Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Kibicowanie na polskich stadionach (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=4803)

ToTylkoJa 03.09.2008 20:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aaarrgh (Post 598057)

"Elteemy" same sobie ukręciły bat na dupe - mogli kupić bilety w kasie własnego klubu, ale przecież protestują więc bilety miało tylko kilkadziesiąt osób.

tak mogli. Tylko, że do tego potrzebna jest Karta Kibica. Poza tym sporo osób ma z dupy wzięte zakazy stadionowe nałożone przez ITI ( nie sądowe, a te są tylko podstawą do wpuszczania bądź nie na mecz). Tak samo jak teraz, ma być 700 zakazów, bo kibice zrobili zbiegowisko. Haha dobre

Kijek 03.09.2008 20:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aaarrgh (Post 598057)
Szczerze - nie dziwię się akcji policji, nie oburza mnie ona i nie czuje współczucia dla zatrzymanych.

"Elteemy" same sobie ukręciły bat na dupe - mogli kupić bilety w kasie własnego klubu, ale przecież protestują więc bilety miało tylko kilkadziesiąt osób. Wybrali "wycieczkę" w sile ponad 700 ludzi na Konwiktorską, gdzie ewentualne przechodzenie siedmiuset osób przez bramkę trwało by tyle co mecz, ale najpierw to należałoby mieć bilet, a te bodajże już nie były w sprzedaży.

Zadaje więc pytanie - po jaki **** ponad 700 osób ( w tej liczbie ponad 60 nieletnich w tym... zapłakani 15-latkowie) idą bez biletów pod stadion konkurencyjnego klubu? W podchody się bawili czy moze szli zmazać z murów obraźliwe wrzuty na Polonie?

To co zrobiła policja, nazywane jest prewencją - tak na prawde do niczego nie doszło, więc policja zrobiła to co należy do jej statutowych działań.
A że prokuratura wydaje zakazy i grozi zawiasami to już nie mój problem...

gdybym mial dobry humor to bym skomentowal to: :rotfl:
ale poniewaz humor mam zły to nawet nie skomentuje tego jednym słowem.
szkoda czasu.

1q2 03.09.2008 20:21

Swoja droga to ta 'potezna zadyma' przejdzie chyba do historii jako najkrwawsza w dziejach.Ponad 700 chuliganow kontra milicja - rannych 0.
Tego by nawet Monty Python nie wymyslil , choc wcale do smiechu mi nie jest

leszekm 03.09.2008 20:52

Media są coraz bardziej skundlone. Niestety...

http://www.weszlo.com/news/1020

Kijek 03.09.2008 20:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 1q2 (Post 598066)
Swoja droga to ta 'potezna zadyma' przejdzie chyba do historii jako najkrwawsza w dziejach.Ponad 700 chuliganow kontra milicja - rannych 0.
Tego by nawet Monty Python nie wymyslil , choc wcale do smiechu mi nie jest

Tvn24 przed chwila dało sie usłyszec ze nie 700 chuliganów tylko 700 bandytów...
Swietnie zaplanowana akcja, nie bede mówił przez kogo. łatwo sie domyslic.

darotsok73 03.09.2008 21:12

Legionisto! Szczerze choć subiektywnie stwierdzam parę rzeczy .Bez względu na okoliczności sami ukręciliście na siebie ten bat.Akcje w Wilnie, na pucharze Polski,na łazienkowskiej ,protesty,antydoping itd. Kupił was ET.-iti i on rządzi koniec kropka. U nas też były różne dziwne zdarzenia to p. Cupiał powiedział któtko -Sprzedam klub i pa! pojawiły się plotki o szwajcarach-mandziarach i inne bzdety i do Naszych Twardogłowych chyba dotarło!.Współczesna piłka to biznes, kasa i marketing. I niestety nie ma tu miejsca dla "gości z dzidami"-sam jestem starym kibolem i na prawdę z oporami to piszę.Już niedługo wchodzi nowe-baaardzo surowe i restrykcyjne prawo o chuligaństwie ,kibolach itp. Pewnie o tym wiecie a może i nie , bo jak zwykle" CO WAS TO?" Wzorowane na angielskim- kary są bardzo dotkliwe. Państwo i pałolicja chcąc mieć euro musi je wprowadzić i zacząć egzekwować! Pamiętacie jak was-legionistów dojechali za race ,bodajże na Schalke? Tak będzie u nas. Kiboli prędzej czy później usuną ze stadionów. Oczywiście żal mi niewinnych ,pobitych i zagazowanych i wogóle chwdp ,ale pora zacząć trochę myśleć. Wiem, miało być fajnie, pokaz siły , najazd na Konwiktorską , paru zaszalało a płaczą wszyscy! Bez obrazy ale żal się kolego na forach swojej "L" bo ja i nie tylko ja nie mam jakoś do was szczególnie ciepłych uczuć i bardzo dużo syfu pamiętam i jakoś cudza-także Wisły krzywda wam nie przeszkadzała. Zaraz mnie tu pewnie zjadą ale napisałem co myślę !

PoloniaDumaStolicy 03.09.2008 21:13

Ja nie rozumiem tylko jednej sprawy. Jakim cudem uzbierało się 700 Legionistów, skoro Legia bojkotuje te rozgrywki?

dynek.pl 03.09.2008 21:20

Po co nowy temat ? To nie forum Legii. Zajeliscie juz temat "Ekstraklasa" gdzie kiedy nie wejde to nie mozna nic normalnego przeczytac poza biadoleniem kibicow Legii wiec tam piszcie.

1q2 03.09.2008 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 598106)
Po co nowy temat ? .

Wlasnie po to by nie zajmowac tamtego.Nie chcesz czytac - nie wchodz.Krotka pilka.

Dubi 03.09.2008 21:29

bardzo dobry pomysł z założeniem tematu osobno.
Komu przeszkadza - nie wchodzi.

Póki co nie wypowiadam sie w temacie,zbieram informacje - po przeczytaniu jednak kilku artykulów można stwierdzic jedno - wojna miedzy ITI akibicami dopiero sie zaczęła.

Kijek 03.09.2008 21:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PoloniaDumaStolicy (Post 598093)
Ja nie rozumiem tylko jednej sprawy. Jakim cudem uzbierało się 700 Legionistów, skoro Legia bojkotuje te rozgrywki?

Bo piłka nozna dla kibicow ?
Nie rozwijaj tego tematu bo to nie miejsce i temat zalozony został z mysla o czyms innym.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dubi (Post 598114)
wojna miedzy ITI akibicami dopiero sie zaczęła.

amen.



niestety - jestesmy w czarnej dupie - Miklas dopiał celu ale nadzieja umiera ostatnia.

ps. gdyby nie to ze szef nie dał mi wolnego sam bym teraz miał zakaz stadionowy ( w co generalnie wbijam...) tyle to pokazuje jak zycie bywa przewrotne.

Paparapa 03.09.2008 21:47

Nie pozostaje nic innego,jak zyczyc Legii powodzenia w walce z Walterem i spolka.

Aaarrgh 03.09.2008 22:09

Skoro ustaliliście, że ten wątek będzie o Legii to może zmieńcie jego temat, bo jest nieadekwatny do poruszanej materii.

Nie mam zamiaru jątrzyć, ale jak tak obserwuję to "z boku" to postrzegam sprawę podobnie do **darotsok73. Sam mieszkam obok Warszawy i znam kilku legionistów. Są moimi kolegami i dopóki rozmawiamy o czymś innym niż Legia i protest są normalnymi, inteligentnymi i fajnymi ludźmi. Gdy chcę się dowiedzieć jak długo potrwa protest, do jakich realnych a nie wyimaginowanych rozwiązań ma prowadzić i czy cała ta "napinka" ma jeszcze sens, zachowują się jak **kijek - "szkoda mi czasu" albo "nie chce mi się rozmawiać".

Ktoś na tym forum (**7kotów?) wkleił tekst o różnicy w standardach kibicowania wprowadzonych przez ruch LTM. Dodam od siebie, że elteemy przypominają mi ruch religijny, taką sektę - ich wiarą jest Legia, ale nie utożsamiana z klubem tylko z kibicami. Zatem klub nie powinien być im już potrzebny, ale to właśnie opór wobec "wspólnego wroga" cementuje najbardziej... LTM i SKLW mówią, że chcą mieć silny klub, ale tak naprawdę zależy im tylko na sobie - tworzą klub wzajemnej adoracji i klub ogólnej ignorancji zarazem. Czy Barcelona, Real albo Man Utd byłyby tak silne, gdyby przez lata na każdy mecz nie przychodziło po klkadziesiąt tysięcy ludzi? Tak się buduje silne kluby. Kibice PSG też protestują i klub z 10 milionowej aglomeracji nie osiąga sukcesów mając taki teoretyczny potencjał. Ja wiem że klub nie jest bez winy, ale po to natura dała nam mowę, żebysmy się dogadywali.

Wiem że zajawka na trybunach wśród znajomych jest fajna, ale walcząc z zarządem kibice tylko eskalują konflikt. Nie wykazują się przy tym cechami, które sprawiły, że gatunek ludzki doszedł tu gdzie jest dzisiaj. Człowiek ma po to inteligencje, aby umieć przystosować się do nowych warunków, zwłaszcza gdy przypuszcza, że czynnym oporem nie zwycięży. Do diabła - Powstanie Warszawskie już sie skończyło!

Ogryzek 03.09.2008 22:12

darotsok73 - zgadzam się z tym co napisałeś!

Dość propagandy z obu stron! (klub i przeciwnicy ITI) Niewinne baranki.....

fan1906 03.09.2008 22:16

a najbardziei wqur****** człowieka :-) :-) ta gebelsowska propaganda..
jedna i druga morda lansuje się w mediach :wazelina: na takich tematach,
wiadomo kto prym wiedzie :wazelina:tvn i jej prymitywne podstacie..:za reke: .orgazm na pełnej lini.
nie wiem :-/ ??? te dziennikarzyny albo nie mają własnego rozumu :-/ albo są tak zaślepieni i sterowani że hu******
a zresztą hu**** im dup***ka
przecież polski kibic to :bandyta:

Pablo84 03.09.2008 23:02

Naprawdę, szczerze Wam współczuje legioniści. Mam nadzieję, że nigdy nie spotka nas coś takiego jak Wy macie w Warszawie. ****a przykro się robi jak się rozpierdala jeden z największych klubów w Polsce.
****a specom z ITI wydaję się, że stworzą w Warszawie teatr piłkarski.Zrobią zakazy niewygodnym kibicom, w Tvn pojawi się propaganda, że stadion Legii jest ultrabezpieczny.Wydaje im się, że przyciągną na widownie
ludzi - jak to mawia Stec- fetujących Kake.
Uważam, że tak nie będzie.Uważam kibiców Legii za jednych z najbardziej zorganizowanych grup kibicowskich w Polsce.Legię tworzycie Wy, a przedewszystkim osoby, które są w dziwny sposób eliminowane ze stadionu.I to głównie Ci ludzie przyciągają na trybuny innych, bo chcą uczestniczyć w czymś magicznym.
Powiem szczerze, że sam jeszcze niedawno podniecałem się Waszymi oprawami (w dupie mam to co kto o mnie pomysli) i tym co potrafiliście osiągnąc na trybunach.

Życzę powodzenia z komunistycznym wrogiem.

(Dla ciekawskich:Tak, jestem bandytą, żulem spod budki z piwem, huliganem i degeneratem)

Kamson 03.09.2008 23:12

Smutne. O ile do tej pory miałem mieszane uczucia co do konfliktu kibice - iti, to teraz nie mam już wątpliwości, po kogo stronie być. A układy ciągną sie od mediów przez milicje aż do prokuratur. Państwo prawa? Chyba z nazwy.

iti spierdalaj!

7 kotów 03.09.2008 23:15

Fan1906,
nie jestesmy jakimis Azetkami, zebys pismo obrazkowe uskutecznial!

pan Dudi 03.09.2008 23:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aaarrgh (Post 598057)
Szczerze - nie dziwię się akcji policji, nie oburza mnie ona i nie czuje współczucia dla zatrzymanych.

"Elteemy" same sobie ukręciły bat na dupe - mogli kupić bilety w kasie własnego klubu, ale przecież protestują więc bilety miało tylko kilkadziesiąt osób. Wybrali "wycieczkę" w sile ponad 700 ludzi na Konwiktorską, gdzie ewentualne przechodzenie siedmiuset osób przez bramkę trwało by tyle co mecz, ale najpierw to należałoby mieć bilet, a te bodajże już nie były w sprzedaży.

Zadaje więc pytanie - po jaki **** ponad 700 osób ( w tej liczbie ponad 60 nieletnich w tym... zapłakani 15-latkowie) idą bez biletów pod stadion konkurencyjnego klubu? W podchody się bawili czy moze szli zmazać z murów obraźliwe wrzuty na Polonie?

To co zrobiła policja, nazywane jest prewencją - tak na prawde do niczego nie doszło, więc policja zrobiła to co należy do jej statutowych działań.
A że prokuratura wydaje zakazy i grozi zawiasami to już nie mój problem...


Rzygać mi się zachciało po tym poście. W dupie mam Legię i jej kibiców, ale Ty chłopie widzę, że w dupie masz to, żeby coś rozsądnego napisać. Wchodzenie trwałoby tyle co mecz?! Byłeś kiedyś na wyjeździe?

Inna sprawa, to to, że widzę, że Kijek tu już się prawie tasuje pod teksty dziennikarzyn GW itp, ale w tym temacie chyba nie chodzi tylko o Was. Wiem, że nie jesteś w stanie tego zrozumieć, ale naprawdę cały świat nie kręci się wokół Legii i jej kibiców, którzy cokolwiek by nie zrobili to są cacy, a reszta jest be, choćby robiła to samo co oni.

GW to zbiór zakompleksionych frajerów, którzy chcą zrobić z polskiej piłki swoje małe, prywatne hobby. Przynajmniej ja tak to odbieram, bo jakim prawem jakiś biedny chłopina z Łodzi, którego nie stać na grzebień mówi mi, że ja jestem zły i że mam się zachowywać inaczej na stadionie swojej drużyny, na którym on nigdy nie był, a jeśli był, to jego "obiektywizm" nie pozwala mu napisać o atmosferze tam panującej z perspektywy własnej, tylko wyręcza się pajac jeden z drugim słynną "fajną laską". Krew mnie zalewa jak widzę poziom polskich mediów i ludzi tam piszących. Jak można być taką szmatą, żeby po wysmażeniu artykułu pełnego bzdur spokojnie spojrzeć na siebie w lustrze?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PoloniaDumaStolicy (Post 598093)
Ja nie rozumiem tylko jednej sprawy. Jakim cudem uzbierało się 700 Legionistów, skoro Legia bojkotuje te rozgrywki?

To też jest ciekawa kwestia- fakt.

Kijek 03.09.2008 23:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Aaarrgh (Post 598152)
zachowują się jak **kijek - "szkoda mi czasu" albo "nie chce mi się rozmawiać".

??

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 598198)
...

sa tu jeszcze normalni, ktorzy wiedza o co kaman.
Dzieki.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 598214)
Inna sprawa, to to, że widzę, że Kijek tu już się prawie tasuje pod teksty dziennikarzyn GW itp,

Przepraszam, ale gdzie sie niby "tasuje" pod teksty dziennikarzyn ??Chyba cos ci sie chlopcze delikatnie mowiac - pomylilo

MatMario 04.09.2008 00:18

Aaarrgh Wiesz o co tu chodzi oprocz tego ze legioniści dostali zakazy? Że iti walczy z nimi rękami policji opłacanej z twoich podatków?

Chodzi o to że znów w Polsce upodla się ludzi, klasyfikuje na podstawie zamiłowania, sposobu życia. A robią to służby powołane do dbania o pożądek, do dbania o prawo. A tutaj przy akompaniamencie mediów zachwyconych poniżaniem innych, załatwia się prywatną wojnę bogatych inwestorów, którym ktoś patrzy na ręce i nie sa z tego zadowoleni.

Chodzi o to że kibic jest podgatunkiem dla polskiego społeczeństwa. Że można go zastraszać poniżać bo według "lini" na to zasługuje.

Marzę o tym aby to nagranie o którym jest napisane na weszlo.pl ujrzało światło dzienne.

A iti wogóle nie ma pomyślunku jeśli myśli że im to coś da...

pan Dudi 04.09.2008 00:19

Chłopcze? Nie rozśmieszaj mnie.

Piszecie ciągle o tych swoich wojnach z ITI którymi cała Polska już rzyga, wbijasz do każdego możliwego tematu, i wkoło to samo. Wiem, że mają Cię też dosyć na Waszym forum, ale to nie jest powód, żebyś truł nam dupy tutaj. Delikatnie mówiąc.

I ten tekst do typka z Polonii- ?bo piłka nożna dla kibiców?? Co ku*wa?! Od roku wykpiwacie się od wyjazdów na PE, bo go bojkotujecie, a teraz piłka nożna dla kibiców? Niepoważny jesteś?

Dlasza część Twojej odpowiedzi, to z kolei odpowiedź na Twój pierwszy "?" w poście powyżej. "Nie rozwijaj tego tematu, bo".. ja tak mówię, tak? Pytanie ominięte, bo to przecież nie ten temat. Słaby jesteś chłopie i przy okazji niesamowicie nudny.

A, i powiedz mi- często mówisz jeszcze o "bandytach z Wilna"? Poprostu to całe Wasze sranie ponad własne dupy wkońcu obróciło się przeciw Wam.

I przyłączam się do apelu gościa powyżej- idź na forum swojego klubu. Tam będziesz mógł się w nieskończoność miziać pytami z kolegami, którzy ciągle chcą słuchać tego samego.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 598236)
A iti wogóle nie ma pomyślunku jeśli myśli że im to coś da...

Myślisz? Moim zdaniem, po zwycięstwie z KSG w ubiegły weekend na następnym meczu w Warszawie frekwencję będą mieli wyższą niż na poprzedniej kolejce. Plan ITI się powoli udaje, wiadomo, że nie popieram ich działań itp, ale już mnie mdli za każdym razem jak słyszę o "bojkocie", "proteście", "Jebać ITI" itp. Zieeeew.

Krystian14 04.09.2008 04:00

Temat zahacza równiez o tematyke :

rzetelności dziennikarskiej...

obiektywizmu...

Ci ludzie (dziennikarze) kończą studia, mają mgr przed nazwiskami.. aby znać się na rzeczy... umieć opisywać to co widzą...

podobno.

Bo jeśli później ich wersje sa tak rożne od faktów to po co te całe szopki z nauką skoro to zwykły stek bzdur ? :/


Dziennikarstwo to chyba najbardziej s****iony zawód w dzisiejszych czasach.

orzeu 04.09.2008 09:12

Z calej tej sprawy przeraza mnie tylko to, ze tak naprawde stary dobry pzpr-owski uklad moze wszystko zrobic.
Walter do spolki z Miklasem i szefem bezpieczenstwa na Legii (zapomnialem nazwiska, byly esbek) ugadali sie z policja i potem rozdmuchali nic (bo nic sie wlasciwie nie stalo) do granic mozliwosci w mediach aby osiagnac zamierzony cel czyli 741 zakazow stadionowych na dwa lata. Przez te dwa lata ITI ma nadzieje wychowac sobie nowych kibicow. Jak im sie uda to potem kolej przyjdzie i na nas. Jakis wyjazd, pociag, jakies zadupie, pacyfikacja jak GKS w Mydlnikach i potem "to kibice zaatakowali", media linczuja, spoleczenstwo wyklina, dostajemy zakaz i kilkaset osob wyeliminowanych ze stadionu. Jakiez to ****a proste.... Jak ktos tego nie widzi to po prostu jest glupi.

szczebrzeszcz 04.09.2008 09:36

orzeu:
chodzi Ci o Dziewulskiego byłego posła SLD?

pan_premier 04.09.2008 09:55

orzeu ma rację, co z tego ze wszyscy rzygamy problemami Legii samymi w sobie i kołko pisaniem o tym samym.
Problem jest szerszy:ITI próbuje zrobic z Legii klub, którego widownia bedzie widownią Tańca z Gwiazdami, siatkówki czy Małysza. Czyli jakie gówno ci nie podamy i tak je zjesz bo oprawimy to pieknym plastikiem.
Jeśli im się uda, TVN pokaże, że ITi zrobiło to co w Anglii czyli wygrało z chuliganami, GW podchwyci i bedzie ogólnopolska akcja "ITI dało radę, inne kluby też musza". Majac do pomocy policje i jej 'zeznania' w sadzie sprawa jest dość prosta do wyreżyserowania.

Zamiast więc naśmiewać sie z Legii bo kosztuje was to tyle co otwarcie piwa, siegnijcie gdzies do szarych komórek i pomyślcie, co my bedziemy musieli zrobic jak przy.......i sie ktos do nas, a że to nastąpi w ciagu roku dwóch to prawie pewne.

także mnie o ile konflikt ITI-kibice jak chodzio stadion, dopingitd mało już interesuje, bo wydarzyło się dużo i nie wszystko ogarniałem, wiec ni bede tego odgórnie oceniał i się zastanawiał czy kibice L mogli zrobić coś lepiej czy nie, jasno widac, ze od kar zaWilno do teraz klub ma jasny i sensowny plan, rozłożony w czasie jak zlikwidowac niewygodnych i go powoli realizuje. Legie mozna krytykowac tylko za to, że do tej pory jakoś jasnej taktyki z ich strony nie widać....

Aaarrgh 04.09.2008 09:56

**pan Dudi
W kwestii wchodzenia na Konwiktorską. Przecież to nie była zorganizowana grupa wyjazdowa, tylko ponad 700 pojedynczych osób. Zatem około 700 kibiców bez biletów (odliczmy tych 60 nieletnich, którzy i tak by nie weszli, bo trzeba mieć dowód osobisty), a więc muszą kupić po sztuce na głowę. Niech się zejdzie po minucie to masz ponad 11 godzin przy założeniu że jest 1 kasa, a ponad 5 godzin przy 2 kasach (tylko po co 2 kasy, jak większość biletów została rozprowadzona wśród kibiców Polonii podczas ligowego meczu ze Śląskiem, a KP Legia poinformował Polonie o małym zainteresowaniu meczem - w kasach KP sprzedało się trochę ponad 40 biletów). Załózmy że mają już te bilety, a zatem na stadion. Tylko że podczas wcześniej wspomnianego meczu ze Śląskiem były 2 bramki w tym jedna tylko dla VIP-ów. A zatem znowu 700 osób jest trzepanych przez ochronę na jedynej bramce , przyjmijmy że po minucie - znowu robi się 11 godzin!

A zatem logistycznie nie było szans na wejście 700 kibiców Legii na stadion w trakcie meczu. Jeśli organizatorzy tego "flash mob-a" liczyli na powodzenie akcji, wypada współczuć. No bo albo się bojkotuje PE, albo nie. Nie można być tylko trochę w ciaży...

Ogryzek 04.09.2008 09:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez orzeu (Post 598294)
Z calej tej sprawy przeraza mnie tylko to, ze tak naprawde stary dobry pzpr-owski uklad moze wszystko zrobic.
Walter do spolki z Miklasem i szefem bezpieczenstwa na Legii (zapomnialem nazwiska, byly esbek) ugadali sie z policja i potem rozdmuchali nic (bo nic sie wlasciwie nie stalo) do granic mozliwosci w mediach aby osiagnac zamierzony cel czyli 741 zakazow stadionowych na dwa lata. Przez te dwa lata ITI ma nadzieje wychowac sobie nowych kibicow. Jak im sie uda to potem kolej przyjdzie i na nas. Jakis wyjazd, pociag, jakies zadupie, pacyfikacja jak GKS w Mydlnikach i potem "to kibice zaatakowali", media linczuja, spoleczenstwo wyklina, dostajemy zakaz i kilkaset osob wyeliminowanych ze stadionu. Jakiez to ****a proste.... Jak ktos tego nie widzi to po prostu jest glupi.

Mam pytanie
My śpiewamy TeleFonika sp.....oraz o dzieciach p.Cupiała na meczach? Działamy na szkodę klubu jako celowe działanie (Wilno) argument w "rozmowach" z klubem?
Moze po nas w Poznaniu, Zabrzui td też pacyfikacja? Nie przesadzaj. Były teraz derby z pasiastymi i 350 zakazów dostaniemy? Nie sądze. My a Legia to inna bajka....

Legioniści długo pracowali nad tym żeby zaognić sytuacje coby wyjścia już nie było żadnego. I już go nie ma....

-S- 04.09.2008 10:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 598316)
Legioniści długo pracowali nad tym żeby zaognić sytuacje coby wyjścia już nie było żadnego. I już go nie ma....

Może moje porównanie nie jest najlepsze, ale czy sytuacja z Wilna choć trochę nie przypomina Ci tej po meczu z Arką. Tylko, że u nas nie było walk z milicją, bo nie weszła na murawę.

Więc przestańcie już z tym Wilnem. Bo gdyby to wam wlepić zakaz za "udział w nielegalnym zgromadzeniu" to byście się cieszyli, że inni są z wami i protestują.

My mamy szczęście, że mamy Cupiała a nie Waltera-Miklasa.

spidey 04.09.2008 10:08

Porcja dobrego materiału z weszlo.com

Cytat:

Pierwotnie napisane przez www.weszlo.com/blog/6
Warszawskie zamieszki...
(03 września 2008 15:34)
Wielki zamieszki w Warszawie. Zatrzymano podobno 760 osób i znaleziono przy nich „wiele niebezpiecznych przedmiotów”. W TVN pokazali stół, a na nim cztery ochraniacze na zęby i jeden kastet. Trochę małe żniwo, jak na taką łapankę. Sądzę, że gdyby na zatrzymać 760 osób na Marszałkowskiej w zwykłe popołudnie, to też niezłe kwiatki by się znalazło – może nawet jakiś pistolet by wpadł w ręce. Nie wspominam już o manifestacji górników... Aha, przy kimś znaleziono także race, co wychwyciły media. Przypominam, że w naszym kraju nie ma zakazu niesienia racy ulicą. Można je kupić w wielu sklepach, całkiem legalnie. Nie można ich odpalać na stadionie – ale to przecież co innego.

Nie będę bronił bandytów, bo to nie moja bajka, ale nienawidzę odpowiedzialności zbiorowej. Znaleziono jakieś niebezpieczne przedmioty – niechby nawet trzydzieści. To oznacza, że przy mniej więcej 730 osobach nie znaleziono nic, ale... do dziś są trzymane w aresztach. Zarzut – nielegalne zbiegowisko, wlepiany każdemu po kolei. Jestem w stanie uwierzyć, że na te 760 osób może 60 to byli chuligani. Pozostałe 700 znalazło się w niewłaściwym czasie, w niewłaściwym miejscu – chciało iść na mecz. Mieli iść gęsiego, żeby nie było nielegalnego zbiorowiska?

Jest całkiem możliwe (choć wielu mnie wyśmieje) - że ktoś w tym złapanym tłumie znalazł się przypadkiem, na przykład przyszedł się przywitać z kolegą. Z tego powodu do dziś siedzi za kratkami, nie poszedł do pracy, może go zwolnią. A może dziś miał iść do lekarza. Nie wiem. W każdym razie jakie to łatwe wszystkich wrzucić do jednego wora - chuligani.

Dla mnie każda taka akcja to hodowanie przestępców. Ileś tam osób miało pierwszy w życiu kontakt z policją – taki, że zostali spałowani. Niektórym coś przestawi się w głowach i zaczną pragnąć rewanżu, a przynajmniej już zawsze policjant będzie dla nich psem... Tutaj rzućcie okiem na relacje człowieka, który nagle znalazł się w centrum wydarzeń – dziwnie mu wierzę...

PS. W tych gigantycznych zamieszkach, po których wyłapano 760 osób, nikt nie został ranny.

następne:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez www.weszlo.com/news/1024
Niesamowity materiał TVN - ktoś miał widelec! Brr!

4 września 2008 - 00:37

TVN24 wyemitował kolejny materiał o wielkiej bitwie, do jakiej rzekomo doszło w Warszawie (tej samej w której ucierpiało ZERO osób, zatrzymanych zostało 760, a zniszczenia były mniejsze niż po ataku Zbigniewa Ziobro na laptopa).

Otóż - UWAGA! - jedna osoba miała przy sobie to, co widzicie powyżej. Tak - widelec. Jakiś zwyrodnialec miał przy sobie widelec! Rozumiecie to? W-I-D-E-L-E-C! Jak mógł? To naprawdę niesamowite, że po polskich ulicach chodzą ludzie z widelcami w kieszeni. A kto wie - jakby dobrze poszukać, to może nawet znajdzie się ktoś z łyżką! Aż chce się napisać - "a łyżka na to, niemożliwe"!

Aż strach pomyśleć, ile kobiet nosi przy sobie pilniczki do paznokci. Takie to od razu zawijać na 48 godzin, lać pałą i patrzeć, czy równo puchnie. Naprawdę - żyjemy w chorym kraju. Ludzie noszą przy sobie sztućce i przyrządy do higieny osobistej.

W materiale TVN24 wypowiedziała sie nawet Super Niania. Nie, nie żartujemy. Ona była tam naprawdę i mówiła, co zrobić, by nie wychować kibola. Dzięki, że jesteś, nianiu! Już widzimy ją w akcji: "Źli kibice, źli, do kąta! Dalej będziecie się bić, to podwieczorku nie będzie!"...

i dalej:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez www.weszlo.com/news/1021
Ileż trzeba mieć determinacji, by zostać kibicem Legii...

3 września 2008 - 21:33

Odchodząc na chwilę od całego zamieszania na linii kibice Legii - KP Legia, wpadliśmy na pewien komunikat klubu z Łazienkowskiej. I rozbawił nas do łez. Zobaczcie sami - ile samozaparcia i determinacji trzeba mieć, żeby wejść na stadion przy Łazienkowskiej. Nam połowy tych czynności nie chciałoby się wykonać, a wam? A nawet jakby się nam zachciało, na sto procent przy którymś z punktów byśmy czegoś nie dopatrzyli...


• Na stronie www.legia.com znajduje się Formularz Karty Kibica, który należy wydrukować, wypełnić drukowanymi literami i podpisać.
• Potrzebna jest także dobrej jakości kserokopia obu stron dokumentu tożsamości.
W przypadku osób dorosłych powinien to być dowód osobisty. Osoby niepełnoletnie mogą przesłać kserokopię aktualnej legitymacji szkolnej wraz z kserokopią dowodu osobistego jednego z rodziców oraz kserokopią dokumentu potwierdzającego nr PESEL - np. akt urodzenia, legitymacja ubezpieczeniowa, nowy paszport.
• Niezbędne jest zdjęcie cyfrowe w formacie paszportowym (inne zdjęcia nie będą honorowane), zrobione w zakładzie fotograficznym.
Fotografia musi być aktualna - wykonana nie wcześniej niż 6 miesięcy od terminu przesłania, na jednolitym, jasnym tle. Muszą być na niej wyraźnie widoczne oczy i obie strony twarzy - od wierzchołka głowy do górnej części barków. Twarz musi zajmować 70-80% fotografii. Osoba nie może mieć nakrycia głowy, ani okularów z ciemnymi szkłami. Twarz nie może być przesłonięta włosami. Fotografowany musi posiadać naturalny wyrazem twarzy i zamknięte usta.
Zdjęcie musi być wykonane w rozdzielczości co najmniej 300 dpi.
Zdjęcie należy zapisać na płycie CD-Rom.
• Prosimy także o dokonanie wpłaty za wyrobienie nowej Karty Kibica w wysokości 20 zł na konto Klubu. Wymiana karty na nową do końca września jest bezpłatna (decyduje data stempla pocztowego).


Szczerze? Mniej formalności jest przy załatwianiu wizy do USA.

i na deser :D
Cytat:

Pierwotnie napisane przez www.weszlo.com/news/1019
Właśnie się dowiedzieliśmy z TVN, że w Warszawie wczoraj doszło do gigantycznych zamieszek - podobno największych od niepamiętnych czasów, z udziałem niemal tysiąca osób. I to prawda! Udało nam się dotrzeć do filmu przedstawiającego Warszawę po przejściu tej hordy bandytów. Sami zobaczcie, jaki jest rozmiar zniszczeń!
http://www.youtube.com/watch?v=ulxQc....com/news/1019

Jakby nie patrzeć weszlo.com jedzie bo bandzie, jak zawsze zresztą...

madenn 04.09.2008 10:39

GW nie miała nigdy dobrych dziennikarzy sportowych a blogi tych osób to szkoda gadać

mb_1906 04.09.2008 10:42

Ktoś tutaj pisał o rzetelności dziennikarzy. Pomijając już zachowanie pracowników TVNu, bo oni mają je nakazane odgórnie, to śmieszne jest to że pracownicy innychstacji zachowują się dokładnie tak samo. Wczoraj na Polsacie był wywiad z jakimś psem, który koordynował całą akcję i dziennikarka prowadząca wyraziła święte oburzenie, że każdemu INDYWIDUALNIE trzeba będzię udowodnić winę. Niby osoba z magistrem, a zachowanie jakby wychowała się w Chinach...

szark 04.09.2008 10:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 598198)
Naprawdę, szczerze Wam współczuje legioniści. Mam nadzieję, że nigdy nie spotka nas coś takiego jak Wy macie w Warszawie. ****a przykro się robi jak się rozpierdala jeden z największych klubów w Polsce.
****a specom z ITI wydaję się, że stworzą w Warszawie teatr piłkarski.Zrobią zakazy niewygodnym kibicom, w Tvn pojawi się propaganda, że stadion Legii jest ultrabezpieczny.Wydaje im się, że przyciągną na widownie
ludzi - jak to mawia Stec- fetujących Kake.
Uważam, że tak nie będzie.Uważam kibiców Legii za jednych z najbardziej zorganizowanych grup kibicowskich w Polsce.Legię tworzycie Wy, a przedewszystkim osoby, które są w dziwny sposób eliminowane ze stadionu.I to głównie Ci ludzie przyciągają na trybuny innych, bo chcą uczestniczyć w czymś magicznym.
Powiem szczerze, że sam jeszcze niedawno podniecałem się Waszymi oprawami (w dupie mam to co kto o mnie pomysli) i tym co potrafiliście osiągnąc na trybunach.

Życzę powodzenia z komunistycznym wrogiem.

(Dla ciekawskich:Tak, jestem bandytą, żulem spod budki z piwem, huliganem i degeneratem)

are You sick man ?:>

!(Z) 04.09.2008 10:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan_premier (Post 598313)
Jeśli im się uda, TVN pokaże, że ITi zrobiło to co w Anglii czyli wygrało z chuliganami, GW podchwyci i bedzie ogólnopolska akcja "ITI dało radę, inne kluby też musza". Majac do pomocy policje i jej 'zeznania' w sadzie sprawa jest dość prosta do wyreżyserowania.

mam te same odczucia...
po Legii przyjdzie czas na inne kluby -to jebane euro za 4 lata tak naprawdę będzie chyba gwoździem do trumny dla tych trybun i tego sposobu kibicowania jakie znamy..
już teraz widać po wyjazdach -kilka lat temu wsiadało sie na spontanie w pociąg i w kasach bez problemu kupowało sie bilety w dużych liczbach i nie było kłopotu. Teraz tylko czekać trzeba aż będa skanowac siatkówki oka..
a to wszytsko by dostać się najczęściej 1 ciasną bramką na urągający wszystkiemu sektor dla gości gdzie nic poza napinającym sie cwaniakiem z ochrony cie nie przywita (ostatnie z brzegu mecze wyjazdowe- PP,SP, Warszawa i derby)właśnie tak wyglądało wchodzenie -ale najlepiej porównać własnie te oddane osoby do bandytów i niczym w Chinach zrobić sobie klakierów na trybunach...
Aaarrgh-ty już lepiej nic nie pisz bo żal czytać takie bzdury.. nie masz pojecia o czym piszesz to .. nie ośmieszaj się już..

Snow 04.09.2008 10:53

Cytat:

Dla mnie każda taka akcja to hodowanie przestępców. Ileś tam osób miało pierwszy w życiu kontakt z policją – taki, że zostali spałowani. Niektórym coś przestawi się w głowach i zaczną pragnąć rewanżu, a przynajmniej już zawsze policjant będzie dla nich psem..
Dla mnie najważniejszy fragment. Media jak zwykle walą farmazony jak to sobie wspaniale poradzono z chuligaństwem na Wyspach.
Nie dostrzegają tylko tego, że u nas takie coś jest niemożliwe i to nie przez kibiców tylko przez "ultrainteligentne" oddziały prewencji z ich zrytą do granic możliwości wywodzącą się jeszcze z ZOMO odpowiedzialnością zbiorową.
Na pierwszym z brzegu wyjeździe za swoją drużyną, przeciętny 14-15 latek obserwuje na własne oczy zachowanie niektórych "stróżów prawa". Nawet jak nigdy wcześniej nie przemawiały do niego hasła typu "CHWDP" po takiej przygodzie (szczególnie jak będzie miał szczęście trafić na standardowe atrakcje typu ścieżka zdrowia, pałowanko na oślep, mierzenie z gładkolufowej w okolice głowy) sam pierwszy rzuci kamieniem w radiowóz przy następnej nadażającej się okazji.

Pablo84 04.09.2008 11:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szark (Post 598329)
are You sick man ?:>



Zbyt młody jesteś aby pamiętać co działo się jeszcze kilka lat temu na Ł3.Chyba nie tylko moje zdanie jest takie, że oni tam wymiatali.Świetne oprawy, głośny doping...Ale czego się tu spodziewać, skoro oni na jednym meczu zebrali tyle, ile my w ciągu połowy rundy?Każda osoba, która jest w miarę obiektywna przyzna, że Legia, gdy była w formie, była bezkonkurencyjna.W dzisiejszych czasach była by jednym z najlepszych, bo Lech czy Wisła robią wspaniałe widowiska.

szark 04.09.2008 11:11

no tak wiem, Legia była dobra, byś może najlepsza na trybunach, nie mi to oceniać ale oprawy mieli bardzo dobre, a wiem to dlatego bo miałem w klasie kolegę który się podniecał ich oprawami, według mnie należał im się szacunek za to co robili ale nie rozumiem osób którzy dostają orgazmu widząc jak kilkaset osób podnosi w górę kartoniki i odpala race :P więc jak tylko słyszę kogoś kto mówi że podniecał się oprawami Legii to mi się przypomina ten chory człowiek z którym miałem okazję chodzić do klasy, i żeby nie rozmywać tak byli najlepsi ale do czego doprowadzili ? do tego że teraz powoli znikają z kibicowskiej mapy Polski, no może nie do końca bo nadal coś tam krzyczą na wyjazdach...

Gabri 04.09.2008 11:33

Dobrze, że powstało nowe miejsce na tą dyskusję bo w ekstraklasie za offtopy posty leciały. Do tych z kibiców Legii, którzy uczestniczą w proteście mam kilka słów.

Nie przeczę, że Walter przegina z zakazami, ale sami jesteście sobie winni. Nie ma drugiego takiego klubu w ekstraklasie, który by robił tyle zadym co Legia w ostatniej dekadzie. Ciężko zliczyć ile razy puszczaliście z dymem żyletę i ile razy wszczynaliście burdy po meczach.

Za samej ery ITI wasi hools mieli na koncie przynajmniej kilka spektakularnych akcji takich jak finał PP na Łazienkowskiej z Lechem, czy akcja na mieście po meczu z nami gdy ostatni raz zdobywaliście Mistrzostwo. Bełchatów, Wilno, czy ostatnia akcja to tylko dalszy ciąg waszych odpałów.

Jak dziś pamiętam taką scenkę. Wywiad po finale PP z szefem TVN-u pieprzącego, że to piłkarze Lecha sprowokowali kibiców, itd., itp. Na początku wasze władze przymykały oczy na wasze akcje, aż w Wilnie przekroczyliście kolejną granicę i się wpieprzyli. A że przegięli w reakcji i walą na oślep zamiast szukać jakiejś pozytywnej rozkminy na rozwiązanie tej sytuacji to nie zmienia faktu, że nie ma skutków bez przyczyn.

Że niby ITI stosuje zbiorową odpowiedzialność? Może i tak, ale tak jest zawsze i wszędzie. U nas za odpał jednego Miśka musieliśmy się pożegnać z pucharami na rok. Za podobną akcję kilka miesięcy temu mieliśmy zamkniętą trybunę. U was to nie był jeden nożownik, ale za każdym razem co najmniej kilkadziesiąt, a często kilkaset karków wielokrotnie robiących wiochę w trakcie i po meczach. Nie ma w ogóle czego porównywać.

Hools to wprawdzie tylko część z was, ale jest ich tak spora grupa i tak aktywna, że nie ma bola by nie udało się wam ich zidentyfikować i wypieprzyć z waszego grona gdybyście chcieli to zrobić. Wy wolicie ich tolerować i udawać, że to krasnoludki i agenci Mosadu są winni. Albo pisać obłudne wyrazy ubolewania za to co stało się w Wilnie kryjąc tych, którzy powinni gnić w pierdlu za takie akcje.

O tym, że na każdym meczu napieprzacie na Miklasa i jego rodzinę to już nie wspomnę. Nie przypominam sobie kiedy ostatnio fani jakiegoś innego klubu w ten sposób pozdrawiali prezesa i jego rodzinę. To z kim wy chcecie żeby potem Kowal mediacje prowadził?

Im szybciej zrozumiecie, że jesteśmy w Europie i tolerowanie takich akcji jak w Wilnie już nie przejdzie – tym lepiej dla was. Płacz na forach internetowych nic wam nie da.

P.S.
"GW" nie czytam, ITI nie lubię, ale to nie znaczy, że zmienia zdanie o waszym proteście.

P.P.S.
I jeszcze kilka słów do dzisiejszych komentarzy. Jak ktoś twierdzi, że kibice padli ofiarą spisku Waltera i psów i, że to samo może spotkać nas to niech sobie porówna akcje legijnych z naszymi, a Cupiała do Waltera. To w ogóle inny świat. Jak można na właścicieli swojego klubu patrzeć bez żadnego racjonalnego powodu jak na potencjalnego wroga, który może w przyszłości zrobić akcję do zgnojenia kibiców na Wiśle? Bo na tym polega to poparcie dla legionistów, "bo inaczej nas to spotka".

Cytat:

Pierwotnie napisane przez -S- (Post 598317)
Może moje porównanie nie jest najlepsze, ale czy sytuacja z Wilna choć trochę nie przypomina Ci tej po meczu z Arką. Tylko, że u nas nie było walk z milicją, bo nie weszła na murawę.

Po meczu z Arką stało się to co w wielu ligach się dzieje po zakończeniu sezonu - kibice wbiegają na boisko. Nie ma to nic wspólnego z chuliganką. Z Arką głupotą się popisała ochrona bo nie dopilnowała by kibice wbiegli na boisku parę minut po zakończeniu meczu, a nie przed. Skutkiem tego kibice czekali potulnie dobre kilka minut przy linii końcowej zanim sędzia zakończy mecz (notabene nietypowe jak na zadymę jeśli do takiej to zaliczasz :)) i wbiegli natychmiast po tym jak go zakończył. Potem z kilku tysięcy kibiców jakiś debil dał z liścia piłkarzowi Arki - to był cały element chuligański tego dnia. 99% winy za zajście ponosi ochrona, ew. klub za to, że takich ciulów wynajął. Był to jeden raz od wielu lat gdy na Wiśle doszło do takiej akcji gdzie ktoś komuś dał po pysku.

W Wilnie spora grupa zadymiarzy zaczęła rozpierdzielać stadion i wbiegła na murawę. Tam zaczęła się regularna wojna z zastępami litwińskich psów. Wilno było jedną z wielu spektakularnych akcji hoolsów Legii w ostatnich latach, takich jak choćby skopanie i skrojenie medali z kopaczy Lecha po finale PP w 2004.

Cytat:

My mamy szczęście, że mamy Cupiała a nie Waltera-Miklasa.
Rzeczywiście różnica wyraźnie na korzyść Cupiała. Dlatego nie rozumiem tego pieprzenia co po niektórych, że z nami się może stać to samo.

mb_1906 04.09.2008 11:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szark (Post 598346)
ale nie rozumiem osób którzy dostają orgazmu widząc jak kilkaset osób podnosi w górę kartoniki i odpala race :P .

:shock:
Albo sobie żartujesz, albo na prawdę nie rozumiesz tego, że w tym co napisał Pablo "podniecałem się" oprawami Legii = oprawy Legii były bardzo estetyczne i przypadały mi do gustu, a nie np. oprawy Legii ekscytowały mnie seksualnie...

-S- 04.09.2008 12:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gabri (Post 598355)

Hools to wprawdzie tylko część z was, ale jest ich tak spora grupa i tak aktywna, że nie ma bola by nie udało się wam ich zidentyfikować i wypieprzyć z waszego grona gdybyście chcieli to zrobić. Wy wolicie ich tolerować i udawać, że to krasnoludki i agenci Mosadu są winni. Albo pisać obłudne wyrazy ubolewania za to co stało się w Wilnie kryjąc tych, którzy powinni gnić w pierdlu za takie akcje.

W takim razie zbierz grupkę Tobie podobnym i pokaż Legionistom, że można pozbyć się chuliganów ze stadionu. Przecież Rekiny to nie duża grupka.
Powodzenia:lol:


Cytat:

Po meczu z Arką stało się to co w wielu ligach się dzieje po zakończeniu sezonu - kibice wbiegają na boisko. Nie ma to nic wspólnego z chuliganką. Z Arką głupotą się popisała ochrona bo nie dopilnowała by kibice wbiegli na boisku parę minut po zakończeniu meczu, a nie przed. Skutkiem tego kibice czekali potulnie dobre kilka minut przy linii końcowej zanim sędzia zakończy mecz (notabene nietypowe jak na zadymę jeśli do takiej to zaliczasz :)) i wbiegli natychmiast po tym jak go zakończył. Potem z kilku tysięcy kibiców jakiś debil dał z liścia piłkarzowi Arki - to był cały element chuligański tego dnia. 99% winy za zajście ponosi ochrona, ew. klub za to, że takich ciulów wynajął. Był to jeden raz od wielu lat gdy na Wiśle doszło do takiej akcji gdzie ktoś komuś dał po pysku.
Widocznie byłeś na murawie i wszystkiego nie widziałeś. Ja stałem na trybunie i widziałem przepychanki z ochroną plus walki miedzy kibicami Wisły o piłkę. Jestem pewny, że gdyby policja weszła na stadion byłoby gorzej.
Piszesz, że 99% winy ponosi ochrona i klub. To samo było w Wilnie. Po jaką cholerę wpuszczali Legię w takiej liczbie jak nawet solidnego płotu między murawą a boiskiem nie posiadali.

Jesteś hipokrytą i tyle.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:09.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl