Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [13. Kolejka] Odra Wodzisław - Wisła Kraków środa, 12.11.2008 godz. 19:15 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5046)

juniordiaz 12.11.2008 21:29

ludzie juz szampany w warszawie otwierali w Polonii

=Metatron= 12.11.2008 21:29

Warto czekać z narzekaniem do 90 minuty? Ech, ludzie małej wiary...

JrQ- 12.11.2008 21:29

Brawo! Ekstra Zieniu ;-) Ekstra gra nasz lewoskrzydłowy....
Trzymamy !

HarryTB 12.11.2008 21:29

Brożek Paweł i mamy 3pkt

igortsw 12.11.2008 21:29

Gol!!!!!!!
2-0

djjamajczyk 12.11.2008 21:29

nareszcie... a juz wstawałem gasić Tv . Brożek ratuje nam twarz . 3pkt. w garści i gonimy Czarne Koszule coool :D

qurde nie mogli tego strzelić parę minut wcześniej a nie teraz robić konkurs strzelecki :D

bojantsw 12.11.2008 21:30

Należało się NAM!!! Gramy do końca Wisełko gramy do końca!!!!!!

donPedro23 12.11.2008 21:30

Każdy, który tutaj psioczył na Brożka niech teraz odszczeka wszystko. Banda malkontentów...

Brawo Mały!

janko04 12.11.2008 21:30

Jest Kurcze Jest !!! Wierzyłem do ostatniej minuty !!!!

juniordiaz 12.11.2008 21:30

niewierze 2 - 0 słownie dwa do zera pomysleli byscie o tym 3 minuty temu??

JAR0 12.11.2008 21:31

Brawo Mały :)

Przemo12 12.11.2008 21:31

Jak To Jest Qwa Ze Przez 90 Minut Grali Srednio A W Doliczonym Czasie Potrafia Sie Zebrac W Sobie I Strzelic 2 Gole W 3 Minuty ??!!

R33 12.11.2008 21:31

w 91 min powiedziałem

,,Pierd*** ubieram szalik i moze coś przyniesie szczescia" i proszę 2 brameczki :)

Żuczek 12.11.2008 21:31

2:0!!!!!!! Wisełko wybacz, że w Ciebie nie wierzyłem!

DominoForza 12.11.2008 21:31

Twierdza Wodzislaw Śl wreszcie zdobyta :P
Reksio czesciej ubieraj :P

Bobic 12.11.2008 21:32

Panowie az Mi ulżyło!!!!

bieniuTS 12.11.2008 21:32

TAAAAAK TAAAAK panowie!!!!!! Nareszcie szczęście się do nas uśmiechnęło. Choć raz:)

gooro3333 12.11.2008 21:32

Super ze w koncowce nam sie udalo wygrac....
Bo WIsla w drugiej polowie grala na prawde slabo , zadnego rytmu gry wdali sie w kopanine z odra i naprawde brakowalo niewiele zeby stracic punkty ktore sa niesamowicie istotne

kschacky 12.11.2008 21:32

Ale Czad !!!!!!!!!!!!
 
Zajebista Końcówka !!!!!!!!!!!!!!!!

Jazda,jazda,jazda !!!!!!!!!!!!!!!!
Biała Gwiazda !!!!!!!!!!!

maRgrabkarz 12.11.2008 21:32

nie pamietam kiedy KU*WA MAC ostatni raz widzialem na boisku taka bande nieudacznikow biegajacych w koszulkach Wisly. Za to co pokazali dzis powinni dostac solidne kary finansowe. I zwyciestwo nic tu nie zmienia. Takiej irytacji dawno nie wzbudzila u mnie gra Wisly.

HEDu 12.11.2008 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez donPedro23 (Post 628101)
Każdy, który tutaj psioczył na Brożka niech teraz odszczeka wszystko. Banda malkontentów...

Brawo Mały!

Ha, Brozek majac tyle sytuacji, bodajze 10 w obu meczach, musiał tą jedną strzelic ... narazie nikt nic nie bedzie odszczekiwał, jest do dupy, wazne ze wygrali bo musieli.

kotyrek 12.11.2008 21:33

Syf i tyle.. Niech ta runda się już skończy...

Musiek1906 12.11.2008 21:33

Brawo za walke do samego konca !! Brawo Maly ta bramka nalezala Ci sie, w tym meczu! Mecz ogolnie na poczatku byl dobry pozniej byla kopanina, a w samej koncowce Wiselka strzelila dwie bramki i tym samym udowodnila ze nalezy walczyc do konca ! Brawo!

janko04 12.11.2008 21:33

Kto Mistrzem jest ???

dynek.pl 12.11.2008 21:33

Bylo nerwowo ale sie udalo. I Brozek sie odblokowal i Malecki w koncu strzelil.
Jedyny niedosyt, ze ten wiesniak Korzym nie wylecial z czerwona kartka.

teh42eem00 12.11.2008 21:33

świetna końcówka ! :D

medyk 12.11.2008 21:34

nie wierze..

ZIEŃCZUK nas uratował.

Zarko 42 12.11.2008 21:34

nie ważne JAK ważne że JEDNAK :)

rabi86 12.11.2008 21:35

Jeeeeeeeeeeeeeesssssssssssstttttttttttttttttt!!!!! !!!!!!!!!!!!!

Słuchanie relacji w radiu jest strasznie wkurzające .Myślałem że na zawał padnę.
Co sytuacja to szansa na bramkę cały czas redaktor mówił, że powinien być gol a tu nie ma.
Brawa za grę do końca i wiare naszych w zwycięstwo.
Na pewno morale pójdzie w górę.

To sobie zobacze szybką piłkę jakie to okazje zmarnowaliśmy.

marcinarsenal 12.11.2008 21:35

Dzięki Wisełko, jesteś wielka!!!
Wynik ładnie wygląda, powinien być wyższy, ale gra wcale nie wskazywała na nas, nie oszukujmy się. Równie dobrze, to Odra przy 0:0 mogła zmienić wynik na swoją korzyść.
Ważne 3 pkt. zwyciezców się nie sądzi :D

fst 12.11.2008 21:35

Co za końcówka, co za ulga!

M152T4L 12.11.2008 21:35

Chyba już nikt nie ma wątpliwości kto jest Polskim Manchesterem :D Brawo Wisełka!!!!!!

Proud 12.11.2008 21:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez maRgrabkarz (Post 628114)
nie pamietam kiedy KU*WA MAC ostatni raz widzialem na boisku taka bande nieudacznikow biegajacych w koszulkach Wisly. Za to co pokazali dzis powinni dostac solidne kary finansowe. I zwyciestwo nic tu nie zmienia. Takiej irytacji dawno nie wzbudzila u mnie gra Wisly.



zgadzam się w 100%

po takim meczu powinni pieszo do Krakowa wracać...a kibice nie powinni im dziękować tylko oni kibicom...bo dla mnie taka gra to jest olanie swoich fanów...za bardzo ich rozpieśćiliśmy...muszą czasem odczuć presje...

Wasiu 12.11.2008 21:36

Ufffff, fajna jest taka adrenalinka, ale jednak wole jej w innych dziedzinach zycia zaznawac :D
Mozna bylo wczesniej strzelic i by bylo spokojniej a tak zaraz sie tu zleca innowiercy i beda plakac jakiego to farta mamy :D
Mimo wszystko Brozek sobie powinien jeden mecz na lawce siasc. Ale narazie sie cieszymy :p

igortsw 12.11.2008 21:36

Uffff co za mecz.... Jak to mówi nasz kolo od histy :" Niektóre porody bywają łatwiejsz niż ta odpowiedź..."
Tak dzisiaj samo ciśnie mi się na usta:" Niektóre porody bywają łatwiejsz niż ten mecz.."

Ale brawooo dla chłopaków za walkę bo troche już zwątpiłem pod koniec a tu brama Brozia... :)))
3pkt to zawsz 3pkt, jednak skuteczność - dramat ;/


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 628107)
w 91 min powiedziałem

,,Pierd*** ubieram szalik i moze coś przyniesie szczescia" i proszę 2 brameczki :)

Nie jesteś sam ja w 89 zaczełem ściskać kciuki chociaż ostatni raz ściskałem jak Polska grała w EL.MŚ 2002 :D

matti123 12.11.2008 21:36

Beznadziejnie zagraliśmy. Fatalny mecz. Potem napisze więcej na razie muszę się uspokoić.

GAMBOS 12.11.2008 21:37

No ja pierdziu czegos takiego dawno nie oglodałęm :D:D
walka walka walka i jeszcze raz walka brawo chłopaki za gre do konica wielki szacun

Mrsnh 12.11.2008 21:37

na boisku prze dramat. Kopanina i mnotwo strat, wazne, ze sa 3 ptk. Jak najszybciej o tym zapomniec.

LAB 12.11.2008 21:38

beznadziejny Brozek
beznadziejny Boguski
Zajebisty wynik :D

tofik 12.11.2008 21:39

Brawo! :) Wzięli się w garść, ale trzeba przypomnieć, że Odra grała jednego zawodnika mniej.
Cieszę się z bramki Małego. Na pewno podbuduje go to psychicznie i jeszcze bardziej zmotywuje.

Gra nie wygląda źle, rotacja wpłynęła pozytywnie. Tylko pamiętajmy, że prezes Cupiał nie patrzy specjalnie na grę tylko na wyniki. A przy takiej formie strzeleckiej może być ciężko o zwycięstwa.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:52.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl