Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [21. kolejka] Wisła Kraków - Cracovia Kraków 22.03.2009 - niedziela, godz. 17:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5526)

3rider 17.03.2009 18:48

Crusi, w 100% sie zgadzam, napisalem to zreszta gdzies wczesniej. Niedzielan byl w slabej formie ostatnio, ale szybkosc i ciag na bramke mu pozostaly. Skorza moze sie zawahac i przyjac wariant zachowawczy (czyli postawi znow na bedacego w sredniej formie Bogusia, ktory niczego w tej chwili nie gwarantuje tak naprawde). Mam tylko nadzieje, ze Maciek bierze "Wtorkowy" wariant pod uwage, bo bez szybkiego napastnika z ciagiem na brame mozemy zapomniec o strzelaniu bramek.

Moze stawka podziala na Wtorka mobilizujaco, przebudzi sie przy takiej adrenalinie. Jest rydzyko, ale juz jesienia bylo widac, ze z atakiem mamy problem, bo Brozek byl osamotniony (Boguski gral niestety tzw. 3/4 napastnika i nie czarujmy sie, ze to "drugi napastnik"), a teraz go nie ma. Postawilbym w wyjsciowym skladzie na dwojce BETO-NIEDZIELAN. BOGUSKI moze byc swietnym jokerem na podmeczonego przeciwnika.

Qń, Co do Piotrka Brozka, to tez moglby sie pojawic w ataku, dobry technicznie, drybling, z tymze zmienialoby to koncepcje gry na lewej stronie... W kazdym razie mamy mega problem w ataku (nawet grajac z Brozinho) i kazdy wariant warto wziac pod uwage. Ale mysle, ze Skorza ma niezly bol glowy z atakiem przed Swieta Wojna.

Czachaa, a ja mimo lawiny krytyki twierdze, ze powinien zagrac Cantoro. Osobowosc, twardy zawodnik potrafiacy grac skrajnie ostro, nikomu sie przeciwko niemu latwo nie gra. A przede wszystkim NIE MA w Wisle obecnie zawodnika z takimi umiejetnosciami rozgrywania pilki. Psioczycie na to, ze czasem spowalnia gre, zgadzam sie, ale tez arytmia, regulowanie tempa gry druzyny to b. wazny element. Kazdy chcialby widziec sprinty przez 90min, ale to jest nierealne. Nie wiem w jakiej jest formie, ale jego wejscie z Polonia pokazalo, ze czuje gre i naprawde ma klase. A antypatie i propagande antycantorowska odlozmy na bok w koncu. Jesli Lobo dostaje szanse...

martinius028 17.03.2009 19:41

A ja jestem ciekawy jak Piotr Brożek zagrałby na środku pomocy tego bradziej ofensywnego pomocnika.Ma niezły przegląd pola z Bełchatowem robił dobre przeżuty do boków gdy schodził do środka. Junior diaz mówi że wolałby grać na lewej obronie więc można by poeksperymentować.Z Brożkiem w środku pomocy.

Atak to jak dla mnie Beto Ćwielong/Niedzielan obaj prezentują dobrą szybkość a Pepe nieźle wyszedł na pozycje w meczu z GKS-em po którym trafił w słupek .Pawła nie ma więc trzeba coś popróbować.Boguski mnie irytuje swoim brakiem dokładności i złym przyjęciem piłki. Może mecz oglądany z perspektywy ławki to zmieni.

Prawe skrzydło to wedłu mnie powinnien zająć Małecki mógłby się wymieniać pozycjami z Ćwielongiem w ataku więc mogła by być spora rotacja.Lewe to Zieńczuk który również mógłby sie wymieniać pozycjami czy to z Brożkiem czy z Diazem.

lucekj 17.03.2009 23:42

Sory za rozmycie, nie chce mi sie pisać na ABG.

Wie ktos jak jest z wyjazdem do Poznania? tzn czy Amica wpuszcza kibicow gosci na ich modernizowany stadion?

Z gory dzieki za odpowiedz.


ps.

zapomnijcie o Irsaku, Tomas dramatycznie gral w ostatnim meczu młodej tak wiec na lige bankowo nie wyjdzie.

NHwiernyTS 17.03.2009 23:56

O ile mi wiadomo Lech nie wpuszcza kibiców gości podobnie jak my.

Wojtas 18.03.2009 00:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lucekj (Post 694572)

zapomnijcie o Irsaku, Tomas dramatycznie gral w ostatnim meczu młodej tak wiec na lige bankowo nie wyjdzie.





Niewiem co sie dzieje z Tomkiem.Myslalełem ze ten pierwszy mecz z Bytomiem ,to takie pierwsze sliwki robaczywki ,a tu slysze ze nawet W ME gra piach.




Lubie gosia i dobrze mu zycze,zeby w koncu pokazał ze to dobry zawodnik,bo umiejetnosci i spryt ma,i chyba nikomu nie trzeba tego uswiadamac.



Co do meczu to jak zagra Cabaj w bramce to o wynik jestem spokojny .:)

Ciekawi mnie tez atak,tu Skorza bedzie musial pogłowkować bo kombinacjii jest kilka.

WislaFan123 18.03.2009 02:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martinius028 (Post 694403)
A ja jestem ciekawy jak Piotr Brożek zagrałby na środku pomocy tego bradziej ofensywnego pomocnika.Ma niezły przegląd pola z Bełchatowem robił dobre przeżuty do boków gdy schodził do środka. Junior diaz mówi że wolałby grać na lewej obronie więc można by poeksperymentować.Z Brożkiem w środku pomocy.

Atak to jak dla mnie Beto Ćwielong/Niedzielan obaj prezentują dobrą szybkość a Pepe nieźle wyszedł na pozycje w meczu z GKS-em po którym trafił w słupek .Pawła nie ma więc trzeba coś popróbować.Boguski mnie irytuje swoim brakiem dokładności i złym przyjęciem piłki. Może mecz oglądany z perspektywy ławki to zmieni.

Prawe skrzydło to wedłu mnie powinnien zająć Małecki mógłby się wymieniać pozycjami z Ćwielongiem w ataku więc mogła by być spora rotacja.Lewe to Zieńczuk który również mógłby sie wymieniać pozycjami czy to z Brożkiem czy z Diazem.

Powiem Ci ze sporo sie zastanawialem nad Pietia w srodku, wlasnie ma bardz dobry przeglad, swietne krosy, waleczny sporo odbiorow ma, kwestia tylko ustawianie sie na srodku, ale moznaby sprubowac, choc raczej niz z Cracovia

Bezwzglednie Maly w 1 skladzie obojetnie na jakiej pozycji z wiadomych wzgledow, zaden inny, moze poza Brozkami w tym meczu nie zostawi tyle zdrowia. Moj sklad: Pawelek - Baszczu, Glowa, Marcys, Pietia - Maly, Cantoro, Sobol, Zieniu/Cwielong - Boguski, Beto

W tym meczu potrzeba twardych zawodnikow, tempo pewnie bedzie szybkie, pasy beda graly pressingiem sporo, wiec Mauro w srodku sie przyda zeby zastawic sie i uspokoic gre, a ostatnio zmiane w Krakowie dal bardzo dobra. Zastanawialbym sie Cwielong czy Zieniu, za zieniem przemawia fakt ze w derbach ma zawsze jakas asyste czy gola i dobrze z Pietia wspolpracuje, jednak to bedzie szybki mecz i tu jednak te jego wrzutki, dobre tylko z miejsca, a pozatym Cwielong w duzo lepszej formie jest, ciezki wybor. Atak Boguski Beto, potrzebujemy silnego zawodnika w takim meczu wiec Beto sie przyda, a Boguski to Boguski w koncu forma musi wrocic, na zmiane Wtorek, bo na podmeczonego przeciwnika jego szybkosc moze byc zabojcza a przy sposobie grania Beto szybki snajper jak ulał

arti 18.03.2009 19:43

Niedzielan to jedyny gracz, ktory daje jakakolwiek szanse na gre w systemie podobnym do tego z Brozkiem. Na co nas stac z Pepe, Beto, Malym i kim tam jeszcze w przodzie widzielismy w 2 polowie w Belchatowie - 0 groznej sytuacji/strzalu i obawiam sie, ze wiele wiecej od tych graczy oczejkiwac nie mozna. W dodatku Rafal w hmmm przecietnej formie - pare dni spedzone z Leo sie klaniaja...:(

mic 18.03.2009 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 694903)
Niedzielan to jedyny gracz, ktory daje jakakolwiek szanse na gre w systemie podobnym do tego z Brozkiem. Na co nas stac z Pepe, Beto, Malym i kim tam jeszcze w przodzie widzielismy w 2 polowie w Belchatowie - 0 groznej sytuacji/strzalu i obawiam sie, ze wiele wiecej od tych graczy oczejkiwac nie mozna. W dodatku Rafal w hmmm przecietnej formie - pare dni spedzone z Leo sie klaniaja...:(

Napewno mowisz o meczu z Belchatowem ? Sam Beto mial 3 grozne sytuacjem w ktorych powinna byc minimum jedna bramka.
Obecnie forma Wtorka to dosc duza zagadka. Niby stzrelil w ME, ale zaprezentowal sie srednio. Lubie faceta, chcialbym zeby strzelal bramki na zawolanie, ale chyba sie tego nie doczekam. W tej sytuacji najlepszy atak to bedzie Beto - Cwielong - Boguski (skrzydlo) albo Beto - Boguski - Cwielong (skrzydlo). W ok 60-70 min moglby wejsc Wtorek na podmeczonych pasiakow, moglby sworzyc zagrozenie, m. in. swoja szybkoscia.

Ed: Na sopcascie na kanale 11028 gra Polonia z ickami. Jakby ktos byl zainteresowany. Nic icki nie graja

kohprzem'68 19.03.2009 09:32

Mały razem z Pepe w ataku wspomagani przez Boguskiego a wspomniany Beto z racji dobrego utrzymywania sie przy piłce podwieszony zaraz za wyżej wspomnianą dwójką tak dla zmyły to powinno wystarczyc na łapankę z drugiej strony Błoń .

HEDu 19.03.2009 09:44

nie pozostaje nam nic innego jak zastosowac taktyke Lecha, trójkątny diament 4-3-3 z Beto w srodku (jak Rengifo) i skrzydłowi atakujacy Cwielong i Małecki (taka role chyba Lewandowski ze Stilicem albo Wilkiem pełnia) i nizej boczni pomocnicy, z cofnietym Sobolem.

element 19.03.2009 20:45

http://www.terazpasy.pl/index.php/cr...k_kontuzjowani


Oby wypaliło i nie była to tylko zagrywka taktyczna :))))))))))

Zieniu17 19.03.2009 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HEDu (Post 695149)
nie pozostaje nam nic innego jak zastosowac taktyke Lecha, trójkątny diament 4-3-3 z Beto w srodku (jak Rengifo) i skrzydłowi atakujacy Cwielong i Małecki (taka role chyba Lewandowski ze Stilicem albo Wilkiem pełnia) i nizej boczni pomocnicy, z cofnietym Sobolem.

Co Ty opowiadasz? Taktyke dostosowuje się do piłkarzy(ich potencjału), a nie odwrotnie, bo to nie przynosi żadnego efektu. Wiec zastanow sie jeszcze raz nad tym co napisales.

Cwielong i Malecki to(jeszcze?) nie ta klasa co Lewandowski i Stilic, w dodatku żaden z nich nie ma predyspozycji do rozgrywania piłki.

HEDu 19.03.2009 21:47

Ale w 4-3-3 chodzi o to ze 1 atakujący jest wykanczajacym akcje, nie bierze sie za rozgrywanie, a 2 boczni napastnicy (Cwielong i Małecki graja i na pomocy i ataku) maja za zadanie rozruszanie gry w bocznych sektorach boiska + pola karnego + moga cos strzelic. Do tego wspomagaja ich boczni pomocnicy a defensywny czyści.

leszekm 19.03.2009 22:41

Andrzej Klemba: Wygra Wisła
"... A pomoże im w tym atut własnego boiska, gdzie Cracovia nie wygrała od 50 lat oraz fantastycznie dopingujący kibice, którzy doskonale wiedzą, że w trudnych czasach ich wsparcie może być nieocenione.

Cracovia musi też pamiętać, że choć lew jest ranny i osłabiony, to wciąż jest gotowy do decydującego ataku"

http://miasta.gazeta.pl/krakow/1,358...gra_Wisla.html

Wygramy 2:0.

manson777 19.03.2009 22:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez element (Post 695373)
http://www.terazpasy.pl/index.php/cr...k_kontuzjowani


Oby wypaliło i nie była to tylko zagrywka taktyczna :))))))))))

taaaaaaaaaaaa janasne ściema jak ta lala
w niedzielę będą zdrowiutcy jakby nowonarodzeni

sandbender 19.03.2009 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekm (Post 695460)
, gdzie Cracovia nie wygrała od 50 lat

Zdaje się przerżnęliśmy 0:1 w 1995 roku..

zim zum 20.03.2009 10:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandbender (Post 695470)
Zdaje się przerżnęliśmy 0:1 w 1995 roku..

dokładnie.

znalazł się ekspert

RFR 20.03.2009 11:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zim zum (Post 695545)
dokładnie.

znalazł się ekspert

Autorowi zapewne chodziło o mecze w najwyższej klasie rozgrywkowej. W 1995 roku derby były II ligowe.

Zapomniało mu się napisać. ;-)

jimmywislak 20.03.2009 11:44

W związku z tym że najblizszy mecz posędziuje nam Pan Tomasz M.(dla nie wtajemniczonych bohater ostatnich derbów przy kałuzy), oraz mając na uwadze nastepny, moim zdaniem kluczowy, mecz z amicą Poznań oraz możliwość wykartkowania kilku naszych zawodników(derby zawsze sa ostre) proponował bym następującą "11":
Pawełek
Singlar Baszczu Marcelo(lub Głowa) Diaz
Małecki Cantoro Jirsak Ćwielong
Beto Boguski

Wydaje mi sie, ze co jak co ale na Cracovie taka eskperymentalna "11" powinna wystarczyć, a jeśli chcemy dalej się liczyć w walce o mistrza nie możemy jechać do Poznania bez nawet czterech podstawowych graczy!( ktoś tu powie ze mistrza sie zdobywa ze słabszymi rywalami wiec mecz z amica nie jest taki ważny - ma racje, ale nie w naszym wypadku gdzie tacimy 4 pkt z, moim zdaniem, aktualnie najgorzej prezentującymi sie na wiosne rywalami). Po drugie taka "11" wcale nie jest słaba: Baszczu wie jak grac na stoperze, Diaz wreszcie moze sie pokazać znów na swojej pozycji, Cantoro może udowodnić że go za wcześnie skreślono, nasze szkrzydła w postaci dwóch szybkich i przebojowych zawodników wreszcie moga wypalić, gorzej z atakiem gdzie jest zupełnie bez formy Boguś(choć może przed repra sie zmobilizuje) i Beto"zastawka":-)

Szymek1 20.03.2009 12:37

Proszę Cię nie kpij ;) masz rację, że istnieje duże ryzyko, ale Cracovia to już nie jest 'ta' słaba Cracovia z poprzedniej rundy stety/niestety. Oglądam większość meczy naszej ligi a resztę w lidze + i muszę powiedzieć, że po przyjściu Ślusarskiego Cracovia gra naprawdę fajny futbol , prawda sfrajerzyli się z ŁKS'em nieziemsko ale grali całkiem nieźle, kolejne mecze to potwierdziły, i zapowiadają nam się naprawdę emocjonujące derby. Także przestrzegałbym przed traktowaniem Cracovii w kategorii drużyny 2 ligowej

Kordel_Walker 20.03.2009 12:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jimmywislak (Post 695561)
W związku z tym że najblizszy mecz posędziuje nam Pan Tomasz M.(dla nie wtajemniczonych bohater ostatnich derbów przy kałuzy), oraz mając na uwadze nastepny, moim zdaniem kluczowy, mecz z amicą Poznań oraz możliwość wykartkowania kilku naszych zawodników(derby zawsze sa ostre) proponował bym następującą "11":
Pawełek
Singlar Baszczu Marcelo(lub Głowa) Diaz
Małecki Cantoro Jirsak Ćwielong
Beto Boguski

Wydaje mi sie, ze co jak co ale na Cracovie taka eskperymentalna "11" powinna wystarczyć, a jeśli chcemy dalej się liczyć w walce o mistrza nie możemy jechać do Poznania bez nawet czterech podstawowych graczy!( ktoś tu powie ze mistrza sie zdobywa ze słabszymi rywalami wiec mecz z amica nie jest taki ważny - ma racje, ale nie w naszym wypadku gdzie tacimy 4 pkt z, moim zdaniem, aktualnie najgorzej prezentującymi sie na wiosne rywalami). Po drugie taka "11" wcale nie jest słaba: Baszczu wie jak grac na stoperze, Diaz wreszcie moze sie pokazać znów na swojej pozycji, Cantoro może udowodnić że go za wcześnie skreślono, nasze szkrzydła w postaci dwóch szybkich i przebojowych zawodników wreszcie moga wypalić, gorzej z atakiem gdzie jest zupełnie bez formy Boguś(choć może przed repra sie zmobilizuje) i Beto"zastawka":-)

Przez taki eksperymentalny skład mozemy z pejsami zremisować, a to byłby konciec marzeń o tytule. Potem jedziemy na amice, przegrywamy najsilniejszym skadem i mamy z tych dwóch meczy 1pkt...czyli myślał indyk o niedzieli ...Na cracovie trzeba wystawić najsilnieszy skład nie partrząc na kartki. Trzy pkt. w tym meczu to podstawa. Z amicom w najsilniejszym składzie czy nie to i tak wywieziemy przy duzym szczęściu 1pkt. Nie ma się co oszukiwać. Możemy sobie pozwolić na stratę punktową w tym meczu i ewentualnie z Ległą. Resztę trzeba wygrać.
Powiem inaczej. Dobrze nawet by było gdyby z Lechem pauzowali nasi za kartki. Na następne mecze by mieli czyste konta. Lepiej niech nie grają w najtrudniejszym (i tak pewnie przegranym meczu) niz miało by ich zabraknąć np. na ostatni mecz ze Śląskiem który może decydowac o mistrzostwie czy naszej grze w pucharach. Wtedy wystawianie Baszcza na stoperze czy inne kombinacje były by nie wskazane. Pocieszający jest fakt, że w niedzielę punkty zostaja w Krakowie:lol:

bonawentura 20.03.2009 13:04

My w jakimkolwiek ustawieniu na Cracovie możemy zremisować, więc radzę kiicom, którzy bedą na meczu, żeby głośno dopingowali Wisłę, bo może być ciężko. Ja bym zostawił w środku pomocy Sobolewskiego i Diaza, a do ataku wrzucił Jirsaka, może tam się odnajdzie. Ale wszystko już za niedługo się wyjaśni więc poczekamy, zobaczymy.

Pulpet 20.03.2009 15:44

Cytat:



Co do meczu to jak zagra Cabaj w bramce to o wynik jestem spokojny .:)

żydki są dokładnie tego samego zdania jeśli chodzi o Pawełka ;-)

O Jirsaku zapomnijcie. Chłopak się całkiem zawiesił. Mam również nadzieję, że zagra jednak Niedzielan za Boguskiego.

diablo885 20.03.2009 15:54

nie ma sie co martwic o wynik to oni powinni srac w gacie przed przyjazdem na R22 w koncu w 3 ostatnich meczach 8 brameczek i tylko 1 stracona..

tofik 20.03.2009 17:45

Będzie wygrana. Pommo, że gramy słabiej, to na Cracovie wystarczy. Przecież oni są ciency jak dupa węża :)

Robek 20.03.2009 21:57

No i znowu szansa na dogonienie Legi:-D
A może jeszcze leszka?

koyoot 20.03.2009 22:18

Podajecie tu sklady potencjalne okraszajac to zdaniem: na Cracovie wystarczy. Tymczasem ktos kto chowa odwieczna pogarde dla tego klubu i trzezwo spojrzy na ich sklad to sie okaze ze wcale tak prosto moze nie byc. Cracovia w tej rundzie jest bardzo odmieniona gra z polotem i przede wszytskim gra inteligentny futbol(nie to co za czasow Majewskiego "boze uchowaj go przed selekcjonowaniem reprezentacji Polski"). Jakkolwiek uda sie nam wygrac to spotkanie bede szczesliwy(bo bede na R22:P). Nawet jesli Sobol zasadzi prawego prostego bramkarzowi to bede szczesliwy:). Ja typuje wynik 2:1 dla nas. Oby sie sprawdzilo...

Szary007 20.03.2009 22:25

W tym meczy trzeba po prostu pokazac tym wszystkim co wylewają poty w różnego rodzaju miejscach, że jest w Wiśle jakieś życie oprócz Brożka.
Nie ma ludzi niezastąpionych.
Bo co to będzie jak w ogóle odejdzie ?? :P
Na pewno będzie ciężej, ale jak chce się byc Mistrzem to trzeba też sobie w takich chwilach radzic.

Robek 20.03.2009 22:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez koyoot (Post 695875)
Podajecie tu sklady potencjalne okraszajac to zdaniem: na Cracovie wystarczy. Tymczasem ktos kto chowa odwieczna pogarde dla tego klubu i trzezwo spojrzy na ich sklad to sie okaze ze wcale tak prosto moze nie byc. Cracovia w tej rundzie jest bardzo odmieniona gra z polotem i przede wszytskim gra inteligentny futbol(nie to co za czasow Majewskiego "boze uchowaj go przed selekcjonowaniem reprezentacji Polski"). Jakkolwiek uda sie nam wygrac to spotkanie bede szczesliwy(bo bede na R22:P). Nawet jesli Sobol zasadzi prawego prostego bramkarzowi to bede szczesliwy:). Ja typuje wynik 2:1 dla nas. Oby sie sprawdzilo...


OJOJOJOJ
szkoda że Stefan odszedł, bo mogło byc tak pieknie

KamAr 21.03.2009 10:12

Prawda jest taka, że derby mają inne prawa. Nawet teoretycznie dużo słabszy zespół może wygrać. Wiadomo, że jest to inna mobilizacja. Moim zdaniem Wisła jednak wygra z "Pasami" dość gładko. Jeśli chce jeszcze powalczyć po majstra, to musi wygrac, musi!

Kowalski 21.03.2009 12:01

Spoko, pykniemy ich! Nogi już im się trzęsą przed meczem na Reymonta.

Rob_Zombie 21.03.2009 12:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez KamAr (Post 696017)
Prawda jest taka, że derby mają inne prawa. Nawet teoretycznie dużo słabszy zespół może wygrać.

Dupa tam 'prawda'... W każdym meczu teoretycznie teoretycznie dużo słabszy zespół może wygrać, a te hasła typu 'derby rządzą się swoimi prawami' to można sobie w tyłek wsadzić. Jeśli tak jest to czemu w ostatnich latach Cracovia regularnie zbiera od nas baty (ewentualnie czasami wpadnie jakiś remis)? Bo w derbach rządzą te same prawa co we wszystkich innych meczach: grają umiejętności i dyspozycja dnia + taktyka. Tyle.

A co do samego meczu to mam nadzieję że w ataku wystąpi Niedzielan, wydaje mi się naturalnym zastępcą Brożka, jest szybki, dynamiczny - typowy snajper. W Beto nie wierzę, wybaczcie, ale ktoś kto nie potrafi biegać nie może być dobrym piłkarzem (choć chciałbym się mylić). Może w parze z napastnikiem z prawdziwego zdarzenia (typu Brożek, Niedzielan) sprawdziłby się jako żelbetonowy kloc odgrywający piłki, ale jako jedyny napastnik (czyli w takiej taktyce jak ostatnio graliśmy, bo Boguski to bardziej ofensywny pomocnik jak napastnik) to nie.

KamAr 21.03.2009 13:04

Nie zgodzę się z Tobą. Praktycznie każde derby są zacięte i drużyny mimo dzielącego ich poziomu walczą bardzo zajadle, bardziej niż w "normalnych" spotkaniach.

losiu2001 21.03.2009 20:28

jutro musza byc 3 punkty;] i gonimy kuchenki;]

maksinho 21.03.2009 20:29

Gdzie szukać punktów jak nie na takim meczu :D

depeche87 21.03.2009 20:30

bez względu na innych Wisla wygrywając pozostałe mecze jest mistrzem ; p

Grzadq 21.03.2009 20:36

Jest szansa dogonienia Lecha, nie można jej zmarnować. Koniecznie 3 punkty! Ostatni dzwonek jeśli chcemy jeszcze marzyć o mistrzu.

Zieniu17 21.03.2009 20:56

3 punkty jutro w derbach muszą być i jedziemy do Poznania walczyc o "majstra".

JrQ- 21.03.2009 20:58

Pomylscie co by było, jakbysmy wygrali mecze z Belchatowem i Polonią Bytom...ajjj

element 21.03.2009 20:59

Niech się potykają o własne nogi, przewracają, pudłują przez 3/4 meczu z metra do pustej bramki, nieważne, ten mecz trzeba wygrać choćby jednym golem zdobytym z pięty, klaty, łokcia czy ręki.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl