Pawelek tak jak dzisiaj gral powinien grac zawsze, dzisiaj byl bezbledny zgarnila pilki jak rasowy bramkarz, Kasprzik wcale nie jest lepszy to ze dwa karne obronil? to nie on obronil tylko nasi zle strzelili. Nasz nowy obronca, widac ze grac umie i bedziemy mieli z niego pozytek. Ogolnie mecz na wysokim poziomie, taki ktory moze sie podobac. Akcja za akcje, dramaturgia dalo sie ogladac |
Miałem złe przeczucia przed rzutami karnymi. Gdy do piłki podszedł Pietia przeczucia zrobiły ie jeszcze gorsze... I niestety sprawdziły się. Później dobił nas Małecki i było po zawodach. Czemu nie strzelał Sobolewski albo Jirsak ?? Ci to chociaż mają kopyto.
Pawełek to chyba mecz życia rozegrał. |
Małecki z Ćwielongiem to talenty czystej wody, ale jak się nie wezmą do roboty, to pozostaną piłkarskimi analfabetami...
|
Jak zwykle.. Piotr "nie trafie z 1metra" Ćwielong
do tego jak nie idzie to nie idzie i pech na całej linii, już nie mówię o sytuacjach Ćwielonga bo u niego to jest normalne ale to Brożkowi nie uznali prawidłowej bramki, potem poprzeczka (ile to już tego było w ostatnich meczach? 3 poprzeczki, 2 słupki?) no i karne to już loteria ale gra Wisły mi się podobała Oby został Skorża i nie zaczęła się wyprzedaż drużyny |
Wg. mnie Wisła grała dziś o wiele lepiej, gol prawidłowo zdobyty przez Pawła. W lidze na pewno będziemy w czołówce, o to się nie martwie, uważam że nadal trenerem Wisły powinien pozostać pan Skorża, którego bardzo cenie. Cieszy to że mimo tej porażki z Levadią, potrafiliśmy się podnieść i zagrać lepiej od Lecha. Potrzeba nam napastnika to pewne, skuteczność niewątpliwie kuleje u Ćwielonga, jakieś fatum ciąży nad Broziem, oby się w końcu przełamali, bo możliwe że nowego napastnika wogóle nie będzie.;/!Ppan Maciej wykonuje na prawdę dobrą robotę i byłbym zawiedziony gdyby odszedł.
|
Denerwuje mnie stwierdzenie, że dobili Wisłę. Chyba inny mecz oglądali. Ja widziałem Wisłę walczącą o każdą piłkę. Dobrze grającą skrzydłami, jednyne czego zabrakło to wykończenia. Za tydzień jak piłkarze będą gali jak dzisiaj to rozpie***** rucha w drobny pył! Dziękuje piłkarzom za walkę, nie będę nic mówił o sędziowaniu bo to było dno.
|
Obrona jak zwykle slaba i jak zwykle co drugi atak Lecha wjezdzal w pole karne bez trudu. Marcelo i Glowa moze indywidualnie sa dobrymi obroncami, ale nikt im nie powiedzial jak maja grac w systemie. O ile ten system w obronie istnieje, bo co mecz dostajemy bramke w plecy - az niesamowite i zaprzecza rachunkowi prawdopodobienstwa. Koncepcji na gre ofensywna nie widzialem. Bylo 10 dobrych minut, ale reszta meczu do zapomnienia. Broncie dalej Skorze, nie za bardzo tylko rozumiem po co. Obraz Wisly jest jaki jest. 3 mecze, 0 zwyciestw, a obaj rywale prezentowali sie slabo.
|
Cytat:
|
Cytat:
Nazywał się Kamil Kosowski. Jego odejście było największym kadrowym błędem Wisły ostatnich lat. |
Małeckiemy uderzyla sodówka było kupic piłkarzy a nie teraz płakać
|
Cytat:
Piotrek Cwielong.......nasz kat. Sory ale jak gosc z Levadia ma 2 setki,dzis tez mogl sztrzelic gola w 1 polowie....i znowu nic. Juz naprawde nie mam slow A co do meczu to jak na atmosfere stypy jakos dali rade.,bardziej chyba mysleli o tym co dalej ze soba ze Skorza ,i reszta sztabu niz o tym meczu.Cienka jak dupa weza ta Amika,a to my gralismy 3 dni temu mecz-koszmar. Brakuje rozgrywajacego i napastnika.Dzis bylo to widoczne ,proslio sie zeby ktos wzial i wykonczyl jakas akcje ,ale nie mial kto. W karnych tez szczescia nie mamy ,a wiadomo ze to loteria. W sumie takie zwycietwo moglo by nas troche podniesc na duchu a tak troche dobiło leżacego.Ehhh ------------------------------------- Cytat:
|
Cytat:
|
Wisła zagrała z jajami , tylko trenerowi trochę jaj brakło.Bo co szkodziło w 80 minucie wpuścić np Leszczaka.
Tego mi u Skorży brakuje, jakby bał się Pawła na przykład zmienić. A Zieliński np Chrapka wpuścił. Czasem trzeba zagrać va banque - zwłaszcza w meczu bez dogrywki.Wg mnie Ćwielong nie powinien grać dłużej niż 45 minut.A Pawełek pokazał klasę - szkoda że o dwa mecze za późno................ |
Cytat:
ba a nawet dwóch teraz wychodzi, że to nie tyle wina Skorży ile Wisła ma poważne braki kadrowe wcześniej było widać braki w obronie teraz w ataku a dla Ćwielonga to może być ostatni sezon w Wiśle jeżeli jego skuteczność się nie poprawi(to nie jest zawodnik poziomu Wisły, widać brak Boguskiego Cytat:
poza tym kogo ty porównujesz Chrapka do Leszczaka , człowieku pomiędzy nimi jest 7 lat różnicy, zupełnie inny poziom doświadczenia co nie zmienia faktu, że w Polsce częściej powinni stawiać na młodzież |
Poczekalem do konca meczu z ocena wystepnu naszej druzyny. I moge powiedziec jedno po tym meczu. Malecki gra totalne dno od poczatku meczu z Levadia Tallin(tego jeszcze w Sosnowcu). Lobodzinski moim zdaniem przez 20 minut swojej gry zrobil wiecej zagrozenia pod bramka niz Malecki przec caly mecz. Jesli Golosia sie nazywalo jezdzcem bez glowy to jak nazwac w tym przypadku Malego?
Teraz pozytywy. FEnomenalna walka. To jest wlasnie to, Wisla walczaca, Wisla dominujaca. W tym meczu to Lechici mieli niewiarygodnie duzo szczescia. Poprzeczka, pare sytuacji ktore powinny byc bramkami. W mojej opinii Lech nie ugral w tym meczu sztycha bo to Wisla caly mecz kontrolowala gre. Owszem sporo niedokladnych podan lecz mysle ze to wynik jeszcze braku swiezosci po okresie przygotowawczym. Ogolnie w mojej opinii wszyscy zagrali dobry mecz poza Maleckim ktory wydaje sie byc bez formy. |
no nie mamy libero ....niestety...brakuje charyzmy i ogólnie jaj
Cytat:
|
Alvarez przeciętnie, na początku prawie straciliśmy przez niego bramkę, potem raczej dobrze w defensywie,kilka dośrodkowań które nie przyniosły skutku.
|
Wisła była zdecydowanie lepszym zespołem, szczególnie w drugiej połowie. Ale z takimi strzelcami jak Ćwielong czy Małecki ciężko coś ugrać...
|
Cytat:
|
Szwankuje wykończenie. Małecki i Ćwielong muszą nad tym popracować bo było słabo. Duża rola w tym Skorży. No i oczywiście może być tak, że nie utrzymamy tego składu.
Bardzo dobrym transferem będzie Alvarez jeżeli będzie chciał u nas grać. Z drugiej strony wydaje się, że Wisła to jest właśnie taka drużyna na jego umiejętności więc może zostanie z nami na dłużej. Skorża mógłby go trochę poduczyć męskiej gry. Ma dobrą technikę, ciekawe zaskakujące uderzenie. Kirm jak zwykle mi się podobał. Umie grać zespołowo. Jak wróci Boguski i Garguła to mogą sporo namieszać. Jeżeli mieliby ofertę za Diaza w wysokości około 1mln Euro, to lepiej go sprzedać niż kogokolwiek innego. |
Wiadomo ,że tym smutniej jest po meczu, gdy było się tak blisko wygranej...
Poprzeczka,prawidłłowa bramka-nieuznana...i karne-loteria. Ale wsumie to tylko Superpuchar, najważniejsze by przez przegraną nie zaczęła się wyprzedaż.Dziś Wisła grała o niebo lepiej niż w Sosnowcu z Levadią. Ps:Bardzo przydałby się napastnik. |
Kosa to był gość. Poki był w Wisle za Skorzy to skrzydla funkcjonwaly swietnie.
Ale coz nie ma go i nie bedzie. Najgorsze to jest to ze u nas nie ma kto wykonywac karnych. Lech znowu idzie na majstra...jeden mecz to malo zeby powiedziec o ich formie. Ale jakos mnie nie olsnili. Brak w srodku Murawskiego. Nasi bardzo niedokladnie. A Maleckiemu troche wedlug mnie odbilo. Za bardzo gwiazdorzy. A wrzutki ma slabe ze skrzydla wedlug mnie. Alvarez ciezko cos powiedziec o nim. Poprawny mecz. Ale bardzo slabe wybicia ma. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:32. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl