Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Grosz do grosza, czyli... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5037)

ToTylkoJa 09.11.2008 13:05

135,40
.....

R33 09.11.2008 14:09

136,60
....

WzT 09.11.2008 18:26

137.80 pln

Erich Zann 09.11.2008 18:52

139,00 pln

psikusTSW 09.11.2008 20:33

141,40 Pln

mbw 09.11.2008 21:39

142,60 Pln

SZYMEK_TSW 09.11.2008 22:59

145,00 złotych

jachting 10.11.2008 01:14

146.20 złotych

trial 10.11.2008 08:37

147,40 złotych

Illargui 10.11.2008 08:38

148,60 złotych

MackoTSW_(konto_usuniete) 10.11.2008 08:58

149,80 złotych

Mario Nh 10.11.2008 09:19

151,00 złotych

latarnik 10.11.2008 09:20

152,20 złotych

dostuffca 10.11.2008 09:24

153,40 złotych

Strzala 10.11.2008 09:55

154,60 złotych

WiślakNH 10.11.2008 10:03

155 złotych i 80 groszy

igortsw 10.11.2008 10:32

157 blaszek :D

Sensej 10.11.2008 10:53

1. Wchodzisz na stronę:
http://www.pajacyk.pl
Klikasz na brzuszek pajacyka i jednym kliknięciem dorzucamy swoje 5gr do czyjegoś posiłku

2. Wchodzisz na stronę:
http://www.polskieserce.pl
Klikasz w 5-cio groszówkę i już gotowe.

3. Wchodzisz na stronę:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
Klikasz " DODAJ " pomiędzy dwoma serduszkami i dodajesz kolejne 5gr.

4.Wchodzisz na stronę:
http://www.okruszek.org.pl/
Klikasz " Na Chleb " i dodajesz " ustaloną przez nas sumę " 5gr.

5. Wchodzisz na stronę:
http://www.habitat.pl/banery/banner_dom.swf
Klikasz w pasek pod budową i dodajesz 1 zl



158,20

donPedro23 10.11.2008 10:56

159,40 PLN

(można łatwo nabijać czyszcząc cookies:P)

rafalek 10.11.2008 11:07

160,60 Pln

kuba181819 10.11.2008 11:14

161 zl i 80 gr

kubisznowahuta 10.11.2008 11:24

163,00 pln

--- 10.11.2008 11:31

164,20 ...

mbw 10.11.2008 11:32

165.40 Pln

michu-k 10.11.2008 11:35

166,60 złotych

kalashnikov2 10.11.2008 11:43

167,80......

gackos 10.11.2008 11:53

169,00 złotych

DamiannTS 10.11.2008 12:06

170,20 złotych

Szymek_R22 10.11.2008 12:23

171,40 Pln

mlodshy 10.11.2008 12:40

172,60 Pln

klusek106 10.11.2008 12:57

173,80 zl...

WislaFan123 10.11.2008 13:00

175,00 zl....

WISŁA 1906 NH 10.11.2008 13:00

176,20 zł :)
10 znaków

WzT 10.11.2008 13:29

177.40 pln

R33 10.11.2008 14:16

178,60zł

Jesteśmy dumą tego miasta...

w0lno. 10.11.2008 14:34

178,60 + 2,40 = 181zł

Ps. Pełna mobilizacja, aby dobić jak najszybciej do 1000 :D

psikusTSW 10.11.2008 15:12

182,20 :):):):)

Strzala 10.11.2008 15:52

183,40 złotych(drugi raz dziś ponieważ na innm komputerze)

Tomy 10.11.2008 16:40

184,60 złotych

krzysiek85_TSW 10.11.2008 22:29

188.00 złotych


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:55.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl