Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [15. kolejka] ŚLĄSK Wrocław - WISŁA Kraków, niedziela 23.11.2008 16:45 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5069)

element 23.11.2008 18:41

na wariata trzeba było wylecieć wraz z Pawełkiem pod pole karne i tak jest kupa śmiechu

melin 23.11.2008 18:42

Jak można było w takim ważnym dla Wisły meczu dać sędziego z Warszawy...Robią nas w buca jak nie wiem ...zaczęło się od wykluczenia Boguskiego przed meczem z Legią...J...ć PZPN!

element 23.11.2008 18:44

następna kartka dla naszego, to już przestaje być śmieszne







:lol:

medyk 23.11.2008 18:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez melin (Post 633177)
Jak można było w takim ważnym dla Wisły meczu dać sędziego z Warszawy...Robią nas w buca jak nie wiem ...zaczęło się od wykluczenia Boguskiego przed meczem z Legią...J...ć PZPN!

najpierw patrzmy na siebie huja gramy i tu jest problem a nie sedzia z Warszawy

co nie zmienia faktu ze sedzia jest po.......ony.

juniordiaz 23.11.2008 18:44

Pensje Wam ZabraĆ Darmozjady!!

hoho 23.11.2008 18:45

Kolejny mecz w ktorym jestesmy lepsi i prze*ierdalamy z kretesem

jachting 23.11.2008 18:45

wypierdzielił bym mu w pysk
Ale fakt faktem stracić bramki grając z takimi ofermami to trzeba mieć talent

harthausen 23.11.2008 18:45

niestety statystyka to mocna nauka :( .
3 wygrane, remisik i wtopa, 10 puntów i tak w koło Macieju.
Jak by nie liczyć, to z tą regularnością to ugramy dokładnie 60 oczek, co miejsce w I trójce może dać.

Bałem się tego meczu, jedno dobrze, że to ze Śląskiem przynajmniej punkty dobrzy ludzie dostali :)


edytka: następny mecz, z kimkolwiek by nie był powinien się remisem skończyć, no przynajmniej powinien :)

kucharz_77 23.11.2008 18:45

A co wy tak na Sobola nadajecie , czy sami byście się nie w****ili na jego miejscu...

Fernando Redondo 23.11.2008 18:46

No to zmiana trenera... bye bye Maćku

Wasiu 23.11.2008 18:46

Jak slaska nie umie sam grac to po co mu sedziowie pomagaja ?

fst 23.11.2008 18:46

Szacunek dla naszych, że walczyli do końca, nawet w 9. PZPN, PZPN, jebać jebać PZPN.

JrQ- 23.11.2008 18:47

tak sie nie robi
nawet jak sie jest panem s czy b

hoho 23.11.2008 18:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fernando Redondo (Post 633189)
No to zmiana trenera... bye bye Maćku

czlowieku skoncz takie brednie pisac ,bo sie tego czytac nie da

Padre1906 23.11.2008 18:47

I przegrana. Nie szło nam, ale jak mamy się czuć jako kibice widząc takiego sprzedawczyka. Co to za kraj

juniordiaz 23.11.2008 18:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fernando Redondo (Post 633189)
No to zmiana trenera... bye bye Maćku

chcesz tego ?? tak tak?? jeśli tak to żal mi ciebie

Zarko 42 23.11.2008 18:48

szu(L)c zapewnił spokojną zimę całej warszafce =/

przemotsw 23.11.2008 18:48

Ej niech mi ktoś wyjaśni... słuchałem audycji w RK i słychać było kibiców z Wrocławia. Cały czas naśmiewali się z niepowodzeń Wisły (a już na maxa przy 2 czerwonych kartkach) i pare lepszych akcji Wisły wygwizdali, to samo przy protestach Wiślaków do sędziego... Co to jest? bo mi meczem przyjaźni nie zalatuje...

marcinarsenal 23.11.2008 18:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fernando Redondo (Post 633189)
No to zmiana trenera... bye bye Maćku

dla takich jak ty powinien być dożywotni ban, nie myśl czemu i tak na to nie wpadniesz...

co do meczu sędzia ustawił wynik, pod tym względem mecz beznadziejny. Nie zmienia to jednak bezradności w ataku naszych, choć gdybyśmy wykorzystali połowę swoich akcji było by 2:5. Szkoda bo gdy popatrzę na tabelę aż mnie krew zalewa :(

dobrze, że ze Śląskiem, a nie z Polonią czy Bełchatowem. sytuacja coraz cięższa, ale może to wymusi jakies transfery w zimie

dynek.pl 23.11.2008 18:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kucharz_77 (Post 633187)
A co wy tak na Sobola nadajecie , czy sami byście się nie w****ili na jego miejscu...

Ile ona ma lat ? Ile juz dostal czerwonych kartek w karierze ? Nic sie nie uczy.

Atakuje kolesia oslanaiajcego pilke z tylu. Tamten wyczyl kontakt i przyaktorzyl. Sobolewski zachowalby sie tak samo na miejscu Dudka - jestem pewien.
Baszczynski jak mu sie nie chcialo juz grac to lepiej jakby przysymulowal kontuzje.

I tym o to sposobme Pawelek nie zostal antybohaterem meczu. KOledzy mu pomogli.

Brawo za walke w 9 gdy dywersanic byli juz w szatni.

thechris 23.11.2008 18:48

Mistrza się zdobywa jeśli potrafi się wygrywać mecze w którym gra się słabiej niż rywal. Natomiast kiedy przygrywa się będąc lepszym...

element 23.11.2008 18:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fernando Redondo (Post 633189)
No to zmiana trenera... bye bye Maćku


nie ośmieszaj się :lol:

mr_kwolf 23.11.2008 18:48

Te dwie czerwone kartki to najgorsze co mogło nam się wydarzyć. Teraz wszyscy będą zwalali wine na sędziego a nie będą widzieli żenującej gry po naszej stronie

tupet 23.11.2008 18:49

Gra tragedia poziom naszych zawodników to A klasa
Zawodnicy kładą na Wisełke h.........
jak i cały zarząd tak samo ...........

taki wniosek żal mi Maćka nikogo poza tym

fantom chicago 23.11.2008 18:50

Z tego bylo widac Szu(L)c ma elke w sercu...

Fernando Redondo 23.11.2008 18:50

W teh rundzie piłkarsko nie zagraliśmy żadnego dobrego meczu w lidze. Patrzeć się nie da na tą grę.

gress 23.11.2008 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fernando Redondo (Post 633189)
No to zmiana trenera... bye bye Maćku

I to się nazywa Wierność ? Jeden mecz w plecy i nic więcej. Najlepiej rozgonić tą zbieraninę, zaorać boisko i ziemniaki zasadzić... Czasem was ludzie nie rozumiem. Narzekacie na zarząd a lepsi nie jesteście.

daniello1987 23.11.2008 18:50

Poprostu zenua!!! mam dosc juz tych przegranych na wlasne zyczenie. Skorza musi z tym zrobic porzadek wreszcie! .......nac Cupialowi liste zawodnikow jakich chce i jakich nie chce bo inaczej transferow w zimie jka zwykle nie bedzie. a jak Cupial powie nei to kij mu w nery. wylaczam kompa bo nie chce czytac tych komentarzy!!!

element 23.11.2008 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fernando Redondo (Post 633209)
W teh rundzie piłkarsko nie zagraliśmy żadnego dobrego meczu w lidze. Patrzeć się nie da na tą grę.



Ty za to zagrałeś, na PlayStation.

:lol:

depeche87 23.11.2008 18:51

Nie da się czytać tu niektórych frustratów, gdzie średnia wieku pewnie 15 lat.
Wisła przegrała bo nie grała przez cały mecz tak jak w ostatnich minutach.Podobnie ma się sprawa z Tottenhamem.Zawsze to mówiłem, że wygrana sama nie przyjdzie.

Wasiu 23.11.2008 18:52

Nie ulega watpliwoscie ze Kasperczak i Petrescu mieli o wiele lepsze wyniki jak wylecieli.
Sedzia jest ****, ale z warszawy wiec to oczywiste.
Gra tragiczna ale o wiele lepsza od slaska i strata punktow mega frajersja. Jesli w zimie nie bedzie porzadnych transferow to z mistrzem sie pozegnamy bo atmosfera na Suchych Sprawach nie doda naszym takiego kopa jak przy R22.

pchelas 23.11.2008 18:52

Pawełek, od niego wszystko się zaczęło. Do stanu 2-0 gra żałosna. Sędzia słabiutki, Sobol i Baszczu głupi.

Samoth 23.11.2008 18:52

Wie(L)kie brawa Panie Szu(L)c !!

wisl@k_TS 23.11.2008 18:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fernando Redondo (Post 633209)
W teh rundzie piłkarsko nie zagraliśmy żadnego dobrego meczu w lidze. Patrzeć się nie da na tą grę.

To sie przerzuc na Lecha i skończ pie***lic i spływaj z tego forum.

Warszawka sie cieszy.

Krissu 23.11.2008 18:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fantom chicago (Post 633208)
Z tego bylo widac Szu(L)c ma elke w sercu...

Skąd wiesz?
Może Dyskobola?

Co do meczu:
Jestem wkurzony jak jasna cholera. Z gry spokojnie powinniśmy remis mieć. Nie lubię gdybać i użalać się, ale ten sędzia to jest jakiś ostro popie.....ny.

Cóż.. jedziemy dalej.

Samoth 23.11.2008 18:53

Albo (P)anie Szulc

matti123 23.11.2008 18:53

Wiecie skąd sędzia?
... Warszawa
i wszystko jasne.

jachting 23.11.2008 18:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pchelas (Post 633216)
Pawełek, od niego wszystko się zaczęło. Do stanu 2-0 gra żałosna. Sędzia słabiutki, Sobol i Baszczu głupi.

Ja bym nie tylko się odezwał a jeszcze z bani mu przy.......ił

JacobusTSW 23.11.2008 18:54

To już któryś mecz z rzędu w którym prawdziwa wola walki wstępuje w Wisłę... na 10 minut przed końcem meczu, przeradzając się w rozpacz i nerwowość. Co się dzieje??

element 23.11.2008 18:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wasiu (Post 633215)
Nie ulega watpliwoscie ze Kasperczak i Petrescu mieli o wiele lepsze wyniki jak wylecieli.

bo mieli lepszych piłkarzy do dyspozycji od tych których ma teraz Skorża. To że ten wirtuozo zwanym Skorża zdobył z tymi chłopakami majstra to i tak wielka sensacja.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl