Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Liga Wiślaków - zapisy na drugi sezon (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5548)

Genio 02.06.2009 15:06

napisz do mnie na gg 13305472

Genio 02.06.2009 23:47

wciaz potrzeba jednego chetnego do gry, kto pierwszy sie do mnie odezwie tego zapisze

Genio 07.06.2009 12:30

nadal jest jedno wolne miejsce w lidze, chetnych prosze o kontakt na gg 13305472

Genio 10.06.2009 16:26

potrzeba dwoch osob do ligi, prosze sie zglaszac na gg 13305472

liga prowadzona tutaj: [jako osobny temat na forum ligowym F1 online]
- http://rfactor.xup.pl/viewtopic.php?t=182
rejestracja NIE wymaga potwierdzania przez email


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl