![]() |
Cytat:
co do meczu - spokojne 2-0 bedzie, wystarczy kasowac w srodku pola Grosickiego a na 30 metrze Frankowskiego. |
Ja w sobotę przychodzę w koszulce z Frankowskim na plecach.Wszyscy przyjdżcie tak ubrani jak macie stare koszulki z Frankiem
|
1. Rozmawiamy tutaj o meczu Wisła - Jagiellonia pod względem piłkarskim, więc kto jak przyjdzie ubrany to jego sprawa (oczywiście najlepiej, gdyby wszyscy przyszli na czerwono).
2. Tyle razy już gadaliśmy o Frankowskim, nawet mieliśmy okazję zadać mu pytania, myślę, że nie warto poruszać kwesti Tomka, zwłaszcza iż kolejne kłótnie na jego temat nic nie dadzą... Nikt nikogo nie przekona. |
Wislak, wybacz, tylko mala wstawka:
Jestem cholernie ciekaw "przyjecia" Franka, czy bedzie + czy -. nie wszyscy kibice sa na tym forum. podejrzewam ze jak juz pojdzie w jeden kierunek to efektem tlumu rozprzestrzeni sie na caly stadion. dla mnie mogloby byc 4:3 i hattrick Franka ;P |
Cytat:
Tylko ze oni lubia sie "przemieszczać" po boisku i zmieniac pozycje. Kluczem bedzie co Skorza na nich wymysli,bo jestem pewnien ze i jeden i drugi beda dla nas najwiekszym zagrozeniem ze strony Jagielloni. A mecz bezwzgledine musimy wygrac,ba....my musimy wygrywac juz wszytsko bo rywale tez spać nie będa,a punkty straty są.. |
Z oficjanej strony Wisły:Brożek już normalnie trenuje, może w sobotę być gotowy na 20-30 minut.
Wg mnie lepiej żeby teraz nie wracał(chyba że w 70 minucie będzie 0:0 to niech go wpuści) bo jak wiadomo lepiej wrócić tydzień za późno niż tydzień za wczesnie. Ale jeśli będzie gotowy to kto wie:D |
Wydaje mi się, że Brożek nie będzie potrzebny w meczu z Jagiellonią i że bez niego ich rozjedziemy. Jaga na wyjazdach do tej pory raczej nie istniała, więc tym bardziej z nami tak musi być. Tutaj muszą być 3 punkty, trza liczyć na potknięcie Legii albo Lecha, choć w tej kolejce będzie o to trudno.
Ilie Cebanu znowu zagra mecz i zobaczymy co tym razem pokaże, o ile będzie wogle miał coś do bronienia:) btw. rozpierdala mnie wiara, która pisze w temacie "Konkurs o Wiśle" Arka Głowackiego w składzie, skoro on chyba będzie pauzował. Ale to tak na marginesie :D |
Obyśmy tylko przełamali tą ostatnią fatalną passę Wielkanocną...
Wisła-Lech 0-0 Wisła-Odra 0-0 |
na C+ o Wisle i Franku i forum ;-)
|
Cytat:
bez Pawełka i Głowackiego, po trudach w Poznaniu... to będzie bardzo trudny mecz z emocjami :((( czyli taki jak wszystkie na wiosnę do tej pory byle jak, ale niech wygrają |
Nie zgadzam sie z poprzednikiem. Wisła jest zdecydowanym liderem do wygrania tego meczu. Z Lechem w pucharze Polski nam nie specjalnie poszło, ale w lidze gramy coraz lepiej. Nie bede sie rozdrabniał, poniewaz w tym meczu jestesmy zdecydowanym faworytem. Stawiam 4:0 dla nas
|
Cytat:
ale tym razem zabraknie Hermesa Bruno i Króla. Wiec też cos im ubyło. |
co do Liturgii Wielkiej Soboty to w Krakowie nie ma problemu bo w wielu kościołach jest odprawiana w godzinach po meczu, ale jak mieszkałem na zadupiu to niestety ale innego wyjścia nie było. I to nie jest problem C+, jak jeszce TVP realizowała transmisje to też pamiętam że wracało się po rezurekcji i sprawdzało wynik. Może i nie jesteśmy krajem wyznaniowym, ale powinno się mieć nieco szacunku dla kibiców którzy jednak w większości są wyznania katolickiego...
|
Ja bym prosił tylko gniazdowego o bez jazda z ku........ innych takich w wielką sobotę
|
Cytat:
|
tym bardziej ze gosci nie bedzie
|
Cytat:
|
Cytat:
Odnośnie do Wielkiej Soboty, to zasadą jest liturgia późnym wieczorem, a nie po południu. Najlepiej około 21-22. Wcześniejsza pora świadczy o tumiwisizmie proboszcza Jak komus zależy na liturgii to będzie na meczu i na liturgii. ps. A ja obejrzę mecz w internecie z Finlandii - mam nadzieje, że macie lepszą pogodę, bo u mnie dzisiaj spadlo 20 cm sniegu. Tu liturgia zacyzna się o 23.00 |
Cytat:
|
Co do powrotu Pawła to pamiętam jak kiedyś za Petrescu w meczu z Lechem, Brozio wracał po kontuzji, wszedł z ławki przy nie korzystnym wyniku i wypadł tak że szkoda gadać, także nie zawieszajmy mu za wysoko poprzeczki.
|
Cytat:
|
Z Brożkiem trzeba ostrożnie, nie grał od miesiąca jest po kontuzji, piekielnie poważnej musi uważać, żeby zespół nie zyskał go na 5 minut i stracił na kolejny miesiąc.
Pozdrawiam i Wesolych świąt |
To zobaczysz dzisiaj, że Junior nie zagra. Jak zagra, to publicznie przyznam, że miałeś rację:)
|
Cytat:
|
Bo dostał ostatnio czerwoną kartkę (dwie żółte)
|
Cytat:
|
Cytat:
Gadac z baba o pilce noznej :foch: ;) |
Panowie . Ja bym się raczej nie martwił tym ,że Arek i Mariusz nie zagrają bo w porównaniu z ubytkami w kadrze Jagi to problemu nie ma ! Jak zobaczyliśmy w pierwszym meczu w Poznaniu - Singlar dobrze sobie radzi z prawej strony , Baszcu w środku . Jak zobaczyliśmy w drugim meczu - Ilie naprawdę potrafi bronić !Trzeba mu tylko dać szansę !
Oglądałem wszystkie mecze Jagi w tej rundzie i powiem wam tyle : brak Hermesa = brak Sobola (porównując do nas ) Ten zawodnik jest "płucami" tej drużyny i odbiera 80% piłek . W dodatku dobrze rozgrywa ! Bruno to jest także jeden z najważniejszych zawodników Jagi ...... Jego skrzydłem idzie większość akcji. Nie ujmując nic grającemu po drugiej stronie Jateckiemu - przy Bruno wypada słabo ! Król to także ważny zawodnik - gra pewnie w obronie i często sie podłącza do akcji w ofensywie.... Jedyne poważne zagrożenie jakie widze ze strony Jagielonii to długiej , prostopadłe piłki do Grosickiego . Bez Hermesa i Bruno gra kombinacyjna Jagi straci wiekszość wartośći. Oczywiśćie trzeba uważać na Franka , który jednak woli gre kombinacyjną a nie pojedynki biegowe . Ale "ukłuć " może zawsze. Jakimś zagrożeniem mogą być jeszcze rzuty wolne w okolicach 20-25 metra (Zawistowski potrafi uderzyć) Jestem jednak przed tym meczem optymistą i stawiam 4:1.... Niech sobie Franek coś "puknie" z okazjii powrotu ! |
To ja już nie wiem. Połowa z nas mówi, że nie może zagrać, połowa mówi, że może... Dzisiaj się przekonamy.
|
Cytat:
|
I sam jesteś baba.
|
Cytat:
Ala: No co :P :piwko: Kaska16: przepraszam kobieto ;) |
Za kartki z Jagą nie może zagrać Arek Głowacki. Amen
|
Cytat:
|
A fakt. Bo dzisiaj piątek:)
|
Cytat:
Ma ktos jakies statystyki naszych meczow z Jaga przy Reymonta ? Z/R/P bramki itd ? |
|
A tak w ogóle, to te ,,baby" czasem lepiej się znają od facetów. Wszyscy ode mnie ze szkoły kibicują Legii, a nawet nie wiedzą kto to jest Jan Mucha... i niektórzy z nich uważają, że obrońca nie może wyjść poza swoją połowę i strzelić bramki
|
Cytat:
- Jest coraz lepiej, ale jeśli w kontuzjowanej nodze będę czuł ból, nie ma sensu, żebym grał - mówi Hermes. Bruno zmaga się z urazem żeber, ale i on zapewnia, że sytuacja z dnia na dzień poprawia się. Jest spora nadzieja, że obaj jutro wystąpią. - Medycyna czyni teraz cuda, ale na wypadek, gdyby Hermes i Bruno nie wykurowali się, w osiemnastce meczowej znalazł się Jacek Falkowski. Kontuzje trochę mieszają nam szyki, ale musimy sobie poradzić - zapewnia Czykier. Więc nie liczyłbym na to ze Hermes i Bruno nie zagraja Pzdr. |
Cytat:
http://wislaportal.pl/news.php?id=15102 o ile wierzyc im. Ale chyba nigdy sie jeszcze nie zdarzylo zeby mieli zle info. Na ktoryms z portali Jagi tez cos takiego widzialem. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:40. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl