![]() |
na wariata trzeba było wylecieć wraz z Pawełkiem pod pole karne i tak jest kupa śmiechu
|
Jak można było w takim ważnym dla Wisły meczu dać sędziego z Warszawy...Robią nas w buca jak nie wiem ...zaczęło się od wykluczenia Boguskiego przed meczem z Legią...J...ć PZPN!
|
następna kartka dla naszego, to już przestaje być śmieszne
:lol: |
Cytat:
co nie zmienia faktu ze sedzia jest po.......ony. |
Pensje Wam ZabraĆ Darmozjady!!
|
Kolejny mecz w ktorym jestesmy lepsi i prze*ierdalamy z kretesem
|
wypierdzielił bym mu w pysk
Ale fakt faktem stracić bramki grając z takimi ofermami to trzeba mieć talent |
niestety statystyka to mocna nauka :( .
3 wygrane, remisik i wtopa, 10 puntów i tak w koło Macieju. Jak by nie liczyć, to z tą regularnością to ugramy dokładnie 60 oczek, co miejsce w I trójce może dać. Bałem się tego meczu, jedno dobrze, że to ze Śląskiem przynajmniej punkty dobrzy ludzie dostali :) edytka: następny mecz, z kimkolwiek by nie był powinien się remisem skończyć, no przynajmniej powinien :) |
A co wy tak na Sobola nadajecie , czy sami byście się nie w****ili na jego miejscu...
|
No to zmiana trenera... bye bye Maćku
|
Jak slaska nie umie sam grac to po co mu sedziowie pomagaja ?
|
Szacunek dla naszych, że walczyli do końca, nawet w 9. PZPN, PZPN, jebać jebać PZPN.
|
tak sie nie robi
nawet jak sie jest panem s czy b |
Cytat:
|
I przegrana. Nie szło nam, ale jak mamy się czuć jako kibice widząc takiego sprzedawczyka. Co to za kraj
|
Cytat:
|
szu(L)c zapewnił spokojną zimę całej warszafce =/
|
Ej niech mi ktoś wyjaśni... słuchałem audycji w RK i słychać było kibiców z Wrocławia. Cały czas naśmiewali się z niepowodzeń Wisły (a już na maxa przy 2 czerwonych kartkach) i pare lepszych akcji Wisły wygwizdali, to samo przy protestach Wiślaków do sędziego... Co to jest? bo mi meczem przyjaźni nie zalatuje...
|
Cytat:
co do meczu sędzia ustawił wynik, pod tym względem mecz beznadziejny. Nie zmienia to jednak bezradności w ataku naszych, choć gdybyśmy wykorzystali połowę swoich akcji było by 2:5. Szkoda bo gdy popatrzę na tabelę aż mnie krew zalewa :( dobrze, że ze Śląskiem, a nie z Polonią czy Bełchatowem. sytuacja coraz cięższa, ale może to wymusi jakies transfery w zimie |
Cytat:
Atakuje kolesia oslanaiajcego pilke z tylu. Tamten wyczyl kontakt i przyaktorzyl. Sobolewski zachowalby sie tak samo na miejscu Dudka - jestem pewien. Baszczynski jak mu sie nie chcialo juz grac to lepiej jakby przysymulowal kontuzje. I tym o to sposobme Pawelek nie zostal antybohaterem meczu. KOledzy mu pomogli. Brawo za walke w 9 gdy dywersanic byli juz w szatni. |
Mistrza się zdobywa jeśli potrafi się wygrywać mecze w którym gra się słabiej niż rywal. Natomiast kiedy przygrywa się będąc lepszym...
|
Cytat:
nie ośmieszaj się :lol: |
Te dwie czerwone kartki to najgorsze co mogło nam się wydarzyć. Teraz wszyscy będą zwalali wine na sędziego a nie będą widzieli żenującej gry po naszej stronie
|
Gra tragedia poziom naszych zawodników to A klasa
Zawodnicy kładą na Wisełke h......... jak i cały zarząd tak samo ........... taki wniosek żal mi Maćka nikogo poza tym |
Z tego bylo widac Szu(L)c ma elke w sercu...
|
W teh rundzie piłkarsko nie zagraliśmy żadnego dobrego meczu w lidze. Patrzeć się nie da na tą grę.
|
Cytat:
|
Poprostu zenua!!! mam dosc juz tych przegranych na wlasne zyczenie. Skorza musi z tym zrobic porzadek wreszcie! .......nac Cupialowi liste zawodnikow jakich chce i jakich nie chce bo inaczej transferow w zimie jka zwykle nie bedzie. a jak Cupial powie nei to kij mu w nery. wylaczam kompa bo nie chce czytac tych komentarzy!!!
|
Cytat:
Ty za to zagrałeś, na PlayStation. :lol: |
Nie da się czytać tu niektórych frustratów, gdzie średnia wieku pewnie 15 lat.
Wisła przegrała bo nie grała przez cały mecz tak jak w ostatnich minutach.Podobnie ma się sprawa z Tottenhamem.Zawsze to mówiłem, że wygrana sama nie przyjdzie. |
Nie ulega watpliwoscie ze Kasperczak i Petrescu mieli o wiele lepsze wyniki jak wylecieli.
Sedzia jest ****, ale z warszawy wiec to oczywiste. Gra tragiczna ale o wiele lepsza od slaska i strata punktow mega frajersja. Jesli w zimie nie bedzie porzadnych transferow to z mistrzem sie pozegnamy bo atmosfera na Suchych Sprawach nie doda naszym takiego kopa jak przy R22. |
Pawełek, od niego wszystko się zaczęło. Do stanu 2-0 gra żałosna. Sędzia słabiutki, Sobol i Baszczu głupi.
|
Wie(L)kie brawa Panie Szu(L)c !!
|
Cytat:
Warszawka sie cieszy. |
Cytat:
Może Dyskobola? Co do meczu: Jestem wkurzony jak jasna cholera. Z gry spokojnie powinniśmy remis mieć. Nie lubię gdybać i użalać się, ale ten sędzia to jest jakiś ostro popie.....ny. Cóż.. jedziemy dalej. |
Albo (P)anie Szulc
|
Wiecie skąd sędzia?
... Warszawa i wszystko jasne. |
Cytat:
|
To już któryś mecz z rzędu w którym prawdziwa wola walki wstępuje w Wisłę... na 10 minut przed końcem meczu, przeradzając się w rozpacz i nerwowość. Co się dzieje??
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl