Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Goal United (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5206)

Aga21 06.01.2009 12:46

:/ to ja czekam na zaproszenie innej sierotki...grajcie z głową ludziska

to jak chętny ktoś na rozegranie wcześniej kolejki? albo spara?

zimka 06.01.2009 14:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Furbyy (Post 652596)
wiem, wiem przepraszam ale coś sparingu z inna drużyna odwołac nie moge (daje na ten kosz przy wyzwaniach "czy chcesz wycofac sie z meczu" - "tak", ale nie pomaga :-/ ). Wychodzi na to ze dostaniesz walkowera.

edit: tym sparingpartnerem jest drużyna Wisła NH, a grać on powinien z "Victoria84". Także może zmienimy trochę terminarz tak iż w 1 kolejce zagrają Wisła Krk. - Wisła NH (mecz XV kolejki) , oraz WISŁAA KRRAKÓW - Victoria84 (lub odwrotnie jeśli chodzi o kwestię gospodarza; kolejka VI lub XVII w zależności od gospodarza). Przepraszam za całe zamieszanie, jeśli jest to problem to niech zostanie po staremu z dwoma walkowerami (przynajmniej) w kolejce.


Jak się zgodza to ja nie widzę przeszkód musi byc zgoda 4 zespołów

Aga21 06.01.2009 14:36

tyle że ja_ka_ (WISŁAA KRRAKÓW) już nie może odwolać spara i zagrać ze mną. Więc szukam innego rywala na rozegranie kolejki. I to raczej szybko bo jutro nie będę miała czasu na ustawienie zespołu.


Blacha92 06.01.2009 14:57

Ja ze swojej strony proponuje założyć konto na
http://futbolowo.pl
Akurat tu sa strony druzyn ale my w tytm portalu mozemy zrobic strone ligi. Mozna tam zrobic tabele ligową , pisać aktualne wiadomości , jest chat .Jak chcecie mogę to ogarnąć.

Blacha92 06.01.2009 15:00

Wasze słowo i już się za to biorę:DMożna naprawde by profesjonalnie dograć tą lige , żeby nie było nieporozumień

Aga21 06.01.2009 15:42

ok! co to u licha jest sparing zjednoczony i czemu jestem przymuszana do jego rozegrania w sobotę? z tego co pamiętam nie przystępowałam że żadnych lig, a nawet jeśli go gdzie mogę jakieś informacje na ten temat uzyskać?

thx za pomoc.

Blacha92 06.01.2009 16:18

to mam robić tą stronke?

Nitrox 06.01.2009 16:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 652908)
to mam robić tą stronke?


Nie. Zimka jest pomysłodawca "naszej" ligi, wiec nich On podejmie jakas decyzje. To co zaproponował jest ok, wiec niewiem po co bardziej komplikowac sprawe ??!!

Aga21 06.01.2009 17:18

eh dlaczego nie? Czemu nie dać szansy rozwoju i zabawy komuś przy robieniu tej stronki. Z resztą jaka to komplikacja i dlaczego tyle wykrzykników????????

Nitrox 06.01.2009 17:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aga21 (Post 652951)
eh dlaczego nie? Czemu nie dać szansy rozwoju i zabawy komuś przy robieniu tej stronki. Z resztą jaka to komplikacja i dlaczego tyle wykrzykników????????


Moje zdanie jest na nie wg mnie to tylko skomplikuje ta sprawe. Zimka jest organizatorem i pomysłodawca, wiec niech On podejmie decyzje.

<Crasch> 06.01.2009 17:52

Mnie tam pasuje miło będzie popatrzec na tabele.

ja mam taki problem, nagle z przed ostatniego miejsca awansowałem do miejsca 3 premiowanego awansem.
tylko 4 drużyny maja punkty a reszta ma po 0 albo -1
o co chodzi?
czy mam rozumiec że reszta to boty i nie biorą udziału w końcowym rozrachunku?

zimka 06.01.2009 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 652908)
to mam robić tą stronke?


Słuchajcie nie widze potrzeby zakłądania nowej ligii rozgrywamyco środe emcz ja co każd mecz wklejam aktualną tabele akualizuje wyniki co do meczy to juz wszystko będzie okej. najwyzej zrobi się jakis tydzioeń przerwy kiedyś zeby odrobić zaległości:)

Nie widze przeszkód żeby się bawić w to i to i tutaj komentować oby dwie zabawy:P ja się psizę:)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aga21 (Post 652885)
ok! co to u licha jest sparing zjednoczony i czemu jestem przymuszana do jego rozegrania w sobotę? z tego co pamiętam nie przystępowałam że żadnych lig, a nawet jeśli go gdzie mogę jakieś informacje na ten temat uzyskać?

thx za pomoc.

http://pl.goalunited.org/index.php?id=17&tx_ttnews[tt_news]=1660&no_cache=1


Cytat:

Pierwotnie napisane przez <Crasch> (Post 652980)
Mnie tam pasuje miło będzie popatrzec na tabele.

ja mam taki problem, nagle z przed ostatniego miejsca awansowałem do miejsca 3 premiowanego awansem.
tylko 4 drużyny maja punkty a reszta ma po 0 albo -1
o co chodzi?
czy mam rozumiec że reszta to boty i nie biorą udziału w końcowym rozrachunku?


chyba tak:P nie wiem ciesz się awansem:D



Patka 06.01.2009 20:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez <Crasch> (Post 652980)
Mnie tam pasuje miło będzie popatrzec na tabele.

ja mam taki problem, nagle z przed ostatniego miejsca awansowałem do miejsca 3 premiowanego awansem.
tylko 4 drużyny maja punkty a reszta ma po 0 albo -1
o co chodzi?
czy mam rozumiec że reszta to boty i nie biorą udziału w końcowym rozrachunku?

Zespołom, których właściciele nie logowali się dłużej niż 3 miesiące, zabierane są dotąd uzyskane punkty.
Gratuluję awansu. ;)

qazwsx123 06.01.2009 20:16

FC Schabek dałem Ci wyzwanie zaakceptuj. Mam jeszcze pytanie. Jak rzuce komuś wyzwanie i on to zaakceptuje to termin meczu bedzie nastepnego dnia czy jak to jest robione ? Jeszcze jakis sparing zjednoczony mi wyskoczyl i ustawil mi sie termin na sobote.

Schabek 06.01.2009 20:20

sęk w tym że ja żadnego wyzwania nie otrzymałem :/ bug jakiś czy co ??
Spróbuj jeszcze raz wysłać

qazwsx123 06.01.2009 20:23

juz z 5 razy wysylalem. A dobrze patrzysz w opcjach zeby przyjac wyzwanie ?

qazwsx123 06.01.2009 20:26

Bo ja wpisywałem cały czas FC Schabek a teraz wpisałem poprawnie Fc Schabek może dlatego :)

ja_ka_ 06.01.2009 22:56

Panowie i Panie, coś trzeba zdecydować bo na razie to się kupy nie trzyma. Tez jestem zdania, że ostateczne słowo należy do zimki bo On to wszystko wymyślił. Moja propozycja jest taka żeby do końca tygodnia rozegrać I kolejkę a potem już trzymać się w miarę sztywnych terminów żeby to jakiś wygląd, ład i skład miało.

Aga21 07.01.2009 11:05

ja nie rozegram nic bo w sobote ten spar zjednoczony w dziś nikt nie chce grać

ja_ka_ 07.01.2009 11:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aga21 (Post 653454)
ja nie rozegram nic bo w sobote ten spar zjednoczony w dziś nikt nie chce grać

Mi też wcisnęli z tej samej okazji z jakąś Chelsea. Dziwne, że samemu się nie decyduje jakie sparingi grać a jakie nie.

<Crasch> 07.01.2009 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patka (Post 653134)
Zespołom, których właściciele nie logowali się dłużej niż 3 miesiące, zabierane są dotąd uzyskane punkty.
Gratuluję awansu. ;)

Cóż, chyba dobry ze mnie manager który wyciągnął zespół z dna tabeli i awansował po jednym meczu?:D

Ale w Managerzone mam podobnie, w tym że tam sie nie logowałem dwa lata, teraz odbudowuje ekipe i awansowałem do baraży od razu (też z ostatniego miejsca i tak jak tutaj wygrałem tyle ze 5-1) tutaj się znowóż okazało że tylko dwa zespoły były prowadzone a reszta to boty.:D

Nergal 07.01.2009 12:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez <Crasch> (Post 653498)
Cóż, chyba dobry ze mnie manager który wyciągnął zespół z dna tabeli i awansował po jednym meczu?:D

Ale w Managerzone mam podobnie, w tym że tam sie nie logowałem dwa lata, teraz odbudowuje ekipe i awansowałem do baraży od razu (też z ostatniego miejsca i tak jak tutaj wygrałem tyle ze 5-1) tutaj się znowóż okazało że tylko dwa zespoły były prowadzone a reszta to boty.:D

No niestety w niższych ligach jest sporo botów, ludzie sie rejestrują pózniej zapominają no a 3 miesiące muszą minąć do likwidacji konta. Na wyższych szczeblach tzn.tak od VI ligi botów już tak wiele nie ma, wiadomo ktoś tam olał sprawe w ciągu sezonu więc zdarzają sie ze 2-3, ale czym wyżej tym mniej. No ale takich 2 dostarczycieli pkt. zawsze się przyda;)

zimka 07.01.2009 13:47

Jak juz pisałem 1 kolejke uzupełnimy kiedyś tam np miedzy 6 a 7 kolejką zrobimy przerwe tygodniową i rozegrane zostaną wszystkie mecze zaległe. Od 1 kolejki trzymamy się normalnie łądu i składu łącznie z sankcjami za nierozegrany mecz:D

Matejas_ 07.01.2009 14:39

Jak będziecie robić nową lige to też mam drużyne Armatura Kraków w 4 lidze... choć nie wiem czy teraz do 5 nie poleciałem.

Blacha92 07.01.2009 15:35

czy kazdy ma w sobote sparing zjednoczony?;/
wchodze sobie teraz , myslalem ze umowie sie z kims na lige w sobote a tu mi wyskakuje ze mam spara zjednoczonego

Nergal 07.01.2009 15:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blacha92 (Post 653557)
czy kazdy ma w sobote sparing zjednoczony?;/
wchodze sobie teraz , myslalem ze umowie sie z kims na lige w sobote a tu mi wyskakuje ze mam spara zjednoczonego

Każdy ma sparing zjednoczony na sobotę, na kolejną zapewne również jakiś zostanie zaaranżowany, taką przyjęto zasade coby umilić czas oczekiwania na nowy sezon każdemu z graczy.

Furbyy 07.01.2009 15:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zimka (Post 653512)
Jak juz pisałem 1 kolejke uzupełnimy kiedyś tam np miedzy 6 a 7 kolejką zrobimy przerwe tygodniową i rozegrane zostaną wszystkie mecze zaległe. Od 1 kolejki trzymamy się normalnie łądu i składu łącznie z sankcjami za nierozegrany mecz:D

czyli w najbliższym wolnym terminie gramy "drugą" kolejkę :> ?
Za niedługo rozpocznie się kolejny sezon,zacznie się puchar, Ci co odpadną będą mogli grać sparingi, Ci co wygrają będą grać dalej, bez możliwości rozgrywania sparingów [więc znowu pojawią się problemy z terminarzem, no chyba że wszyscy odpadniemy w pierwszej rundzie :p. No przynajmniej tak bywało kiedyś].

Schabek 07.01.2009 16:13

A wiec tak kolega qazwsx123 mówi że wysłał zaproszenie i ja mu wierze. Problemem jest że ja takowego nie otrzymałem a więc zgłosiłem ten błąd na forum i zobaczymy co z tego wyniknie a więc proszę o przełożenie naszego meczu

zimka 07.01.2009 16:30

Dzisiaj rozgrywana jest 1 kolejka zaległe mecze rozegrane zostaną w innym ternminie nie przejmować się. Za tydzien w środe zaplanowana jest 2 kolejka i ma się odbyc. Bedą w neij uwzględniane kary za nierozegrany mecz.

Matejas_ 07.01.2009 16:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nergal (Post 653561)
Każdy ma sparing zjednoczony na sobotę, na kolejną zapewne również jakiś zostanie zaaranżowany, taką przyjęto zasade coby umilić czas oczekiwania na nowy sezon każdemu z graczy.

No ja też gram z AC Calcio jakimś. A kiedy start nowego sezonu?

Matejas_ 07.01.2009 17:08

A może następnym razem tak by się szarpnąc i założyć Lige Zjednoczoną?

Nitrox 07.01.2009 18:52

I mam pierwsze wyniki pierwszej kolejki " Naszej" Ligi.
Nancatsu- Ninjownia Squad 4:1

zimka 07.01.2009 18:55

Kolejka 1 7.01.2009

Wisła NH - Victoria84 1:2
White Star Kraków -
Mazovia Mińsk Maz
Scalano - Fc Schabek
Wisła Krk. - WISŁAA KRRAKÓW
Nancatsu - Ninjownia Squad 4:1
TS Slask Wrocław - ..::ELITE::.. 0:5

konrad1991tsw 07.01.2009 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nitrox (Post 653671)
I mam pierwsze wyniki pierwszej kolejki " Naszej" Ligi.
Nancatsu- Ninjownia Squad 4:1

Strasznie dostałem... Ale to dopiero mój początek w tej grze, z czasem powinno byc lepiej. Pozdrawiam

Nitrox 07.01.2009 19:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez konrad1991tsw (Post 653675)
Strasznie dostałem... Ale to dopiero mój początek w tej grze, z czasem powinno byc lepiej. Pozdrawiam


Moj również ;)
Jak strzeliles bramke, to bałem sie ze bedziesz mial mocna koncówke meczu, ale na szczescie moi zawodnicy postarali sie sie o jeszcze jedna bramke :) Pozdrawiam

<Crasch> 07.01.2009 19:07

ja dostałem 5-0 bo ustawiłem zaangażowanie na najniższe żeby kontuzji nie było a i tak w ostatniej minucie jakiemuś sie przypatoczyła...
nie mówiże to jest jedyna przyczyna bo i bez tego i tak bym dostał tyle że mniej

Wojtek 1906 07.01.2009 19:19

ja przegrałem dzisiaj 2:1 z kimś z naszej ligi. ogólnie prowadziłem 1:0 ale poraz kolejny moi zawodnicy nie wytrzymali kondycyjnie (tak samo jak w meczu z Tobą Zimka) nie wiecie jak to naprawić ? chyba zatrudnie lepszego trenera kondycyjnego.

zimka 07.01.2009 19:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wojtek 1906 (Post 653687)
ja przegrałem dzisiaj 2:1 z kimś z naszej ligi. ogólnie prowadziłem 1:0 ale poraz kolejny moi zawodnicy nie wytrzymali kondycyjnie (tak samo jak w meczu z Tobą Zimka) nie wiecie jak to naprawić ? chyba zatrudnie lepszego trenera kondycyjnego.

Trener kondycyjny leszy i pracuj na treningach nad kondycją z czasem się zmieni to;D

qazwsx123 07.01.2009 20:24

a ja mam problem bo mój przeciwnik twierdzi ze nie widzi mojego wyzwania a juz chyba za 10 razy mu wysylalem. Musi widziec bo mialem juz ze 4 sparingi (ja wysylalem) i albo przyjmowali albo odrzucali)

ja_ka_ 07.01.2009 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zimka (Post 653589)
Dzisiaj rozgrywana jest 1 kolejka zaległe mecze rozegrane zostaną w innym ternminie nie przejmować się. Za tydzien w środe zaplanowana jest 2 kolejka i ma się odbyc. Bedą w neij uwzględniane kary za nierozegrany mecz.

Wysłąłem zaproszenie w ramach II kolejki do Nancatsu, także myślę że w przyszłą środę już zagramy. Furbyy czekam na zaproszenie w pierwszym wolnym terminie to zagramy zaległą I kolejkę.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl