![]() |
Jakoś tak zakladałem,że Czesi nic nie ugrająna tych mistrzostwach.Niewyraźni dla mnie byli,teraz będzie okres posuchy,bo jakiswybitnych grajków nie mają, niemniej dalej będa jechać na legendzie lat minionych:). Ale trzeba powiedzieć,że Półksiężyc miał farta jak na 3 do zera nie podwyższył Polak bodajże. SŁupek uratowal im wynik. Swoją drogą sa zadziorni.
|
Moim zadaniem powinien być jeszcze karny dla Czechów po tym jak Turek zarysował głowę Polakowi, Czesi bardzo solidni i pechowi brakowało im 2-3 takich dużych gwiazd a może tylko Rosickiego. Kibicowałem Czechom obstawiłem 2-1 to sie nawet ucieszyłem jak Mehmety strzeliły kontaktowego
|
Choc lubie Czechow, lubie tam jezdzic, a Prage uwazam za jedno z najpiekniejszych miast w Europie to kibicowalem turasom.
Czesi to dla mnie byla 2 najbardziej brzydko grajaca duzyna na tym turnieju ,po Grekach. W zasadzie powinni sie juz pakowac po 2 meczach. W pierwszym oddali 1 celny strzal i wygrali ,z o wiele lepiej grajaca Szwajcaria, w drugim zagrali juz odwazniej ale nic to nie dalo. Z Turasami rzadzili ale znow zgubil ich totalny minimalizm - i dobrze:P Turcy tez zreszta graja slabo , ale za bardzo nie maja kim straszyc - Chorwacja w polfinale zdaje sie, czy to bedzie ten czarny kon imprezy?:) Oby bo trenera maja niesamowitego.To potwierdza teorie ze druzyna swirow musi miec trenera z tej samej bajki , nie dziwi mnie juz fakt ze jedynym trenerem ktory utemperowal Nikole byl Petrescu:) |
Cytat:
|
Polske pomijam z oczywistych wzgledow bo jest to druzyna zlozona z podrzednych grajkow.Ciezko sprawic by syrena mknela chocby jak jakas skoda z silnikiem vv:>. Choc oczywiscie stac nas na troche lepsza gre.
Czesi , choc to juz nie ta sama druzyna jak kiedys -potencjal maja a przegrali to tylko przez wlasny minimalizm(mamy 2-0 byle tylko wykopywac pilke i dotrwac do konca).Turki juz byly zalamane a tu taki prezent:) Zal mi tylko Czecha- znakomity bramkarz ,po nieciekawym przejsciu -sliska pilka i taki bug. |
Ja mam jeszcze takie pytanie : czy was też denerwują strasznie te gwizdki które słychać z trybun ? Ja nie wiem kiedy gwiżdże sędzia a kiedy kibice. Strasznie mnie to wnerwia
|
Cytat:
|
ja te gwizdki z trybun słysze tylko podczas meczów Turasó..ups Turcji ;) i prawda niesamowicie to mnie irytuje
|
Cytat:
|
Cytat:
A wyciągnąć z 0-2 na 3-2, grając nawet w 10 - do tego trzeba mieć charakter. Turcy mieli jaja, których naszym zabrakło. Ja podziwiam Turków za waleczność. Obawiam się, że dzisiaj pod Wiedniem nie pomógłby Sobieski. Byłby łomot straszny. |
to co, dzisiaj kibicujemy Rumunii, a i tak wyżej przepchają się Włosi?
|
Holandia - Rumunia.
Za livescore.com possession (%) : 78 - 22 czegos takiego to ja jeszcze nie widzialem :o |
myślałem, że pomarańczowi przejdą koło meczu i wyrzucą włochów i francuzików z turnieju, w sumie w obecnej formie myślę że pokonają włochów jeszcze raz jak będzie trzeba
a te aparaty fotograficzne na murawie za bramkami (jeśli to aparaty) to jakoś sterowane na odległość? w sumie to chyba nie za atrakcyjne zdjęcia z takiej wysokości |
Brawo Italia. Po początkowych niepowodzeniach potrafili się podnieść. Szkoda tylko, że trafiają teraz na Hiszpanie.
Ciężko się zdecydować komu kibicować. Mam nadzieję, że któraś z tych drużyn zagra w finale. |
Włosi mogą zostać mistrzem, jeśłi miałbym typowac teraz zwyciezcę to wybrałbym sposórd 3: Chorwacja, Portugalia, Włochy
Nie grają cudów, ale Toni jest po prostu niesamowity, na razie zmarnował 15 akcji a strzelił tylko jedną, ale to dzieki jego długiej nodze Włosi mieli dzis spokojny mecz... Droga Włochów do finału to Hiszpania i Holandia, o ile pamiętam Włosi radzili sobie z nimi na wielkich turniejach a po porażce z Holandia wyciągną juz wnioski na przyszłość |
Nie przypominam sobie ażeby Toni zdobył gola? ;] chyba, że liczysz tego nieuznanego... ;]
Szkoda troszkę Rumunów. Holandia pokazała, że nie boi się nikogo, skoro nie chcieli wyjebać Włochów... Aż sam z podziwu wyjść nie mogę. Co do Francji - Domenech udowodnił, że można zrobić gorsze powołania niż Beenhakker... |
Włosi jak zwykle szczęśliwie,najpierw uraz Riberego,później karny. Gra Żab w 10. Coś czułem,że psim swendem wyjdą z grupy.
Wszystko fajnie,ale powiedzcie mi co to znaczy piłkarska melina.? Boniek dzisja użył takiego sformulowania. Swoją drogą gość wie co mówi,dobry jest,rewelacyjnie się go słuchało. Skoro Włsi trafiają na Holandię w półfinale...to własnie to jest to coś" co sprawi,że Holadnia nie zdobędzie ME.Od początku coś tak czuje,że Oranje gdzieś się potknął,a mając Włochów na swojej drodze... no potykając się o taki kamień nie trudno wygrzmocić. |
oczywiście że go licze, bo gol był prawidłowy;)
a Boniek chyba rąbnął dziś wino przed meczem:D |
[quote=Marszałek;553134]Wszystko fajnie,ale powiedzcie mi co to znaczy piłkarska melina.?
Boniek dzisja użył takiego sformulowania. Swoją drogą gość wie co mówi,dobry jest,rewelacyjnie się go słuchało.[quote] Melina w wolnym tłumaczeniu gra na czas:) |
Cytat:
|
Cytat:
Liczyłem, że Holandia pozwoli Rumunom wbić sobie bramkę, żeby zrobić psikusa Francom i Włochom, ale niestety, zagrali tak, jak wczoraj Chorwaci:) |
Makaroniarze to jednak makaroniarze. Skutecznością w ostatnich meczach nie grzeszyli, ale jak zaczęli być na musie to się spięli i awansowali dalej. Obok Portugalii to może być główny faworyt Euro. Holendrzy są teraz tak dobrzy, że z formą nie dotrzymają do finału. :)
Ale dla Rumunów i tak brawa za to co pokazali. Zdobyć 2 punkty w takiej przepierniczonej grupie to nie wstyd. |
Czy w przypadku remisu z kacapami, Szwedzi awansują?
|
Cytat:
|
kurza morda, zamiast puścic mecz Rosji ze Szwedami gdzie bedzie walka o awans to bedzie nic nie znaczący mecz Hiszpani z Grekami. Jedni juz awansowali, drudzy jadą do domu
|
Jak to? Przeciez widzialem reklame polsatu dzisiaj, i mecz Szwecja - Rosja o 20:35, natomiast Grecja - Hiszpania o 00:10 (retransmisja)
|
e tam, Rosja Szwecja pewnie bedzie
|
no to nie wiem, moze zmieniają zapowiedzi, ja widzialem przed studiem Hiszpania - Grecja 20.35. Ale po Polsacie wszystkiego mozna sie spodziewac nawet komentatora skrótu meczu Holandia - Francja gdzie notorycznie wspominał o Arienie Robbenie jako pomocniku Chelsea
|
No narazie nie poznaje Rosji...zupełnie inna drużyna...Szwecja jak na razie nie istnieje....
A tak mimochodem, to ja tego Kołtonia słuchać już nie moge...podnieca się strzalem 5 metrów obok bramki, jakby Ktoś wychodzil w 3 na bramkarza...masakra...jest zdecydowanie lepszy, jako drugi komentator, ale pierwszy to jest dramat |
Rosja gra swietnie... Od poczatku czulem, ze w koncu cos pokaza, nawet w meczu z Hiszpania byly przeblyski. Mecz z Holandia moze byc ciekawy.
|
No i 2:0....ojj..ten turniej cos faworytom nie lezy...Francja, Szwecja, Czechy,...ciekawe kto jeszcze..
EDIT: No..moze faktycznie nie faworyt, ale jedna z silniejszych drużyn...z tym faworytem przesadzilem |
Cytat:
|
Cytat:
:lol: |
A tak przy okazji..Hiszpania już remisuje z Grekami....ale Hiszpanie grali całkowitą reaerwą, więc chyba nie ma co sie dziwic, ze sie tak meczą..
|
Jak dla mnie dzisiejsza gra Rosjan powinna stać się definicją zwrotów takich jak "ambicja", "gra o awans", "nieodpuszczanie", "determinacja".
A że dołożyli do tego jeszcze wysokie umiejętności techniczne, zniszczyli Szwedów. |
Dla mnie Kołtoń świetnie komentuje. Szkoda, że Rosja z Holandią w 1/4... Wolałbym taki półfinał, bo oba zespoły na niego zasługują. Teraz widać, jak wielki jest potencjał w Rosji. Nawet fakt tego, że Hiddink ich trenuje mnie aż tak nie jara jak to jak oni grają. Kluby typu Zenit, Spartak, CSKA, Lokomotiv i inne to wielka wielka wieeeelka kasa i świetni zawodnicy.
|
No coz..Rosjanie przecza dosc trwałej teorii ze kto przegrywa pierwszy mecz(a przegrali sromotnie,1;4 z Hiszpania)nie wychodza z grupy....Ale Hiddik to klasa ,ustawienie,zmiennosc pozycjii..
Widzieliscie jak oni biegali???Polacy to muchy w smole,zel-betonowe kloce przy takim Arszawinie,ktory w 88 minucie biegl z pilka na bramke jakby to byl poczatek meczu....Ten mecz dedykuje wszystkim specjalistom Benkakera od przygotowania fizycznego,nie wiem mzoe ten z Rosjii mial swiezsze wyniki badan z NASA i stad taka roznica w przygotowaniu fizycznego zespolu???:D:lol: W kazdym razie awans Rosjii absolutnie zasluzony,i hit Rosja-Holandia ha ha bedzie sie działo :) P.S Arszawin,Pawluchenko,....w Rosjii zle nie maja,ale napewno znajda sie inni z lepszymi sumami kontkaktowymi :)W Kazdym razie przyszlosc wielka |
Mamy nie tego Holendra co trzeba :)
|
A wiecie co wam powiem Rosja bez Hiddinka to by gowno zdziałała.Hiddink to jest moim zdaniem najlepszy trener na świecie każdą drużyne potrafi ułożyć.Daje sobie ręke uciąć że jeżeli Hiddink trenował Polske to byśmy wyszli z grupy.Co do meczu jak już wspominałem Szwecja bez Ibrachimovicia gra jak Wisła bez Brożka.Cała taktyka Szwecji opierała sie na kilku podaniach w polu podanie do boku, dośrodkowanie, a nóż "żyrafa "strąci.Rosja grała dzisiaj rewelacyjnie i tylko żałuje że nie wpakowali Szwedom 3 bramki.Jeden minus w grze Rosji to Pavluchenko z całym szacunkiem do tego gracza ale skuteczność ma jak Brożek bez formy.Na 5 setek 1 wpadnie.Gdyby Dziś wykorzystał wszystkie sytuacje pewnie i by Ville dogonił.Stawiałem że Szwecja dupnie w ćwierćfinale a tu miła niespodzianka bo ich nie lubie :P.
I jeszcze jedno dacjei Hiddinka do Wisły to sukcesy w pucharach bedą :P |
Rosjanie się rozkręcają każdy kolejny mecz lepszy, przez to ćwierćfinał zapowiada się bardzo dobrze, może być najciekawszy ze wszystkich ćwierćfinałów.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:33. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl