![]() |
Dzis mija rok od Wilna, zapalny swieczke walczacym tam... do dzis ;) ;D
A tak całkiem serio to rok i jakos nikt nie jest skazany czy cokolwiek innego a tak KP podobno miało walczyc i na razie tylko karze zakazami stadionowymi za to ze jeden kibic drugiemu powiedzial ze jest glupi :D |
Cytat:
Producent tapicerki jest pierwszą giełdową ofiarą silnego złotego. Przenosi produkcję na Ukrainę i przymierza się do sprzedaży sztandarowej fabryki w Grodzisku Niewielka część powierzchni produkcyjnej w Grodzisku Wielkopolskim (łącznie około 40 tys. mkw.) zostanie wykorzystana do produkcji farb. Z nieoficjalnych informacji wynika, że spółka poważnie rozważa sprzedaż pozostałych hal produkcyjnych inwestorowi zainteresowanemu np. przekształceniem ich w powierzchnie magazynowe. Mogłoby to nastąpić już w przyszłym roku. Pozyskane w ten sposób pieniądze Groclin mógłby przeznaczyć m.in. na spłatę zadłużenia, które sięga około 120 mln zł. Groclin planuje też sprzedaż innych aktywów. Jak ustaliliśmy dzisiaj podpisze umowę sprzedaży drużyny piłkarskiej Dyskobolia deweloperowi J.W. Construction. - Po sesji opublikujemy komunikat w tej sprawie - mówi Józef Wojciechowski, główny udziałowiec tej spółki. |
K. Krol z rezerw Realu, ktorego Bednarz staral sie tu sciagnac, przechodzi do... Jagi.
Zrodlo: PS |
Cytat:
|
Cytat:
|
Jagiellonia po tych wszystkich transferach może być czarnym koniem rozgrywek, naprawdę ich polityka robi wrażenie, zobaczymy jak uda im się zgrać ten zespół.
|
Krzysztof "Poza tym w Newcastle miałbym pewne miejsce w składzie" Król w Jagiellonii, śmiech na sali...
|
Cytat:
Lewczuk wolał miec pewne miejsce niz walczyc o nie w druzynie MISTRZA POLSKI Król, taki z niego Realowiec ze uuuu. Widac ambitnych mamy młodzieżowców.... No ale lepiej zgarniac pewny hajs, niż sie o niego starać |
Cytat:
Dla naszych kopaczy wazniejsza jest kasa nawet w II lidze niemieckiej niz rywalizacja w dobrych klubach za troche mniejsze pieniadze. Jestem ciekaw ile dali Krolowi bo jak z nim Bednarz rozmawial to z tego co pamietal to sie cenil na 500 tys e i jeszcze cos o jakim samochodzie bylo chyba audi |
I bardzo dobrze, ze tam ida.
Za 2 lata wybulimy dosyc duzo kasy za nich, jesli sie sprawdza, ale przynajmniej nie zgnija u nas w ME. |
Cytat:
Król o tym wiedział i bojąc się regresu formy wolał mieć pewne miejsce w składzie za niezłe pieniądze. |
|
A co wy myslicie? Ze macie monopol na wszystkich pilkarzy? Ze kazdy, ktory nie chce do was trafic to nie ma ambicji? Za kogo wy sie uwazacie?
10 lat temu tez mozna bylo pieprzyc zdania, ze Czerwiec, Bukalski, Kaluzny i reszta ferajny nie ma ambicji bo przechodzi do 12 druzyny w tabeli. Wiekszosc pewnie tego nie pamieta bo srala w papmersy wowczas. Ja pamietam doskonale Wisle slaba, nieudolna, bliska rozpadu, z 1000 widownia na stadionie. Kazda druzyna ma prawo wyjsc na prosta, nie tylko Wy, Lrch czy Lrgia. |
oj widze że pamięc pierwsza klasa:D
http://90minut.pl/liga.php?id=549 policz kolego, kto miał wtedy lepszą frekwencję(na jesieni) jak takis historyk :D:D sprawdź też wczesniejszy sezon, może co ciekawego znajdziesz, i porównaj to do śrenidje frekwencji, bo 4-5 tys wtedy to co inego niż dzisiaj:D a co do transferów Jagi: koles wypowiadał sie, tka jak sie wypowiadał, to i po podjęciu tego jakze ambitnego kroku, musi na niego spaśc krytyka. Rozumiem, ze woli Jagę bo bedzie mu łatwiej sie tam wybić, ale mógł nie opowiadac bajk pare miesięcy temu.... |
a jak bylo w sezonie 1994/95 czy 1996/96?
Wiem jaka byla wowczas frekwencja. Moge dac Ci jeszcze cos fajniejszego. Sprawdz nasza frekwencje z przed 3 lat, znajdziesz tam liczby poniezej 1000, tak jak na Lechu w sezonie3 1996/97. Cytat:
|
Spytaj się jego mamy dlaczego chciała by Kokoszka opuścił Wisłę
|
Jeszcze dwie kontuzje więcej i Wasz prezes stwierdzi, że utratę MP2009 też macie wkalkulowaną. Hyh, co za ludzie są w tej polskiej piłce..
A to, że Król poszedł do Jagi, nie świadczy wcale że ma brak ambicji. Po prostu chce grać, a nie siedzieć na ławce albo zaliczać kopaninę w ME. Jak dla mnie to dość przemyślany wybór. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
wypowedż prezesa jest... niefortunna ;)
ot taki polski minimalizm :) czym innym jest podejście realistyczne, a czym innym usprawiedliwianie przed jeszcze nie rozpoczętym meczem... zawodoników to to na pewno nie zmotywuje ;) a do sparwy z Królem radzę podejść tak jak podchodzi większosc do zawodników wyjzdzajacych za granicę, grzejacych później ławę w lpeszych zespołach.... :) a to że w Wiśle młodym nie tak łatwo się wybić od dawna wiadomo... poza wyjątkami takimi jak Błaszczykowski, cz Dudka(ktory juz wczesniej mial wyrobioną renomę) i o ile mi wiadomo to własnie Wisła chce paru młodych wypozyczyc zeby się ograli w "słabszych" drużynach ... pretensji do Króla nie mam żadnych ;P PS. czytaliscie co Blatter wymyślił? po takim czymś polska piłka padnie finansowo :) |
Cytat:
Cytat:
Ten akurat poszedł na kadrę i mu się w d... poprzewracało, zrobili z niego piłkarza na miarę Serie A, wg "nieomylnego Leo" lepszego niż Głowackiego. I stwierdził że w serie A sobie poradzi, sorry ale mecz Korona - Wisła pokazał Kokoszkę w pełnej okazałości. Za 2-3 lata mógłby wejść do składu WISŁY. Krzywdę mu robią taka jest prawda, bo jak wyjedzie do Włoch, to dostanie po dupie..., raczej odejdzie bo prawniczno to my jesteśmy III liga, nie pamiętam konfliktu rozstrzygniętego na naszą korzyść przez naszych kochanych prawników. A jak zostanie to poczuje smak boisk... Młodej Ekstraklasy. Cytat:
Sebastian Mila w Śląsku... :shock::shock::shock: |
gdyby Król był taki jak niektórzy piszą bez ambicji, to siedział by sobie w tych głębokich rezerwach Realu. Ale chłopak chce grać, więc wraca do Polski. Nie jeden polski kopacz wybrał by kiszenie się w Realu (C?) i zgarnianie kasy za samo bycie w takim klubie. Więc nie rozumiem tych pojazdów na Króla.
|
Cytat:
Król myśli racjonalnie. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
PS w Polsce nie ma przyszłości dla piłkarzy i tu Krzysztof ma racje. Zobacz przygotowanie polskich zawodników wychowanych na zachodzie, a Polaków wychowanych w naszym bagnie |
Cytat:
|
Cytat:
Poza tym każdy widzi (piłkarze również) jaka jest polityka transferowa naszego klubu. |
Cytat:
http://www.pilkanozna.pl/news.php?ID=77094 tak Oferta=angaż (w 99%, chyba że nie dogadają się odnosnie kontraktu). Dudką to rzekomo wiele klubów było zainteresowanych, a nie wiele klubów złożyło ofertę. Skoro miał oferty z TAKICH klubów, to bez problemu znalazłby zagraniczny klub, słabszy od tamtych. Po mistrzostwach świata, podobno był nim zainteresowany Feyenoord, a że trafił do Jagi - coż, nasuwają się dwie mysli - albo jest za słaby na ligi zagraniczne, albo brak ambicji o powalczenie o miejsce w składzie jakiejs lepszej druzyny Cytat:
|
ok, niektórzy uważają, że nie ma ambicji, a inni, że ją ma. Ja zaliczam się do tych drugich.
Pamiętam jak koleś płakał po czerwonej kartce w meczu z Brazylią. Ale znajdą się i tacy, co będą uważali to za dobre aktorstwo. Cóż, ile ludzi, tyle opinii. |
Wiem, ze to tylko sparing, ale by dostac 6-1 od Bazylei?...
|
Cytat:
|
Nie wiem gdzie to wkleić ale tak mi się śmiać chcę że muszę to wpisać byle gdzie
FC Basel 6-1 Legia (karny) |
Cytat:
Pamiętam czasy zwycięstw z PSG, Marsylią itp:) Poza tym Kiełbowicz i Rzeźniczak w obronie- i wszystko jasne (mam nadzieję, że dojdzie ten Izquierdo, bo to co pokazuje prawa obrona to tragedia) i 6-1 do 'e': gdyby Austria w meczu z Wami była skuteczniejsza, to myślisz, że ile by było? |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Gdybym trafił w totka 6 byłbym milionerem. |
Cytat:
Uprzedając nieuchronną ;) napinkę -jeżeli mecz Wisły z Basel rozegrany 1 grudnia 2006 ma być dowodem że Wisła pokonałaby Basel 10 lipca 2008, to w zeszłym roku ogralibyśmy Blackburn bo kiedyś ich ograliśmy :D |
Cytat:
|
Mecze wojskowych z Valencią mi się przypomniały. Aż się ze wzruszenia łezka w oku kręci.
|
a gdzie wy oglądacie te sparingi?
pozatym zachowujecie sie jak onet.pl Legia przegrała! ale jaja, bedzie lepszy sen? o ile pamiętam kiedyś wygraliśmy w 1 meczu 4-0 w Zabrzu, jakie były nastepne wyniki? Pablo84 niestety nie tylko TU sie to pojawiło, więc dmucham na zimne |
Cytat:
Premier. Przecie nikt tu sie nie napina i nie szydzi. Legionistow na forum mamy luznych, wiec i oni tez chyba jakos nie specjalnie sie przejmuja wynikiem |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl