Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w pucharach europejskich 2009/10 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5815)

ciacho 04.06.2009 10:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PatrykTS1 (Post 740363)
no w końcu jakaś konkretna wiadomość....

miejmy nadzieję, że tak się własnie stanie !

Konkretna wiadomość? A gdzie ty ją widzisz? Jak w takim razie nazwiesz to, że chyba nawet Wilczek wypowiadał się, że są dogadani z Lubinem, po czym wczoraj prezes Zagłębia oświadczył, że on nic nie wie żeby coś było z nimi ustalone. Dla mnie ta sprawa ze stadionem, gdzie będziemy grać to jest jakaś komedia. Czy to naprawdę jest aż tak wielki problem dogadać się z kimś w tej sprawie?

Zienczuk8 04.06.2009 11:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez grogoriogreg (Post 740341)
Najwięcej mówiło się w ostatnim czasie o stadionie Zagłębia Lubin, ale okazuje się, że jest szansa by zagrać bliżej Krakowa, tj. na Stadionie Śląskim. Obiekt ten miał iść do remontu, ale ponieważ Chorzów nie dostał Euro 2012 prace opóźnią się, bo PZPN chce tutaj rozegrać jesienne mecze eliminacji do mistrzostw Europy. To otwiera przed Wisłą szansę na rozmowy z dyrekcją Stadionu Śląskiego. Z naszych informacji wynika, że do takich rozmów może dojść nawet w tym tygodniu.

http://krakow.naszemiasto.pl/sport/1008001.html

Oby!

oby..
ale jezeli dogadaja sie ze Slaskim to czy mecze w eliminacjach i tak bede rozgrywac w Sosnowcu, a dopiero mecze w grupie na Slaskim? jesli tak, to to bedzie totalna porazka...

no i jeszcze pytanie mam w kwestii rozstawienia meczow... jak to jest? jest jakies losowanie przydzielajace co do tego czy 1 mecz gra sie u siebie, a drugi na wyjezdzie czy jest skonkretyzowane, rozstawiony drugi mecz gra u siebie?

Hudy 04.06.2009 11:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 740401)
Konkretna wiadomość? A gdzie ty ją widzisz? Jak w takim razie nazwiesz to, że chyba nawet Wilczek wypowiadał się, że są dogadani z Lubinem, po czym wczoraj prezes Zagłębia oświadczył, że on nic nie wie żeby coś było z nimi ustalone. Dla mnie ta sprawa ze stadionem, gdzie będziemy grać to jest jakaś komedia. Czy to naprawdę jest aż tak wielki problem dogadać się z kimś w tej sprawie?

właśnie chodzi o to żeby się dogadać o jak najmniejsze koszty i chyba tylko i wyłącznie dlatego takie info wypuścił nasz klub do mediów a głównym priorytetem jest stadion Śląski któremu też bardzo powinno zależeć żebyśmy tam rozgrywali nasz mecze

z resztą co roku jest ten temat wałkowany w mediach jak zaczynamy walkę o LM aż w końcu musimy zagrać poza swoim obiektem i powinni się dogadać dla dobra polskiej piłki i dla Nas:))

djjamajczyk 04.06.2009 12:30

W kwalifikacjach LM II rundę powinniśmy przejść bez najmniejszych oporów .
W III nie MOŻEMY wpaść na FC Salzburg i Omonie Nikozja (oba zespoły klasa Wisły ew. troszkę wyższa-Salzburg , niższa-Omonia) ,bo szansę z tymi zespołami są 50/50 inne powinny pokonane przez nas z mniejszym ( np.NK Maribor ) lub większym (drużyny skandynawskie które będą w 1/2 sezonu).
IV runda to realne szansę mamy tylko z Partizanem Belgrad i Slavią Praga . Nie wiem czy niektórzy już zupełnie nie wiedzą kto gdzie gra czy myślą że nasze kluby są tak mocarne - popatrzcie na skład nawet nie Olympiakosu z którymi mamy żadne szanse ale nawet FC København(np.Zdeněk Pospěch , Jesper Grønkjær czy Libor Sionko. ) czy Lewski Sofia.
Większość prawi ,że teraz LM jest łatwa - fakt jest Zdecydowanie łatwiejsza , lecz trzeba mieć masę szczęścia żeby nie zaliczyć już "kwiatków" w III rundzie LM , nie mówiąc o IV.
Bez wzmocnień teoretycznie słabe Inter Turku które będzie "na gazie" może nam narobić dużoo kłopotu nie mówiąc już o obśmianym na naszym forum Kalmar FF ,
Dlatego radzę zachować troszkę zdrowego rozsądku i pokory bo bez wzmocnień może być komedia w LM .
Oczywiście żywię nadzieję , że nowa krew w zespole będzie , będziemy mieli więcej szczęścia niż choćby rok temu i wreszcie uda nam się dojść do piłkarskiego Edenu ;)
Tego życzę sobie i wszystkim kibicom Wisełki .



PatrykTS1 04.06.2009 14:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 740401)
Konkretna wiadomość? A gdzie ty ją widzisz? Jak w takim razie nazwiesz to, że chyba nawet Wilczek wypowiadał się, że są dogadani z Lubinem, po czym wczoraj prezes Zagłębia oświadczył, że on nic nie wie żeby coś było z nimi ustalone. Dla mnie ta sprawa ze stadionem, gdzie będziemy grać to jest jakaś komedia. Czy to naprawdę jest aż tak wielki problem dogadać się z kimś w tej sprawie?

no źle to ująłem...

chodzi o to, że mam nadzieje jak większość, że uda się dogadać co do rozgrywania meczy w Chorzowie.
A jeżeli chodzi o eliminacje to co za problem rozegrać te mecze również na tym samym stadionie ?

Proximus 04.06.2009 14:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez djjamajczyk (Post 740471)

IV runda to realne szansę mamy tylko z Partizanem Belgrad i Slavią Praga . Nie wiem czy niektórzy już zupełnie nie wiedzą kto gdzie gra czy myślą że nasze kluby są tak mocarne - popatrzcie na skład nawet nie Olympiakosu z którymi mamy żadne szanse ale nawet FC København(np.Zdeněk Pospěch , Jesper Grønkjær czy Libor Sionko. ) czy Lewski Sofia.



PAO miało w składzi Biscana i Conceicao którzy w swoich byłych klubach zdobywali LM. I co?? 3:1 u siebie 2:2 na wyjeździe...

djjamajczyk 04.06.2009 14:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proximus (Post 740559)
[/left]

PAO miało w składzi Biscana i Conceicao którzy w swoich byłych klubach zdobywali LM. I co?? 3:1 u siebie 2:2 na wyjeździe...

I to że mniej czy bardziej sprawiedliwie "wytutkali" nas z LM ...

AYALA 04.06.2009 14:53

najlepsze nazwiska są na ... nagrobkach jak mawiał były trener Wisły Wojciech "Baryła" Łazarek.Nie ma sie co bac, grunt że nie ma klubów klasy Barcy czy Chelsea do wylosowania.
Chociaż znajac nasze szczęście to najpierw trafimy na Salzburg a potem na Olympiakos

pysio 04.06.2009 15:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Proximus (Post 740559)
[/LEFT]

PAO miało w składzi Biscana i Conceicao którzy w swoich byłych klubach zdobywali LM. I co?? 3:1 u siebie 2:2 na wyjeździe...

myśmy mieli:

Frankowskiego, Uche i Pauliste...

teraz nie mamy nikogo tak kreatywnego jak wtedy...

smutne, ale prawdziwe :(

Wombatrom 04.06.2009 15:42

re
 
Djjamajczyk nie wiem skad pomysl ze Partizan bedzie jednym z łatwiejszych rywali. Moim zdaniem najtrudniej bedzie z Olympiakosem, w drugiej kolejnosci Partizan a jesli nie ogramy ktoregos z 3 pozostalych klubow to w grupie Ligi Europejskiej tez bedziemy bici... Pozatym nie wiem w czym piłkarze których wymieniłeś są lepsi od Głowackiego, Sobolewskiego, Brożka czy innych ktorzy stanowia trzon naszego zespolu. Tak samo jak np. Pospech sa to zawodnicy na poziomie reprezentacyjnym. W klubach z ktorymi przyjdzie nam walczyc nie ma ludzi ktorzy wkrecali by naszych w ziemię. Oczywiscie nie bedzie latwo ale mysle ze akurat w tym roku nie ma co straszyc nazwiskami.

djjamajczyk 04.06.2009 16:59

Partizan boryka się z ogromnymi problemami finansowymi więc zakładam ,że przed LM wzmocnień nie będzie ponadto w ostatnim sezonie w UEFA Cup wiele nie zdziałali.
Nie chodzi ze będą nas wkręcali w ziemię - popatrz gdzie wyżej wymienione kluby w Euro pucharach dochodziły i jakie ich zawodnicy mają doświadczenie . Nie mówię ze Sobol by się sprawdził czy nie w takiej Copenhadze , chodzi mi o ogół zawodników więc nie sprowadzaj do tego "że jestem fee bo mówię ze mały małe szanse z zespołem X i w ogóle nasz zawodnik Y tez jest taki dobry jak ich".
Lewski , Olympiakos to są średnie zespoły europejskie - my dopiero do takowych aspirujemy więc gra z nimi (mam nadzieje ze nie) będzie niezwykle ciężka .
Dlatego wole Slavie Praha , która tak jak Wisła aspiruje żeby być mocnym średniakiem piłki e Europie.
p.s to "fee" to przenośnia ;)

Wojtas 04.06.2009 17:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AYALA (Post 740564)
najlepsze nazwiska są na ... nagrobkach jak mawiał były trener Wisły Wojciech "Baryła" Łazarek.Nie ma sie co bac, grunt że nie ma klubów klasy Barcy czy Chelsea do wylosowania.
Chociaż znajac nasze szczęście to najpierw trafimy na Salzburg a potem na Olympiakos


ha ha moze to nawet nie smieszne ale tez tak pomyslałem

Porto,Panathinaikosy Reale Barce....taki Olimpiakos wypada przy nich troche skorminei tymniemniej szanse duze nie będa.

tofik 04.06.2009 18:41

PAO i Anderlecht były zespołami słabszymi od Olimpiacosu, to kwestią porównywania szans.

Sytuacja kadrowa jaka jest każdy widzi. I najprawdopodobniej o wiele się nie wzmocnimy. Trzeba się cieszyć z mistrzostwa i ze zmian w regulaminie wprowadzonych przez uefę.
Jeśli szczęście dopisze i doturlamy się do 4 rundy, mamy pewną grupę w Lidze Europejskiej. Tam do rozegrania będzie 6 spotkań. Wpływy z TV znacznie większe niż dotychczas. Nie będzie trzeba zbyt wiele do interesu dokładać.
Może to trochę minimalistyczne podejście, ale dzielmy siły na zamiary. Z kim na podbój tej ligi mistrzów ?

funkykoval 05.06.2009 10:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez djjamajczyk (Post 740471)
W kwalifikacjach LM II rundę powinniśmy przejść bez najmniejszych oporów .

W III nie MOŻEMY wpaść na FC Salzburg i Omonie Nikozja (oba zespoły klasa Wisły ew. troszkę wyższa-Salzburg , niższa-Omonia) ,bo szansę z tymi zespołami są 50/50 inne powinny pokonane przez nas z mniejszym ( np.NK Maribor ) lub większym (drużyny skandynawskie które będą w 1/2 sezonu).


Kalmar czy Staebek ??? Wielką jakość Szwedów przypominają mi mecze Elfsborg Boras z Legią przed kilku laty, a Norwegowie dołują w lidz, az miło, więc bez przesady wolałbym ich niż Salzburg czy APOEL gdyż Omonię możemy spotkać dopiero w przypadku wypadnięcia do Ligi Europejskiej...........
Cytat:

Pierwotnie napisane przez djjamajczyk (Post 740471)
IV runda to realne szansę mamy tylko z Partizanem Belgrad i Slavią Praga . Nie wiem czy niektórzy już zupełnie nie wiedzą kto gdzie gra czy myślą że nasze kluby są tak mocarne - popatrzcie na skład nawet nie Olympiakosu z którymi mamy żadne szanse ale nawet FC København(np.Zdeněk Pospěch , Jesper Grønkjær czy Libor Sionko. ) czy Lewski Sofia.
Większość prawi ,że teraz LM jest łatwa - fakt jest Zdecydowanie łatwiejsza , lecz trzeba mieć masę szczęścia żeby nie zaliczyć już "kwiatków" w III rundzie LM , nie mówiąc o IV.
Bez wzmocnień teoretycznie słabe Inter Turku które będzie "na gazie" może nam narobić dużoo kłopotu nie mówiąc już o obśmianym na naszym forum Kalmar FF ,
Dlatego radzę zachować troszkę zdrowego rozsądku i pokory bo bez wzmocnień może być komedia w LM .

No, jeżeli stawiasz wyżej Kopenhagę czy Lewskiego niż Slavię, która dosyć regularnie grywała w Lidze Mistrzów to gratuluję. Co do Olympiakosu to Anorthosis też nie miał szans - sam twierdziłem że nawet po porażce 3:0 na wyjeździe, u siebie ich rozniosą. A jednak to Cypryjczycy grali w LM z niezłym nawet skutkiem....Poza tym Olympiakos będzie przed sezonem......
Najbardziej niechciane losowanie: Debreczyn, Salzburg i OLympiakos/Partizan (Jugole zawsze potrafili grać w piłkę, a partizan w lidze odstawił resztę, - chyba że będzie jakaś wyprzedaż)
Najprzyjem,niejsze losowanie - Santa Julia (andorra), Hafnarfjodur (Islandia) i Lewski Sofia.

Lemoniadowy Joe 05.06.2009 11:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez funkykoval (Post 740894)
No, jeżeli stawiasz wyżej Kopenhagę czy Lewskiego niż Slavię, która dosyć regularnie grywała w Lidze Mistrzów to gratuluję.

Slavia prawie tak regularnie grała jak w LM jak Lewski czy Kopenhaga czy Wisła :)


ja nie widzę problemu w powalczeniu ze Slavią, Levskim czy Kopenhagą ale trzeba brac pod uwagę że musimy przejść 3 rundy a już w drugiej wcale nie musi być łatwo co już mocno ogranicza nasze szanse na końcowy sukces

1q2 05.06.2009 11:57

Kopenhaga to niestety leszcz nie jest.Są zaprawieni w pucharowych bojach.2007 LM , 2008 wyszli z grupy z Uefy , przegrywając minimalnie z M.City.Nie wygodny rywal ale nikt nie mówił(oprócz pismaków dla których wszystko jest banalnie proste)że będzie lekko;)

Swoją drogą hasło - nigdy nie było tak prosto awansować do LM to bzdura - Łatwiej niż to miało Zagłębie(przeciętna wtedy Steaua i jeszcze bardziej przeciętny Bate), to pewnie długo nie będzie.

Lemoniadowy Joe 05.06.2009 12:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 740912)

Swoją drogą hasło - nigdy nie było tak prosto awansować do LM to bzdura - Łatwiej niż to miało Zagłębie(przeciętna wtedy Steaua i jeszcze bardziej przeciętny Bate), to pewnie długo nie będzie.

dokładnie , łatwiej bylo awansować na poprzednich zasadach ale maja rozstawienie w 3 rundzie elm LM które Wisła powinna mieć gdyby nie "profesjonalizm" piłkarzy

a co to daje to wystarczy sobie prześledzić ile razy i z kim awansowała Sparta a ile Slavia i z kim musiała sie mierzyć nie mając rozstawienia

Wojtas 05.06.2009 16:22

Iq2 leszczy dzis niestety na poziome el LM wogole nie ma...czy to Kopenhaga czy Lewski.

Bo My patrzymy na to naszymi oczami ,a tacy z Kopenhagi tez czują i wietrzą sznae awansu do LM i zrobia wszystko by sie wzmocnic i do niej dostac.

W LM chcemy grac nie tylko my :)

HEDu 05.06.2009 16:40

z APOELem napewno nie bedzie łatwo ;)

dawidex44 05.06.2009 17:34

ZBeitaru też nie mieliśmy przejsć... A jak się skończyło? Kazdy wie. Wiec w tym roku LM nasza bez względu na losowanie:)

PatrykTS1 05.06.2009 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dawidex44 (Post 741038)
ZBeitaru też nie mieliśmy przejsć... A jak się skończyło? Kazdy wie. Wiec w tym roku LM nasza bez względu na losowanie:)

Chciałbym być takim optymistą jak ty... ;D

Głęboko wierze w awans Wisły do LM, jednak wszyscy wiemy, że łatwa to przeprawa nie będzie. Bez względu na kogo trafimy, czy to będzie Olympiakos, Partizan, Red Bull, Kalmar czy nawet w II rundzie kwalfikacyjnej trzeba dać z siebie wszystko.

FORZA WISŁA !

grogoriogreg 08.06.2009 15:08

Żeby się dogadali

saklak1906 08.06.2009 15:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 741014)
z APOELem napewno nie bedzie łatwo ;)

Z nikim latwo nie bedzie, ba kazda z tych druzyn bedzie chciala tego samego czyli awansu do LM.Poprostu w kazdym meczy musimy zagrac na 110% i nie myslec ze mozna przejsc kolo meczu na luziku, bez wzgledu z kim bedziemy grac musza nasi chlopaki zagrac tak jak z Bracelona czy Beitarem u siebie a o sukces sie nie martwie.

Ja jestem swiecie przekonany ze wkoncu awansujemy, tak jak bylem przekonany na 6 kolejek przed koncem sezonu ze bedziemy mistrzem

royalmichael 08.06.2009 16:38

Gramy na Śląskim!
http://sport.interia.pl/raport/elms2...laskim,1320174
Teraz to już nie ma opcji, skoro mecze reprezentacji Polski odbędą się na Śląskim to i Wisłę wpuszczą, przecież dla nich to na rękę :)

SlawekS 09.06.2009 01:35

A może jednak ...
 
Z góry zakładacie, że zespoły wyżej od nas rozstawione przejdą wcześniejsze rundy. Ale może się zdarzyć, że jakimś czereśniakom wyjdzie mecz III rundy i to oni przejmą współczynnik punktowy lepszego zespołu. Wtedy przy dozie szczęścia możemy trafić na takich czereśniaków

ichigo 09.06.2009 08:18

Może się też zdarzyć, że my nie dotrzemy do tej czwartej rundy, ale to już by była totalna katastrofa. Trwają dyskusje na temat stadionu gdzie będziemy grać tą czwartą rundę, ale przecież te 2 poprzednie to nie będzie spacerek. Jak trafimy np na Salzburg to też może być problem.

-Goral- 09.06.2009 13:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SlawekS (Post 742742)
Z góry zakładacie, że zespoły wyżej od nas rozstawione przejdą wcześniejsze rundy. Ale może się zdarzyć, że jakimś czereśniakom wyjdzie mecz III rundy i to oni przejmą współczynnik punktowy lepszego zespołu. Wtedy przy dozie szczęścia możemy trafić na takich czereśniaków

Nie ma żadnego przejmowania współczynników. Jeżeli my dotrzemy do 4 rundy to zespołami rozstawionymi a tym samym naszymi potencjalnymi rywalami będą drużyny:

Olympiakos
FC Kopanhaga
Slavia Praga
Levski
Partizan

W przypadku odpadnięcia którychś z tych drużyn we wcześniejszych rundach dobierane będą do drużyn rozstawionych po kolei zespoły z następującej listy.

Maccabi Hajfa
Dinamo Zagrzeb
Fc Zurich
Wisła Kraków
Bate Borisov.

Czyli istnieje możliwość, że jeżeli odpadnie 4 lub więcej zespołów z wyższym rankingiem od nas spośród 8(Olympiakos, Fc Kopenhaga, Slavia Praga, Levski, Partizan,Maccabi,Dinamo Zagrzeb, Fc Zurich) to Wisła będzie rozstawiona w ostatniej decydującej rundzie.

element 09.06.2009 14:04

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...ligi_mistrzow/

royalmichael 09.06.2009 15:05

Cytat:

Już 22 czerwca więc pozna swojego pierwszego przeciwnika w europejskich pucharach w sezonie 2009/2010. Kolejne losowania odbędą się 17 lipca – trzeciej rundy kwalifikacji i 7 sierpnia – czwartej rundy.
Z tego co pamiętam to chyba wcześniej w jakimś wywiadzie Wilczek wypowiadał się, że od razu poznamy wszystkich rywali.. na pewno takie coś czytałem ale czy był to wywiad z nim to już nie pamiętam

grogoriogreg 09.06.2009 16:35

http://sport.interia.pl/raport/wisla...laskim,1320751

Wasiu 09.06.2009 18:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez royalmichael (Post 742921)
Z tego co pamiętam to chyba wcześniej w jakimś wywiadzie Wilczek wypowiadał się, że od razu poznamy wszystkich rywali.. na pewno takie coś czytałem ale czy był to wywiad z nim to już nie pamiętam

22 czerwca mialo byc losowanie 3 pierwszym rund i wydaje mi sie ze rzeczywiscie tak jest, moze sie cos pomylili na oficjalce. Jesli losowanie 3. rundy bylo by tego 17 lipca to to jest po 1. meczu 2. rundy wiec i tak nie beda znani wszyscy uczestnicy. Bo losowanie 4. rundy jest napewno osobno.

-Goral- 09.06.2009 18:39

Tutaj http://www.xs4all.nl/~kassiesa/bert/...endar2009.html jest cały kalendarz.

Początkowo faktycznie miały być od razu losowane 3 rundy ale to się zmieniło i teraz jest losowana tylko 1 i 2 runda.

leszekm 12.06.2009 21:32

"...Wiadomo już jednak, że Wisła w Polsce będzie musiała podejmować rywali w międzynarodowych rozgrywkach, gdyż zgody na grę w roli gospodarza poza naszym krajem nie wyraziła UEFA."

http://www.futbol.pl/artykul/54994.html

martin_6 13.06.2009 10:39

Cytat:

UEFA Champions League 2009/2010:
Bonus for domestic champion: 200.000 ? *
1st qualifying round: 130.000 ? *
2nd qualifying round: 130.000 ? *
3rd qualifying round: 130.000 ? *
Playoffs: 2.100.000 ? *
Group stage: 7.100.000 ?
Group match victory: 800.000 ?
Group match draw: 400.000 ?
1st knock out round: 3.000.000 ?
Quarter-finals: 3.300.000 ?
Semi-finals: 4.200.000 ?
Final: 5.500.000 ?
Winning the final: 3.500.000 ?
* = These payments were only awarded to the clubs which quould not qualify for the UEFA Champions League group stage!

UEFA Europa League 2009/2010:
1st qualifying round: 90.000 ?
2nd qualifying round: 90.000 ?
3rd qualifying round: 90.000 ?
Playoffs: 90.000 ?
Group stage: 1.000.000 ?
Group match victory: 140.000 ?
Group match draw: 70.000 ?
1st knock out round: 200.000 ?
2nd knock out round: 300.000 ?
Quarter-finals: 400.000 ?
Semi-finals: 700.000 ?
Final: 2.000.000 ?
Winning the final: 1.000.000 ?
Wystarczy pokonać dwie rundy, w których będziemy rozstawieni i już dostajemy 3 miliony euro! Dawniej to tyle się dostawało za awans do LM :). Nie mówię już o profitach, jakie da nam zwycięstwo w 4. rundzie i wejście do gupy :). Nie ma co - trzeba spiąć pośladki i się postarać, bo szkoda by było, żeby taka kasa przeszła nam koło nosa...

Maciuś 13.06.2009 10:50

Kasa pojdzie na splate dlugu.

LooNatyk 13.06.2009 12:25

nawet wiecej niz 3 mln, bo do tego trzeba doliczyc kase z transmisji TV za runde 2 i 3. Nastepnie kasa za mecze w LE etc. A wiec jezeli udalo by nam sie awansowac do 4 rundy kw. LM to kasa moze byc na prawde bardzo duza..

Wasiu 13.06.2009 12:34

Jezeli jakakolwiek kasa wogole bedzie. Odejdzie Brozek i Marcelo i dostaniemy w tylek od Debreczyna w 2. rundzie. Spokojnie z takimi szarzami jeszcze. Na liczenie pieniedzy przyjdzie czas. Poczekajcie chociaz do 22 czerwca, kiedy jest losowanie 2. rundy.

donPedro23 13.06.2009 13:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martin_6 (Post 744501)
Wystarczy pokonać dwie rundy, w których będziemy rozstawieni i już dostajemy 3 miliony euro! Dawniej to tyle się dostawało za awans do LM :). Nie mówię już o profitach, jakie da nam zwycięstwo w 4. rundzie i wejście do gupy :). Nie ma co - trzeba spiąć pośladki i się postarać, bo szkoda by było, żeby taka kasa przeszła nam koło nosa...

Mógłbyś podać źródło tej informacji??
Z tego by wynikało, że jeszcze zanim zaczniemy grać to już mamy 330k (200k+130k za 1. rundę)??

!!IRIVER!! 13.06.2009 13:40

donPedro23 - Post nr 154 i cytat w nim. To jest bodaj z oficjalnej strony UEFA. Kasę przy których jest symbol gwiazdki - dostają zespoły, które nie awansują do fazy grupowej LM. Czyli za sam udział w eliminacjach LM mamy 330 tys. EURO, za przebrnięcie jednej rundy - kolejne 130 tys. , za awans do 4.rundy już 2,1mln Euro. Czyli nawet w przypadku odpadnięcia w 4.rundzie - dostajemy 2,1mln za el.LM + 1mln E za fazę grupową LE. Ładne pieniądze. :-) Nie mówiąc już o awansie do LM i ugraniu jakichkolwiek punktów tam... :) Jest się o co bić! :D

Myślę, że Cupiał ma to na uwadze... i , że nie będzie żydził w tym okienku... bo prędko może mu się to zwrócić...

marco94 13.06.2009 13:54

Z jakiej strony są informacje z postu nr 154?Proszę o link.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl