Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Co Ci przyniósł Mikołaj? (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5140)

vote-for-mikey 24.12.2008 23:55

The Police, ekskluzywne, dwupłytowe wydanie.
Kaska.
Jakaś chora ilość słodyczy.
ćwiartka Jacka Danielsa, od kuzyna, obalona na boku :D

Elendil 24.12.2008 23:55

Lux Perpetua, Gillete fusion super hiper afro, dulary kanadyjskie

Kobieta_Wislak 25.12.2008 00:02

Teraz Ja:
- płyty dwie: Nosowska/Osiecka i Pavarotti Duety :-D
- czapkę zimową i bluzę - obie Wiślackie więc będzie lans na osiedlu :lol:
- słodycze wiadomo jak to Gwiazdor :>
- siostrzenica (2,5 lat) zaczęła wołać do mnie "ciocia ewa" a dotychczas byłam "tylko" ciocią - podobno dwa tygodnie ćwiczyła... :-) superfajne uczucie :-)

czyli dobrze że się nie plułam za te (tylko) skarpetki na Mikołaja - bo cierpliwość została nagrodzona :-D
Gwiazdora uważam za udanego i zaliczonego.

Romy S. 25.12.2008 00:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Toldo (Post 647253)
perfumy<w konkretnej ilości, bo od babci i cioci :P> slodycze, kasa:)

Mikołaj, Aniołek - to ujdzie
ale babcia i ciocia
to profanacja jakaś
taka prawie jak Walentynki
czy Sylwester w sierpniu
:-)

gigant 25.12.2008 00:43

Dostałem zajebisty fotel. Marzyłem o Durex Play, ale fotel może być. Za rok pewnie dostanę fotel bujany i wiaderko viagry.

Romy S. 25.12.2008 00:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 647300)
Dostałem zajebisty fotel. Marzyłem o Durex Play, ale fotel może być. Za rok pewnie dostanę fotel bujany i wiaderko viagry.

eee tam za rok !

już dziś jakiś Gwiazdor czy inna popierdułka z viagrą próbował po forum chodzić

http://wislakrakow.com/forum/member.php?u=43277

no to dostał od BIAŁEJ GWIAZDY prezent !

sergio 25.12.2008 01:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez gigant (Post 647300)
Dostałem zajebisty fotel. Marzyłem o Durex Play, ale fotel może być. Za rok pewnie dostanę fotel bujany i wiaderko viagry.


Polecam wypasiony żelik:P ... a ja nie dostałem nic ale w sumie nic sie nie dzieje.
Większą rodość sprawia mi dawanie prezentów!

uranus 25.12.2008 01:27

Szalik Cracovii

Kobieta_Wislak 25.12.2008 01:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez uranus (Post 647326)
Szalik Cracovii

hmm gdyby nie prezenty które dostałam pomyślałabym że pomylił adresy... bo jeszcze potrzebuję dywanika do WC... ale w takim razie o nie moje WC tym razem chodziło... :-p

dowcipnisiu.... :>

tembeltsw 25.12.2008 01:36

Oj a ja dostalem kieliszek Wisly slodycze od kol.. Maczete. kase i tyle hehe tam takie drobne upominki jeszcze:D

1q2 25.12.2008 01:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez uranus (Post 647326)
Szalik Cracovii

Az sie zarejestrowal by oznajmic swiatu jak go Mikolaj zrobil w chuja:)

fantom chicago 25.12.2008 04:29

Od zony zajebista katana i pumy , a tesciowa chciala se chyba zarobic punktow ,bo dostalem zegarek z herbem Wisly-troche tandetny ,ale licza sie checi - chyba bede musial przymknac oko na niektore rzeczy przez pare dni

Telus 25.12.2008 10:14

Hmm to teraz ja się pochwalę. Zacznę od słodyczy, których nigdy nie miałem w takiej ilości:-p telefon bezprzewodowy, dużo pieniędzy, zagarek od dziadka:D

laurence 25.12.2008 10:21

ja tam dostałem koszule, skarpetki(jak co roku) i książke Kinga także zadowolony jestem.

Prezydentowa 25.12.2008 10:34

Czytam te wasze posty o prezentach od Mikołaja i Aniołka (!! A nie żadnego Gwiazdora, Mikołaja czy innego ciula) i widzę, że sporo osób dostaje kasę :> Ja jakoś nigdy nie miałam w tradycji dawania kasy pod choinkę. Z ciekawości zapytam, czy np takie zwyczaje mieliście czy z czasem się zrobiło "masz i kup sobie coś za to"? :)
A co do tematu to Aniołek się zrehabilitował za Mikołaja i dość sowicie obdarował (chyba częściej będę robić takie duże Wigilie:P)
Pierścionek, bransoletka, 2 wisiorki, 2 książki, trochę kosmetyków, kalendarz UW, koszulkę Original Ultras zał. 1906 (nawet nie wiedziałam, że taka istnieje) bombkę na choinkę w kształcie stroju piłkarskiego Wisełki i jeszcze bardziej pamiątkę przywiezioną przez brata z Paryża niż prezent - mini flagę Kop de Boulogne:P

WRzŚ 25.12.2008 10:37

to jakas podróba, powinno być K OF B

maTyS. 25.12.2008 11:04

ojj ja do teraz nie mogę wyjść z podziwu co dostałem pod choinkę :shock:

trzy koszulki do chodzenia,tablice rejestracyjną do nowego autka :D ,bieliznę,słodycze,skarbonkę i najważniejsze prezent od mojej żonki -> koszulkę Marcina Baszczyńskiego z autografem dla mnie <marzyciel> coś pięknego :) aa no i jeszcze jako,że jestem pożeraczem snickersów to choinkę z zawieszonymi snickersami hehe :)

Bobus17 25.12.2008 11:45

Kurde ;p Ja niestety nie dostałem nic Wislackiego :(:( Wręcz przeciwnie ....Matka sie nie zgadała za dobrze z ciotka co to barw Wisły ...( jestem z Dolnegoslaska Starsza Nie jest w Klimacie) i dostałem .... Koszulke w Biało czerwone PASY -.- :(:( Co mnie pokarało ?? przeciez byłem grzeczny ...oprocz tego kilka innych upominków

Edit : Dzieki maTyS ......

Prezydentowa 25.12.2008 11:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WRzŚ (Post 647359)
to jakas podróba, powinno być K OF B

Masz rację, mój błąd. Napisane jest OF.

maTyS. 25.12.2008 11:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bobus17 (Post 647372)
Kurde ;p Ja niestety nie dostałem nic Wislackiego :(:( Wręcz przeciwnie ....Matka sie nie zgadała za dobrze z ciotka co to barw Wisły ...( jestem z Dolnegoslaska Starsza Nie jest w Klimacie) i dostałem .... Koszulke w Biało czerwone PASY -.- :(:( Co mnie pokarało ?? przeciez byłem grzeczny ...oprocz tego kilka innych upominków

hehe widać takie Twoje przeznaczenie :rotfl:

Ja_Kibic 25.12.2008 12:51

Ja dostalem z tych rzeczowych to: Kalendarz z siatkarkami :) i zaklinacz deszczu prosto z Afryki :D( w sumie niewiem jak sie go uzywa)

lodecki 25.12.2008 13:06

tja, chwalcie sie chwalcie. bo ja dostalem tylko wigilijny o....... ;]

Nitrox 25.12.2008 13:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez lodecki (Post 647398)
tja, chwalcie sie chwalcie. bo ja dostalem tylko wigilijny o....... ;]

Lepszy rydz niz nic :P

Toldo 25.12.2008 13:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Romy S. (Post 647293)
Mikołaj, Aniołek - to ujdzie
ale babcia i ciocia
to profanacja jakaś
taka prawie jak Walentynki
czy Sylwester w sierpniu
:-)

dobra to jednak był aniołek;)

Kaan 25.12.2008 13:40

Się muszę pochwalić.

Od swojej połowicy tzw. "aniołka": piersióweczkę (na alkohol rzecz jasna), budzik, coś tam jeszcze a wszystko z napisami i herbami Wisły;) Budzika nie będe używał żebym nie nabawił się do niego traumy. Do tego kalendarzyk UW.

Szczęściarz ze mnie?

Ni_Ma 25.12.2008 20:34

- mega box Grechuty
- bielizna (taka mmmrrrrrr:))
- musujące kule do kąpieli o zapachu wanilii i cynamonu (mniam, mniam)
- kolczyki
- koszulka WKS Śląsk

fajnie nie? :):)

Tiramisu 25.12.2008 20:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ni_Ma (Post 647522)
koszulka WKS Śląsk

a ja prosiłam mikołaja o właśnie taką i nic,, Może się pomylił ;P.

Ni_Ma 25.12.2008 21:03

a widzisz ja w sumie dwie już mam i prosiłam o szalik Wisły ale Mikołaj poszedł na łatwiznę i przyniósł trzecią WKS :)

Tiramisu 25.12.2008 21:07

Jaki masz rozmiar? ;) Może się wymienimy? ;) Ja mam kilka szalików Wisły,,,

hehe

Lysy 25.12.2008 21:15

Pfffff
Mój Mikołaj w przeciwieństwie do waszych jest bardzo praktyczny :) 6 grudnia przyniósł mi komplet sportowych skarpetek, a teraz dla odmiany komplet... majtek :rotfl:

Ni_Ma 25.12.2008 21:17

ale mój mikołaj też jest praktyczny!! Kolczyki i kule do kapieli do baaaaardzo praktyczne narzędzia przecież!! :D

OL Lyonaise 25.12.2008 21:18

jestem chętny do kupienia klucza do fm09 za 25 zeta. Jak byście chcieli pisać na priv

vote-for-mikey 25.12.2008 21:55

mikołaj przyniósł samą płytkę? :D:D

Krissu 25.12.2008 21:58

Aparat fotograficzny i książki (tom 7 Kolekcji klubów Gowarzewskiego i Biało-Zieloną Solidarność)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl