![]() |
julcia1906 139:354 kasiaimisiu
Dziękuję. |
Moje podsumowanko :)
fabgrudziadz - kasiaimisiu 211-347 fabgrudziadz - latarniik 418-182 fabgrudziadz - WhiteStar77 290-194 fabgrudziadz - julcia1906 305-120 bilans: 3 wygrane, 1 przegrana małe punkty: 1224-843 Do zobaczenia w ćwierćfinale :) |
Cytat:
|
Grupa B
Konrad.- TSWISELKA1 261-308 :D Pozostał tylko pojedynek z rocco :) |
Precel(banita) z makiem FajQ 67: 151 :D grupa
|
Grupa B
rozstrzygniete :P rocco1906 - TSWISELKA1 211-286 :D 3 wygrane i 1 porażka z nie byle kim :) |
Cytat:
|
w takim wypadku zgodnie z regulaminem(czuje sie jak policjant albo urzedas ...) 5. Za zwyciestwo w fazie grupowej przyznawane sa 2 punkty, za remis 1 punkt. Kolejnosc w grupie ustalona zostanie na podstawie liczby zdobytych punktow. W razie rownej ich ilosci decyduje bezposredni pojedynek,a w przypadku remisu, beda rozgrywane dodatkowe mecze, az do skutku, czyli zwyciestwa ktoregos z graczy.
Oczywiście tego przypadku w regulaminie nie uwzględniłem, ale tez wydaje mi się normalną koleją rzeczy, że bezpośredni pojedynek w tym wypadku to mini tabelka z nami,a ponieważ każdy z każdym wygrał raz, to chyba decydować muszą małe punkty między nami. Ew. możemy rozegrac po 2 dodatkowe mecze, jak chcecie edit Mała tabelka wygląda tak: 1.pan_premier -2- 702-568 (+134) 2.Konrad. -2- 564-603 (-39) 3.TSWISELKA1 -2- 573-668 (-95) czyli wg niej awans mamy Konrad i ja :D mi pasuje:D |
skoro się na to reszta was zgodzi to ok, a jak nie to ja proponuję dla was pojedynek 3osobowy w grze nie rankingowej a towarzyskiej :)
|
Panom pasuje,nam niekoniecznie...
Wg nas najsprawiedliwiej byłoby rozegrać dodatkowe mecze,skoro taka sytuacja nie była uwzględninona w regulaminie.. a równie dobrze moglibyśmy wziąć pod uwagę małe punkty ze wszystkich pojedynków i wtedy awans uzyskałby Pan Premier i my... ale decyzje pozostawiamy organizatorowi czyli Panu Premierowi,a my nie bedziemy sie sprzeczać :) W każdym razie ten turniej był dla nas świetną zabawą :) |
wg mnie naturalnynym przełuzeniem 'bezpośredniego' pojedynku w przypadku wiecej niz 2 osob jest tabelka.
NIe ma mowy o braniu pod uwage wtedy punktów z innych meczów a tylko z pojedynków zainteresowanych. jeśli dodatkowe mecze i znowu kazdy wygra jeden mecz, to jak dlugo bedziemy sie bawic? nie chce byc sędzia we własnej sprawie, wiec niech to ktos inny rozstrzygnie |
Ok,nie ma problemu;) Dla nas to wyłącznie zabawa :)
Dziękujemy wszystkim za miłą gre :) Życzymy powodzenia w nastepnych pojedynkach! |
Czekam na PRIV lub 5647278 jest sobota, deadline jest jutro, a wiadomo jak to jutro będzie ;)
|
prosze o dokończenie pjedynków, po meczu zrobi sie podsumowanie,
Paulinko czy mogłabys zamieścić już tabele? zostało tylko kilka meczów do rozegrania.. w razie czego uzupełni się póxniej wszystko.... po meczu rozdysponuje walkowery... czekam na zapowiedzi zaległych pojedynków, jeśli tkaie sie nie pojawią, jutro rano uzupełnie wynikii można grać ćwierćfinały |
Mam zaległy mecz z latarnikiem, którego od 24h nie było na forum a ja dzis juz czekac nie moge. Jako, że nie mam już szans na wyjście z grupy i latarnik chyba też nie, to proponuje albo zostawic mecz nierozstrzygniety albo przyznac walkowera jednej ze stron. bo to chyba już nic nie zmieni.
|
Przepraszam za zaległości - nie było mnie przez weekend, ale jutro już wszystko będzie gotowe ;) pozdrawiam
|
Ja mam dwa mecze z Coachem i Marcinemarsenalem i proszę bardzo o możliwość rozegrania ich jutro do 22, bo te mecze zadecydują o wyjściu z grupy. No chyba że zagram z Coachem jeszcze ten mecz dzisiaj.
-Dzisiaj meczu nie mogłem rozegrać z powodu problemów z internetem. -Wysłalem im PRIVy w sprawie rozegrania meczu jutro do 22. Do tej pory nikt ze mną się nie skontaktował stan na 13:50. |
JEśli się nie pomyliłem, to:
Grupa A Nierozegrano: FajQ-Elendil Elendil-Precel nikt nie wykazał inicjatywy, więc ww mecze kończą się obustronnymi walkowerami 0:100 ;) awans: 1A- mcovalski 2A- Sensej Grupa B rozegrano wszystko, kontrowersyjnym rozstrzygnięciem awans: 1B- pan_premier 2B- Konrad. Grupa C Wobec tego postu i braku reakcji latarnika pomimo obecności na forum, Prezydentowa-latarnik 100-0 Awans 1C- michu-kozlowek 2C - F_A_B Grupa D czekamy dzis do wieczora na rozstrzygnięcie: Coach- Kurt C. marcinarsenal- Kurt C. Awans: 1D- Paul89 2D- ? czekamy równiez niecierpliwie na oficjalne tabele :D |
Pary ćwierćfinałowe:
g.mcovalski- Konrad. h.michu-kozlowek-Sensej i.pan_premier- ? j.Paul89- F_A_B Gra toczy sie do dwoch zwyciestw jednego z graczy. kto ma czas i przeciwnika niech juz gra, osobe z grupy D która dzis wywalczy awans prosze o kontakt, to machniemy ten cwierćfinał dziś wieczorkiem |
Paul89 - F_A_B 2-0
|
Cytat:
Paul89 - F_A_B 292-290 Paul89 - F_A_B 340-325 powodzenia w następnej fazie :) dzięki wszystkim za możliwość udziału w turnieju. Pozdrawiam |
Grupa A
http://i35.tinypic.com/9focc3.jpg Kolejno grupy B, C, D http://i33.tinypic.com/2eltnhj.jpg M - mecze (ilość) D.P. - duże pkt M.P. (+) - małe pkt zdobyte M.P. (-) - małe pkt stracone |
Coach 335 - 145 Kurt C Dzieki za gre :)
To mój ostatni mecz , wygrałem 2 i jeden przegrałem |
Coach - Kurt C. 335-145
Dzięki za grę i powodzenia w dalszej grze, ja już odpadłem, ale z przyjemnością dopełnie Polskiej tradycji i po meczu otwarcia przegranym z Paulem po meczu o wszystko przegranym z Coachem zagram chętnie mecz o honor z maricinarsenalem. Czekam na Priv do 22. Każdego kto chętny, niezdyskwalifikowany i zagrał ponad 50% meczy w grupie zapraszam, na turniej pocieszenia o miejsca 9-20, gdzie doorganizować powinniśmy się Privami, a rozstawienie zrobić według punktów zdobytych w grupie, kto chętny niech pisze na PRIV, myśle że moglibyśmy zacząć grać od jutra. |
|
Zła tabela. Półfinały J-G H-I . Tak przynajmniej jest w regulaminie.
|
tak jest, zeby osoby z tych samych grup spotkały sie dopiero w finale, i kazda osoba w drodze do finału grała z przeciwnikami ze wszystkich grup, aby zlikwidować problem 'nierozstawiania' ;)
|
Każdego kto chętny, niezdyskwalifikowany i zagrał ponad 50% meczy w grupie zapraszam, na turniej pocieszenia o miejsca 9-20, gdzie doorganizować powinniśmy się Privami, a rozstawienie zrobić według punktów zdobytych w grupie, kto chętny niech pisze na PRIV, myśle że moglibyśmy zacząć grać od jutra.
Na razie mam aż 1 zgłoszenie więc czekamy do jutra do 22. A teraz cały czas czekam na marcinarsenal'a aby rozegrać ostatni mecz w grupie. |
pan_premier-Coach 2-0
342-218 297-200 po cięzkim boju jestem w półfinale |
Niestety potwierdzam :/ Dzięki za grę i powodzenia dalej
E: Panie Premierze , nie musiałeś tego pisać , to był żart :p |
a przegrałem z mcovalskim po zaciętym boju 1-2...
|
Cytat:
1. 337-249 2.275 - 323 3.320-232 tak więc 2-1 dla mnie. Pozdrawiam i dziękuj jeszcze raz za grę. Mogę zagrać półfinał. |
|
Sensej 0 - 2 kasiaimisiu
176-295 i 150-237 Dzięki serdeczne za grę. |
w osetniku na stole nr 8 zaczyna sie półfinał:
pan_premier -michu-kozlowek zapraszamy! Gramy do trzech zwycięstw :) |
|
And the winner is..... pan_premier! :)
Dzięki serdeczne za pojedynek, życzę powodzenia w finale :) Dzięki za organizację turnieju, dzięki wszystkim przeciwnikom za dobrą grę :) Chciałbym rozegrać spotkanie o 3 miejsce, skontaktuję się z przegranym z z drugiego finału. Pozdrawiam :) Frekwencja na widowni: 2 osoby :-) |
wyniki:
300-261 308-261 277-282 321-267 jeśli czegoś nie pomyliłem. Fajnie sie grało, dzięki za pojedynek i kibicom za ubarwienie widowiska ;) |
panie_premierze czekam na fotorelacje ;)
|
http://i38.tinypic.com/2rzsb68.jpg
wszystkie prawa zastrzeżone |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:41. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl