![]() |
Trzeba wygrać bo każda strata punktów oddala nas od mistrzostwa. Ale o wynik możemy być spokojni:D
|
Ale co to za sędzia nam sędziuje -.-
taki Żyro w meczu ze Śląskiem pokazał dwie czerwone i został już w tym Wrocławiu ; D |
Nie ma co gadać, jak wygramy to możemy wrócić na lidera...
|
The battle has begun
Niestety niezupełnie. Wtedy będziemy mieli tyle samo punktów do Legia i Lech, a z obiema drużynami przegraliśmy :evil:
|
W tej kolejce na pewno nie będziemy liderem, bo między sobą gra Polonia i Legia. Jeżeli Polonia wygra, to ona będzie liderem z 2 punktami przewagi, jeżeli Legia, bo wtedy ona zachowa 3 punkty przewagi nad nami, a jeżeli będzie remis, to Legia będzie i tak przed nami o 1 punkt.
|
Co za pasjonująca dyskusja w tym temacie.
Jeszcze mecz się nie odbył a już spisane kilka stron. |
4 dni po meczu:
Cytat:
|
Ciekawi brak Niedzielana i Dawidowskiego i męczy brak Mączyńskiego .
Łobo niech odpocznie jeszcze :P |
Mączyński niestety sie nie załapał, ale sądze że w tym sezonie jeszcze zagra.Ciekawe że w kadrze na ten mecz znalazł się Cantoro ale pewnie jeszcze nie stracił pewnych umiejętności aby zostać odesłany na trybuny.
|
Cytat:
|
Cytat:
To normalka ,dluga przerwa i juz chyba kazdego cisnie byle zaczeli grać,nie mowiac o pojsciu na stadion :) Sparingów nie można porównywać do walki o punkty przy kilkutysięcznej widowni. Wisła kadrowo, obok Lecha, jest najsilniejszą drużyną w Polsce. Także w mediach czy wśród kibiców wiślacy są faworytami piątkowej potyczki. My się ich nie boimy, mamy swoje "tajne" zagrania. Jeżeli będzie trzeba, to wciągnę ich nosem, najlepiej lewą dziurką (śmiech). Jesteśmy ambitni i waleczni, tak, że sobie poradzimy - uśmiecha się 30-letni pomocnik dziewiątej ekipy ekstraklasy, Hubert Jaromin. Hahaha a coz to za "gfiazdor" z Bytomia co to chce sobie nami nos zapychac? Bo w sumie goscia niekojarze :lol: |
A co mial gosciu powiedziec ? Ze sie polozymy na boisku i prosimy o najnizszy wymiar kary? Wtedy by byly komentarze, ze po co gramy w takiej lidze jak wszyscy sie boja z nami grac i co to wogole za nieprofesjonalne podejscie do futbolu. Bardzo dobrze chłop powiedzial. Polonia zrobi wszystko zeby nas pokonac. Nie jestesmy pepkiem swiata, zeby walic 10 komentarzy kto to jest Jaromin i wogole jakim prawem tak powieidzial. W Europie mamy taka sama pozycje jak Bytom wiec bez napinki.
|
Wojtas, w piłce jak w polityce... Czasem trzeba robi dobrą minę do złej gry ;-)
|
Cytat:
Mowic to jakis Jaromin moze co mu sie tylko podobno zyjemy w wolnym kraju,ale troche szacunku by nie zaszkodziło,zwłaszcza ze nie przypominam sobie zeby jakis nasz pilkarz ktorykolwiek inny zespol rywala "wciagał do nosa". Ma prawo mowic,ale niech pomysli zanim walnie taką głupote. |
Dokładnie, wszyscy powinni padać przed nami na kolana!
Edit - Oby! A co do Jaromina - mając do lepszej drużyny 'szacunek i respekt' można co najwyżej dostać czwóreczke jak my w Barcelonie. Jak dla mnie to ten koleś ma zupełnie poprawne nastawienie. |
Cytat:
|
Jutro zaczynamy marsz po mistrza... oby udany, liczę na powtórkę ze sparingu.
|
Może niech zrobią mu badania przeciw koksowi boś coś mi się wydaje że mógłby zaskakujący wynik się pojawić. W końcu z jakiegoś powodu jego pierwsza myślą było nie że nas WCIĄGNĄ LEWA DZIURKĄ W NOSIE bo normalnie to raczej piłkarze wyrażają się w taki sposób że rywala : rozjadą, zabiegają, przejada po nas walceY hmmmmm iście podejrzane :)
|
To jest pierwszy mecz i różnie z tym może być. Liczę jednak na zwycięstwo :)
|
Muszę przyznać że nie mogę się doczekać meczu. Ciekaw jestem jak Skorża zestawi wyjściową jednestkę, bo w sumie na niektórych pozycjach mamy naprawdę klopot bogactwa(np bramkarza...:D). Liczę jednak(mimo niezby przychylnych opinii) że Beto coś pokaże. Stawiam 0:2
|
Żeby wyznaczyć godzinę meczu na 18 w piątek. Trzeba się naprawdę bardzo postarać nie myśleć. Dla kogo oni ten terminarz ustalili? Dla siebie czy dla piłkarzy?
|
to byl zart w jego wykonaniu, jesli ktos jeszcze nie zauwazyl. mniej napinki panowie, rozluznijcie sie, poza stadionem na ul. Reymonta 22 istnieje jeszcze zycie.
Wisla powinna wygrac, Baszczu, Brozek na bokach obrony, Marcelo w srodku pomocy, Diaz na lewej reszta jak zwykle. pilkarzom jesli sie ebdzie tylko chcialo to 3 pkty mozna dopisac. |
Cytat:
|
zeby myslec o obronie mistrzostwa, musimy w tej rundzie wygrac praktycznie wszystkie mecze. nie ma o czym mowic.
jesli nie zdobedziemy 3 pkt mistrzostwo oddali sie od nas - jak bardzo zalezy od wynikow w pozostalych meczach. ale jesli potkiemy sie juz na poczatku rundy a Lech czy Legia/Polonia wygraja swoje mecze, bedzie ciezko. |
http://www.sport.pl/pilka/1,65050,63...za_Polski.html
Niech ktoś coś tym dziennikarzynom powie, bo mnie zaraz szlag trafi. Na siłę chcą nam zepsuć atmosferę w zespole, która, jak mi sie wydaje, jest bardzo dobra. I jeszcze że Beto cieńki, że wszyscy się śmiali z poszukiwań bramkarza i że w ogoóle nam pozostała tylko nadzieja. A ja myślę, że jesteśmy jdnym z faworytów do MP, bo balonik Amiki już pękł, i nie będą tacy mocni. |
Po wypowiedziach trenera wnioskuje że szykuje 1 niespodziankę w składzie wg mnie może to być Ćwielong albo Beto. Jak zawsze oby strzelić pierwszą to potem już z górki
|
Zakładamy, że wygrywamy. Style mogą być dwa:
- albo przejedziemy się po tych piłkarzykach z Bytomia, - albo będzie to wymęczone zwycięstwo w ostatnich minutach. Styl w piłce się nie liczy, ważne są tylko trzy punkty. :) |
Mam nadzieje ze nie wybiegnie Zienczuk w 1 składzie, ale za to Jirsak już będzie.
|
Cytat:
|
Nasza reprezentacja z Walią ?? ^^
|
Ale powiem wam że dobrze się złożyło. Lech jako że grał w uefie ma mecz w nidzielę a w środę gramy z nimi w pp. Mamy 2 dni na wypoczynek więcej co w meczach między dwoma tak wyrównanymi drużynami
może być kluczowe. |
taka prawda, tylko Lech teraz ładnie gra w piłke (nie mowie o 2 połowie z Udinese) ale wszystkie mecze ktore ich oglądałem to przyjemnie sie oglada, a Wisly nie, nudzi sie
|
No niestety trudno być optymistą jeśli chodzi o Wisłę przed rundą wiosenną, patrząc na poczynania Lecha. No ale...wierzę, że damy radę.
Poza tym nie wiem, co Wy wszyscy widzicie w tym Beto. Nie sądzę, aby wybiegł w pierwszym składzie. Na chwilę obecną obok Pawła widzę każdego z trójki napastników: Ćwielong. Boguski, Małecki - ale nie Beto! W każdym razie 3mam kciuki za niego i mam nadzieję, że się rozwinie... |
Trudno byc optymista? Kibic z Ciebie czy obserwator? My ten mecz musimy wygrać i piłkarze z trenerem też to więdzą, więc nie ma co lamentować. A co Wiśle po poczynaniach Lecha? My jesteśmy Wisła Kraków. Nie zapominaj tego. Btw. wszystko gotowe do meczu ( chipsy są, szalik jak najbardziej ) i jedziemy z Polonia Bytom:-)
|
wiecie czy bedzie lecial mecz na sopcascie? pytam bo koncowki npoprzedniej rundy nie ogladalem... a wczesniej zawsze bylo mowione ze bedzie a roznie z tymm bywaky czesto kanaly z soocer-live / kuszo tv nie dzialaly
|
panowie wlasnie takiego składu oczekiwałem, no moze jedynie Beto do tego ;) a Boguski na lewa pomoc, Diaz na obrone. Ale ogolem nie czepiam sie bo jest idealnie.
|
dziwi brak Marcelo...
|
czemu Baszczu nie gra to nie wiem.... ale myślę, że pojedziemy z nimi 2 do zera, Brożek i Zieniu coś strzelą czuje..;p
|
Czyżby Skorża zluzował kilku zawodników na mecz z Polonią Warszawa?:shock:
|
Cytat:
Channel - 11028 / 17:50 Polonia Bytom : Wisła Kraków na razie jest jeszcze offline :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:08. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl