Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   EuroBasket 2009 w Polsce (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5294)

felipe 17.09.2009 09:27

Potencjał jest, bo pierwsza piątka Koszarek/Szubarga - Logan - Ignerski - Lampe - Gortat może grać razem jeszcze ładnych kilka lat.
Problem jest tylko jeden - wątpliwe by prędko udało sie zebrać ich wszystkich z powrotem. Czuję ze znowu zaczną sie "symulacje" Lampego, a takiego Gortata na eliminacje nie puści klub. I znowu bedziemy straszyć rywali zawodnikami z polskiej ligi, a co oni potrafią wie każdy.

Marszałek 17.09.2009 11:08

No tak tylko,że Koszarek,Szubarga, to bardzo ale to bardzo słabi klepacze. Tylko na poziom ligowy, ani to obrońcy,ani giganci ofensywy. Podobnie Ignerski, jak ma dzień to idzie a jak nie, to nie dość,że atak to i defensywa u niego leży. Logan,samolubny,przeciętny,choć tutaj na jego miejsce jest Kelati. Poza tym jest jeszcze Dylewicz. Natomiast Lampe wygląda na faceta,który jak widzi,ze nie da sie wygrać to zwyczajnie się poddaje. Słaba psychika. Słabi tylko jesteśmy.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl