Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Mistrz 2009/wielka Feta (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5879)

wislak124 31.05.2009 23:22

http://nasza-klasa.pl/profile/261599...ery/album/4/14dziekuje wszystkim za wspaniałom atmosfere.....przezylem najwspanialsze chwile swego zycia na stadionie i poza nim...Te wrazenia sa niedoopisania ,bylo cudownie :-) Pierwszy raz bylem na Wisle zawsze o tym marzylem...bardzo mi sie podobalo..Warto bylo jechac 400 km do Krakowa :-) Boli mnie ze w srode znowu wracam do Bolesławca (dolny slask) a najgorsze to to ze TE MIASTO TO fc Zaglebie :-( Tylko ja inieliczni koledzy kochaja calym sercem Wisełke w tym miescie ;-* TSW!!!

Czesław 01.06.2009 09:06

Szkoda, że na fecie nie było Juszczyka, w końcu zagrał cały mecz i to w Derbach.

spirit 01.06.2009 18:16

http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/12...ow_Polski.html

Jeszcze trochę i Paweł by się "zadziękował" na śmierć ;) I widać, że faktycznie pobalował trochę w nocy ;)

zieniu.nazawsze 02.06.2009 09:51

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,357...w_policje.html


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:53.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl