![]() |
:/ to ja czekam na zaproszenie innej sierotki...grajcie z głową ludziska
to jak chętny ktoś na rozegranie wcześniej kolejki? albo spara? |
Cytat:
Jak się zgodza to ja nie widzę przeszkód musi byc zgoda 4 zespołów |
tyle że ja_ka_ (WISŁAA KRRAKÓW) już nie może odwolać spara i zagrać ze mną. Więc szukam innego rywala na rozegranie kolejki. I to raczej szybko bo jutro nie będę miała czasu na ustawienie zespołu.
|
Ja ze swojej strony proponuje założyć konto na
http://futbolowo.pl Akurat tu sa strony druzyn ale my w tytm portalu mozemy zrobic strone ligi. Mozna tam zrobic tabele ligową , pisać aktualne wiadomości , jest chat .Jak chcecie mogę to ogarnąć. |
Wasze słowo i już się za to biorę:DMożna naprawde by profesjonalnie dograć tą lige , żeby nie było nieporozumień
|
ok! co to u licha jest sparing zjednoczony i czemu jestem przymuszana do jego rozegrania w sobotę? z tego co pamiętam nie przystępowałam że żadnych lig, a nawet jeśli go gdzie mogę jakieś informacje na ten temat uzyskać?
thx za pomoc. |
to mam robić tą stronke?
|
Cytat:
Nie. Zimka jest pomysłodawca "naszej" ligi, wiec nich On podejmie jakas decyzje. To co zaproponował jest ok, wiec niewiem po co bardziej komplikowac sprawe ??!! |
eh dlaczego nie? Czemu nie dać szansy rozwoju i zabawy komuś przy robieniu tej stronki. Z resztą jaka to komplikacja i dlaczego tyle wykrzykników????????
|
Cytat:
Moje zdanie jest na nie wg mnie to tylko skomplikuje ta sprawe. Zimka jest organizatorem i pomysłodawca, wiec niech On podejmie decyzje. |
Mnie tam pasuje miło będzie popatrzec na tabele.
ja mam taki problem, nagle z przed ostatniego miejsca awansowałem do miejsca 3 premiowanego awansem. tylko 4 drużyny maja punkty a reszta ma po 0 albo -1 o co chodzi? czy mam rozumiec że reszta to boty i nie biorą udziału w końcowym rozrachunku? |
Cytat:
Słuchajcie nie widze potrzeby zakłądania nowej ligii rozgrywamyco środe emcz ja co każd mecz wklejam aktualną tabele akualizuje wyniki co do meczy to juz wszystko będzie okej. najwyzej zrobi się jakis tydzioeń przerwy kiedyś zeby odrobić zaległości:) Nie widze przeszkód żeby się bawić w to i to i tutaj komentować oby dwie zabawy:P ja się psizę:) Cytat:
Cytat:
chyba tak:P nie wiem ciesz się awansem:D |
Cytat:
Gratuluję awansu. ;) |
FC Schabek dałem Ci wyzwanie zaakceptuj. Mam jeszcze pytanie. Jak rzuce komuś wyzwanie i on to zaakceptuje to termin meczu bedzie nastepnego dnia czy jak to jest robione ? Jeszcze jakis sparing zjednoczony mi wyskoczyl i ustawil mi sie termin na sobote.
|
sęk w tym że ja żadnego wyzwania nie otrzymałem :/ bug jakiś czy co ??
Spróbuj jeszcze raz wysłać |
juz z 5 razy wysylalem. A dobrze patrzysz w opcjach zeby przyjac wyzwanie ?
|
Bo ja wpisywałem cały czas FC Schabek a teraz wpisałem poprawnie Fc Schabek może dlatego :)
|
Panowie i Panie, coś trzeba zdecydować bo na razie to się kupy nie trzyma. Tez jestem zdania, że ostateczne słowo należy do zimki bo On to wszystko wymyślił. Moja propozycja jest taka żeby do końca tygodnia rozegrać I kolejkę a potem już trzymać się w miarę sztywnych terminów żeby to jakiś wygląd, ład i skład miało.
|
ja nie rozegram nic bo w sobote ten spar zjednoczony w dziś nikt nie chce grać
|
Cytat:
|
Cytat:
Ale w Managerzone mam podobnie, w tym że tam sie nie logowałem dwa lata, teraz odbudowuje ekipe i awansowałem do baraży od razu (też z ostatniego miejsca i tak jak tutaj wygrałem tyle ze 5-1) tutaj się znowóż okazało że tylko dwa zespoły były prowadzone a reszta to boty.:D |
Cytat:
|
Jak juz pisałem 1 kolejke uzupełnimy kiedyś tam np miedzy 6 a 7 kolejką zrobimy przerwe tygodniową i rozegrane zostaną wszystkie mecze zaległe. Od 1 kolejki trzymamy się normalnie łądu i składu łącznie z sankcjami za nierozegrany mecz:D
|
Jak będziecie robić nową lige to też mam drużyne Armatura Kraków w 4 lidze... choć nie wiem czy teraz do 5 nie poleciałem.
|
czy kazdy ma w sobote sparing zjednoczony?;/
wchodze sobie teraz , myslalem ze umowie sie z kims na lige w sobote a tu mi wyskakuje ze mam spara zjednoczonego |
Cytat:
|
Cytat:
Za niedługo rozpocznie się kolejny sezon,zacznie się puchar, Ci co odpadną będą mogli grać sparingi, Ci co wygrają będą grać dalej, bez możliwości rozgrywania sparingów [więc znowu pojawią się problemy z terminarzem, no chyba że wszyscy odpadniemy w pierwszej rundzie :p. No przynajmniej tak bywało kiedyś]. |
A wiec tak kolega qazwsx123 mówi że wysłał zaproszenie i ja mu wierze. Problemem jest że ja takowego nie otrzymałem a więc zgłosiłem ten błąd na forum i zobaczymy co z tego wyniknie a więc proszę o przełożenie naszego meczu
|
Dzisiaj rozgrywana jest 1 kolejka zaległe mecze rozegrane zostaną w innym ternminie nie przejmować się. Za tydzien w środe zaplanowana jest 2 kolejka i ma się odbyc. Bedą w neij uwzględniane kary za nierozegrany mecz.
|
Cytat:
|
A może następnym razem tak by się szarpnąc i założyć Lige Zjednoczoną?
|
I mam pierwsze wyniki pierwszej kolejki " Naszej" Ligi.
Nancatsu- Ninjownia Squad 4:1 |
Kolejka 1 7.01.2009
Wisła NH - Victoria84 1:2 White Star Kraków - Mazovia Mińsk Maz Scalano - Fc Schabek Wisła Krk. - WISŁAA KRRAKÓW Nancatsu - Ninjownia Squad 4:1 TS Slask Wrocław - ..::ELITE::.. 0:5 |
Cytat:
|
Cytat:
Moj również ;) Jak strzeliles bramke, to bałem sie ze bedziesz mial mocna koncówke meczu, ale na szczescie moi zawodnicy postarali sie sie o jeszcze jedna bramke :) Pozdrawiam |
ja dostałem 5-0 bo ustawiłem zaangażowanie na najniższe żeby kontuzji nie było a i tak w ostatniej minucie jakiemuś sie przypatoczyła...
nie mówiże to jest jedyna przyczyna bo i bez tego i tak bym dostał tyle że mniej |
ja przegrałem dzisiaj 2:1 z kimś z naszej ligi. ogólnie prowadziłem 1:0 ale poraz kolejny moi zawodnicy nie wytrzymali kondycyjnie (tak samo jak w meczu z Tobą Zimka) nie wiecie jak to naprawić ? chyba zatrudnie lepszego trenera kondycyjnego.
|
Cytat:
|
a ja mam problem bo mój przeciwnik twierdzi ze nie widzi mojego wyzwania a juz chyba za 10 razy mu wysylalem. Musi widziec bo mialem juz ze 4 sparingi (ja wysylalem) i albo przyjmowali albo odrzucali)
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:59. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl