![]() |
Kto ci powiedział o czymś takim?
|
Powiedziała mi to osoba która pracuje na Wisle i jest to osoba która nie raz przekazywała mi rzetelne informacje dlatego teraz jestem trochę lekko poddenerwowany. Powiedziała mi ze jest to związane z wizyta naszych braci ze Sląska Wrocław. Dlatego tutaj pisze i pytam moze jest ktoś lepiej poinformowany jak ma wyglądać ewentualne świetowania Mistrza Polski 2009 bo ja powtarzam nie wyobrażam sobie nie Świętować na Rynku !!!
|
kto mi sprzeda 2 biley na obojętny sektor oba na ten sam
|
To jakaś ściema. Myślę, że możesz być spokojny :) Na stadionie oczywiście będzie wręczenie pucharu itp, tak jak rok temu, ale jak nie zorganizują nic na rynku to sami idziemy :)
|
Cytat:
|
Powiem wiecej odnośnie moich obaw ta informacja pochodzi od osoby ze Stowarzyszenia wiec chyba jest cos na rzeczy !!! Wiem ze i tak na Rynek pójdziemy z piłkarzami czy bez ale pochód to tradycja tak jak nasze Mistrzostwa :) wiec nie można tego zmieniać !!!!
|
Chodziarze i fetujący kibice powinni świętować osobno?
http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,358...c_osobno_.html |
Cytat:
|
Cytat:
|
co nas obchodza ci chodziarze? rynek w sobote jest NASZ i basta
|
ciekawa ta ostatnia kolejka jest, ani słowa.
My, którym tyci, tyci do majstra brakuje gramy z zaprzyjaźnionym Śląskiem, który niby o nic nie gra. A my wiemy swoje, Tarasia trauma i jego rzetelne podejście do obowiązków oraz sędzia, który cholera wie do jakiej spółdzielni obecnie pracuje I to tyci, tyci tak jakoś rośnie do sporej górki. Kibice Lecha robią sobie nadzieje na sportową postawę Śląska , mało wierząc jednocześnie, że nasi jakiegoś zaćmienia formy dostaną. Czyli ich wygrana z Craxą (tę zakładają a priori) po ichniemu pomoże im tyle, co umarłemu kadzidło. Ci z drugiej strony Błoń zakładają co najmniej remis na Bułgarskiej, bo liczą na takie wieści z Reymonta, które odbiorą lechitom chęć do gry :D. Nawet poprawna pisownia takich wyrazów jak Wisłą czy Reymonta nad podziw często im wychodzi, tradycyjne b...ki, p...y, si...y, u...y itp podobne jakby zapomniane zostały . W najgorszym razie liczą na baraże z Podbeskidziem, których przecież z palcem w ...... pojadą :) Coś się świat w tym tygodniu do góry nogami przewraca :D |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Mecz skonczy sie o 19, ceremonia na plycie max do 19.30. Ok 20.00 wszyscy beda juz na rynku i mam w dupie jakis chodziarzy. Nie pasuje im, to niech sobie pobiegaja to szybciej beda na mecie i szybiciej skoncza :-P
|
A co oni niby zrobią jak nie zdążą posprzątać? Zjawi się tysiące kibiców i ich tak o zatrzymają? Wiedzieli od roku że tak może być. Najwyżej chodziarska impreza zyska dodatkowych uczestników.
Co do meczu to po tym co widziałem w Gdańsku, to już nic nam nie odbierze mistrza ;) Tak więc wygramy ze Śląskiem. ps: dla starszych kibiców, pamiętacie jak kilka lat temu Śląsk grał o mistrza, Wisła wtedy wygrała. Żeby pan Tarasiewicz nie chciał rewanżu. |
a ja nie wiem w czym problem? przecież przemarsz kilku tysięcznej armii białej gwiazdy ze stadionu na rynek można podpiąć pod imprezę chodziarską, frekwencje sobie tak podbiją że w nagrodę w przyszłym sezonie będą wszystkie mecze Wisły w tvp.. :)
|
Ceremonia na płycie na pewno potrwa dłużej - w zeszłym roku 25 minut czekaliśmy az nas wypuszczą na płyte, bo tyle czasu minelo zanim ustawili podium i te sprawy. A przeciez i tak nas bedzie wiecej niz chodziarzy, to im ta imprezke przestawimy najwyzej na bulwary:D
|
Cytat:
"Kiedyś ze 30 lat temu była podobna sytuacja bo to Śląsk potrzebował 1 pkt.w meczu z Wisłą,aby zostac mistrzem zapłacił Wiśle za remis,ale Wisła wzieła kasę równiez od zaiteresowanego Widzewa.Piłkarze Śląska grali sobie spokojnie przy prowadzeiu Wisły 1-0.Potem był karny dla Śląska zgodnie ze scnariuszem i T.Pawłowski strzelił w róg wcześniej umówiony i bardzo był zdziwiony jak bramkarz obronił.Wisła ten mecz wygrała,a mistrzem został Widzew ktory miał na koniec tyle samo pkt.co Śląsk.Sprawa oficjalnie wyszła po 20 latach.Byłem na tym meczu-było dużo kibicówi świętowaliśmy mistrzostwo tymczasem była rozpacz.Maży mi się aby Śląsk wygrał w Krakowie i to byłaby zemsta za tamte lata. A zawodnikiem tamtejszego Śląska był... jego dzisiejszy trener" Bardzo ciekawe... |
Cytat:
|
Cytat:
Dlatego musimy zagrac jakby to byl najwaznjszy mecz sezonie Pitolenie o tym gdzie ustawic podium na fete,albo ile tym razem bedziemy czekac na dekoracje pilkarzy poponuje zostawic i narazie o tym niemyslec. Az niechce myslec o tym jakbysmy Mistrza niezdobyli,ale rozne rzeczy w pilce widzialem ,wystarczy byl sedzia,jakis karny dla Slaska i co wtedy??I jeszce niech Amika wygra z obrzezanymi .. maximum koncentracjii bo Tarasiewicz bedzie chcial zrobic kupe w majtki byle wygrac z Wisla,nie poppujmy jeszce balonika ze jestemy MP,bo nie jestesmy! JESZCE JEDEN MECZ !! P.S Niektorzy juz rywala w eliminacjach wybierają.....no gratuluje ,tylko to moze rywal w Lidze Europejskiej ... Niektorzy drogi na rynek kombinuja...zebysscie sie nie zdziwlili Jeszce raz przestrzegam ,NIE JESTEMY JESZCZE MISTRZAMI POLSKI |
Cytat:
A co do meczu - w zeszłym tygodniu w 2 ligach była podobna sytuacja(tytuł rozstrzygał się w ostatniej kolejce). Wolfsburg rozjechał, wcale nie taki słaby Werder - Rangersi zrobili to samo - teraz pora na nas.Śląsk to dobra drużyna jak na naszą ligę ale bez przesady - pozytywna adrenalina u naszych powinna zadziałać i jeśli tylko panowie w czerni zbytnio nam nie będą przeszkadzać - powinno być podobnie |
Obawy obawami wszystko sie moze zdarzyc , ale ...jestesmy druzuną ktura gra najsolidniej na własnym podwórku. nasz bilans to 12-1-1 a Śląska na wyjazdach to 3-8-3 . Wiadomu ze juz wieksze niespodzianki sie zdarzały ale .....jakos niechce mi sie wierzyc zebysmu przegrali ten mecz .
|
A propos zemsty trenera Tarasiewicza. Nie mogę sobie wyobrazić, jak on to powie piłkarzom na treningu. Zagada: " Chłopcy, wiecie, ja w 82 grałem w Śląsku i przegrałem mistrzostwo w meczu z Wisłą, a wystarczał tylko remisik do tytułu, a więc pomścijcie mnie i wygrajcie!" ? Na samo hasło rok 82 to wielu piłkarzy zacznie się zastanawiać, co wtedy robiło lub czy wogóle byli na świecie. A co do nowego właściciela to przecież chyba widzi czarno na białym, że zespół bez uzupełnień po awansie do ekstraklasy na koniec rozgrywek wywalczył dobrą pozycję, więc tych piłkarzy powinien zatrzymać.
Nie ma co. W sobotę 2:1 dla Wisły. |
Tarasiewicz na pewno się nie będzie mścił :)
sam powiedział w wywiadzie że najbardziej by chciał żeby Wisła była mistrzem. Śląsk w tym meczu zagra luźną piłkę spokojną bo przecież o nic nie gra. może być dużo rezerwowych w Jego składzie. a My walczymy o mistrza i go zdobędziemy. !! |
Cytat:
Bo to moze byc kolejka cudow a jak wiemy za nami nigdy nie przepadali, a i do tego Amika z Rutkowskim ma wystarczajaco duzo doswiadczenia w ustawianiu meczow, wiec zeby nie bylo potem placzow z zbyt wczesnej koronacji. W Poznaniu juz sie widzieli majstrem i najprawdopodobnie skonczy sie to gleboka trauma, ale do poki pilka jest w grze wszystko moze sie zdazyc |
Cytat:
Podkreślę jednak, że kluczem do tytułu jest pełna mobilizacja i koncentracja naszej drużyny, bo piłkarsko jesteśmy od Śląska lepsi. A te moje czarnowidcze teskty mają tylko uświadomić co poniektórym forumowiczom, żeby meczu przyjaźni spodziewali się tylko na trybunach. |
kurde, niby byłem pewny zwycięstwa, ale dziś mi się śniło że przegraliśmy 1:3..i się coraz bardziej boje tego meczu...
|
nie sądze że Śląsk podejdzie rozluźniony.Tarasiewicz wygląda na charakternego faceta i napewno nie odpuści.Trzeba zagrac na 100 % a nie liczyc na taryfe ulgową
|
W jakim barze na Rynku będzie leciał mecz. Przyjadę z Wrocławia i żebym babola nie zrobił
|
Cytat:
ZAPRASZAMY!!! |
Kryta ja myślę żebyś mecz obejrzał "U Wiślaków" albo w Jamie obok stadionu Wisły :)
|
Dzięki za info. Do zobaczenia w weekend na Rynku napewno
|
Ta, najpierw musimy z Wami zremisować co najmniej , a to nie będzie sprawą łatwą.Powiem szczerze, że mam małą "sraczke" o ten mecz.Nie ważne jak to się wszystko skończy, czuj się jak u siebie :)
|
Wiesz ja wierze w Wisełkę i zawsze jestem optymistą:)
Nawet ze szkoła nigdy nie byłem na wycieczce w Krakowie, ale wiem ze tego wyjazdu nie będę żałował i że do poniedziałku wrócę:D |
a ja pamiętam mecz ze Śląskiem za Kaspra jak to biedny Szymek?(nie wiedzial?) dwa razy strzelił bramkę, a Śląskowi ptrzebny byl remis i skończyło sie 2:2 , co nasi wtedy wyczyniali .a na trybunach dobra zabawa , jak pamietam dzięki remisowi SLĄSK się utrzymał , nie wierzę żeby pruli żyły w ostatnim meczu , najlepsze było jednak wczoraj , w kazdym programie , na każdym portalu, temat główny , warszawska drużyna MOŻE jescze wyprzewdzić Wisłę , o co im chodzi? a amicę mogą wyprzedzić? nie znam się a oni (czytaj:pracownicy mediów ) nic nie piszą , ....
|
Mogą być jeszcze drudzy, jak Wisła przegra, a Lech i Legia wygrają, wtedy liczy się mała tabelka pomiędzy Wisłą, Lechem oraz Legią bo wszystkie te zespoły będą miały równą liczbę punktów i w tej tabelce najlepszy jest Lech, potem Legia i my trzeci.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Pamietam. A stadion skandowal, jak bylo 2-1 dla nas:" Wiselko ! gramy na remis" . Nie to zebym cos sugerowal, ale qrde w tym roku to jest taka szansa, zeby zawalczyc o LM. Im blizej meczu tym sie bardziej boje, ze nasi pilkarze wyjda na luzie, a tu klops... Tfu tfu tfu tfu tfu. Bedzie dobrze!! Mistrz Mistrz nasz TS !!!!!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:13. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl