![]() |
http://nasza-klasa.pl/profile/261599...ery/album/4/14dziekuje wszystkim za wspaniałom atmosfere.....przezylem najwspanialsze chwile swego zycia na stadionie i poza nim...Te wrazenia sa niedoopisania ,bylo cudownie :-) Pierwszy raz bylem na Wisle zawsze o tym marzylem...bardzo mi sie podobalo..Warto bylo jechac 400 km do Krakowa :-) Boli mnie ze w srode znowu wracam do Bolesławca (dolny slask) a najgorsze to to ze TE MIASTO TO fc Zaglebie :-( Tylko ja inieliczni koledzy kochaja calym sercem Wisełke w tym miescie ;-* TSW!!!
|
Szkoda, że na fecie nie było Juszczyka, w końcu zagrał cały mecz i to w Derbach.
|
http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/12...ow_Polski.html
Jeszcze trochę i Paweł by się "zadziękował" na śmierć ;) I widać, że faktycznie pobalował trochę w nocy ;) |
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:53. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl