Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [18. Kolejka] 27-02-2009 17:45 Polonia Bytom - Wisła Kraków (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5424)

Ral 26.02.2009 15:34

Trzeba wygrać bo każda strata punktów oddala nas od mistrzostwa. Ale o wynik możemy być spokojni:D

Czopens 26.02.2009 15:51

Ale co to za sędzia nam sędziuje -.-
taki Żyro w meczu ze Śląskiem pokazał dwie czerwone i został już w tym Wrocławiu ; D

JrQ- 26.02.2009 15:55

Nie ma co gadać, jak wygramy to możemy wrócić na lidera...

el Nuero 26.02.2009 16:03

The battle has begun
 
Niestety niezupełnie. Wtedy będziemy mieli tyle samo punktów do Legia i Lech, a z obiema drużynami przegraliśmy :evil:

rafalek 26.02.2009 16:30

W tej kolejce na pewno nie będziemy liderem, bo między sobą gra Polonia i Legia. Jeżeli Polonia wygra, to ona będzie liderem z 2 punktami przewagi, jeżeli Legia, bo wtedy ona zachowa 3 punkty przewagi nad nami, a jeżeli będzie remis, to Legia będzie i tak przed nami o 1 punkt.

kristos 26.02.2009 16:40

Co za pasjonująca dyskusja w tym temacie.
Jeszcze mecz się nie odbył a już spisane kilka stron.

mic 26.02.2009 17:25

4 dni po meczu:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kristos
Co za pasjonująca dyskusja w tym temacie.
Jeszcze mecz dawno skonczyl i znowu spisane kilka stron.

:D

Czopens 26.02.2009 17:53

Ciekawi brak Niedzielana i Dawidowskiego i męczy brak Mączyńskiego .
Łobo niech odpocznie jeszcze :P

martinius028 26.02.2009 18:05

Mączyński niestety sie nie załapał, ale sądze że w tym sezonie jeszcze zagra.Ciekawe że w kadrze na ten mecz znalazł się Cantoro ale pewnie jeszcze nie stracił pewnych umiejętności aby zostać odesłany na trybuny.

ciacho 26.02.2009 18:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martinius028 (Post 682393)
Mączyński niestety sie nie załapał, ale sądze że w tym sezonie jeszcze zagra.Ciekawe że w kadrze na ten mecz znalazł się Cantoro ale pewnie jeszcze nie stracił pewnych umiejętności aby zostać odesłany na trybuny.

Znalazł się Cantoro bo pewnie wybiegnie w pierwszym składzie..

Wojtas 26.02.2009 19:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kristos (Post 682343)
Co za pasjonująca dyskusja w tym temacie.
Jeszcze mecz się nie odbył a już spisane kilka stron.



To normalka ,dluga przerwa i juz chyba kazdego cisnie byle zaczeli grać,nie mowiac o pojsciu na stadion :)




Sparingów nie można porównywać do walki o punkty przy kilkutysięcznej widowni. Wisła kadrowo, obok Lecha, jest najsilniejszą drużyną w Polsce. Także w mediach czy wśród kibiców wiślacy są faworytami piątkowej potyczki. My się ich nie boimy, mamy swoje "tajne" zagrania. Jeżeli będzie trzeba, to wciągnę ich nosem, najlepiej lewą dziurką (śmiech). Jesteśmy ambitni i waleczni, tak, że sobie poradzimy - uśmiecha się 30-letni pomocnik dziewiątej ekipy ekstraklasy, Hubert Jaromin.



Hahaha a coz to za "gfiazdor" z Bytomia co to chce sobie nami nos zapychac?

Bo w sumie goscia niekojarze :lol:

Wasiu 26.02.2009 19:43

A co mial gosciu powiedziec ? Ze sie polozymy na boisku i prosimy o najnizszy wymiar kary? Wtedy by byly komentarze, ze po co gramy w takiej lidze jak wszyscy sie boja z nami grac i co to wogole za nieprofesjonalne podejscie do futbolu. Bardzo dobrze chłop powiedzial. Polonia zrobi wszystko zeby nas pokonac. Nie jestesmy pepkiem swiata, zeby walic 10 komentarzy kto to jest Jaromin i wogole jakim prawem tak powieidzial. W Europie mamy taka sama pozycje jak Bytom wiec bez napinki.

St@chu 26.02.2009 19:55

Wojtas, w piłce jak w polityce... Czasem trzeba robi dobrą minę do złej gry ;-)

Wojtas 26.02.2009 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wasiu (Post 682455)
A co mial gosciu powiedziec ? Ze sie polozymy na boisku i prosimy o najnizszy wymiar kary? Wtedy by byly komentarze, ze po co gramy w takiej lidze jak wszyscy sie boja z nami grac i co to wogole za nieprofesjonalne podejscie do futbolu. Bardzo dobrze chłop powiedzial. Polonia zrobi wszystko zeby nas pokonac. Nie jestesmy pepkiem swiata, zeby walic 10 komentarzy kto to jest Jaromin i wogole jakim prawem tak powieidzial. W Europie mamy taka sama pozycje jak Bytom wiec bez napinki.



Mowic to jakis Jaromin moze co mu sie tylko podobno zyjemy w wolnym kraju,ale troche szacunku by nie zaszkodziło,zwłaszcza ze nie przypominam sobie zeby jakis nasz pilkarz ktorykolwiek inny zespol rywala "wciagał do nosa".

Ma prawo mowic,ale niech pomysli zanim walnie taką głupote.

Rob_Zombie 26.02.2009 20:31

Dokładnie, wszyscy powinni padać przed nami na kolana!

Edit - Oby! A co do Jaromina - mając do lepszej drużyny 'szacunek i respekt' można co najwyżej dostać czwóreczke jak my w Barcelonie. Jak dla mnie to ten koleś ma zupełnie poprawne nastawienie.

zim zum 26.02.2009 20:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Rob_Zombie (Post 682508)
Dokładnie, wszyscy powinni padać przed nami na kolana!

poczekaj jak się pary razy zdziwisz na wiosnę

sayek89 26.02.2009 23:54

Jutro zaczynamy marsz po mistrza... oby udany, liczę na powtórkę ze sparingu.

mlynek 26.02.2009 23:56

Może niech zrobią mu badania przeciw koksowi boś coś mi się wydaje że mógłby zaskakujący wynik się pojawić. W końcu z jakiegoś powodu jego pierwsza myślą było nie że nas WCIĄGNĄ LEWA DZIURKĄ W NOSIE bo normalnie to raczej piłkarze wyrażają się w taki sposób że rywala : rozjadą, zabiegają, przejada po nas walceY hmmmmm iście podejrzane :)

PhantomRanger 27.02.2009 00:06

To jest pierwszy mecz i różnie z tym może być. Liczę jednak na zwycięstwo :)

Proximus 27.02.2009 02:32

Muszę przyznać że nie mogę się doczekać meczu. Ciekaw jestem jak Skorża zestawi wyjściową jednestkę, bo w sumie na niektórych pozycjach mamy naprawdę klopot bogactwa(np bramkarza...:D). Liczę jednak(mimo niezby przychylnych opinii) że Beto coś pokaże. Stawiam 0:2

Marszałek 27.02.2009 10:52

Żeby wyznaczyć godzinę meczu na 18 w piątek. Trzeba się naprawdę bardzo postarać nie myśleć. Dla kogo oni ten terminarz ustalili? Dla siebie czy dla piłkarzy?

kubanczyk 27.02.2009 11:24

to byl zart w jego wykonaniu, jesli ktos jeszcze nie zauwazyl. mniej napinki panowie, rozluznijcie sie, poza stadionem na ul. Reymonta 22 istnieje jeszcze zycie.

Wisla powinna wygrac, Baszczu, Brozek na bokach obrony, Marcelo w srodku pomocy, Diaz na lewej reszta jak zwykle. pilkarzom jesli sie ebdzie tylko chcialo to 3 pkty mozna dopisac.

Marszałek 27.02.2009 11:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kubanczyk (Post 683058)
panowie, rozluznijcie sie, poza stadionem na ul. Reymonta 22 istnieje jeszcze zycie.

.

Nie znalazłem innych form życia:), jakieś przykłady podasz, czy ot tak będziesz rozwalać ludziom światopogląd?

Coglin 27.02.2009 11:49

zeby myslec o obronie mistrzostwa, musimy w tej rundzie wygrac praktycznie wszystkie mecze. nie ma o czym mowic.
jesli nie zdobedziemy 3 pkt mistrzostwo oddali sie od nas - jak bardzo zalezy od wynikow w pozostalych meczach. ale jesli potkiemy sie juz na poczatku rundy a Lech czy Legia/Polonia wygraja swoje mecze, bedzie ciezko.

rafalek 27.02.2009 12:45

http://www.sport.pl/pilka/1,65050,63...za_Polski.html


Niech ktoś coś tym dziennikarzynom powie, bo mnie zaraz szlag trafi. Na siłę chcą nam zepsuć atmosferę w zespole, która, jak mi sie wydaje, jest bardzo dobra. I jeszcze że Beto cieńki, że wszyscy się śmiali z poszukiwań bramkarza i że w ogoóle nam pozostała tylko nadzieja.
A ja myślę, że jesteśmy jdnym z faworytów do MP, bo balonik Amiki już pękł, i nie będą tacy mocni.

matti123 27.02.2009 12:49

Po wypowiedziach trenera wnioskuje że szykuje 1 niespodziankę w składzie wg mnie może to być Ćwielong albo Beto. Jak zawsze oby strzelić pierwszą to potem już z górki

Szary007 27.02.2009 14:11

Zakładamy, że wygrywamy. Style mogą być dwa:

- albo przejedziemy się po tych piłkarzykach z Bytomia,

- albo będzie to wymęczone zwycięstwo w ostatnich minutach.

Styl w piłce się nie liczy, ważne są tylko trzy punkty. :)

HEDu 27.02.2009 14:22

Mam nadzieje ze nie wybiegnie Zienczuk w 1 składzie, ale za to Jirsak już będzie.

majson 27.02.2009 14:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szary007 (Post 683168)
Zakładamy, że wygrywamy. Style mogą być dwa:

- albo przejedziemy się po tych piłkarzykach z Bytomia,

- albo będzie to wymęczone zwycięstwo w ostatnich minutach.

Styl w piłce się nie liczy, ważne są tylko trzy punkty. :)

żeby zwyciężać też trzeba prezentować jakiś styl :P

Szary007 27.02.2009 14:41

Nasza reprezentacja z Walią ?? ^^

Proximus 27.02.2009 14:46

Ale powiem wam że dobrze się złożyło. Lech jako że grał w uefie ma mecz w nidzielę a w środę gramy z nimi w pp. Mamy 2 dni na wypoczynek więcej co w meczach między dwoma tak wyrównanymi drużynami
może być kluczowe.

HEDu 27.02.2009 15:11

taka prawda, tylko Lech teraz ładnie gra w piłke (nie mowie o 2 połowie z Udinese) ale wszystkie mecze ktore ich oglądałem to przyjemnie sie oglada, a Wisly nie, nudzi sie

Nalokson 27.02.2009 15:17

No niestety trudno być optymistą jeśli chodzi o Wisłę przed rundą wiosenną, patrząc na poczynania Lecha. No ale...wierzę, że damy radę.

Poza tym nie wiem, co Wy wszyscy widzicie w tym Beto. Nie sądzę, aby wybiegł w pierwszym składzie. Na chwilę obecną obok Pawła widzę każdego z trójki napastników: Ćwielong. Boguski, Małecki - ale nie Beto! W każdym razie 3mam kciuki za niego i mam nadzieję, że się rozwinie...

Philips_Zaspa 27.02.2009 15:33

Trudno byc optymista? Kibic z Ciebie czy obserwator? My ten mecz musimy wygrać i piłkarze z trenerem też to więdzą, więc nie ma co lamentować. A co Wiśle po poczynaniach Lecha? My jesteśmy Wisła Kraków. Nie zapominaj tego. Btw. wszystko gotowe do meczu ( chipsy są, szalik jak najbardziej ) i jedziemy z Polonia Bytom:-)

matern 27.02.2009 17:14

wiecie czy bedzie lecial mecz na sopcascie? pytam bo koncowki npoprzedniej rundy nie ogladalem... a wczesniej zawsze bylo mowione ze bedzie a roznie z tymm bywaky czesto kanaly z soocer-live / kuszo tv nie dzialaly

HEDu 27.02.2009 17:20

panowie wlasnie takiego składu oczekiwałem, no moze jedynie Beto do tego ;) a Boguski na lewa pomoc, Diaz na obrone. Ale ogolem nie czepiam sie bo jest idealnie.

rafal777 27.02.2009 17:22

dziwi brak Marcelo...

jurukuru 27.02.2009 17:25

czemu Baszczu nie gra to nie wiem.... ale myślę, że pojedziemy z nimi 2 do zera, Brożek i Zieniu coś strzelą czuje..;p

Philips_Zaspa 27.02.2009 17:25

Czyżby Skorża zluzował kilku zawodników na mecz z Polonią Warszawa?:shock:

DevilMayCry 27.02.2009 17:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez matern (Post 683281)
wiecie czy bedzie lecial mecz na sopcascie? pytam bo koncowki npoprzedniej rundy nie ogladalem... a wczesniej zawsze bylo mowione ze bedzie a roznie z tymm bywaky czesto kanaly z soocer-live / kuszo tv nie dzialaly



Channel - 11028 / 17:50 Polonia Bytom : Wisła Kraków

na razie jest jeszcze offline :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:08.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl