![]() |
Kocham Ten Klub... szkoda słów.. i Dymek co teraz napisesz ? ze do Wisly bylo zaurczoenie ? i sie zakochales w Lechu ?
|
a ubezpieczenie masz dymek ? pytam z czystej ciekawości
ja bym na twoim miejscu oddał szybciutko kase PrzemooTSW i przerosił ładnie za całe to zamieszanie, ale tak robią ludzie z honorem, powiem ci szczerze że jest sie czym martwić |
puma i tak też zrobię jutro będzie tu wstawiony skan z dowodem wpłaty dla kolegi Przemo TSW bo za dużo już złego zrobiłem ,pora zacząć to szybko naprawiać /.
|
Odp do JOKER słuchaj na Wisłę nie mogę jeździć nawet jakbym chciał więc to czy jadę gdzie indziej czy nie to dla was nie robi różnicy nie chcecie żebym sie pokazywał na R22 to tego nie będę robił więc po co ta cała polemika na temat że jadę tu i tam a że na Wisłę nie będę chodził , nie będę bo sobie tego nie życzą pewne osoby z KRK a nie że ja tak wybrałem i przerzucam sie na inny klub .
Na nic sie nie przerzucam tylko przestałem być kibicem jakiej kolwiek drużyny piłkarskiej i tak zostaje bo to porostu nie dla mnie jest temat i ja sie do tego nie nadaje i koniec kropka . To jest ostatni post na tym forum |
Wislakiem Nie Mozna Byc Trzeba Sie Nim Urodzic ;-)
J.w I Tyle W Temacie Wydymek!
|
Cytat:
|
Koleś jest zaiste smieszny, sam sie zaczyna gupic w kłamstwach. Oddaj kase, masz po kłopocie i tyle. I znikaj.
|
Dymek zapewnił mnie ze wpłacił pieniądze pieniędzy nie ma napisał mi ze dziś po meczu Lecha wyjeżdźa czyli kasy nie zobacze od OSZUSTA
|
Skan też miał być wstawiony... [?]
|
MIał być ale nic nie widziałem zeby było
|
przypomnijcie mi czy było gdzies napisane z jakiej miescowosci jest, albo cos takiego?? bo niechce mi sie szukac??
|
on był gdzieś z Kurowa czy jakoś tak
|
Przyglądam się temu tematowi od początku nie pisałem nic i nie chce kopać leżącego, ale swoją drogą DYMEK jeśli jest jeszcze w tobie jest coś z człowieka weź odpuść i wpłać tą kasę bo to poprostu robi się nawet nie żenujące ale straszne, bo pokazuje ile można obiecywać,kłamać,obiecywać kłamać i tak bez końca, nie mówiąc o tym że oszukałeś swojego brata po szalu...
Wiem ze moje słowa możesz mieć w d... i uznawać też taką zasade jak ja że;" tylko Bóg moze nas sądzić", ale pomyśl czy przed nim też jesteś w porządku ?? |
jak ty mu kase wogole wpłacałes?? napewno masz jakies jego dane. niewiem ale jak bym byl na twoim miejscu to pieprzyl bym ta stówe, nawet druga bym stracil na dojazd do typa, ale pysk dla przykladu napewno by mial obity...
|
mialem okazje poznac go kiedys na meczu mowil mi ze mieszka 60km od warszawy ale moze film mi wkrecil nie wiem....pisze to co wiem...mam jego gg jesli ktos chce...pocisnolem mu za jego opis na temat meczu lecha z nancy...to mnie zablokowal...jesli chce ktos jego gg to prosze o priva napewno podobam
|
Fuss mi możesz wysłać.
|
No ja też do niego pisałem pytałem sie komu teraz kibicuje. Odpowiedział ze jest.. neutralny :-)
|
7107149 numer GG coś jeszcze?
|
mi tez to napsial powiedzial ze ma zakaz pojawiania sie na D i ze nie powinnienem ingerowac do tego komu on teraz kibicuje bo moze kazdemu komu chce... i ze otoczenie kibicowskie nie jest dla niego...i nie pasuje do niego
tak jeszcze to ze miales zdiecie wkleic ze kase wyslales gdzie on jest??? |
Cytat:
|
Cytat:
|
Nie było go bo nie miał czasu i ochoty:P
|
To wy nie wiecie jeszcze?
Ostatnio Dymka widziano w Wawie na Legia - Lechia |
Cytat:
|
Cytat:
sciema czy powaga???:rotfl: |
Nie no mi się to w głowie nie mieści. Naprawdę nie mogę tego zrozumieć jak można być takim przerzutem. Dymek napisz jak Ty się teraz czujesz?
|
I dodaj jeszcze że nie miałem kasy , jak tylko uda mi sie sprzedać karnet z KK , to ureguluję długi wobec Przemo TSW bo nie jest mi to na rękę w ogóle , ciekawe czy wam by było miło jakbyście czytali takie rzeczy na swój temat , na pewno nie nie bójcie się jak tylko dostane coś kasy to na pewno wszystko zostanie uregulowane i cały temat zamknięty , chyba że przemo w zamian za stówkę chce karnet na D3 to możemy tak zrobić .
|
4fan_player prócz stadionów Górnika i Wisły nigdzie nie byłem także tekst o tym że byłem na Legi czy innym klubie możecie sobie włożyć między bajki / bez odbioru / jak ktoś chce pogadaćć niech pisze na GG żeby nie zaśmiecać tematu
|
nikt z nas nie bedzie czytal o sobie takich rzeczy bo nikt z nas czegos takiego nie zrobi!!
|
Jak na emigracji?
Man Utd? Man City? Arsenal? Tottenham? Chelsea? Newcastle? Portsmouth? A może Hull? |
Cytat:
|
Michu w porządu chwilowo jestem w kraju jeszcze kilka dni ahh ta nasza piękna Polska
|
A ten opis na gg o Leciu to ja ****a miałem? Ciężko mi Ciebie zrozumieć. Naprawdę mi się w to głowie nie mieści.
|
Cytat:
Za Lechem przemierzamy cały świaaaaat ! :rotfl: |
głupkiem jest ten co dał pieniądze komuś kogo nie zna.. to że ktoś w internecie ma nick "coś tam TSW czy podpis "Tylko Wisła" to nie znaczy że to jakiś brat po szalu , tym bardziej ktoś kto nie oszukuje.. to tylko internet, pare liter jako nazwa użytkownika i nic więcej
ogólnie to śmiesznie się to wszystko czyta, zamknąłbym temat, typa zbanował i spokój. będzie chciał oddać pieniądze to odda, i choćby ktoś jeszcze napisał 20 postów "oddaj" to i tak zrobi po swojemu gdybym ja miał 12 lat i był na tyle głupi żeby przelewać obcej osobie pieniądze to mimo błędu jaki popełniłem po.......iłbym te pieniądze i dał sobie z tym spokój.. bo męczyczarnia o tą stwókę trwa od tygodni. |
Wiślacy! Nie widzicie że "Dym anka" cieszy każdy post o nim? szkoda czasu i nerwów.
Żal Przemo i stówy, ale niech to będzie przykrą lekcją.! Dla wszystkich. A temu..pacjentowi, jako stary Wiślak dedykuję mój awatar. |
Cytat:
|
Cytat:
I to jest moim zdaniem najważniejsza nauka z tej całej historii... wydrukować i oprawić w ramke... Bo że kolega dymek jest matołem zasługującym na dobry oklep to wiemy, ale z drugeij strony to osoby z tak naiwnym i głupim podejściem do życia, przelewajace bezstresowo OBCEJ OSOBIE kasę też dobrej opinii sobie nie wystawiają. Także niech one tez zastanowią się nad sobą i wyciągną wnioski. Za głupotę trzeba płacić, dobrze, że tym razem jest to "tylko" 100 zł... MYŚLEĆ! |
za glupote też trzeba placic,.... wole wrzucic na oprawe
|
Cytat:
Swoją drogą już z 10 razy wysyłałes do nich kase :D 8 razy pisałeś ostatni post :D a teraz widze za niepoznaki walnąłes sobie england w profilu <lol_pińcet> |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:56. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl