Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [25. kolejka] WISŁA Kraków - GÓRNIK Zabrze, piątek 24.04.2009 20:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5674)

Jawor 24.04.2009 19:43

o co chodzi w tej oprawie bo nie zajarzyłem?

Coach 24.04.2009 19:49

Myślę, że to nawiązanie do tej nowej ustawy...

Coach 24.04.2009 19:53

Nie chce mi się tego teraz szukać, ale jest ona krzywdząca dla kibiców, za wniesienie i odpalenie piro grozi bodaj do 3 lat więzienia (Chyba nie weszło to jeszcze w życie)

AS82 24.04.2009 19:56

Siejewicz to wyrozniajacy sie sedzia ? On co mecz ze 2 ,3 grube wałki gwiżdze lub nie widzi oczywistych sytuacji...

ultr4 24.04.2009 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coach (Post 714426)
Nie chce mi się tego teraz szukać, ale jest ona krzywdząca dla kibiców, za wniesienie i odpalenie piro grozi bodaj do 3 lat więzienia (Chyba nie weszło to jeszcze w życie)

Kaczor podpisal ta ustawe ...

HEDu 24.04.2009 20:00

dobrze gramy, ciagle cisniemy, są strzały na bramke,tylko po co głowacki ciagle długie piłki posyła to ja nie wiem

rafal777 24.04.2009 20:01

Ehh ile sytuacji...ja tylko przypomne że Boguski miał taką samą sytuację co Paweł Brożek w ostatnim meczu na Reymonta z Jaga i wtedy wszyscy go chcieli krzyżować...Dziś Paweł ma wytłumaczenie że jest po kontuzji, ale taką sytuację powinien strzelić z palcem w d****. Mam nadzieję że wygramy ten mecz bo inaczej po prostu być nie może. A co do gola dla Górnika to błąd sędziego moim zdaniem!! Przecież Zieńczuk nie bral udziału w akcji...

Kordel 24.04.2009 20:03

A ja mi sie zdaje ze 2 poł to strzelilmy ze 2 bramki,a kluczem do tego bedzie Ćwielong! i 3-1 dla Nas! :P

AS82 24.04.2009 20:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafal777 (Post 714430)
A co do gola dla Górnika to błąd sędziego moim zdaniem!! Przecież Zieńczuk nie bral udziału w akcji...

Przy golu był faul na Zienczuka , natomiast spalonego nie było ,bo sytuacja w której piłkarz nie bierze udziału dotyczy tylko druzyny ktora atakuje i strzela gola . Przez Siejwicza stracilismy gola i nie dal nam oczywistego karnego .Poza tym 3 poprzeczki :/ .Musimy zdobyc gola !

pepemell 24.04.2009 20:08

Cytat:

A co do gola dla Górnika to błąd sędziego moim zdaniem!! Przecież Zieńczuk nie bral udziału w akcji...
Nie. Jeśli już mówisz o nie uczestniczeniu w akcji to to odnosi się do drużyny atakującej. To raz. I jeśli to ma zastosowanie to właśnie na korzyść tej drużyny. To dwa. Poza tym o nieuczestniczeniu mówimy gdy jest to zawodnik "naszej" czyli druzyny "z akcja". Więc jesli Zieniu sciemniał to bramka niestety prawidłowa. Bure powinien mocną za to dostać.

Może ściągnać Pawła Brożka, to jakiś obrońca coś strzeli? :]

AS82 24.04.2009 20:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nad.Legły (Post 714435)
tych goli mogło być duzo więcej, a gdyby Ziebiu tam tak nie leżał to byłoby do zera.

Junior Diaz - well done !!!! great passes

Well Done to bedzie po meczu jak wygramy...

Styk83 24.04.2009 20:14

Maly 3 ldobre akcje spartolil,szkoda

ultr4 24.04.2009 20:19

Malecki jezdziec bez glowy.... Lobo IN

Maciuś 24.04.2009 20:21

Czas wpuscic Jirsaka i Beto.

4fan_player 24.04.2009 20:21

Boże niech oni coś strzelą bo nie wytrzymam zaraz!

skeba 24.04.2009 20:22

Wpuścić Ćwielonga !
Nie ma co ryzykować z Beto

Styk83 24.04.2009 20:23

nie mowcie ze zle gramy,dawno nie widzialem abysmy takie akcje robili,brak tej jeszcze jednej bramki,do boju!!!

wislacki 24.04.2009 20:23

Mały do zmiany, nie ma co. Z każdym głupim zagraniem staje się coraz mniej pewny siebie.

Na szczęście doping z pierwszej połowy, wielkie brawa

janko04 24.04.2009 20:24

dajcie linka gdie nie ma subscrite now czy jak mu tam,

janko04 24.04.2009 20:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nad.Legły (Post 714451)

tylko tu mi caly czas wyskakuje: We've reached the maximum number of streams for your country. To ensure 100% access to all Justin.tv video, please purchase a premium account.

w0lno. 24.04.2009 20:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez janko04 (Post 714452)
tylko tu mi caly czas wyskakuje: We've reached the maximum number of streams for your country. To ensure 100% access to all Justin.tv video, please purchase a premium account.

Rzekomo została przekroczona liczba użytkowników z naszego kraju. Jeśli chcesz oglądać musisz kupić konto premium...


Walczyć Wisła walczyć!

E:
Cytat:

tyle to wiem i prosze o rade co zrobic aby tego nie bylo?
Jeśli chcesz oglądać musisz kupić konto premium...

BRAWO RAFAŁ!!

janko04 24.04.2009 20:31

tyle to wiem i prosze o rade co zrobic aby tego nie bylo?

janko04 24.04.2009 20:34

gooooooooooooooooool KUR********** AAAAAAAA JEEEEESTTTTTTTTTT !!

Sqall 24.04.2009 20:35

Nareszcie!

skeba 24.04.2009 20:35

Jirsak wszedł - brama, zajebiaszczo

Styk83 24.04.2009 20:35

Kocham ten sport,a Wisle nie zaleznie od wygranej,masakra emocje dzisiaj!!!

AS82 24.04.2009 20:35

Boguski to prawdziwy skarb ,zrobil niesamowite postepy

Blacha92 24.04.2009 20:36

Jejejejejejejeje BoguŚ

StelmiOriginal 24.04.2009 20:36

Nie ma to jak nasza rodzima piłka nozna ;]

wislacki 24.04.2009 20:37

Dobić, albo utrzymać! Ważne 3 punkty i fotel lidera :-D


Cytat:

Pierwotnie napisane przez janko04 (Post 714456)
tyle to wiem i prosze o rade co zrobic aby tego nie bylo?

Nie ten wątek, na forum nie od dziś a jeszcze nieobeznany?

janko04 24.04.2009 20:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislacki (Post 714466)




Nie ten wątek, na forum nie od dziś a jeszcze nieobeznany?


tylko tam mi nikt nie raczy odpisac.... a tutaj co chwila ktos pisze...

StelmiOriginal 24.04.2009 20:39

Łobo z żółtkiem....

janko04 24.04.2009 20:40

kogo wina w tej akcji? co ledwo ledwo wybili?

Coach 24.04.2009 20:40

I dobrze, niech walczy, od tego jest. Ja wciąż w niego wierze, chłop nie mógł zapomnieć jak się gra w piłke

HEDu 24.04.2009 20:41

rezerwowi zrobili akcje na gola :P

Styk83 24.04.2009 20:45

WoW,ale wrzuta,emocje odpadly

janko04 24.04.2009 20:46

3:1 BROOOOOOOOOOOOZEEK A kto asysta ŁOOOOOBOO:> I teraz Legia z Amica remis i jestesmy w domu:>

Sqall 24.04.2009 20:46

Cytat:

I dobrze, niech walczy, od tego jest. Ja wciąż w niego wierze, chłop nie mógł zapomnieć jak się gra w piłke
Jedna jaskolka wisny nie czyni, ale wrzutka 1 klasa! Wywolales to :D

HEDu 24.04.2009 20:46

Paweł wrócił i juz 2 gole :P łął :P Łobo :)

xardas663 24.04.2009 20:47

ja powiem wam krótko:Paweł Brożek jest genialny i daj Boże, żeby jak najdłużej grał dla Wisły!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:17.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl