![]() |
Cytat:
|
Cytat:
ale poniewaz humor mam zły to nawet nie skomentuje tego jednym słowem. szkoda czasu. |
Swoja droga to ta 'potezna zadyma' przejdzie chyba do historii jako najkrwawsza w dziejach.Ponad 700 chuliganow kontra milicja - rannych 0.
Tego by nawet Monty Python nie wymyslil , choc wcale do smiechu mi nie jest |
|
Cytat:
Swietnie zaplanowana akcja, nie bede mówił przez kogo. łatwo sie domyslic. |
Legionisto! Szczerze choć subiektywnie stwierdzam parę rzeczy .Bez względu na okoliczności sami ukręciliście na siebie ten bat.Akcje w Wilnie, na pucharze Polski,na łazienkowskiej ,protesty,antydoping itd. Kupił was ET.-iti i on rządzi koniec kropka. U nas też były różne dziwne zdarzenia to p. Cupiał powiedział któtko -Sprzedam klub i pa! pojawiły się plotki o szwajcarach-mandziarach i inne bzdety i do Naszych Twardogłowych chyba dotarło!.Współczesna piłka to biznes, kasa i marketing. I niestety nie ma tu miejsca dla "gości z dzidami"-sam jestem starym kibolem i na prawdę z oporami to piszę.Już niedługo wchodzi nowe-baaardzo surowe i restrykcyjne prawo o chuligaństwie ,kibolach itp. Pewnie o tym wiecie a może i nie , bo jak zwykle" CO WAS TO?" Wzorowane na angielskim- kary są bardzo dotkliwe. Państwo i pałolicja chcąc mieć euro musi je wprowadzić i zacząć egzekwować! Pamiętacie jak was-legionistów dojechali za race ,bodajże na Schalke? Tak będzie u nas. Kiboli prędzej czy później usuną ze stadionów. Oczywiście żal mi niewinnych ,pobitych i zagazowanych i wogóle chwdp ,ale pora zacząć trochę myśleć. Wiem, miało być fajnie, pokaz siły , najazd na Konwiktorską , paru zaszalało a płaczą wszyscy! Bez obrazy ale żal się kolego na forach swojej "L" bo ja i nie tylko ja nie mam jakoś do was szczególnie ciepłych uczuć i bardzo dużo syfu pamiętam i jakoś cudza-także Wisły krzywda wam nie przeszkadzała. Zaraz mnie tu pewnie zjadą ale napisałem co myślę !
|
Ja nie rozumiem tylko jednej sprawy. Jakim cudem uzbierało się 700 Legionistów, skoro Legia bojkotuje te rozgrywki?
|
Po co nowy temat ? To nie forum Legii. Zajeliscie juz temat "Ekstraklasa" gdzie kiedy nie wejde to nie mozna nic normalnego przeczytac poza biadoleniem kibicow Legii wiec tam piszcie.
|
Cytat:
|
bardzo dobry pomysł z założeniem tematu osobno.
Komu przeszkadza - nie wchodzi. Póki co nie wypowiadam sie w temacie,zbieram informacje - po przeczytaniu jednak kilku artykulów można stwierdzic jedno - wojna miedzy ITI akibicami dopiero sie zaczęła. |
Cytat:
Nie rozwijaj tego tematu bo to nie miejsce i temat zalozony został z mysla o czyms innym. Cytat:
niestety - jestesmy w czarnej dupie - Miklas dopiał celu ale nadzieja umiera ostatnia. ps. gdyby nie to ze szef nie dał mi wolnego sam bym teraz miał zakaz stadionowy ( w co generalnie wbijam...) tyle to pokazuje jak zycie bywa przewrotne. |
Nie pozostaje nic innego,jak zyczyc Legii powodzenia w walce z Walterem i spolka.
|
Skoro ustaliliście, że ten wątek będzie o Legii to może zmieńcie jego temat, bo jest nieadekwatny do poruszanej materii.
Nie mam zamiaru jątrzyć, ale jak tak obserwuję to "z boku" to postrzegam sprawę podobnie do **darotsok73. Sam mieszkam obok Warszawy i znam kilku legionistów. Są moimi kolegami i dopóki rozmawiamy o czymś innym niż Legia i protest są normalnymi, inteligentnymi i fajnymi ludźmi. Gdy chcę się dowiedzieć jak długo potrwa protest, do jakich realnych a nie wyimaginowanych rozwiązań ma prowadzić i czy cała ta "napinka" ma jeszcze sens, zachowują się jak **kijek - "szkoda mi czasu" albo "nie chce mi się rozmawiać". Ktoś na tym forum (**7kotów?) wkleił tekst o różnicy w standardach kibicowania wprowadzonych przez ruch LTM. Dodam od siebie, że elteemy przypominają mi ruch religijny, taką sektę - ich wiarą jest Legia, ale nie utożsamiana z klubem tylko z kibicami. Zatem klub nie powinien być im już potrzebny, ale to właśnie opór wobec "wspólnego wroga" cementuje najbardziej... LTM i SKLW mówią, że chcą mieć silny klub, ale tak naprawdę zależy im tylko na sobie - tworzą klub wzajemnej adoracji i klub ogólnej ignorancji zarazem. Czy Barcelona, Real albo Man Utd byłyby tak silne, gdyby przez lata na każdy mecz nie przychodziło po klkadziesiąt tysięcy ludzi? Tak się buduje silne kluby. Kibice PSG też protestują i klub z 10 milionowej aglomeracji nie osiąga sukcesów mając taki teoretyczny potencjał. Ja wiem że klub nie jest bez winy, ale po to natura dała nam mowę, żebysmy się dogadywali. Wiem że zajawka na trybunach wśród znajomych jest fajna, ale walcząc z zarządem kibice tylko eskalują konflikt. Nie wykazują się przy tym cechami, które sprawiły, że gatunek ludzki doszedł tu gdzie jest dzisiaj. Człowiek ma po to inteligencje, aby umieć przystosować się do nowych warunków, zwłaszcza gdy przypuszcza, że czynnym oporem nie zwycięży. Do diabła - Powstanie Warszawskie już sie skończyło! |
darotsok73 - zgadzam się z tym co napisałeś!
Dość propagandy z obu stron! (klub i przeciwnicy ITI) Niewinne baranki..... |
a najbardziei wqur****** człowieka :-) :-) ta gebelsowska propaganda..
jedna i druga morda lansuje się w mediach :wazelina: na takich tematach, wiadomo kto prym wiedzie :wazelina:tvn i jej prymitywne podstacie..:za reke: .orgazm na pełnej lini. nie wiem :-/ ??? te dziennikarzyny albo nie mają własnego rozumu :-/ albo są tak zaślepieni i sterowani że hu****** a zresztą hu**** im dup***ka przecież polski kibic to :bandyta: |
Naprawdę, szczerze Wam współczuje legioniści. Mam nadzieję, że nigdy nie spotka nas coś takiego jak Wy macie w Warszawie. ****a przykro się robi jak się rozpierdala jeden z największych klubów w Polsce.
****a specom z ITI wydaję się, że stworzą w Warszawie teatr piłkarski.Zrobią zakazy niewygodnym kibicom, w Tvn pojawi się propaganda, że stadion Legii jest ultrabezpieczny.Wydaje im się, że przyciągną na widownie ludzi - jak to mawia Stec- fetujących Kake. Uważam, że tak nie będzie.Uważam kibiców Legii za jednych z najbardziej zorganizowanych grup kibicowskich w Polsce.Legię tworzycie Wy, a przedewszystkim osoby, które są w dziwny sposób eliminowane ze stadionu.I to głównie Ci ludzie przyciągają na trybuny innych, bo chcą uczestniczyć w czymś magicznym. Powiem szczerze, że sam jeszcze niedawno podniecałem się Waszymi oprawami (w dupie mam to co kto o mnie pomysli) i tym co potrafiliście osiągnąc na trybunach. Życzę powodzenia z komunistycznym wrogiem. (Dla ciekawskich:Tak, jestem bandytą, żulem spod budki z piwem, huliganem i degeneratem) |
Smutne. O ile do tej pory miałem mieszane uczucia co do konfliktu kibice - iti, to teraz nie mam już wątpliwości, po kogo stronie być. A układy ciągną sie od mediów przez milicje aż do prokuratur. Państwo prawa? Chyba z nazwy.
iti spierdalaj! |
Fan1906,
nie jestesmy jakimis Azetkami, zebys pismo obrazkowe uskutecznial! |
Cytat:
Rzygać mi się zachciało po tym poście. W dupie mam Legię i jej kibiców, ale Ty chłopie widzę, że w dupie masz to, żeby coś rozsądnego napisać. Wchodzenie trwałoby tyle co mecz?! Byłeś kiedyś na wyjeździe? Inna sprawa, to to, że widzę, że Kijek tu już się prawie tasuje pod teksty dziennikarzyn GW itp, ale w tym temacie chyba nie chodzi tylko o Was. Wiem, że nie jesteś w stanie tego zrozumieć, ale naprawdę cały świat nie kręci się wokół Legii i jej kibiców, którzy cokolwiek by nie zrobili to są cacy, a reszta jest be, choćby robiła to samo co oni. GW to zbiór zakompleksionych frajerów, którzy chcą zrobić z polskiej piłki swoje małe, prywatne hobby. Przynajmniej ja tak to odbieram, bo jakim prawem jakiś biedny chłopina z Łodzi, którego nie stać na grzebień mówi mi, że ja jestem zły i że mam się zachowywać inaczej na stadionie swojej drużyny, na którym on nigdy nie był, a jeśli był, to jego "obiektywizm" nie pozwala mu napisać o atmosferze tam panującej z perspektywy własnej, tylko wyręcza się pajac jeden z drugim słynną "fajną laską". Krew mnie zalewa jak widzę poziom polskich mediów i ludzi tam piszących. Jak można być taką szmatą, żeby po wysmażeniu artykułu pełnego bzdur spokojnie spojrzeć na siebie w lustrze? Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Dzieki. Cytat:
|
Aaarrgh Wiesz o co tu chodzi oprocz tego ze legioniści dostali zakazy? Że iti walczy z nimi rękami policji opłacanej z twoich podatków?
Chodzi o to że znów w Polsce upodla się ludzi, klasyfikuje na podstawie zamiłowania, sposobu życia. A robią to służby powołane do dbania o pożądek, do dbania o prawo. A tutaj przy akompaniamencie mediów zachwyconych poniżaniem innych, załatwia się prywatną wojnę bogatych inwestorów, którym ktoś patrzy na ręce i nie sa z tego zadowoleni. Chodzi o to że kibic jest podgatunkiem dla polskiego społeczeństwa. Że można go zastraszać poniżać bo według "lini" na to zasługuje. Marzę o tym aby to nagranie o którym jest napisane na weszlo.pl ujrzało światło dzienne. A iti wogóle nie ma pomyślunku jeśli myśli że im to coś da... |
Chłopcze? Nie rozśmieszaj mnie.
Piszecie ciągle o tych swoich wojnach z ITI którymi cała Polska już rzyga, wbijasz do każdego możliwego tematu, i wkoło to samo. Wiem, że mają Cię też dosyć na Waszym forum, ale to nie jest powód, żebyś truł nam dupy tutaj. Delikatnie mówiąc. I ten tekst do typka z Polonii- ?bo piłka nożna dla kibiców?? Co ku*wa?! Od roku wykpiwacie się od wyjazdów na PE, bo go bojkotujecie, a teraz piłka nożna dla kibiców? Niepoważny jesteś? Dlasza część Twojej odpowiedzi, to z kolei odpowiedź na Twój pierwszy "?" w poście powyżej. "Nie rozwijaj tego tematu, bo".. ja tak mówię, tak? Pytanie ominięte, bo to przecież nie ten temat. Słaby jesteś chłopie i przy okazji niesamowicie nudny. A, i powiedz mi- często mówisz jeszcze o "bandytach z Wilna"? Poprostu to całe Wasze sranie ponad własne dupy wkońcu obróciło się przeciw Wam. I przyłączam się do apelu gościa powyżej- idź na forum swojego klubu. Tam będziesz mógł się w nieskończoność miziać pytami z kolegami, którzy ciągle chcą słuchać tego samego. Cytat:
|
Temat zahacza równiez o tematyke :
rzetelności dziennikarskiej... obiektywizmu... Ci ludzie (dziennikarze) kończą studia, mają mgr przed nazwiskami.. aby znać się na rzeczy... umieć opisywać to co widzą... podobno. Bo jeśli później ich wersje sa tak rożne od faktów to po co te całe szopki z nauką skoro to zwykły stek bzdur ? :/ Dziennikarstwo to chyba najbardziej s****iony zawód w dzisiejszych czasach. |
Z calej tej sprawy przeraza mnie tylko to, ze tak naprawde stary dobry pzpr-owski uklad moze wszystko zrobic.
Walter do spolki z Miklasem i szefem bezpieczenstwa na Legii (zapomnialem nazwiska, byly esbek) ugadali sie z policja i potem rozdmuchali nic (bo nic sie wlasciwie nie stalo) do granic mozliwosci w mediach aby osiagnac zamierzony cel czyli 741 zakazow stadionowych na dwa lata. Przez te dwa lata ITI ma nadzieje wychowac sobie nowych kibicow. Jak im sie uda to potem kolej przyjdzie i na nas. Jakis wyjazd, pociag, jakies zadupie, pacyfikacja jak GKS w Mydlnikach i potem "to kibice zaatakowali", media linczuja, spoleczenstwo wyklina, dostajemy zakaz i kilkaset osob wyeliminowanych ze stadionu. Jakiez to ****a proste.... Jak ktos tego nie widzi to po prostu jest glupi. |
orzeu:
chodzi Ci o Dziewulskiego byłego posła SLD? |
orzeu ma rację, co z tego ze wszyscy rzygamy problemami Legii samymi w sobie i kołko pisaniem o tym samym.
Problem jest szerszy:ITI próbuje zrobic z Legii klub, którego widownia bedzie widownią Tańca z Gwiazdami, siatkówki czy Małysza. Czyli jakie gówno ci nie podamy i tak je zjesz bo oprawimy to pieknym plastikiem. Jeśli im się uda, TVN pokaże, że ITi zrobiło to co w Anglii czyli wygrało z chuliganami, GW podchwyci i bedzie ogólnopolska akcja "ITI dało radę, inne kluby też musza". Majac do pomocy policje i jej 'zeznania' w sadzie sprawa jest dość prosta do wyreżyserowania. Zamiast więc naśmiewać sie z Legii bo kosztuje was to tyle co otwarcie piwa, siegnijcie gdzies do szarych komórek i pomyślcie, co my bedziemy musieli zrobic jak przy.......i sie ktos do nas, a że to nastąpi w ciagu roku dwóch to prawie pewne. także mnie o ile konflikt ITI-kibice jak chodzio stadion, dopingitd mało już interesuje, bo wydarzyło się dużo i nie wszystko ogarniałem, wiec ni bede tego odgórnie oceniał i się zastanawiał czy kibice L mogli zrobić coś lepiej czy nie, jasno widac, ze od kar zaWilno do teraz klub ma jasny i sensowny plan, rozłożony w czasie jak zlikwidowac niewygodnych i go powoli realizuje. Legie mozna krytykowac tylko za to, że do tej pory jakoś jasnej taktyki z ich strony nie widać.... |
**pan Dudi
W kwestii wchodzenia na Konwiktorską. Przecież to nie była zorganizowana grupa wyjazdowa, tylko ponad 700 pojedynczych osób. Zatem około 700 kibiców bez biletów (odliczmy tych 60 nieletnich, którzy i tak by nie weszli, bo trzeba mieć dowód osobisty), a więc muszą kupić po sztuce na głowę. Niech się zejdzie po minucie to masz ponad 11 godzin przy założeniu że jest 1 kasa, a ponad 5 godzin przy 2 kasach (tylko po co 2 kasy, jak większość biletów została rozprowadzona wśród kibiców Polonii podczas ligowego meczu ze Śląskiem, a KP Legia poinformował Polonie o małym zainteresowaniu meczem - w kasach KP sprzedało się trochę ponad 40 biletów). Załózmy że mają już te bilety, a zatem na stadion. Tylko że podczas wcześniej wspomnianego meczu ze Śląskiem były 2 bramki w tym jedna tylko dla VIP-ów. A zatem znowu 700 osób jest trzepanych przez ochronę na jedynej bramce , przyjmijmy że po minucie - znowu robi się 11 godzin! A zatem logistycznie nie było szans na wejście 700 kibiców Legii na stadion w trakcie meczu. Jeśli organizatorzy tego "flash mob-a" liczyli na powodzenie akcji, wypada współczuć. No bo albo się bojkotuje PE, albo nie. Nie można być tylko trochę w ciaży... |
Cytat:
My śpiewamy TeleFonika sp.....oraz o dzieciach p.Cupiała na meczach? Działamy na szkodę klubu jako celowe działanie (Wilno) argument w "rozmowach" z klubem? Moze po nas w Poznaniu, Zabrzui td też pacyfikacja? Nie przesadzaj. Były teraz derby z pasiastymi i 350 zakazów dostaniemy? Nie sądze. My a Legia to inna bajka.... Legioniści długo pracowali nad tym żeby zaognić sytuacje coby wyjścia już nie było żadnego. I już go nie ma.... |
Cytat:
Więc przestańcie już z tym Wilnem. Bo gdyby to wam wlepić zakaz za "udział w nielegalnym zgromadzeniu" to byście się cieszyli, że inni są z wami i protestują. My mamy szczęście, że mamy Cupiała a nie Waltera-Miklasa. |
Porcja dobrego materiału z weszlo.com
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
GW nie miała nigdy dobrych dziennikarzy sportowych a blogi tych osób to szkoda gadać
|
Ktoś tutaj pisał o rzetelności dziennikarzy. Pomijając już zachowanie pracowników TVNu, bo oni mają je nakazane odgórnie, to śmieszne jest to że pracownicy innychstacji zachowują się dokładnie tak samo. Wczoraj na Polsacie był wywiad z jakimś psem, który koordynował całą akcję i dziennikarka prowadząca wyraziła święte oburzenie, że każdemu INDYWIDUALNIE trzeba będzię udowodnić winę. Niby osoba z magistrem, a zachowanie jakby wychowała się w Chinach...
|
Cytat:
|
Cytat:
po Legii przyjdzie czas na inne kluby -to jebane euro za 4 lata tak naprawdę będzie chyba gwoździem do trumny dla tych trybun i tego sposobu kibicowania jakie znamy.. już teraz widać po wyjazdach -kilka lat temu wsiadało sie na spontanie w pociąg i w kasach bez problemu kupowało sie bilety w dużych liczbach i nie było kłopotu. Teraz tylko czekać trzeba aż będa skanowac siatkówki oka.. a to wszytsko by dostać się najczęściej 1 ciasną bramką na urągający wszystkiemu sektor dla gości gdzie nic poza napinającym sie cwaniakiem z ochrony cie nie przywita (ostatnie z brzegu mecze wyjazdowe- PP,SP, Warszawa i derby)właśnie tak wyglądało wchodzenie -ale najlepiej porównać własnie te oddane osoby do bandytów i niczym w Chinach zrobić sobie klakierów na trybunach... Aaarrgh-ty już lepiej nic nie pisz bo żal czytać takie bzdury.. nie masz pojecia o czym piszesz to .. nie ośmieszaj się już.. |
Cytat:
Nie dostrzegają tylko tego, że u nas takie coś jest niemożliwe i to nie przez kibiców tylko przez "ultrainteligentne" oddziały prewencji z ich zrytą do granic możliwości wywodzącą się jeszcze z ZOMO odpowiedzialnością zbiorową. Na pierwszym z brzegu wyjeździe za swoją drużyną, przeciętny 14-15 latek obserwuje na własne oczy zachowanie niektórych "stróżów prawa". Nawet jak nigdy wcześniej nie przemawiały do niego hasła typu "CHWDP" po takiej przygodzie (szczególnie jak będzie miał szczęście trafić na standardowe atrakcje typu ścieżka zdrowia, pałowanko na oślep, mierzenie z gładkolufowej w okolice głowy) sam pierwszy rzuci kamieniem w radiowóz przy następnej nadażającej się okazji. |
Cytat:
Zbyt młody jesteś aby pamiętać co działo się jeszcze kilka lat temu na Ł3.Chyba nie tylko moje zdanie jest takie, że oni tam wymiatali.Świetne oprawy, głośny doping...Ale czego się tu spodziewać, skoro oni na jednym meczu zebrali tyle, ile my w ciągu połowy rundy?Każda osoba, która jest w miarę obiektywna przyzna, że Legia, gdy była w formie, była bezkonkurencyjna.W dzisiejszych czasach była by jednym z najlepszych, bo Lech czy Wisła robią wspaniałe widowiska. |
no tak wiem, Legia była dobra, byś może najlepsza na trybunach, nie mi to oceniać ale oprawy mieli bardzo dobre, a wiem to dlatego bo miałem w klasie kolegę który się podniecał ich oprawami, według mnie należał im się szacunek za to co robili ale nie rozumiem osób którzy dostają orgazmu widząc jak kilkaset osób podnosi w górę kartoniki i odpala race :P więc jak tylko słyszę kogoś kto mówi że podniecał się oprawami Legii to mi się przypomina ten chory człowiek z którym miałem okazję chodzić do klasy, i żeby nie rozmywać tak byli najlepsi ale do czego doprowadzili ? do tego że teraz powoli znikają z kibicowskiej mapy Polski, no może nie do końca bo nadal coś tam krzyczą na wyjazdach...
|
Dobrze, że powstało nowe miejsce na tą dyskusję bo w ekstraklasie za offtopy posty leciały. Do tych z kibiców Legii, którzy uczestniczą w proteście mam kilka słów.
Nie przeczę, że Walter przegina z zakazami, ale sami jesteście sobie winni. Nie ma drugiego takiego klubu w ekstraklasie, który by robił tyle zadym co Legia w ostatniej dekadzie. Ciężko zliczyć ile razy puszczaliście z dymem żyletę i ile razy wszczynaliście burdy po meczach. Za samej ery ITI wasi hools mieli na koncie przynajmniej kilka spektakularnych akcji takich jak finał PP na Łazienkowskiej z Lechem, czy akcja na mieście po meczu z nami gdy ostatni raz zdobywaliście Mistrzostwo. Bełchatów, Wilno, czy ostatnia akcja to tylko dalszy ciąg waszych odpałów. Jak dziś pamiętam taką scenkę. Wywiad po finale PP z szefem TVN-u pieprzącego, że to piłkarze Lecha sprowokowali kibiców, itd., itp. Na początku wasze władze przymykały oczy na wasze akcje, aż w Wilnie przekroczyliście kolejną granicę i się wpieprzyli. A że przegięli w reakcji i walą na oślep zamiast szukać jakiejś pozytywnej rozkminy na rozwiązanie tej sytuacji to nie zmienia faktu, że nie ma skutków bez przyczyn. Że niby ITI stosuje zbiorową odpowiedzialność? Może i tak, ale tak jest zawsze i wszędzie. U nas za odpał jednego Miśka musieliśmy się pożegnać z pucharami na rok. Za podobną akcję kilka miesięcy temu mieliśmy zamkniętą trybunę. U was to nie był jeden nożownik, ale za każdym razem co najmniej kilkadziesiąt, a często kilkaset karków wielokrotnie robiących wiochę w trakcie i po meczach. Nie ma w ogóle czego porównywać. Hools to wprawdzie tylko część z was, ale jest ich tak spora grupa i tak aktywna, że nie ma bola by nie udało się wam ich zidentyfikować i wypieprzyć z waszego grona gdybyście chcieli to zrobić. Wy wolicie ich tolerować i udawać, że to krasnoludki i agenci Mosadu są winni. Albo pisać obłudne wyrazy ubolewania za to co stało się w Wilnie kryjąc tych, którzy powinni gnić w pierdlu za takie akcje. O tym, że na każdym meczu napieprzacie na Miklasa i jego rodzinę to już nie wspomnę. Nie przypominam sobie kiedy ostatnio fani jakiegoś innego klubu w ten sposób pozdrawiali prezesa i jego rodzinę. To z kim wy chcecie żeby potem Kowal mediacje prowadził? Im szybciej zrozumiecie, że jesteśmy w Europie i tolerowanie takich akcji jak w Wilnie już nie przejdzie – tym lepiej dla was. Płacz na forach internetowych nic wam nie da. P.S. "GW" nie czytam, ITI nie lubię, ale to nie znaczy, że zmienia zdanie o waszym proteście. P.P.S. I jeszcze kilka słów do dzisiejszych komentarzy. Jak ktoś twierdzi, że kibice padli ofiarą spisku Waltera i psów i, że to samo może spotkać nas to niech sobie porówna akcje legijnych z naszymi, a Cupiała do Waltera. To w ogóle inny świat. Jak można na właścicieli swojego klubu patrzeć bez żadnego racjonalnego powodu jak na potencjalnego wroga, który może w przyszłości zrobić akcję do zgnojenia kibiców na Wiśle? Bo na tym polega to poparcie dla legionistów, "bo inaczej nas to spotka". Cytat:
W Wilnie spora grupa zadymiarzy zaczęła rozpierdzielać stadion i wbiegła na murawę. Tam zaczęła się regularna wojna z zastępami litwińskich psów. Wilno było jedną z wielu spektakularnych akcji hoolsów Legii w ostatnich latach, takich jak choćby skopanie i skrojenie medali z kopaczy Lecha po finale PP w 2004. Cytat:
|
Cytat:
Albo sobie żartujesz, albo na prawdę nie rozumiesz tego, że w tym co napisał Pablo "podniecałem się" oprawami Legii = oprawy Legii były bardzo estetyczne i przypadały mi do gustu, a nie np. oprawy Legii ekscytowały mnie seksualnie... |
Cytat:
Powodzenia:lol: Cytat:
Piszesz, że 99% winy ponosi ochrona i klub. To samo było w Wilnie. Po jaką cholerę wpuszczali Legię w takiej liczbie jak nawet solidnego płotu między murawą a boiskiem nie posiadali. Jesteś hipokrytą i tyle. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:09. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl