![]() |
Chyba chodzi o wybieranie trasy z listy a nie wpisanie przez ip. Jest tu gdzieś podane ip naszego serwera poszukaj i go tam skopiuj...wpisz hasło i ciesz się grą :P
|
podejrzewam ze problemem jest zmiana ustawień klawiszy, spacja w tej grze jest klawiszem funkcyjnym [ustawienia pitstopu] a wiec wciskając spacje przyspieszasz a zarazem coś mieszasz w pitstopie, Ty tego nie widzisz ale gra tak to odbiera i dlatego występują problemy, ustaw prowadzenie na strzałkach i wtedy sprawdź czy jest w porządku
natomiast by podłączyć się do naszego serwera, dołącz do naszej sieci na Hamachi, gdy to zrobisz, wpisz później w pole 'ip to join a lan game' ip serwera, które mam w opisie i wciśnij next |
Mam parę pytań organizacyjnych, myślę że odpowiedzi na nie zainteresują innych uczestników.
Jak do tej pory zgłosiło się 43 uczestników, czy wszyscy będą mogli uczestniczyć w kwalifikacjach do każdego wyścigu, czy może już na początku będzie z tego wyselekcjonowana 20-stka uczestników. Można by spróbować stworzyć 2 ligi aby wszystkich początkowo pomieścić, i tak po paru wyścigach część się wykruszy. drugie pytanie, czy można stworzyć "własny team" czy koniecznie muszą być obecnie startujące w f1. grafika pojazdu to chyba nie problem. Kolejne związane z pierwszym. zauważyłem że maksimum uczestników w jednej sesji wynosi 32, czy to działa tak że z tych 32 osób po kwalifikacjach odpada 10 i pozostaje 22, czy cała grupa potem bierze udział już w głównym wyścigu. |
uczestników zgłosiło się 43 ale na stronie ligi zapisało się raptem 29, z czego 22 wykazuje chęć gry, ponieważ przesyła nam swoje czasy z toru Albert Park, tak wiec o dwóch ligach nie ma co na razie myśleć
druga sprawa, wprowadziliśmy na stronie system który będzie eliminował osoby, jak to nazwałeś 'które się wykruszą', tak wiec po pierwszym, bądź drugim wyścigu osoby z listy oczekującej będą mogły zastąpić ich miejsce [wszystko opisane na stronie] trzecia sprawa, to ze ustawione są 32 pozycje to czysto standardowe ustawienie serwera, nie zmieniałem niczego, ponieważ teraz tylko trenujemy, gdy przyjdzie pora wyścigu, dostęp do serwera zdobędą tylko upoważnione osoby, czyli zakwalifikowana dwudziestka a co do własnych zespołów, wolałbym nie robić bałaganu, reprezentujemy rzeczywiste stajnie i myślę ze nie będzie to większości przeszkadzało, a wspomniana grafika pojazdu to jednak większy problem, ponieważ za kazdym razem musiałby każdy z osobna ściągać tekstury, po dwóch dniach zabawy wszyscy będą mieli dość |
1. WislaKrakowMulti
2. Basketteur 3 Bobic 4.pio 5.Aruna 6. filip_wislak 7. Pech 8. Sensej 9. WiselkaMLP 10. Aro1234 11. Pysiek1 12 ToTylkoJa 13. Bat 14.Kamil 15. Szymek_TSW 16. Lukasz15wisla 17. Gucio25 18.piter116 19. maaarcin 20.Kuba_EL_Toro 21. Scorpiu 22. bluesinger 23.naHiu 24. firo 25. spinnaker 26. buldus 27. Mamba 28. Kądzikowski 29. szarkoz 30. MicK 31.TSW Fanatyk 32. pablo199018 33. South 34.tasior228 35.ffkrzysiekff 36. Zakk 37. Krzysiek 38. white1906star 39. janko04 ( w grze bede janko05) 40. putinm 41.piotrek1325 42. Franek9182 43.bartek1726 (na forum Bartek_Gdów) 44. woytekNH (na forum wojteq_NH) pytanie do tych, ktorzy mieli problem z tymi portami 6400 6500 itp. jak je rozwiązaliscie? |
antywirus firewall a innym powodem może być to że łączysz się z listy serwerów a powinieneś poprzez wpisanie IP i hasła w okienkach i kliknięcie dalej
|
trzeba przyznać ze nieźle to wygląda, z początku ciężko było zejść prawie wszystkim poniżej minuty, a po dniu treningów robi się coraz ciaśniej w czołówce
informacja dla nowych graczy - nie zrażać się wynikami, 18 na 20 graczy gra w tą grę od wczoraj :) |
Trzeba trenować trenować i jeszcze raz trenować :) Innej rady nie ma :)
Pytajcie innych jak miałem czas powyżej minuty pierwszy który mogłem zapisać...teraz 51 sekund. |
1. WislaKrakowMulti
2. Basketteur 3 Bobic 4.pio 5.Aruna 6. filip_wislak 7. Pech 8. Sensej 9. WiselkaMLP 10. Aro1234 11. Pysiek1 12 ToTylkoJa 13. Bat 14.Kamil 15. Szymek_TSW 16. Lukasz15wisla 17. Gucio25 18.piter116 19. maaarcin 20.Kuba_EL_Toro 21. Scorpiu 22. bluesinger 23.naHiu 24. firo 25. spinnaker 26. buldus 27. Mamba 28. Kądzikowski 29. szarkoz 30. MicK 31.TSW Fanatyk 32. pablo199018 33. South 34.tasior228 35.ffkrzysiekff 36. Zakk 37. Krzysiek 38. white1906star 39. janko04 ( w grze bede janko05) 40. putinm 41.piotrek1325 42. Franek9182 43.bartek1726 (na forum Bartek_Gdów) 44. woytekNH (na forum wojteq_NH) 45. QBAS No to dołączam do gry. Właśnie kończy się ściągać. Więc bójcie się.. ;) Jak tylko połapię się o co tu właściwie chodzi to dam Wam popalić :) |
nie dopisujcie się już do tej listy, wchodzcie na stronę ligi MRO TWSD i tam dokonujcie rejestracji
|
Dzięki za odpowiedź Genio.
Ty stworzyłeś ligę - ty ustalasz zasady. Mam jeszcze dwa pytania. Czy ustaliłeś ile będą trwały kwalifikacje przed wyścigiem, oraz liczbę okrążeń toru? myślę (chociaż gram od niedawna) że dobrze by było aby wszystko zamknęło się w 30 minutach. np. 7min Q i 20 okr. toru. Dobrze było by wiedzieć na dzień przed startem aby pomyśleć nad taktyką. gdyby w kwalifikacjach do ligi były niewielkie różnice czasów pomiędzy 20-24 miejscem była by możliwość dodania Super Aguri? (równało by się to z poszerzeniem ligi o dwie osoby, ale to tylko luźne pytanie) |
ilość okrążeń jest podana w dziale TERMINARZ. (schemat jest prosty, jeździmy na każdym torze 1/3 prawdziwego wyścigu, a w przypadku GP Australii jest to 19 okrążeń)
natomiast co do kolejnego teamu, to istnieje taka możliwość, że dodamy 11 team, jeśli rywalizacja w kwalifikacjach będzie zacięta. pozdrawiam |
tutaj lista 45 osób, a na stronie tylko 30, w tym 20 z czasami, rejestrować się!
http://www.mro-twsd.lua.pl/index.php?strona=dolacz jedna uwaga do wszystkich, bo chyba niekiedy się (niestety) z tym spotykamy. patrzcie na flagi! jakby ktoś nie wiedział: niebieska flaga = ustąp bolidowi jadącemu za Tobą, bo np. dubluje Cię, lub masz czarną flage, czarna flaga = kara przejazdu przez boksy, z powodu jakiejś kary, np. falstartu, jeśli przez 4 okrążenia nie zostanie wykonana - DSQ. żółta flaga = wypadek, kolizja na torze, trzeba uważać. zwracam szczegółnie uwagę na niebieską. kolejna sprawa - startujemy PO wszystkich zgaszonych światłach, niekiedy wyścigi zaczynają się od kilku czarnych flag, a nie ma sensu marnować sobie wyścig. uważać na: przecinanie linii wyjazdu z boksów(!) - nagminny błąd niektórych, białej linii przeciąć nie można, zarówno kiedy jedziemy torem, jak i kiedy wyjeżdżamy z boksu. przekraczanie prędkości w boksach - przed linią boksów należy wychamować do 100, później już silnik się jakby blokuje i po wyjechaniu z boksu przyśpieszamy. to tyle moich skromnych uwag. :) pozdrawiam i do zobaczenia na torze. |
należy jeszcze dodać ze wyścigi będą odbywały się z aktywną 'strategią', co oznacza, że podczas kwalifikacji tankujemy bolid zarówno na kwalifikacje jak i na póznijeszy wyścig
przykładowo zatankujemy 40 litrów, w kwalifikacjach zużyjemy 15 litrów to na wyścig zostaje tylko 25 litrów należy o tym pamiętać by podczas wyścigu nie zatrzymać się w polu z powodu braku paliwa :) |
Rywalizacja będzie chyba ostrzejsza niż się spodziewaliśmy, może się okazać, że dopiero czas poniżej 50 sekund da kwalifikację. Dobrze widzieć, że ludzie się starają :)
|
1. WislaKrakowMulti
2. Basketteur 3 Bobic 4.pio 5.Aruna 6. filip_wislak 7. Pech 8. Sensej 9. WiselkaMLP 10. Aro1234 11. Pysiek1 12 ToTylkoJa 13. Bat 14.Kamil 15. Szymek_TSW 16. Lukasz15wisla 17. Gucio25 18.piter116 19. maaarcin 20.Kuba_EL_Toro 21. Scorpiu 22. bluesinger 23.naHiu 24. firo 25. spinnaker 26. buldus 27. Mamba 28. Kądzikowski 29. szarkoz 30. MicK 31.TSW Fanatyk 32. pablo199018 33. South 34.tasior228 35.ffkrzysiekff 36. Zakk 37. Krzysiek 38. white1906star 39. janko04 ( w grze bede janko05) 40. putinm 41.piotrek1325 42. Franek9182 43.bartek1726 (na forum Bartek_Gdów) 44. woytekNH (na forum wojteq_NH) 45. QBAS 46. FCM. |
Cytat:
|
hehe skandal ! skandal !
Ja pobijam swoj czas o 0.600 patrze na liste i spadam o jedno miejsce ;) Ludzie opanujcie się ;P A co do wyścigu jeździmy bez wypadków? |
zrobimy test wyścig z wszystkimi graczami, taki na 5 okrążeń i ustawimy wypadki, po wyścigu zrobimy glosowanie, czy podtrzymać czy zrezygnować z kolizji
|
A te bolidy sie jakos da ustawic czy nie bardzo?
Jeśli tak, to możecie sprzedać parę rad bo mam słabych mechaników:-p |
zapraszamy na serwer, tam wiele się dowiesz :)
|
panowie wyluzujcie niedługo czas poniżej 50 nie wystarczy na kwalifikacje :P
P.e.c.h nie prawda nic się nie dowiesz na serwerze przynajmniej Ci najlepsi nic nie chcą zdradzać :P |
Cytat:
nie jeżdżę od wczoraj i z 2 miejsca spadłem już na 6, z czasem 0:48:750, który do niedawna wydawał mi się rewelacyjny :D ps. a propo "kolizji" to ja byłbym za tym, aby były jeśli lagi nie będą ogromne. Kolizje zwiększą nieprzewidywalność wyścigu i wprowadzą większe emocje, w końcu w prawdziwym F1 też się trudno wyprzedza :D |
a ja dalej nie mogę się połączyć....
jest jakiś inny adres serwera czy co? robię tak jak należy...wyłączam antywira, zaporę windowsowska, wklejam adres w miejsce pod listą serwerów kursor miga, daję dalej iiiiiiiiii..... znowu komunikat związany z portami czy coś takiego..... |
musisz coś blednie wpisywać, ponieważ na serwerze nie widzę żebyś próbował się połączyć
podaj nazwę Twojego team'u i sprawdź jeszcze raz poprawność IP naszego serwera najlepiej nie wklejaj tylko wpisz cyfry z kropkami i oczywiście standardowe pytanie, czy jesteś w naszej sieci Hamachi? |
a hasło wpisujesz ?
|
Cytat:
|
|
w związku z dużym zainteresowaniem ligą i bardzo małymi różnicami czasowymi w kwalifikacjach dodajemy kolejny zespół - Super Aguri.
Tym samym do ligi dostanie się 22 graczy z najlepszymi czasami w kwalifikacjach, a nie jak początkowo było ustalone 20! Oznacza to, że zwiększenie ilości drużyn na chwilę obecną daje kwalifikacje dwóm kolejnym graczom: 21. Frasiu1906 0:52:688 22. piter116 0:53:625 pozdrawiam |
wszystko wygląda na poprawnie wprowadzane, nie wiem zatem skąd ten problem u Ciebie
może jeszcze masz jakąś blokadę uruchomioną? nie wiem być może potrzeba zresetowania komputera po wyłączeniu antywirusów i restart hamachi? |
Cytat:
|
jedno jest pewne, w ogóle nie widzę Twoich prób połączenia się, wcześniej jezeli ktoś chciał się połączyć ale miał problem z portami, widziałem na serwerze ze próbuje
coś blokuje Ci pełny dostęp, coś u Ciebie |
Cytat:
|
tak, odezwałem się do Ciebie na Hamachi
|
ZMIANA ORGANIZACYJNA
Zakończenie kwalifikacji zostało przeniesione na niedzielę na godzinę 23:59! Kto się jeszcze nie zapisał, a chce wziąć udział w lidze to niech nie zwleka :) |
uwaga
z powodu częstych problemów z połączeniem do serwera, od tej pory będę stawiał serwer na porcie 8080 osoby które do tej pory nie zdołały się połączyć, mogą od teraz sprawdzać ponownie wpisując odpowiednie IP oraz port 8080 |
ja chcialem wejsc na serwer to mialem jakis blad nie pamietam ale w tym bledize byla liczba 6500 pomoge ktos ogarnac ta gre ?? prosze o kontakt na gg
|
Cytat:
ps. na stonie www.mro-twsd.lua.pl jest informacja po prawej stronie na temat "statusu serwera" czy jest on-line czy off-line :) |
Mógł by ktoś wysłać całą liste osob z czasami ?
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:59. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl