![]() |
No tak, jak Usiu się dorwie do suta i na nim zawiśnie, to nie dziwota że obwisły :rotfl:
|
Cytat:
Na potwierdzenie mojego powyższego Eseju zamieszczam kilka klatek z Dragon Balla które według mnie powinny dostać Oscara w kategori zdjęcia :P http://i34.tinypic.com/2q1b8kz.jpg http://i36.tinypic.com/2dh6ttt.jpg |
Jakie Pokemony? Jaki Dragon Ball?? Ludzie, to co wy oglądaliście za dzieciaka?? :D
Pampalini, Cywilizacja, Porwanie Tuturlistanie (cz jakoś tak)... później Krtek, Bolek i Lolek, Reksio :D To były bajki:D |
Cytat:
Dobrze ojcze już będę grzeczny |
Cytat:
|
Muminki też były fajne. :foch:
|
Podeślesz linka?:>
Gucio - ale Muminki były później:D |
Gumisie, Smerfy to są bajki ja nie mam tylu lat aby ogladać jakies PRL-owskie bajki:)
|
Cytat:
|
Nie pytaj kobiety o wiek, zapytaj o bajki które oglądała w dzieciństwie :rotfl:
|
Cytat:
jak leciał Bolek i Lolek to ja byłem małe dziecko :) |
Krecika też oglądałem ale to jak mialem może z 5 lat, a w 1 czy 2 klasie podstawówki po paru odcinkach Dragon Balla to się kolegą na dużej przerwie robiło kule gengi czy "kamehame"(czy jak to sie tam pisze:D)
|
Family Guy - to jest bajka a nie jakieś japonskie bzdety
|
ja oglądałem Kubę Guzika :)
dj_ibutti boski tekst;) |
Cytat:
Capitan Tsubasa to najlepsza bajka i już :foch: |
Cytat:
Kontynuując wątek. Słyszałem, że właśnie szykują się do zbezczeszczenia Dragon Balla i kręcą film w klimatach i na poziomie Mortal Combat. Ba zbeszczeszczą również jeszcze większą klasykę- Yattamana! Czołówka z oryginału z polskim lektorem :D . http://pl.youtube.com/watch?v=MdaAIhqICzU I teaser filmu: http://pl.youtube.com/watch?v=suzj7d...eature=related Ale i tak Transformery rządzą. http://pl.youtube.com/watch?v=bq1_6D9QS9Y |
Cytat:
|
a ja jade do kina na Hight School Musical 3:D
|
Cytat:
|
Nie pojmuję w ogóle jak można tak bluźnić, dragon ball lepszy od Tsubasy? W życiu!
|
Cytat:
|
ee to ja jak mialem 7 lat to ogladalem Wisly jak grała z Ruchem Radzionków jeszcze, jak z Widzewem przegrała po karnym, a teraz mógłbym być fanem Pasów jakby nie te mecze na TVN :)
|
Cytat:
Prezydentowo - kużden ma swoich znajomych, jak wolisz :P |
Z dobranocek musze wspomnieć psychodelicznego "Pata i kota", które zryły mi psychikę i zastanawiam się, czy nie żądać odszkodowania... :D
|
Pat i kot Kot i pat Pat I Kot przyjaciele od laaaat :)
|
Twinki winky, dipsy, lala , po...
Bardzo mi przykro ale teraz będziecie to nucić cały wieczór! :P |
lala (lala) po (POOOO) :lol:
|
Wyobrażacie sobie jakie to będzie pokolenie które w wieku 18-20 lat będzie wspominało wspaniałe bajki ze swojego dzieciństwa ? - Pokemony i Teletubisie? Aż sie boję
|
za dużo kleju wąchacie i wam odbija:)
|
pat i kot - o taaaak! jak ja kochałem ten czerwony samochodzik. :D
Kamil - na prośbe ibutka to było. :lol: btw. ibutek - gg. edit: a nie, ibutek sie uczy. :lol: |
Cytat:
|
A tego akurat nie oglądałam:D
|
|
Cytat:
|
Baltazar Gąbka Herbu Zielona Pietruszka I Smok Wawelski:D
|
Nu pagadi! Czy jak to się tam pisze...
Nie zapominajmy o rodzince Cypiska! :) |
]WzT - Masz rację, obiecuję poprawę :P
Janko - o to to to:D TO też był hit :D |
Pies pluto najlepszy:) poczciwy piesek:D
|
Cytat:
Kiedyś to były piękne bajki, a teraz co? :-/ |
teraz dzieci oglądają Hentai japońskie, a tam 0 prawd moralnych :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl