![]() |
nie rozumiem was???
Nie rozumiem tutaj niektórych z was. Z góry zakładacie, że każdy kto przyjdzie na mecz przez wzgląd na Barce będzie przeciwko Wiśle...Mnie samego skusiła Barcelona ale kciuki będę zaciskał za Wisłę, zresztą prawdopodobnie jak każdy Polak na stadionie! A straszenie ewentualnych młodych fanów Barcy uważam za chore! Ale widzę, że nie chcecie żeby na stadion przychodziły całe rodziny bo to taki przyniesie efekt!
|
Na D nie chcemy, bo tam niezależnie od meczu zawsze powinni być kibice, którym zależy tylko na dopingu, a nie na podziwianiu piłkarzy drużyny przeciwnej. Jeśli ktoś chce w spokoju obejrzeć mecz, to może dołożyć te kilka złotych i iść na AlubB.
Na D Dopingujemy ! |
przecież to nie jest chyba skomplikowane jestes kibicem FCB siedzisz na sektorze FCB zabiera Cie tata na mecz Wisły i siedzisz na sektorze Wisły zostaw koszulkę FCB w domu jest sektor dla rodzin jest sektor dla przyjezdnych jest sektor dla kibiców dopingujących proste jak drut
|
Skomplikowane to nie jest ale głupie...Mnie tam mały człowiek w koszulce Barcy nie będzie przeszkadzał! Mam bilet na B i będę dopingował nie gorzej niż na D!
|
no nie chodziło mi o to ze ktoś będzie polował na dzieci w koszulkach FCB
|
Proste i zozumiałe jest to ze na D nikt nie przychodzi w barwac FCB :)
|
Witam, jestem kibicem piłki bez owijania w bawełnę, ufam, że taki mecz to Święto dla polskiej piłki. Czy orientujecie się do kiedy będą bilety w wolnej sprzedaży, jak i czy tożsamości dowody są wymagane?
|
a może jesteś jednak kibicem forumowym ?;/
http://wisla.krakow.pl/art.php?id=&news_id=4367 - masz dokładny link...i mam nadzieje że już nikt o to nie spyta :| A co do barw FCB...to by była dopiero padaka jak by na D ktoś w takich przyszedł:| Eliminować...trzeba! Mnie niestety nie będzie...ale wierzę w naszych kibiców! :) |
Ja to doskonale widziałem. Lecz nie jestem z Grodu Kraka, stąd pytanie (do kiedy, czy orientujecie, znacie pewnie lepiej ode mnie swe realia)
|
Tak już trochę z innej beczki: Wie ktoś już co tam się dzieje dzisiaj pod kasami? Znajomy się wybierał i trochę się zaczynam o niego martwić :)
|
Ludzi na moje oko z 200 osob ... okolo 10 ochroniarzy z psem nawet ;) .. ogolnie sielanka ...
|
Wielkie dzięki za info:-D!
|
ja juz mam 2 bilety :)
sprzedaz podobno przebiega bezproblemowo czyli tak jak powinno byc zawsze |
Sprzedaż jest dla mnie szokująca. Pozytywnie i negatywnie.
Pozytywnie- mało ludzi (mniej, niż myślałem), czyli bilet mam, nie spóźniłem się dużo do pracy, i jeszcze mecz siatkarzy obejrzałem. No i bez tłoku i chamstwa (wręcz brakowało tylko kiełbasek do pikniku rodzinnego). Negatywnie- nie widziałem wokół siebie kibiców Wisły (no, jednego, którego kojarzę z meczów). Jak słuchałem opowieści o przynoszeniu trąb (nie żartuje), malowaniu twarzy, o tym że na Wiśle to nigdy nie było takiego dopingu jak na meczu PL-USA to mnie krew zalewała. No i naczelna obawa: oby tylko Barca nie przyjechała w rezerwowym składzie. Dżizys ku.wa ja pie.dole! Jedyna nadzieja, że może niektórzy się nakręcą i jednak zaczną chodzić na Wisłę, jak się im spodoba, bo sporo osób też mówiło, że liczą na fajny doping (mniemam, może naiwnie, że doping dla Wisły)... To takie wrażenia po 2,5h pod kasami. Niby było do przewidzenia, ale jednak boli. Co do ludzi w koszulkach Barcelony- powinno się to tępić, ale nie tępą agresją. Zwracanie uwagi i powszechny ostracyzm przez 3h łamią najsilniejszych ;) A trzeba też pamiętać, że inaczej się zwraca uwagę dzieciakom, inaczej dorosłym, bo w sytuacji takiego "zlotowego" meczu może łatwo dojść do kwasów. |
Przeglądałem teraz strony polskich fan clubów Barcelony i jakoś nie potrafię zrozumieć paru rzeczy... Jesteś Polakiem=kibicujesz drużynie z Polski. To tak jakby grała Polska z Hiszpanią a Ty za wszelką cenę chcesz dostać się na sektor Hiszpanów i pomóc im w dopingu. Ciekawe dlaczego nie ma fany jakiegoś klubu z 3 ligi hiszpańskiej? Odpowiedź jest raczej prosta...bo klub taki nie ma wystarczającego prestiżu, w składzie samych gwiazd i nie potrafi wygrać z każdym. Nie ma to jak lansować się w koszulce WIELKIEJ BARCELONY znanej na cały świat.
I ten żałosny doping w 1:35 s. tego filmiku: http://pl.youtube.com/watch?v=6MtUXW...ttp://fcbp.pl/ :: Fan Club, Barca, POLSKA! ....no właśnie...POLSKA.... |
"Co do ludzi w koszulkach Barcelony- powinno się to tępić, ale nie tępą agresją. Zwracanie uwagi i powszechny ostracyzm przez 3h łamią najsilniejszych ;) A trzeba też pamiętać, że inaczej się zwraca uwagę dzieciakom, inaczej dorosłym, bo w sytuacji takiego "zlotowego" meczu może łatwo dojść do kwasów."
Jedyny słuszny głos w całej sprawie z "koszulkami"! Pozdrowienia dla autora i szacunek za zdrowe podejście do sprawy. |
Cytat:
Więc mnie nie boli, że oni sobie wspierają Barcelonę, a jak jeżdżą to znacznie lepiej, niż ci kanapowi, ale trzeba znać pewne granice i swoje miejsce. Ja lubię bardzo kilka klubów z zagranicy, też poniekąd za ich prestiż (bardziej kibicowski szacunek czy coś w ten deseń). Ale gdyby któryś z nich grał choćby i z Legią, to Legia są nasi- jakkolwiek by to nie brzmiało :) Wiem, rozmywam... Ale nie daje mi spokoju stan psychiczny niektórych miłośników futbolu. |
a mnie się wydaję,że ochrona nie będzie wpuszczać na NASZE sektory gości z koszulką czy szalem FCB. Tak, jak na meczu z Beitarem nie wpuszczano tych z koszulkami Intifada.
|
Pytanie z innej beczki - czy na ten mecz klub wyda pamiątkowe łączone szaliki Wisły i Barcelony, tak jak to było podczas poprzednich potyczek naszego klubu w europejskich pucharach ?
|
Ja też mam już bileciki :D ale ja mam karnet.... CZYLI WIDZIMY SIĘ NA BAAAAAARRRRCCCCYYYY !
|
Cytat:
|
Cytat:
daremne chłopaczki i tyle w temacie |
Cytat:
To jest pojęcie "kibiców sukcesu". |
oj tragedia dziś pod kasami, prawdziwy folkor, koło mnie stał jakiś Angol, facet, który postanowił upwenic sie który sektor jest najlepszy, 3 panienki które nie omieszkały wyrazic swojego zalu a nawet i złości że klub nie wystraczająco poinformował je iż karty kibica ZE ZDJĘCIAMi już nie obowiązują i że biedne musza stac w kolejce . no i mój faworyt "poproszę 4 bilety te najtańsze za 200 złotych, mogą byc na D tylko koło siebie proszę" :)
ja jestem raczej tolerancyjny ja wiem że sporo grupa przyjdzie na Barcelone nie na Wisłe, ale jeśłi już to mogliby się dowiedziec tego i owego. Ja jak przychodzę do kopgoś na obiad to się nie pcham z buciorami do kuchni - chyba że ktoś mnie poprosi. |
Cytat:
|
Ja dzisiaj koło kas widziałem sytuacje jak chłop gadał sobie przez telefon i mówił że przyjechał do Krakowa i stoi w kolejce po bilet na FCB. Grzecznie wytłumaczyłem mu że stoi w kolejce po bilet na Wisłe :) ale można już sie domyśleć co sie bedzie działo na stadionie... Na Wiślackich sektorach nie powinno być żadnej barwy FCB, już nie mówie o podniecaniu sie i cieszeniu sie z bramek Barcelony. To tak wg mnie
|
Cytat:
Czy jeśli nie podano info o braku biletów tzn, że jutro kupię? Albo inaczej, bo dośc debilnie brzmi pytanie - jaki był ruch po południu? Cały cza skolejki czy w miarę płynny? |
Mógłbym po dzisiejszym dniu napisać kilka komicznych, strasznych i absurdalnych wydarzeń ale jedna jest tak skomplikowana, że pewnie nikt by się nie połapał :))
Natomiast mnie rozbroiła sytuacja z WŚ. Przychodzi gość i daje kartę kibica Personel: Bilet na Barcelonę? Gość: Tak Personal: drukuje bilet i orzeka kwotę 200 zł Gość: tyle muszę dać za bilet? Personel: tak tyle kosztuje Gość: a to nie, dziękuję I wyszedł :D Bilety można jutro kupić bez problemu. Inne sytuacje to takie, że ludzie są zdziwieni oraz zbulwersowani i co najgorsze gotowi zwyzywać wszystkich, że nie mogli dziś nabyć biletu po zniżkowej cenie choć mają karnet (pewnie by chcieli by czekano na nich do ostatniej godziny przed meczem). Argumnet jakim się posługują to: wróciłem z wakacji, urlopu, mi się należy, ma być. |
Cytat:
Dobrze, że mam karnet! Nie ma to jak niedzielni kibice, którzy ostatnio byli też na meczu z Barceloną 7 lat temu! |
Cytat:
Tak po prawdzie to nie były leżaki, a krzesełka, choć rozkładane- wakacyjne ;) To są po prostu profesjonalnie przygotowani kibice. My nie oglądamy na co dzień wielkich klubów, to i kibiców profesjonalnych nie znamy. Historie rzeczywiście mroziły krew w żyłach, a gdybym miał oceniać co jest przyczyną tego zbiegowiska, to ostatnią rzeczą jaką bym wymienił, byłby mecz piłkarski. Zlot miłośników pokemonów, manifestacja emo, pielgrzymka, kółko brydżowe- można tak wymieniać długo. Ale ci ludzie przyjdą mili państwo na mecz Wisły :) Mam nadzieję, że chociaż z 10 000 karnetów poszło w sumie i może w kupie uda się jakąś jakość utrzymać. Ale wizję siedzącego cały mecz D1 czy D5 mam przerażająco przed oczami. |
Wie ktoś ile jest sprzedanych karnetów? ? Cieszy mnie że pod kasami był umiarkowany spokój, a to kto przyjdzie i w jakiej koszulce(byle nie pasiastej) też dla średnio rozwiniętego człowieka nie powinno stanowić problemu, troszkę Panowie cywilizacji . Ja idę na E3 kibicować WISEŁCE z całych sił a czy zagra Eto czy E-tamto to mi zwisa i powiewa. Rywal supermocny ale tylko sportowo- kibicowsko to Bełchatów czyli widownia a nie kibice. Płaczki niech nie płaczą że pikniki i turyści bo w TAKIM MIEŚCIE TAKI KLUB powinien spokojnie wyprzedać karnety nie mówiąc o biletach-taka jest prawda, bo każdy z Was zna wielu co niby kibicują, kochają ,Wierność na czapce noszą ,ale wolą dać na jabola czy piwo niż 15 zeta na ligę.
|
Byle nie Pasiastej, ale w FCB juz tak?
z FCB jak z Pasami nic nas nie laczy i nie beda oni mile widziani na Wislackich sektorach. A w cywilizacje to niech oni sie bawia tam u siebie w Hiszpanii. Po przejrzenie poprzednich postow... az sie przestraszylem. Trzeba sie bedzie zebrac na minimum 30 min przed meczem na D3. |
Cytat:
2. Cywilizowany futbol rozwinął instytucję sektorów dla przyjezdnych. Kibice drużyn niebędących gospodarzami zasiadają właśnie tam... |
A Gdyby przyjśc w koszulce lub zrobić jaka mała flage związana z Realem Madryt?:)
Mogło by kibiców Barcy lekko wkurzuć:) |
Cytat:
|
Cytat:
Ja pitole :shock: ŻADNYCH KOSZULEK FCB, REALU, INNYCH DRUŻYN CZY TEŻ STROJÓW REPREZENTACJI POLSKI NA SEKTORACH WISŁY! Śląsk, Wisła, Lechia i Unia i starczy! |
Dramat pod kasami, tragedia. Tak czytam i chyba Wam sie cos popieprzylo ? Wolicie sytuacje gdy kilku karkow terroryzuje kolejke i kupuje sobie po 100 biletow. W takiej sytuacji to gowno byscie kupili wiec cieszcie sie, ze macie bilety.
edit: a ja ide w koszulce Polski i co :) chce byc na czerwono, a mam tylko Polski albo Diversa wiec pierwsza chyba bardziej pasuje do meczu |
Cytat:
Cytat:
Ludzie tylko komentuja wyjatkowa "januszowatosc" tych zawodnikow co kupuja bilety w wolnej sprzedazy. I co w zwiazku z tym chciales nam powiedziec? |
No dobra ,macie rację trochę się zapędziłem , też nie patrzę z miłością na zjawisko kibiców-turystów w ubrankach modnych klubów, co to jadą na R22 jak na Błonia z papieżem, ale jestem już oględnie mówiąc starym kibolem,sporo widziałem , przyprowadzam na Wisełkę następne pokolenie i patrzę na świat z trochę większym dystansem, kiedyś pewnie część(mam nadzieję że większość) z Was to zrozumie.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl