![]() |
napisz do mnie na gg 13305472
|
wciaz potrzeba jednego chetnego do gry, kto pierwszy sie do mnie odezwie tego zapisze
|
nadal jest jedno wolne miejsce w lidze, chetnych prosze o kontakt na gg 13305472
|
potrzeba dwoch osob do ligi, prosze sie zglaszac na gg 13305472
liga prowadzona tutaj: [jako osobny temat na forum ligowym F1 online] - http://rfactor.xup.pl/viewtopic.php?t=182 rejestracja NIE wymaga potwierdzania przez email |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl