Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [16. kolejka] RUCH Chorzów - WISŁA Kraków, sobota 29.11.2008 18:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5096)

hoho 29.11.2008 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wasiu (Post 635889)
Przykro to mowic ale
16 meczow - 4 porazki, 3 remisy.
Argument o braku transferow jest niepodwazalny, ale to nie tlumaczy takiej padaki.
Dzieki Maciek za wszystko, czekamy na nowego trenera.

:lol: 10 znaków i okład na głowe

koyoot 29.11.2008 20:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Perek (Post 635890)
Za wyniki odpowiada trener, czyli Skorża. Zobaczcie jak oni grają, zero motywacji a za motywacje odpowiada trener. Przestańcie bronić Skorżę bo mi się rzygać chce. Skorża nie potrafi do piłkarzy przemówić. Macie przykład po meczu ze Śląskiem, piłkarze dostali dwie czerwone kartki i Skorża mówi, że było ostro w szatni i to się już nie powtórzy... kilka dni później dwie czerwone kartki. Boguski to normalnie spadł na psy. Nie potrafi piłki przyjąć.... Brożek też ostatnie mecze słabo, widać, że stracił formę Wiadomo zawsze można gadać, że piłkarzy lepszych trzeba, ale z tymi co jest to nie przystoi przegrywać z Ruchem, Śląskiem i remisować z Cracovią, oraz beznadziejnym ŁKS-em i Górnikiem ,których każdy leje jak chce. TO JUŻ WINA SKORŻY.

Zal mi ciebie...

grzechu1991 29.11.2008 20:20

K**** No po prostu szlag człowieka trafia. Mam nadzieję, że Cupiał w końcu pomyśli i zrozumie, że klub bez wzmocnien o mistrzu sobie może pomarzyć. I mam nadzieje, że wywali nie Skorże, a graczy pokroju Dawidowskiego, którzy pobierają wielkie kontrakty, a gowno nam daja. Mamy najlepszego trenera w lidze, teraz trzeba zacząć budować drużynę. Nasi piłkarze grając ze sobą juz po pare lat maja siebie nawzajem dosyć. Trzeba wprowadzić świeżą krew, i liczyć na pomysły Łysola w zimowym okienku.

DysoN 29.11.2008 20:20

@#$@#$@#&#!!

Nie potrafie zrozumiec dlaczego sie Wisla tak zaciela. Od paru kolejek gramy slabo, nie lepiej niz ligowy sredniak.
Niby dobrze pilka gramy, technicznie tez nie jest zle ale tylko do 25 metra. Jak juz przychodzi do tego zeby sknonstruowac jakas ofensywna gre to dramat jakis. Nie ma pomyslu, pilkarze wolno biegaja, malo kto probuje urwac sie przeciwnikowi albo brakuje dokladnosci przy ostatnim podaniu. Przeciez Brozek dzisiaj nie dostal jednego dobrego podania. Boguski zagubiony, bez pojecia co ma grac - zgubil forme od czasu kary. Skrzydlowi grali przez 15 minut 1 polowy potem chyba uznali ze juz swoje zrobili. Malecki dzisiaj tez bardzo slabo. Nie stwarzamy konkretnych sytuacji podbramkowych :(

Mam tylko nadzieje ze Skorza jakos przetrzyma zime, zbyt wczesnie by go zwalniac.
Tej druzynie brakuje swiezej krwi.

_ukoL 29.11.2008 20:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Perek (Post 635890)
Za wyniki odpowiada trener, czyli Skorża. Zobaczcie jak oni grają, zero motywacji a za motywacje odpowiada trener. Przestańcie bronić Skorżę bo mi się rzygać chce. Skorża nie potrafi do piłkarzy przemówić. Macie przykład po meczu ze Śląskiem, piłkarze dostali dwie czerwone kartki i Skorża mówi, że było ostro w szatni i to się już nie powtórzy... kilka dni później dwie czerwone kartki. Boguski to normalnie spadł na psy. Nie potrafi piłki przyjąć.... Brożek też ostatnie mecze słabo, widać, że stracił formę Wiadomo zawsze można gadać, że piłkarzy lepszych trzeba, ale z tymi co jest to nie przystoi przegrywać z Ruchem, Śląskiem i remisować z Cracovią, oraz beznadziejnym ŁKS-em i Górnikiem ,których każdy leje jak chce. TO JUŻ WINA SKORŻY.

Jak tu zmotywować niektórych starych pryków i resztę "gwiazd", które swój status wmówili sami sobie? Po co jak i tak kontrakty dobre, to po co się wysilać?

Przemoo 29.11.2008 20:21

jestem zazenowany takim brakiem klasy w ost 15 min gdy sie przegrywa. Szkoda mi Skorzy bo jestem calkowicie za tym by zostal.Mysle jednak, ze woli odejsc i i tak by odszedl jesli w zime nie bylo by transferow na poziomie a nie bedzie wiec czeka nas moze wymeczone mistrzostwo jak sie bardzo dobrze ulozy i odpadniecie z jakimis kapami w el lm

jasnyGwint 29.11.2008 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez seta (Post 635872)
nie wiem , w Polskiej lidze raczej nie
ale szlag mnie trafia jak patrz jak Wisła gra
i to jest jedyna prawda

a jak ma grac bez skrzydłowych pomocników, jednym napastnikiem który potrzebuje 10 sytuacji żeby coś strzelić, słabym bramkarzem, słabym rozgrywającym i słabymi bocznymi obrancami ?

to nie trener jest problemem, tylko tak zwana polityka transferowa

igortsw 29.11.2008 20:22

Kompletny dół... Pomijając całą nie skutecznośc to nie wiem jak... nie wiem jak drużyna który broni tytułu mistrza Polski po stracie gola ze średniakeim ligi w ostatnich 15 minutach oddaje inicjatywe i nie dochodzie do żadnych sytuacji mimo że powszehnie w piłce nawet "czerowne latarnie" boiski ligowych gdy grają z drużyną z czołówki tracąć jedną bramke starają sie pod koniec cisnąć jak mogą.


Brak motoru, kogoś kto pociągnąłby gre w 2 lini. Cantoro i Sobol czasami sprawiają wrażenie starszych panów którzy już nie wypruwają flaków za zwycięstwo, nie mówiąć o bocznych pomocnikach... Rok temu na zakończenie rundy jesiennej był ktoś taki jak Kosa który zawsze wyciągał drużyne (m.in. z Zagłębiem w 90 minucie bramka na 2-1), był Zieniu który zawsze wrzucił coś ładnego w pole karne lub sam zadał ostateczny cios.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jasnyGwint (Post 635902)
a jak ma grac bez skrzydłowych pomocników, jednym napastnikiem który potrzebuje 10 sytuacji żeby coś strzelić, słabym bramkarzem, słabym rozgrywającym i słabymi bocznymi obrancami ?

to nie trener jest problemem, tylko tak zwana polityka transferowa

Co racja to racja... Kto kolwiek przyjdzie to bez transerów wylądujemy max na środku tabeli, a ja i tak sądze że Skorża to odpowiedni człowiek na odpowienim stanowisku. BOje sie nawet pomyśleć że zacznie sie nowa szopka z trenerami i nagle na coacha wyląduje ktoś w stylu Okuki czy Nawałki.

zimka 29.11.2008 20:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Perek (Post 635890)
Za wyniki odpowiada trener, czyli Skorża. Zobaczcie jak oni grają, zero motywacji a za motywacje odpowiada trener. Przestańcie bronić Skorżę bo mi się rzygać chce. Skorża nie potrafi do piłkarzy przemówić. Macie przykład po meczu ze Śląskiem, piłkarze dostali dwie czerwone kartki i Skorża mówi, że było ostro w szatni i to się już nie powtórzy... kilka dni później dwie czerwone kartki. Boguski to normalnie spadł na psy. Nie potrafi piłki przyjąć.... Brożek też ostatnie mecze słabo, widać, że stracił formę Wiadomo zawsze można gadać, że piłkarzy lepszych trzeba, ale z tymi co jest to nie przystoi przegrywać z Ruchem, Śląskiem i remisować z Cracovią, oraz beznadziejnym ŁKS-em i Górnikiem ,których każdy leje jak chce. TO JUŻ WINA SKORŻY.

A czy winą Skorży jest że Cupiał sępi na transfery??
Gdyby były transfery to Brożek byłby odciążony psychicznie i gra wyglądała by inaczej. Nioby mamy duże pole manewru ale nazwiska nie graja!! Zieńczuk, Łobodziński, Cantoro nic teraz nie graja. Dajcie skorzy czas, żeby kupil dbrych zawodników a na wiosne mistrz murowany! Tylko nie sępić na transfery i wyzbyc się dziadków!!

harthausen 29.11.2008 20:23

Pon się boją we wsi Ruchu
Pon nos obśmiwajom w duchu

raz do koła, raz do koła.

Wyspiański był geniuszem, i to przewidział.

Co się qrva dzieje ???????


Grajkom kontrakty ustawić od gry a nie od nazwiska.

Wiślak_358 29.11.2008 20:24

Cantoro,Łobodziński,Zieńczuk,Dawidowski,Kmiecik,Ni edzielan,Pawełek.Powiem grzecznie odejdźcie.

Perek 29.11.2008 20:26

Na Pawełka to już brak słów. Przy bramce dla Ruchu robi trzy kroki do przodu i stoi, gdyby został na linii to gola by nie było. Przecież to w b-klasie widzą, że bramkarz albo idzie do końca lub zostaje w bramce. Ciężko nie stracić bramki jak Pawełek w co drugim meczu coś odwala

Kurz 29.11.2008 20:27

Nie widzę w tym żadnej winy Skorży. Zresztą w jednym z wywiadów mówił, że boi się jesieni i dopiero wtedy okaże się jak długą ma ławkę (nie sądzę, żeby szukał alibii, była to tylko realna ocena możliwości). Poza tym naprawdę trudno wygrywać mecze, jeśli wielu kluczowych zawodników gra poniżej swojego optymalnego poziomu.

I właściwie jedyna wątpliwość związana z trenerem dotyczy formy zawodników. Tzn czy "kilku" ma już najlepszy okres kariery sportowej za sobą i teraz będzie regres czy też Skorża nie potrafi doprowadzić ich do optymalnej dyspozycji. Obstawiam to pierwsze i, niestety, z niepokojem patrzę w przyszłość, bo trzeba nam na dzisiaj 4-5 utalentowanych/doświadczonych zawodników, a kasa przy dotychczasowej polityce raczej sie nie znajdzie.

Perek 29.11.2008 20:27

Wyprzedził nas taki GKS Bełchatów, który ma może 2-3 graczy dobrych.

skeba 29.11.2008 20:28

Od miesiąca Wisła gra taką padakę, że już nawet Polonia Bytom więcej bramek zdobywa od nas.
Co się stało w obozie Wisł, że taka diametralna zmiana (Na gorsze)
Musi wybuchnąć jakiś wulkan, ale czy zmiana trenera będzie dobra ?
Myślę, że nie !!!
Potrzebni są nowi zawodnicy, bo jak patrze na Zieńczuka, Cantoro to nóż się w kieszenie otwiera.
Dorzucić Sobolewskiego, który oprócz destrukcji nie wnosi do zespołu nic.
Dziś zawodnicy pownni być kreatywni, i nie ograniczać się do jednej funkcji.
I Znów będziemy wszyscy czekać do otwarcia okienka transferowego, w którym
Będziemy zapewniani o magicznych sumach na transfery i słowa trenerów:
Mam listę 10 zawodników, których i tak do uja nie kupimy, mydlą nam do uja oczy.
Obudzić się trzeba. Cupiał dawaj nasze 100 milionów.....

hoho 29.11.2008 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Perek (Post 635908)
Na Pawełka to już brak słów. Przy bramce dla Ruchu robi trzy kroki do przodu i stoi, gdyby został na linii to gola by nie było. Przecież to w b-klasie widzą, że bramkarz albo idzie do końca lub zostaje w bramce. Ciężko nie stracić bramki jak Pawełek w co drugim meczu coś odwala

Ja mysle ze gdyby wyskoczyl do tej swiecy na raz ,to by ja zlapal wczesniej niz pilkarz Ruchu ktory strzelil gola

Gwiaździsty 29.11.2008 20:29

E tam, nie mówcie że się Wam nie podoba gra Wisły. W innym temacie gdzie wypowiadają sie najwięksi fachowcy tego forum cytuję:
Cytat:

zespół pod wodzą Skorzy gra coraz lepiej taktycznie i technicznie dominując nad kazdym przeciwnikiem w polskiej lidze.
A jeśli ta gra się komuś nie podoba to wg. nich (gimazjalnych skorżomaniaków) jest prowokatorem :) Tak, ze zastanówcie się co piszecie.
A tak na poważnie, to z zespołu co rok temu zdobywał mistrza zostały zgliszcza . Drużyna jest cieniem tamtego zespołu. Nie ma głupiego tłumaczenia, ze ten czy tamten gracz jest bez formy. Od tego by zespół był w formie jest właśnie trener. Jak formy nie ma to trener leci i nie ma zmiłuj sie choćby go kochało pół forum albo 3/4. Zresztą widać, że zawodnicy mają gdzieś te jego pokrzykiwania.
Jeśli ktos ma jeszcze złudzenia na MP to chyba jest na mocnych lekach.

zimka 29.11.2008 20:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Perek (Post 635908)
Na Pawełka to już brak słów. Przy bramce dla Ruchu robi trzy kroki do przodu i stoi, gdyby został na linii to gola by nie było. Przecież to w b-klasie widzą, że bramkarz albo idzie do końca lub zostaje w bramce. Ciężko nie stracić bramki jak Pawełek w co drugim meczu coś odwala


Wiesz lepiej;> wyjdz k***a na boisko i graj a nie żal się na forum. Jest źle mamy wspierać piłkarzy trenera a nie marudzić gdyby Pawełek został gdyby Brożek strzelił...

Pan Jotka 29.11.2008 20:30

Sytuacja bedzie wygladac na wiosne tak:
1)tymczasowy trener(Kulaiwk, Moskal)
2)pilkarze rokojarzeni
3)Brozek szukajacy sposobu na wyjazd
4)zero transferow DO klubu
5) wszytskie mecze na wyjezdzie
6)ciezkie wyjazdy do Poznania, Gdynii i mecz derbowy....
MISTRZOSTWO TO BEDZIE CUD!

Kamson 29.11.2008 20:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez zimka (Post 635915)
Wiesz lepiej;> wyjdz k***a na boisko i graj a nie żal się na forum. Jest źle mamy wspierać piłkarzy trenera a nie marudzić gdyby Pawełek został gdyby Brożek strzelił...

Ale po złym meczu należy sie krytyka a nie lizanie dupy ;)

Czy wygrywasz czy nie...

cahill 29.11.2008 20:32

nie Skorża, tylko Bednarz out!!! zero wzmocnień w ofensywie, Zieniu całkiem stracił formę, Łobodziński jej nigdy nie znalazł a najlepszego pomocnika zeszłej jesieni Kosowskiego traktujemy jak trampkarza

z Odrą 1-0 żeby nie stracić zbyt dużego dystansu, pognać tego Bednarza i poszukać kogoś do pomocy i ataku w styczniu, tylko tak widzę jakieś szanse na mistrzostwo

hoho 29.11.2008 20:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jedTS (Post 635916)
MISTRZOSTWO TO BEDZIE CUD!

Z taka gra to cudem bedzie wyprzedzenie Belchatowa i Poloni Warszawa ,bo Legii i LEcha napewno nie dorownamy ,obecnym skaldem i zaangazowaniem

LooNatyk 29.11.2008 20:33

chcialbym wierzyc w nasze wladze, ale chyba nie ma podstaw..

To ze zmiana trenera nie jest dobra droga, bylo juz tysiac razy udowadniane. A z drugiej strony popatrzmy na Lecha, nawet na Legie. Gdzie sie nie podpalili i potrafili dostrzec to iz nie w trenerze, a zawodnikach jest problem. Ale jak wspomnialem na poczatku, my chyba nie mamy co liczyc na rozsadek wladzy, skoro kazdy przed sezonem wiedzial, ze moze byc slabo, a oni twardo stali przy swoim.

A niektorzych graczy mam juz dosc, i szczerze chcialbym, aby juz nigdy nie wybiegli w koszulce Wisly.

Perek 29.11.2008 20:33

Bednarz ma najwięcej do gadania. Jak nie ma kasy na transfery to skąd ma wziąć dobrych piłkarzy??

Kurz 29.11.2008 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez skeba (Post 635912)
Potrzebni są nowi zawodnicy, bo jak patrze na Zieńczuka, Cantoro to nóż się w kieszenie otwiera.

Ja nie mam do nich pretensji (grają jak potrafią), a w kasę nie wierzę. Wszystko co się teraz dzieje jest wynikiem minimalistycznej polityki transferowej i braku wartościowych zmienników. Wieloletnie zaniedbania musiały kiedyś wyjść... Nie mamy obecnie drugiego dobrego napastnika, nie mamy skrzydeł, nie mamy kreatywnego środkowego...

Przemoo 29.11.2008 20:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gwiaździsty (Post 635914)
Jeśli ktos ma jeszcze złudzenia na MP to chyba jest na mocnych lekach.

no wez juz nie przesadzaj, wlasnie (procz jednego meczu) sie skonczyla runda i jesli sie zespol w miare dobrze przygotuje to po 5 kolejkach moze miec z 5 pkt przewagi nad drugim, nie rozpaczaj tak, choc wiem ze nie mamy powodu do radosci... oby trener zostal, ale co nam z niego jak transferow nie bedzie..

robin hood 29.11.2008 20:36

Czegoś tu nie rozumiem. Dokładnie nie widzę w waszych wypowiedziach logiki, z jednej strony piszecie ze Skorża to dobry trener i ma wyniki i osiągnięcia, że z przewagą 14 pkt zdobył mistrza i to jest argument żeby go nie zwalniać. Ja natomiast nie widzę w tym sezonie żadnych argumentów żeby go w klubie pozostawić. Za wyniki odpowiada trener i nie ważne jakich ma zawodników, zgodził się na warunki a takim warunkiem miało być mistrzostwo a po jesieni pierwsze miejsce w tabeli. Niestety w tym sezonie Trener razem z zawodnikami nie osiągnęli nic, najprawdopodobniej 5 miejsce w tabeli odpadnięcie z PE, podobnie jak PU. Mówicie że Pan Cupiał nie kupił zawodników, a po co jak z przewagą 14 pkt zdobyli mistrza da się więc trzeba ich tylko odpowiednio zmotywować (motywacja zero chyba każdy widział to dziś) O Tym jak wyglądają sprawy transferowe decyduje właściciel i on wymaga wyników. Nie ma wyników nie ma trenera. Kurz Piszesz że "Nie widzę w tym żadnej winy Skorży. Zresztą w jednym z wywiadów mówił, że boi się jesieni i dopiero wtedy okaże się jak długą ma ławkę (nie sądzę, żeby szukał alibii, była to tylko realna ocena możliwości). Poza tym naprawdę trudno wygrywać mecze, jeśli wielu kluczowych zawodników gra poniżej swojego optymalnego poziomu. a kto niby odpowiada za poziom zawodników ???? Trener Trener i jeszcze raz Trener

Perek 29.11.2008 20:36

Niedzielan to już skreślony. On w ogóle dotknął piłkę w Chorzowie. Dobrze, że już tych durnot na weszło.com nie wypisuje. Ludzie on już jest dawno po kontuzji i gadanie, że to jeszcze obiawy kontuzji to obłuda

czesiu 29.11.2008 20:36

W zasadzie to nawet nie jestem zaskoczony. Jeszcze tylko w....... z Odrą i wakacje. To się dzieje to nic nowego i nawet nie trzeba wypisywać recepty, wystarczy zrealizować poprzednie. Bez trzech w miarę klasowych grajków się nie obejdzie. Gramy 6,7 piłkarzami, którzy są kompletnie bez formy.

skeba 29.11.2008 20:37

Cytat:

nie Skorża, tylko Bednarz out
Idąc tokiem Twojego rozumowania

Nie Bednarż out tylko Cupiał, który ostatni grosz wyciśnie z transferów, niż sypnie kasą.
Raz wydał na Jirsaka i wszystko.

Coach 29.11.2008 20:38

Odechciewa się wszystkiego po takiej żenadzie. Pawełek to jest dramat, co on robi w Wiśle ? Nasz klub staje się miejscem dla dziadów bez formy lub umiejętności a nie miejscem, które budzi szacunek i przyciąga najlepszych. Bramkarz tragedia , jak wychodzi to niech wychodzi a nie zostaje w połowie :| Paweł Brożek mówi że czuje się przemęczony - nie ma czego szukać na zachodzie skoro jest przemęczony na półmetku. Niedzielan na boisku był chyba 10 minut i ani razu nie widziałem żeby miał piłkę . Gramy fatalnie , ale i tak dziwię się jak my te mecze przegrywamy ? Cracovia,ŁKS,Górnik,Ruch,Lech,Legia to razem poszło nam 15 punktów. Przeoczyłem jakiś mecz ? Gdybyśmy przynajmnije wygrali z tymi 3 outsiderami to bylibyśmy pierwsi w tabeli. Powoli żegnajmy sięze Skorżą , jestem pewien że zaraz poleci...niestety

Pan Jotka 29.11.2008 20:40

To nawet ni ehcodzi o sypanie kasy ale o jakis pomyslunek ludzi---mamy jednego Brozka w ataku a oni wzieli obronce z Brazylii bo byl za darmo hehe. Jezlei sproiwadzono go zas po to by budowac perspektywiczna druzyne to temat zwalniana Macka Skorzy uwazam za zamkniety.

robin hood 29.11.2008 20:40

Uprzedzam zarzuty że Trener nie miał wzmocnień które obiecał Cupiał, jakby miał jaja to by się do dymisji podał ...

koyoot 29.11.2008 20:42

Jesli chodzi o nasz stan kadrowy to czesiu podsumowal wszystko. Nie mamy linii srodkowej boiska oprocz Diaza.w ataku sam brozek. Obrona, jedynie Marcelo(ale to tez tak troche na wyrost, bo jestem pod wrazeniem umiejetnosci jak na tak mlody wiek). I kim my mamy zwyciezac? Zastanawia mnie czy nawet wielkie transfery za pare milionow euro cos tu dadza...

szczebrzeszcz 29.11.2008 20:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 635878)
wiesz co to ironia?

To co gramy to żenada, mam dość, mam nadzieje że nie będzie na Odrze "czy wygrywasz czy nie" bo to co oni robią to istne jaja i nabijanie się z nas kibiców

spoko w emocjach napisałem stąd dopiero teraz załapałem OCB w poście kollegi ;)

Wiślak_358 29.11.2008 20:42

Nie chce być prorokiem ale może być powtórka z sezonu 06/07

grzesiek632 29.11.2008 20:45

powiem tylko jedno słowo : SZKODA. szkoda trenera szkoda nadzieji szkoda..... a ja głupi myslałem do tej pory ze idziemy do przodu... a wracamy na stare smieci czyli zmiany tranerów...... ( wiem ze JESZCZE nikt Skorzy nie zwolnił ale wydaje sie to byc kwestia czasu ) ;/

Terinho 29.11.2008 20:47

Niedzielan za to co dziś grał to w "nagrodę" powinien wracać z Chorzowa na pieszo .

Chesteroski 29.11.2008 20:48

W sytuacji w jakiej jest Wisła, i przy prawdopodobnym braku, po raz kolejny, znaczących wzmocnień w ofensywie, jasne są dwa scenariusze:

1. Cupiał zwalnia Skorże, powstaje jakże utęskniony przez Bossa chaos i kończymy sezon znów gdzieś w okolicy 8 miejsca.

2. Skorża zostaje i przy maksymalnej mobilizacji łapiemy się do pucharów.

Niestety przy tej kadrze nie ma co liczyć na mistrza, piłkarzom latka lecą, a następcy co najwyżej przeciętni...

Gwiaździsty 29.11.2008 20:48

Można jak mantre w kółko powtarzać, że to nie Skorża winny, że zespół gra chałę tylko ...mityczny brak transferów. To na ostatni w tabeli Górnik, Cracovię, ŁKS, Ruch,Śląsk zespół Mistrza Polski potrzebuje jeszcze transferów ? No bez jaj !
Przecież gołym okiem widać totalną kichę i nie zaczeła się ona miesiąc temu tylko trwa od dawna. Niech ktos wymieni chociaż 2 dobre mecze Wisły w lidze w ostatnim półroczu.
Dobrze, że to już koniec ligi się zbliża i przerwa, bo szkoda oglądać jak się męczą i nas przede wszystkim.
W MP przestałem wierzyć po meczu z ŁKS-em gdy zobaczyłem po raz któryś podejście piłkarzy do tego abywskoczyć na fotel lidera i ich zaangażowanie. Wielu będzie jeszcze się łudziło na wiosnę i podawało że jak ...wygramy wszystklie mecze do końca to zostaniemy niechybnie MP.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl