![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
K**** No po prostu szlag człowieka trafia. Mam nadzieję, że Cupiał w końcu pomyśli i zrozumie, że klub bez wzmocnien o mistrzu sobie może pomarzyć. I mam nadzieje, że wywali nie Skorże, a graczy pokroju Dawidowskiego, którzy pobierają wielkie kontrakty, a gowno nam daja. Mamy najlepszego trenera w lidze, teraz trzeba zacząć budować drużynę. Nasi piłkarze grając ze sobą juz po pare lat maja siebie nawzajem dosyć. Trzeba wprowadzić świeżą krew, i liczyć na pomysły Łysola w zimowym okienku.
|
@#$@#$@#&#!!
Nie potrafie zrozumiec dlaczego sie Wisla tak zaciela. Od paru kolejek gramy slabo, nie lepiej niz ligowy sredniak. Niby dobrze pilka gramy, technicznie tez nie jest zle ale tylko do 25 metra. Jak juz przychodzi do tego zeby sknonstruowac jakas ofensywna gre to dramat jakis. Nie ma pomyslu, pilkarze wolno biegaja, malo kto probuje urwac sie przeciwnikowi albo brakuje dokladnosci przy ostatnim podaniu. Przeciez Brozek dzisiaj nie dostal jednego dobrego podania. Boguski zagubiony, bez pojecia co ma grac - zgubil forme od czasu kary. Skrzydlowi grali przez 15 minut 1 polowy potem chyba uznali ze juz swoje zrobili. Malecki dzisiaj tez bardzo slabo. Nie stwarzamy konkretnych sytuacji podbramkowych :( Mam tylko nadzieje ze Skorza jakos przetrzyma zime, zbyt wczesnie by go zwalniac. Tej druzynie brakuje swiezej krwi. |
Cytat:
|
jestem zazenowany takim brakiem klasy w ost 15 min gdy sie przegrywa. Szkoda mi Skorzy bo jestem calkowicie za tym by zostal.Mysle jednak, ze woli odejsc i i tak by odszedl jesli w zime nie bylo by transferow na poziomie a nie bedzie wiec czeka nas moze wymeczone mistrzostwo jak sie bardzo dobrze ulozy i odpadniecie z jakimis kapami w el lm
|
Cytat:
to nie trener jest problemem, tylko tak zwana polityka transferowa |
Kompletny dół... Pomijając całą nie skutecznośc to nie wiem jak... nie wiem jak drużyna który broni tytułu mistrza Polski po stracie gola ze średniakeim ligi w ostatnich 15 minutach oddaje inicjatywe i nie dochodzie do żadnych sytuacji mimo że powszehnie w piłce nawet "czerowne latarnie" boiski ligowych gdy grają z drużyną z czołówki tracąć jedną bramke starają sie pod koniec cisnąć jak mogą.
Brak motoru, kogoś kto pociągnąłby gre w 2 lini. Cantoro i Sobol czasami sprawiają wrażenie starszych panów którzy już nie wypruwają flaków za zwycięstwo, nie mówiąć o bocznych pomocnikach... Rok temu na zakończenie rundy jesiennej był ktoś taki jak Kosa który zawsze wyciągał drużyne (m.in. z Zagłębiem w 90 minucie bramka na 2-1), był Zieniu który zawsze wrzucił coś ładnego w pole karne lub sam zadał ostateczny cios. Cytat:
|
Cytat:
Gdyby były transfery to Brożek byłby odciążony psychicznie i gra wyglądała by inaczej. Nioby mamy duże pole manewru ale nazwiska nie graja!! Zieńczuk, Łobodziński, Cantoro nic teraz nie graja. Dajcie skorzy czas, żeby kupil dbrych zawodników a na wiosne mistrz murowany! Tylko nie sępić na transfery i wyzbyc się dziadków!! |
Pon się boją we wsi Ruchu
Pon nos obśmiwajom w duchu raz do koła, raz do koła. Wyspiański był geniuszem, i to przewidział. Co się qrva dzieje ??????? Grajkom kontrakty ustawić od gry a nie od nazwiska. |
Cantoro,Łobodziński,Zieńczuk,Dawidowski,Kmiecik,Ni edzielan,Pawełek.Powiem grzecznie odejdźcie.
|
Na Pawełka to już brak słów. Przy bramce dla Ruchu robi trzy kroki do przodu i stoi, gdyby został na linii to gola by nie było. Przecież to w b-klasie widzą, że bramkarz albo idzie do końca lub zostaje w bramce. Ciężko nie stracić bramki jak Pawełek w co drugim meczu coś odwala
|
Nie widzę w tym żadnej winy Skorży. Zresztą w jednym z wywiadów mówił, że boi się jesieni i dopiero wtedy okaże się jak długą ma ławkę (nie sądzę, żeby szukał alibii, była to tylko realna ocena możliwości). Poza tym naprawdę trudno wygrywać mecze, jeśli wielu kluczowych zawodników gra poniżej swojego optymalnego poziomu.
I właściwie jedyna wątpliwość związana z trenerem dotyczy formy zawodników. Tzn czy "kilku" ma już najlepszy okres kariery sportowej za sobą i teraz będzie regres czy też Skorża nie potrafi doprowadzić ich do optymalnej dyspozycji. Obstawiam to pierwsze i, niestety, z niepokojem patrzę w przyszłość, bo trzeba nam na dzisiaj 4-5 utalentowanych/doświadczonych zawodników, a kasa przy dotychczasowej polityce raczej sie nie znajdzie. |
Wyprzedził nas taki GKS Bełchatów, który ma może 2-3 graczy dobrych.
|
Od miesiąca Wisła gra taką padakę, że już nawet Polonia Bytom więcej bramek zdobywa od nas.
Co się stało w obozie Wisł, że taka diametralna zmiana (Na gorsze) Musi wybuchnąć jakiś wulkan, ale czy zmiana trenera będzie dobra ? Myślę, że nie !!! Potrzebni są nowi zawodnicy, bo jak patrze na Zieńczuka, Cantoro to nóż się w kieszenie otwiera. Dorzucić Sobolewskiego, który oprócz destrukcji nie wnosi do zespołu nic. Dziś zawodnicy pownni być kreatywni, i nie ograniczać się do jednej funkcji. I Znów będziemy wszyscy czekać do otwarcia okienka transferowego, w którym Będziemy zapewniani o magicznych sumach na transfery i słowa trenerów: Mam listę 10 zawodników, których i tak do uja nie kupimy, mydlą nam do uja oczy. Obudzić się trzeba. Cupiał dawaj nasze 100 milionów..... |
Cytat:
|
E tam, nie mówcie że się Wam nie podoba gra Wisły. W innym temacie gdzie wypowiadają sie najwięksi fachowcy tego forum cytuję:
Cytat:
A tak na poważnie, to z zespołu co rok temu zdobywał mistrza zostały zgliszcza . Drużyna jest cieniem tamtego zespołu. Nie ma głupiego tłumaczenia, ze ten czy tamten gracz jest bez formy. Od tego by zespół był w formie jest właśnie trener. Jak formy nie ma to trener leci i nie ma zmiłuj sie choćby go kochało pół forum albo 3/4. Zresztą widać, że zawodnicy mają gdzieś te jego pokrzykiwania. Jeśli ktos ma jeszcze złudzenia na MP to chyba jest na mocnych lekach. |
Cytat:
Wiesz lepiej;> wyjdz k***a na boisko i graj a nie żal się na forum. Jest źle mamy wspierać piłkarzy trenera a nie marudzić gdyby Pawełek został gdyby Brożek strzelił... |
Sytuacja bedzie wygladac na wiosne tak:
1)tymczasowy trener(Kulaiwk, Moskal) 2)pilkarze rokojarzeni 3)Brozek szukajacy sposobu na wyjazd 4)zero transferow DO klubu 5) wszytskie mecze na wyjezdzie 6)ciezkie wyjazdy do Poznania, Gdynii i mecz derbowy.... MISTRZOSTWO TO BEDZIE CUD! |
Cytat:
Czy wygrywasz czy nie... |
nie Skorża, tylko Bednarz out!!! zero wzmocnień w ofensywie, Zieniu całkiem stracił formę, Łobodziński jej nigdy nie znalazł a najlepszego pomocnika zeszłej jesieni Kosowskiego traktujemy jak trampkarza
z Odrą 1-0 żeby nie stracić zbyt dużego dystansu, pognać tego Bednarza i poszukać kogoś do pomocy i ataku w styczniu, tylko tak widzę jakieś szanse na mistrzostwo |
Cytat:
|
chcialbym wierzyc w nasze wladze, ale chyba nie ma podstaw..
To ze zmiana trenera nie jest dobra droga, bylo juz tysiac razy udowadniane. A z drugiej strony popatrzmy na Lecha, nawet na Legie. Gdzie sie nie podpalili i potrafili dostrzec to iz nie w trenerze, a zawodnikach jest problem. Ale jak wspomnialem na poczatku, my chyba nie mamy co liczyc na rozsadek wladzy, skoro kazdy przed sezonem wiedzial, ze moze byc slabo, a oni twardo stali przy swoim. A niektorzych graczy mam juz dosc, i szczerze chcialbym, aby juz nigdy nie wybiegli w koszulce Wisly. |
Bednarz ma najwięcej do gadania. Jak nie ma kasy na transfery to skąd ma wziąć dobrych piłkarzy??
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Czegoś tu nie rozumiem. Dokładnie nie widzę w waszych wypowiedziach logiki, z jednej strony piszecie ze Skorża to dobry trener i ma wyniki i osiągnięcia, że z przewagą 14 pkt zdobył mistrza i to jest argument żeby go nie zwalniać. Ja natomiast nie widzę w tym sezonie żadnych argumentów żeby go w klubie pozostawić. Za wyniki odpowiada trener i nie ważne jakich ma zawodników, zgodził się na warunki a takim warunkiem miało być mistrzostwo a po jesieni pierwsze miejsce w tabeli. Niestety w tym sezonie Trener razem z zawodnikami nie osiągnęli nic, najprawdopodobniej 5 miejsce w tabeli odpadnięcie z PE, podobnie jak PU. Mówicie że Pan Cupiał nie kupił zawodników, a po co jak z przewagą 14 pkt zdobyli mistrza da się więc trzeba ich tylko odpowiednio zmotywować (motywacja zero chyba każdy widział to dziś) O Tym jak wyglądają sprawy transferowe decyduje właściciel i on wymaga wyników. Nie ma wyników nie ma trenera. Kurz Piszesz że "Nie widzę w tym żadnej winy Skorży. Zresztą w jednym z wywiadów mówił, że boi się jesieni i dopiero wtedy okaże się jak długą ma ławkę (nie sądzę, żeby szukał alibii, była to tylko realna ocena możliwości). Poza tym naprawdę trudno wygrywać mecze, jeśli wielu kluczowych zawodników gra poniżej swojego optymalnego poziomu. a kto niby odpowiada za poziom zawodników ???? Trener Trener i jeszcze raz Trener
|
Niedzielan to już skreślony. On w ogóle dotknął piłkę w Chorzowie. Dobrze, że już tych durnot na weszło.com nie wypisuje. Ludzie on już jest dawno po kontuzji i gadanie, że to jeszcze obiawy kontuzji to obłuda
|
W zasadzie to nawet nie jestem zaskoczony. Jeszcze tylko w....... z Odrą i wakacje. To się dzieje to nic nowego i nawet nie trzeba wypisywać recepty, wystarczy zrealizować poprzednie. Bez trzech w miarę klasowych grajków się nie obejdzie. Gramy 6,7 piłkarzami, którzy są kompletnie bez formy.
|
Cytat:
Nie Bednarż out tylko Cupiał, który ostatni grosz wyciśnie z transferów, niż sypnie kasą. Raz wydał na Jirsaka i wszystko. |
Odechciewa się wszystkiego po takiej żenadzie. Pawełek to jest dramat, co on robi w Wiśle ? Nasz klub staje się miejscem dla dziadów bez formy lub umiejętności a nie miejscem, które budzi szacunek i przyciąga najlepszych. Bramkarz tragedia , jak wychodzi to niech wychodzi a nie zostaje w połowie :| Paweł Brożek mówi że czuje się przemęczony - nie ma czego szukać na zachodzie skoro jest przemęczony na półmetku. Niedzielan na boisku był chyba 10 minut i ani razu nie widziałem żeby miał piłkę . Gramy fatalnie , ale i tak dziwię się jak my te mecze przegrywamy ? Cracovia,ŁKS,Górnik,Ruch,Lech,Legia to razem poszło nam 15 punktów. Przeoczyłem jakiś mecz ? Gdybyśmy przynajmnije wygrali z tymi 3 outsiderami to bylibyśmy pierwsi w tabeli. Powoli żegnajmy sięze Skorżą , jestem pewien że zaraz poleci...niestety
|
To nawet ni ehcodzi o sypanie kasy ale o jakis pomyslunek ludzi---mamy jednego Brozka w ataku a oni wzieli obronce z Brazylii bo byl za darmo hehe. Jezlei sproiwadzono go zas po to by budowac perspektywiczna druzyne to temat zwalniana Macka Skorzy uwazam za zamkniety.
|
Uprzedzam zarzuty że Trener nie miał wzmocnień które obiecał Cupiał, jakby miał jaja to by się do dymisji podał ...
|
Jesli chodzi o nasz stan kadrowy to czesiu podsumowal wszystko. Nie mamy linii srodkowej boiska oprocz Diaza.w ataku sam brozek. Obrona, jedynie Marcelo(ale to tez tak troche na wyrost, bo jestem pod wrazeniem umiejetnosci jak na tak mlody wiek). I kim my mamy zwyciezac? Zastanawia mnie czy nawet wielkie transfery za pare milionow euro cos tu dadza...
|
Cytat:
|
Nie chce być prorokiem ale może być powtórka z sezonu 06/07
|
powiem tylko jedno słowo : SZKODA. szkoda trenera szkoda nadzieji szkoda..... a ja głupi myslałem do tej pory ze idziemy do przodu... a wracamy na stare smieci czyli zmiany tranerów...... ( wiem ze JESZCZE nikt Skorzy nie zwolnił ale wydaje sie to byc kwestia czasu ) ;/
|
Niedzielan za to co dziś grał to w "nagrodę" powinien wracać z Chorzowa na pieszo .
|
W sytuacji w jakiej jest Wisła, i przy prawdopodobnym braku, po raz kolejny, znaczących wzmocnień w ofensywie, jasne są dwa scenariusze:
1. Cupiał zwalnia Skorże, powstaje jakże utęskniony przez Bossa chaos i kończymy sezon znów gdzieś w okolicy 8 miejsca. 2. Skorża zostaje i przy maksymalnej mobilizacji łapiemy się do pucharów. Niestety przy tej kadrze nie ma co liczyć na mistrza, piłkarzom latka lecą, a następcy co najwyżej przeciętni... |
Można jak mantre w kółko powtarzać, że to nie Skorża winny, że zespół gra chałę tylko ...mityczny brak transferów. To na ostatni w tabeli Górnik, Cracovię, ŁKS, Ruch,Śląsk zespół Mistrza Polski potrzebuje jeszcze transferów ? No bez jaj !
Przecież gołym okiem widać totalną kichę i nie zaczeła się ona miesiąc temu tylko trwa od dawna. Niech ktos wymieni chociaż 2 dobre mecze Wisły w lidze w ostatnim półroczu. Dobrze, że to już koniec ligi się zbliża i przerwa, bo szkoda oglądać jak się męczą i nas przede wszystkim. W MP przestałem wierzyć po meczu z ŁKS-em gdy zobaczyłem po raz któryś podejście piłkarzy do tego abywskoczyć na fotel lidera i ich zaangażowanie. Wielu będzie jeszcze się łudziło na wiosnę i podawało że jak ...wygramy wszystklie mecze do końca to zostaniemy niechybnie MP. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl