![]() |
ja wlasnie wrocilem z WŚ wczesniej nie mialem karnetu i kupilem bez problemu w wolnej sprzedarzy na D3
Nie ma na co czekac z kupnem bo braknie:) |
Cytat:
|
Cytat:
na D4 jak najbardziej, ale juz na boki roznie to bywa. |
Na D4? :> No to na bok od D4 czyli D3 to jest niezły hardcore żeby stanąć gdzie się chce :p
|
Cytat:
ja tak samo dzisiaj bylem i na D3 wiec bezproblemowo to przejdzie ... wiec wbijajcie po karnety !! |
Co za różnica czy masz karnet na D3 czy D1? - żadna i tak jak przyjdziesz wcześniej to zajmiesz miejsce jakie ci pasi...
A po drugie to wszystkie karnety na 100% nie zejdą... Chyba że zagramy w LM ale to dopiero na nową rundę można będzie zakupić... |
Tak, szczególnie, że w następnej rundzie nie gramy u siebie... ;] Bez gadania - wszyscy zapier.. do WŚ i kupować karnety!!
|
ja mam na d1 i tak bede chodzil na d3 :)
|
Jak dobrze wiecie z poprzedniej rundy, na młyn składa się cały sektor D.
D1, D2, D3, D4, D5 Tak więc na kolejno wymienionych sektorach obowiązuję głośny i nieustanny doping. Kupując karnet na trybunę D musicie się liczyć z tym że tam meczu najzwyklej w świecie nie obejrzycie. Nie tylko na trybunę północną ale i na sektory A, B oraz E na mecz przychodzimy ubrani w czerwoną koszulkę ( tzw. akcja - "wszyscy na czerwono " ) Mam nadzieje że wszyscy którzy zakupili karnet na sektor D lub mają zamiar to zrobić są świadomi wyboru jaki dokonali. Jeśli wiecie już dziś, że zamiast żywiołowego dopingu wolicie na mecz wziąć ze sobą koleżankę i wspólnie z nią przestać/przesiedzieć z rękoma w kieszeni przez 90 minut to zapraszamy na pozostałe trybuny. Tutaj macie plan stadionu ( eng. ) co by się który zgubił w tym co napisałem lub będąc już na samym stadionie ;) plan stadionu ( klik ^^ ) Trochę naskrobałem... bo co dla niektórych młyn ogranicza się chyba do sektora D3. Z Zagłębiem Sosnowiec znalazło się 5642 fanatyków by wypełnić tą trybunę ;) wierze że w tej rundzie będzie podobnie. I żeby co poniektórzy nie musieli się na innych denerwować... |
No racja, ja kupiłem karnet wczoraj...
Normalnie to jak jeździłem na mecze [też na D3] to większość meczy, miał ktoś znajomy karnet a akurat nie jechał na mecz... jak nie, to kupowałem bilety. Wczoraj jak kupowałem ten karnet, jako, że w SKWK jestem, to dostałem od razu i tak z ciekawości moje miejsce, to też na D3... Chociaż każdy kto chodzi tu na D i kiedyś jak młyn był na X, to wie, że nieważne jakie masz miejsce, to zawsze pójdziesz tam gdzie będziesz chciał, hehe. Mam nadzieję, że nasz młyn będzie teraz na tyle potężny, że będzie nas cały Krk słuchał, a nie tylko Salwator za błoniami... |
Cytat:
Ja osobiście mam już prolongowany karnet na tę rundę mam miejsce na D3 , jednak na większość meczów będę łaził z kumplami a jak idziemy w grupie , to wbrew obowiązującym trendom nie pchamy się na środek , tylko zajmujemy miejsca na górze D2 . Młyn to jest cały sektor D nie tylko środek . Siły powinny być rozłożone równomiernie a na D2 jest równie fajna zabawa jak na D3 :) . Podsumowując , niech żyje wolność wyboru miejsc na D ! ;) |
Mam zapytanie , przyznaję nie śledzę wątku od początku, jednakże w harmonogramie sprzedaży widnieje data 21.07.08 jak dzień rozpoczęcia wolnej sprzedaży. Jako, że niestety nie mieszkam w Krakowie, i nie posiadałem karnetu na rundę poprzednią, to czy istnieje realna szansa na zakup karnetu przeze mnie w tą sobotę tj 19 lipca??
tylko bez wyzwisk że głupi i nie potrafi czytać ze zrozumieniem (bo potrafi)_, chodzi mi tylko o to czy będą robic z tego tytułu problemy w WŚ? Widzę że parę postów wyżej tak ktoś robił ale chciałbym mieć pewność. |
Nie będa robić ponieważ juz wiele osób kupiło karnet po raz pierwszy (nie ze wznowień) w tym i ja :)
|
Siema wszystkim!W tym roku nie che być kibicem "od swięta" i chce sobie kupic karnet,oczywiscie w wolenej sprzedazy. Mam tylko jeno pytanie o co chodzi z ta karta kibica bo troche nie kumam. Myślalem ze pójde w poniedziałek podam im jak sie nazywam zapłace i bedzie po wszystkim a tu patrze na forum cos o tej karcie kibica piszecie.moze mi to ktos wytłumaczyc tylko bez zadnych 'jaki głupi' albo "jaki zal"
|
Cytat:
jezeli KK trafi juz w twoje rece bierzesz ja i rowniez podchodzisz do okienka mowiac ze chcesz karnet na D :D nabijaja ci karnet na karte |
Cytat:
Ps. JA biore karnet na E |
Tak jest potrzebna. Jeśli złożyłbyś dziś wniosek to może na poniedzialek by Ci wyrobili KK
|
a jak sie jest nie pełnoletnim to trzeba przyjsc z rodzicem? a te papiery do KK tez sie składa w "Wiślackim swiecie"?
|
Cytat:
odp. na pyt. 2: TAK |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
wie ktoś ile karnetów na D jeszcze zostało??
|
Mam pytanie troche glupie... Chodzi o to ze gdzies na forum przeczytalem ze karnety sa nabijane na karty cchipowe a ja mam naklejke na KK i chcialbym sie dowiedziec czy to jest to samo i gdzie sie wchodzi na cos takiego??
|
http://www.***************/news/show/1396
liczylem na troche wiecej ale jak narazie nie jest zle:) |
gwiazdkuja linki zobaczcie na skwk
|
Cytat:
|
4 tysiaki?....trochę słabo..wychodzi po 400 karnetów dziennie. Zostało jeszcze 8 dni...jak tak dalej pojdzie, to sprzedamy ok 7200 karnetów. Ile bylo w tej rundzie? Chyba cos kolo 10tys. Ale może większość ludzi co mialo karnety czeka do konca, bo wiadomo, ze ich miejsc nikti im nie wykupi..Mam nadzieję, ze z każdym dniem ta liczba będzie wzrastac.
|
Cytat:
Ja natomiast chce pochwalić chłopaków z WŚ, gdyż byłem tam 17:55 i sklep był jeszcze otwarty, a usługa została mi wykonana, jest to naprawdę fajna sprawa, zwłaszcza że jak byłem w lutym to o 17:50 brama była zamknięta, a innym razem, panowie właśnie wsiadali do samochodów patrząc się na mnie zdziwionym wzrokiem. |
Cytat:
|
dzieki ale ja przyniose oryginal dowodu bo nie wiem czy znajde jakas xerokopiarke po drodze. A jakbym jutro dal ten dowod tona kiedy by mi zrobili?Chyba jeszcze przed zakonczeniem?
|
Cytat:
|
Cytat:
Nawet mnie nie strasz musze miec ten karnet. A do sprzedazy karnetu i do KK jest jedna kolejka wie ktos?? |
Nie no są dwie, do KK jest stanowisko nr 1, a do karnetów nr 3
|
Cytat:
|
karnecik
Siema :) takie pytanie dla bardziej objechanych w temacie... Czy będzie szansa po 10 sierpnia dostać karnet na jakikolwiek sektor trybuny D ? bo wtedy dopiero mam wypłate ;//
|
Ja tam byłem dziś po karnet, luzik dostałem od ręki nawet bez kolejki się obeszło, a nie mam wznowienia :) na D jest chyba jeszcze duuzo miejsca wolnego :P ale poginać lepeij szybko po karnety :D
|
Po 10 Sierpnia, a w zasadzie już po 25 lipca nie dostaniesz karnetu na żaden sektor trybuny A,B,D czy E.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
porzycz kase od kogos i po problemie..
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl